ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar aslında ben avon temsilcisiyim ama komşum zorla beni oriflame soktu 1 tl ne olcak üye ol dedi bende sırf şişesini beğendiğim bi parfüm var ama kokusu nasıl kalıcı mı diye sizlere sormak istedim adı GRACE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

çok kalıcı değil die duydum..oriflame parfmleri genel olarak bence kalıcı değil.bazıları hariç..

kajal göz kalemleri mavi ve yeşil renkte olan kalemler acaba ne zaman stoğa girer? bilgisi olan var mı arkadaşlar

porfiria o ürünün 3lü olarak kullanan herkes çok memnun bende denemeyi düşünüyorum..

aysen_34 neden soğudun kiii?

ya canım valla ürünler geliyo kutuları yok ezik büüzk küçük bi kutunun içine dolduruyolar
kargo ücreti desen aynı her ay bişi geliyo ama gelen ürünler hiç de iyi değil
müşteri hizmetleri için bişey tanışacak oluyosun ulaşamıyosun bi yetkiliye 30 40 dk telde bekliyosun gıcık oluyosun alsanaalsanasmile

bu arada kajal alanlar pek memnun değil çünkü ucu çok kalın oluyomuş bi müddet sonra ne kadar yan sürmeye çalışırlarsa çalışsınlar

kızlar şimdi sizden bazı ürünler hakkında yardım istiyorum kullandıklarınızı ya da bildiklerinizi yorumlar mısınız?

1- optimals oxygen boost kapsüller(18154)
2-optimals even out gündüz kremi spf20 (18826)
3-pure nature organik maskeler (16357-16358-16356)1 alana 1 bedava olanlar
4-essentials 3ü 1 arada temizleyici (13637)

kullanıyorsanız nasıl olumlu sonuçlar aldınızmı,mesela bu 3. sıradaki maskeleri 10dk. bekletiniz yazıyor ardından yüzü yıkıyor muyuz yoksa soyuluyor mu?yorumlarınızı bekliyorum=)

acaba buarada tüm şikayetlerimizi dile getiren güzel bi yazı yazıp herkes o yazıyı kendi mailinden oriflame gönderse... işe yaramaz mı?

kajalları ben sevmedim... ama herkes bayıldı bütün reklerinden aldılar anlamadım...

kil maskesi ve soyulandan memnunum...

çok övüyorlar. denemedim...

kil maskesi ve soyulandan memnunum...

çok övüyorlar. denemedim...

teşekkür ederim rendecim...
bu arada toplu mail fikrini bende düşünüyodum tüm sorunlarımızı anlatan bi yazı yazıp hepimiz onu gönderirsek eminim dikkate alınır

kızlar bende orıflame aılesıne yenı gıren satıs temsılcısıyım fakat urunlerının hepsı elımden gectı gercekten urunu nasıl kullanacagını karsınızdakı kıısye dogru anlatırsanız hıv problem olmuyor ve mmenun kalıyor bende cok memnunum kesme daha once baslaydım ....:)

ya canım valla ürünler geliyo kutuları yok ezik büüzk küçük bi kutunun içine dolduruyolar
kargo ücreti desen aynı her ay bişi geliyo ama gelen ürünler hiç de iyi değil
müşteri hizmetleri için bişey tanışacak oluyosun ulaşamıyosun bi yetkiliye 30 40 dk telde bekliyosun gıcık oluyosun alsanaalsanasmile

valla muhakka herkes sorunlar yasıyor uye oldugunuz kııs cok onemlı saolsun oyle bır dırektorumuz varkı her konuda yardımcı butun uylerımle ılgılenıyor yardımcı oluyor her konuda ....sızde kendınıze guven veren yardım eden kııslerle calıısn sorun yasamayın derım ıns hıc kımse zarar gormez hepımızın amacı belleı bırseyler kazanmak ....:lepi:

valla muhakka herkes sorunlar yasıyor uye oldugunuz kııs cok onemlı saolsun oyle bır dırektorumuz varkı her konuda yardımcı butun uylerımle ılgılenıyor yardımcı oluyor her konuda ....sızde kendınıze guven veren yardım eden kııslerle calıısn sorun yasamayın derım ıns hıc kımse zarar gormez hepımızın amacı belleı bırseyler kazanmak ....:lepi:

bu işte kilit nokta sizinle ilgilenen bir liderin olması ozaman başaramamanız imkansız... hihoyyyt

Oriflame nisan ayı katoloğunda 72. sayfada ki üzüm özlü anti-oksidan arındırıcı maske nasıl acaba? Sipariş vericemm ama yardımcı olur musunuz

Oriflame nisan ayı katoloğunda 72. sayfada ki üzüm özlü anti-oksidan arındırıcı maske nasıl acaba? Sipariş vericemm ama yardımcı olur musunuz

ben kullanmadım ama genellikle o seriyi kullananlar memnun benimde bi müşterim o serinin yıkama jelini aldı.

bu arada kızlar sorduğum ürünlerden özellikle

optimals oxygen boost kapsüller(18154) hakkında yorum yaparsanız çok mutlu olucam müşterim özellikle bu ürünü merak ediyoda...

X