ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

arkadaşlar oriflime nin jel eyelinerini almak istiyorum çevremde bulamadım temsilci

aradım müşteri hizmetlerini ordan da net ilgi bulamadım

şu ürün indirime girince Allah rızası için bi haber edermisiniz bana çok yoruldum muhattab bulmaktan

yada bursa da temsilci olan vara benimle irtibata geçebilir mi

yaa ben kredime baktım düşme filan yok nasıl bir iştir bu yaa ürünler ellerine geçti mi geçmedi mi ne oldu nasıl öğreneceğim ben yaaa

Ben de ilk kez rastlıyorum böyle bi şeye.ecrinsunbul un dediği gibi imkansız diye düşünüyorum ama arkadas oldu diyo bilmiyorumkismile

ya bunda anlamayacak ne var, mayısın indirimli ürünleri nisanda indirimli değildir. o yüzden parası ve bağlantılı olarak puanı da farklı çıkar. şimdi girerseniz nisan fiyatıyla alacaksınız demektir. hem niye 1 mayısı beklemiyorsunuz kibilmiyorumkismile

Öncelikle teşekkür ederim yardımcı olan arkadaşlara :-)
Ben mayıs katalogu ve nisan katalogundan sipariş verdim ve fiyatı tam hesapladığım şekildeydi. Yani toplam tutara baktığım da ekstra bi fazla rakam yoktu Mayıs katalogu ürünleri Mayıs ayına göre hesaplanmış. Kargom da yarın geliyor. Ben sadece ürünler 5 Mayıstan sonra mı gelecek diye merak etmiştim. Teşekkür ederim tekrar :-)

çok saçma böyle birşey olamaz...:umursamaz:

yaa ben kredime baktım düşme filan yok nasıl bir iştir bu yaa ürünler ellerine geçti mi geçmedi mi ne oldu nasıl öğreneceğim ben yaaa

doğru adrese gönderdiysen ellerine geçmiştir ama işlem sırasına giriyorsun bir 15 20 gün beklemen lazım işlem sırası sana gelince telefonuna mesaj geliyor iadeniz kabul oldu diye ondan sonra da 5 gün içinde falan geliyor takdir edersinizki bizim gibi binlercesi iade yolluyor mecbur sıraya giriyoruz sabır biraz

hangi adresti ki ben faturanın üzerinde yazan adrese gönderdim yani bi bir ay sürer diyosunuz benim de ayın 6 sinde fatura ödemem vardı ona yansır diye söylemişti direktörüm bende onun için göndermiştim

hangi adresti ki ben faturanın üzerinde yazan adrese gönderdim yani bi bir ay sürer diyosunuz benim de ayın 6 sinde fatura ödemem vardı ona yansır diye söylemişti direktörüm bende onun için göndermiştim

iade adresi değişti direktörün bunu unuttu galiba ve bu adres değişikliği şubatta oldu sen direktörüne söyle şirketi arasın direktör olduğu için telefonda saatlerce beklemiyor 10 dk bağlanıyor üyem böyle bir hata yaptı düzeltilmesi ya da ellerine geçip geçmediğini öğrensin araştırsın açıkcası bu durumu boşuna dfirektör olmadı bunları yapması lazım

hayırlısıyla ben de üye oldum kızlar...ilk kataloglarım geldi..daha önce oriflame in ürünlerini hiç kullanmamıştım...umarım memnun kalırım :)

kızlar 3lü sürpriz paketi isteyenleriniz vardı aranızda.onun koduna bi bakabilir misiniz hangi kodla istemişsiniz.arada bi değişiyoda sizin istediğiniz kod hangisi.hala o geçerliyse sipariş etmicemde

Son düzenleme:
avon daha kaliteli...benim çevremde birçok insan şikayetçi...belki ciltlerine uygun değildir.fisfisfisfisfisfis

avon mu daha kaliteli............ benim avon kullanan biyolog arkadaşım avondan sonra yaralarının daha geç iyileştiğini söylüyor. avon kullanıp da cildinizi zehirlemeyin bence...:umursamaz:

avon mu daha kaliteli............ benim avon kullanan biyolog arkadaşım avondan sonra yaralarının daha geç iyileştiğini söylüyor. avon kullanıp da cildinizi zehirlemeyin bence...:umursamaz:

arkadaşım daha kaliteli değil avon bir zamanlar kaliteliydi el kremleri bile artık hiiç bir işe yaramıyor duş jelleri 1 lt ama su gibi bizim jellere göre daha çabuk bitiyor krem alanların hepsi şikayetçi takıdan dolayı satışı oluyor bu arada fiyatlarına gelince oriflame kaliteli ve avonla fiyatları da hemen hemen aynı,bu durumda oriflame daha ucuz parfümleri indirime alıyorlar ama kokulkarını deodoranta çeviriyorlar bende bir zamanlar avon müşterisiydim ve memnuniyetsizlikten farklı markalra yöneldim

avon ya da oriflame daha kalitelidir diye birşey demek istemiyorum
bu tercih meselesi... senin ihtiyacını avon karşılıyordur onun ürünleri iyi gelmiştir... avon iyidir.
benim ihtiyacımı oriflame karşılıyordur... bana o yaramıştır... oriflame iyidir.. göreceli bir durum yanii..
direkt avon iyidir falan demek yanlış bence... ikisininde iyileri kötüleri var...

kızlar oriflame de mayıs ayı kargo ucretı odememk ıcın erkek deodorandın kodunu yazabılırmısınız nolurr unutmsm evdeee:KK43:

avon ya da oriflame daha kalitelidir diye birşey demek istemiyorum
bu tercih meselesi... senin ihtiyacını avon karşılıyordur onun ürünleri iyi gelmiştir... avon iyidir.
benim ihtiyacımı oriflame karşılıyordur... bana o yaramıştır... oriflame iyidir.. göreceli bir durum yanii..
direkt avon iyidir falan demek yanlış bence... ikisininde iyileri kötüleri var...

yooo var bence böyle bişey yani bi marka daha kalitesiz olabilir. mesela clinique de oriflameden daha kalitelidir.
sadece şöyle bir durum olabilir bazı ciltler alerjik olur ozaman kaliteye bakmaz.
ama kesinlikle markaların kaltesi değişir.a.s

X