ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bende %3 ama 5 üyem oldu :) şubatta gümbür gümbür geliyorummm :):KK76::KK76::KK76:

kızlar bende orıflame uyesıyım iyide satış yapıyorum ama uye yapamıyorum yaa... banada yardımcı olurmusunuz.. nasıl uye buluyorsunuz... benım tanıdıklarım hep almak ıstıyor uye bulamıyorumm

kızlar böyle şeyler oluyor..
bunda şirketin bi suçu yok.. sonuçta bunları paketleyenlerde insan ve milyonlarca danışman var türkiyede.. hergün yüzbinlerce kargo yola çıkıyor.. ufak tefek yanlışlıklara benimde canım sıkılıyor ama sonuçta ben buradan maaşımı alıyorum ve hiçbir şirkette %100 çalışan memnuniyeti yoktur.. kimi patrondan şikayetçidir kimi çalışma saatlerinden kimi iiçisinden..
Bence bazen hoşgörmek lazım..
bende bazen dayanamayıp müşteri hizmetlerini fırçalıyorum ama yapacak fazla bişey yok malesef

merhaba bende orılame uyesıyım bir kaç ay oldu uye olalı.. iyi sipariş veriyorum ama uye yapamıyorum. yanı uye olacak kımse bulamıyorum. yardımcı olurmusunuz lutfen. ayrıca maaş alıyorum dedınız. o nasıl oluyor yanı kaç uyem olmalı maaş almak için yardımcı olurmusunuz lutfen..

nasıl üye yapıyosunuz arkadaşlar bi anlatın yawww :))

öncelikle isim listesini doldurun. tüm tanıdıklarınızı bir şekilde konuştuğunuz ve rahat ulaşabileceğiniz kişileri yazın. sonra kendinize bir plan yapın boş kaldıkça bu insanlara mümkünse yüz yüğze görüşün. içlerinden mutlaka üye olmak isteyen çıkacaktır. onlara bu işin fırsatını anlatın. isteyen para kazanmak için isteyende kendi ürünlerini al mak için üye olabilir.

merhaba bende orılame uyesıyım bir kaç ay oldu uye olalı.. iyi sipariş veriyorum ama uye yapamıyorum. yanı uye olacak kımse bulamıyorum. yardımcı olurmusunuz lutfen. ayrıca maaş alıyorum dedınız. o nasıl oluyor yanı kaç uyem olmalı maaş almak için yardımcı olurmusunuz lutfen..

Bu konuyla ilgili bence direktörünüzden yada sponsorunuzdan yardım almalısınız.. hangi şehirdesiniz direktörünüz kim?

aynen ben de üye bulamıyorum yaa....
Bulursun merak etme :KK54:

Ben ilk ayımda resmen direktörümün yakasına yapıştım öğrenmem gereken herşeyi biranönce öğrenmek için sabırsızlandım.. ürünleri kullanıp içeriklerini iyi bilmek lazım çünkü kullandığınız ürünü çok rahat tavsiye edersiniz.. sizde yapışın yakasına :KK53:

merhabalar :KK3:

bende birkaç aydır oriflame danışmanıyım
son zamanlarda üye yapmak olsun satış yapmak olsun çok zorlaştı :44:
nereye gitsem oriflame kataloğu görüyorum hastane kuaför mağazalar işyerleri marketler....
kime sorsam burda çok yapan var diyo
eskiden seviye atlama direktörlük falan daha kolaydı sanırım:KK19:

Bulursun merak etme :KK54:

Ben ilk ayımda resmen direktörümün yakasına yapıştım öğrenmem gereken herşeyi biranönce öğrenmek için sabırsızlandım.. ürünleri kullanıp içeriklerini iyi bilmek lazım çünkü kullandığınız ürünü çok rahat tavsiye edersiniz.. sizde yapışın yakasına :KK53:

nasıl yapışıyım yakasına ben antalyadayım dırektor ızmrde hepde orıflame top10 da hatun ülke ülke geziyor... bulmak mumkun mu.. ama maaş konusunu anlamadım. yardımcı olursan sevinirim.

nasıl yapışıyım yakasına ben antalyadayım dırektor ızmrde hepde orıflame top10 da hatun ülke ülke geziyor... bulmak mumkun mu.. ama maaş konusunu anlamadım. yardımcı olursan sevinirim.

İnanmıyorum izmirde mi:) bende izmirdeyim özden gül eski mi yoksa direktörünüz :KK52:

Ahahaha keşke ben olsam :)) evet bizim direktörümüzzzz hindistanda şuanda.. dünya top 15 te 9.cu sırada türkiyede 3!!!! :nazar::nazar::nazar:

ee bana yardımcı olucakmısın... nasıl maaş bağlanıyor sıze... bızım ne yapmamız gerekiyor... bilgi lütfen.. kapı kapı gezip uye mı yaplayım...

ee bana yardımcı olucakmısın... nasıl maaş bağlanıyor sıze... bızım ne yapmamız gerekiyor... bilgi lütfen.. kapı kapı gezip uye mı yaplayım...

Banka hesabınıza primlerinizin yatması için %12 seviyesine gelmeniz lazım..
Tabiki kapı kapı gezmiyoruz.. tanıdıklar tanıdıkların tanıdıkları .. referanslar .. saha çalışması.. stand çalışması.. ev toplantısı.. hepsi planlı programlı olmalı..

X