ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

arkadaşlar geçen ay oriflame merkezden bir bayan aradı bir ürüne yaptığım yorumu çok beğendiklerini katalogda yayınlamak için onayımı almak istediklerini ve mail yoluyla fotograf göndermemi istediler

yolladım sonra mail atmış yurt dışına gönderdiklerini fakat bikaç yorumun daha olduğunu seçilirse yayınlanacağını söyledi

o gün bu gündür hbr yok direktörüme sordum ne zaman yayınlanacağı belli olmaz kataloglar 1 yıl öncesinden basılıyor dedi :KK53:

yani seneyede yayınlanabilirmiş o zamana kadar kim öle kim kala :KK37:

varmı böyle bir durumla karşılaşan?

Bu ay süper kayıt olmak için güzel bir ay
Her ay satış yapma şertı yok
100 puan yaptığında kargo ücreti 99 kuruş
100 puan altında kalırsan kargo sııfrlayıcı girilir elinizde ürün olur

kayıt olmak için güzel bir ay derken? birde hangi kargo ile çalışıyorlar?

Yemin ediyorum insanın hevesini kursağında bırakıyorlar ya... Kaç gündür kayıt olacağım diye uğraşıyorum. Bir de hanımefendi ilgilense şaşırcam! Bilgileri verdim,çünkü kendimiz kayıt olamadık. Merkezi arayıp oraya vermiş bilgileri onlar kayıt ettirip ona haber verecek sonra da bize haber verecek... Yarın da buluşacaktık. Sözde bugün haber vereceklerdi ama bilgiler merkeze bugün ulaşmış ve yarın ancak inceleyebilirlermiş. Hanım efendi zahmet edip aramıyor ben aramasam bi de yarın buluşacağız diye sözleştik sözde. Haftasonuna uzadı iş. Sinirim tepemde şu anda. Bi de pişkin pişkin konuşuyor!

selam kızlar birşey soracağım... ben sipariş alabilmek için koku testerlarını söyledim hem erkek hem bayan ama bütün parfümlerin numuneleri geliyor mu acaba? çok merak ettiğim kokular var müşterilerim özellikle soruyorlar..

kayıt olmak için güzel bir ay derken? birde hangi kargo ile çalışıyorlar?

Oriflame her ayıyla güzel.. bu ayda öyle benim için.. hep söylüyorum oriflame ile tanıştığım günü çerçeveletip duvara ascağaım diye :21:
yurtiçiyle çalışıyorlar canım

selam kızlar birşey soracağım... ben sipariş alabilmek için koku testerlarını söyledim hem erkek hem bayan ama bütün parfümlerin numuneleri geliyor mu acaba? çok merak ettiğim kokular var müşterilerim özellikle soruyorlar..

En son çıkanların numuneleri içinde olmuyor malesef canım

Arkadaşlar ben alışveriş yapmak istiyorum bana yardımcı olabılcek birileri varmı?ben istanbul maltepe semtindeyim.

$sipariş.png

Sipariş verseniz bile böyle duruyor mu? Yoksa boş mu olmalı.

Krediniz açılmışsa sipriş sonlanmıştır bp nizi kontrol edin

46 bp yazıyordu. Kargo sıfırlama koduyla birlikte siparişi vermiştim. Teşekkür ederim :) Bana çok yardımcı oldunuz. Bi sorum daha olacak,yaklaşık ne kadar sürede gelir ürünler? İstanbul'da Anadolu yakasında oturuyorum. Gece 11'den önce verilen siparişler aynı gün kargoya verilir diyor sitede. Siz ne kadar sürede aldınız?

46 bp yazıyordu. Kargo sıfırlama koduyla birlikte siparişi vermiştim. Teşekkür ederim :) Bana çok yardımcı oldunuz. Bi sorum daha olacak,yaklaşık ne kadar sürede gelir ürünler? İstanbul'da Anadolu yakasında oturuyorum. Gece 11'den önce verilen siparişler aynı gün kargoya verilir diyor sitede. Siz ne kadar sürede aldınız?

46 bp mi? neden 100 puana tamamlamadınızki? hem kargonuz ücretsiz gelicekti hem kat kat kazana girecektiniz..80 liralık cilt bakım setini 11 liraya alıcaktınz.. direktörünüz bu konuda bilgilendirmedi mi sizi?
kargonuz 3 iş günü içinde gelir.. eğer paketleme yoğunluğu yoksa tabii
ama telefonunuza paketlenmişir mesajı geldiyse 2 günde elinizde olur

46 bp mi? neden 100 puana tamamlamadınızki? hem kargonuz ücretsiz gelicekti hem kat kat kazana girecektiniz..80 liralık cilt bakım setini 11 liraya alıcaktınz.. direktörünüz bu konuda bilgilendirmedi mi sizi?
kargonuz 3 iş günü içinde gelir.. eğer paketleme yoğunluğu yoksa tabii
ama telefonunuza paketlenmişir mesajı geldiyse 2 günde elinizde olur

:KK70: Bilgilendirdi tabi ama ben ilk defa Oriflame'den alışveriş yapıyorum kendi adıma. Sadece kendime alışveriş yapıyorum. 25 tl üyelik parası da aldı site benden. Toplamda 95 tl bilmem kaç kuruş oldu. Eğer üyelik 25 tl olmasaydı o parayla da alışveriş yapıp,100tlye tamamlardım. Herhangi bir hediye zaten şimdilik istemiyorum. İlk defa ürünleriyle tanışacağım böyle birden hepsine saldıramazdım :)

:KK70: Bilgilendirdi tabi ama ben ilk defa Oriflame'den alışveriş yapıyorum kendi adıma. Sadece kendime alışveriş yapıyorum. 25 tl üyelik parası da aldı site benden. Toplamda 95 tl bilmem kaç kuruş oldu. Eğer üyelik 25 tl olmasaydı o parayla da alışveriş yapıp,100tlye tamamlardım. Herhangi bir hediye zaten şimdilik istemiyorum. İlk defa ürünleriyle tanışacağım böyle birden hepsine saldıramazdım :)

kaybınız kazancınnızdan daha fazla..
Tercih sizin tabiki.
.

kaybınız kazancınnızdan daha fazla..
Tercih sizin tabiki.
.

Haklı olablirsiniz. Ama daha ilk defa tanışacağım ürünlere hepsine saldırmak bana göre değil. Ben sadece kendime alışveriş yapıyorum :) İlginiz için teşekkür ederim. Sorularıma cevap verdiğiniz için de :)

Haklı olablirsiniz. Ama daha ilk defa tanışacağım ürünlere hepsine saldırmak bana göre değil. Ben sadece kendime alışveriş yapıyorum :) İlginiz için teşekkür ederim. Sorularıma cevap verdiğiniz için de :)

Her oriflame danışmanı benim için önemlidir..kime kayıtlı olduğu önemli değil.. En Büyük TÜRKİYE

slm kızlar bir sorum olacaktı ben avona yeni üye oldum takımöncüm beni bugün aradı siparişlerini topla bana ver dedi ee avondan bana msjda gelmedi temsilci numaram nerde dedim bugün yarın gönderirler dedi ikinci ayında istersen netten yapabilirsin ilk siparişlerimi takımöncümememi verecem ha bide bana 150 lira üstü yap parfüm kazanacan dedi ee benimde siparişlerim var ee nasıl indirimden yararlanacam bide ben katalog fiyatı üzerindenmi 150 olcak nasıl olacak şimdi ben ne yapmalıyım yardım edermisiniz????

X