ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Sevcan durumunu iyi anlıyorum..
ama katalog gösterdiğimiz zaman insanlar ürün almıyorlar..
Makyaj günü yada cilt bakım günü düzenleyip çekilişle vs. ile olayı cazip hale getirmek lazım..
çekilişle 1 kişiye cilt bakımı veya ufak bi hediye gibi..
ozaman güzel ürün satışı olur.. insanlar ürüne dokunmalı kullanmalı denemeli..

kızlar parfüm hediyeleriyle ilgili neler düşünüyorsunuz?? ben sıkıldım daha 3. ayım ama sıktı yaa... ne bileyim mesela bizim sahip olabileceğimiz ürünler verseler böyle çanta v.s. olsa görse millet de özense yani onlarda hediyeleri alabilmek için üye olsalar birde SABOLİ canım sen bilirsin ya bu indirim kataloğunda kirpik seti varya onu sipariş veremiyorum ya stokta yok diyor ama broşüre işlenmemiş stok durumu ve şaşıyorum daha bugün ayın 2 si ve ben dün öğlenden beri deniyorum nasıl biter stokta ya.. 2 tane falan mı vardı da bitti

Canım backorder sayfasına baktım ama göremedim .. belki daha ulaşmamıştır şirkete girişini yapmamışlardır bikaçgün sora dene istersen.. lojistikte problem oluyor bazen

Eclat Weekend pudramsı çok hoş bir koku ben çok beğenmiştim.. edp verildiğide oluyor

ödül aldığını duymuştum bu kokunun

ama bende farklı hediye beklentisi olanlardanım yazın üye olmuştum iki kere mutfak eşyası aldım sonra hep parfüm verdi
sponsor hediyelerinde de çantadan başka birşey yok ama verdiği ürünler kaliteli gerçekten
inşallah farklı hediyeleride görürüz

merhaba bayanlar

bu ayın 100 puan yapınca alabilceğiniz ürünler broşürü varya . ben 100 puan olarak seçtim ürünlerimi ama broşüre tıkladığımda almak için aşağıda çıkmıyor ürünler alamıyorum yani . nasıl alıcam . 100 puanlık sipraişi once sipraiş mi etmeliyim. nasl olcak acaba bilen var mı ?

100 bp nin katalogdan olması gerekiyor. hoşgeldiniz ve kat kat kazan kampanyasının bp leri sayılmıyor. buna dikkat ederek yapmayı deneyin.

Evet ödüllü bir koku pudramsı çok hoş..
Bencede artık değiştirmeliler.. Farklı şeyler olabilir

Kızlar :) Avon fiyaskosundan sonra Oriflame'e geçmeye karar verdim. İnşallah perşembe günü falan üye olmaya çalışcam. Hanım efendiyle buluşcamm :) Çook mutluyum şu anda. Çünkü bir sabun var Oriflame'de :

Bunun çileklisiydi sanırım almıştım ve kokusuna bildiğiniz BA-YIL-DIM!!! Sırf şu sabun serisi için bile kayıt olabilirim. Diğer ürünleri merak ettiğim için üye oluyorum. İnşallah hayalkırıklığına uğramam!

Kesinlikle pişman olmassın canım
Ben orfilame ile tanıştığım günü çerçeveletip duvara asmayı düşünüyorum

Kesinlikle pişman olmassın canım
Ben orfilame ile tanıştığım günü çerçeveletip duvara asmayı düşünüyorum

alnız bir problemim var. Türk vatandaşı olmadığım için kayıt olmakta sorun çıktı. Şimdi bi tanıdığımın adına kayıt olabilir miyim diye bakınıyorum

Hangi ülke vatandaşısınız

Alman. Eşimin Türkiye'de kaldığımız için çıkarttırdığı geçerli kimliği vardı. Onunla deniyoruz. İlgilenen hanımefendi göndermiş ve şu anda dışardaymış. Eve gidince bize döneecekmiş. Öyle heveslendim ki anlatamam. Kataloglu markalara dayanamıyorum zaten. O da olmazsa artık eşimin kuzeninden rica edeceğiz. Onu yapmak ta istemiyorum. Kendi ürünlerimi kendim alayım diye kayıt olayım derken bi de kuzeniyle uğraşmayı gerçekten istemiyorum.

Sitesinden göndermiştim ben formu. Ama kayıt olamadım. Sonra bilgilendirme formu doldurdum,ilgili bir hanımefendi aradı. Bakalım

bayanlar yüzde kaç indirimle alıyorsunuz bende üye olmayı planlıyorum birde her ay satış yapmak şart mı? ve kargo parası ödüyormuyuz?

bayanlar yüzde kaç indirimle alıyorsunuz bende üye olmayı planlıyorum birde her ay satış yapmak şart mı? ve kargo parası ödüyormuyuz?

%30 indirimli alıyoruz ürünleri
100 puanın altında sipariş verince kargo parası ödüyoruz
her ay satış yapmak şart değil fakat yeni üyelere özel kampanyalar var ilk 3 ay en az 100 puanlık sipariş verirsen ekstra hediyeler kazanıyorsun
yani verirsen sen kazanırsın ama veremezsen bir kaybın yok

Bu ay süper kayıt olmak için güzel bir ay
Her ay satış yapma şertı yok
100 puan yaptığında kargo ücreti 99 kuruş
100 puan altında kalırsan kargo sııfrlayıcı girilir elinizde ürün olur

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…