ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

canım çok hoş bi koku gerçekten tavsiye ederim...ne ağır ne hafif :)

Kızlar bende üye olmak istiyorum para vermem gerekiyomu bana hepsini anlatırmısınız

büşracım üye oluyorsun ilk siparişinle birlikte üyelik ücreti 25tl faturanı öderken yatırıyorsun yani faturana ekleniyor.sipariş vermen içinde internet üzerinden danışman sayfana giriş yapıyorsun orada formlar var rahatlıkla doldurup verebilirsin.yada sponsor veya direktörün varsa onlarda yardımcı olabilir.ciddi düşünüyorsan yardımcı olabilirim..

merhaba tatlım, amber elixir bayıldığım kokulardan biridir, sayemde iki arkadaşım da fanatiği oldu amberin
dancing lady edt ama amber edt oldugu için, haliyle amber daha ağır olacaktır. şimdi tam zamanı zaten, çok şık bir kış kokusu, ben hypnotic poisona benzetemedim açıkçası, ama amberi tavsiye ederim, ayrıca felicity de ona benzer, hatta amberdan daha cok sevdim, onu da öneririm, biraz daha hafiftir

teşekkür ederim:) hafif parfümleri sevemiyorum ne yazık ki ve oriflame'den kokularını bildiğim sadece bu ikisi olduğu için sordum. malum dancing lady çok hafif, gold biraz daha yoğun ona göre.

yorumlarda ağır denilmiş, umarım beklediğim kadar ağır çıkar çünkü her yerde avonun little black dress'i içinde ağır ve güzel denilmişti ağır ve yoğun bir koku beklerken hayal kırıklığına uğramıştım

bu mesajı yazdıktan sonra gormustum ama buraya yazmayı unutmusum.

hayatınçöptenekesi iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nerdesinnn

bırdayıımmm
garıp bır sekılde grıbım ölüyorum sanırım, bıldıgın yataga dusurenlerden cıktı bu seferkı

foruma da gıremedım, var mı gelısme

ben tekrar gonderdım kargomu, ama once aradım guzel fırca cektım musterı hızmetlerıne; zavallı bır adam cıktı ne desem tamam efendım dıyor ee napsın farklı bırsey soylemesı yasak, hıncımı aldım ama adama acımadım dersem yalan olur
bakalım bu hafta donus yapacaklarmıs...:26::26:

Oriflame in nutrishake lerini mutlaka denemelisin
vücudun direnci için ..bağışıklık sistemi için.. enerjii sağlık herşey için gerekli..çünkü malesef yediğimiz herşey hormonlu olduğu için günlük almamız gereken vitaminleri alamıyoruz bu da bizi dirençsiz bırakıyor
ben 1 aydır kullanıyorum çokk memnunummmm
çok geçmiş olsun
cınımmm

Son düzenleme:
Sayfayı biraz hareketlendirmek adına oriflamede başarı hikayelerini paylaşmayı düşünüyorum ..umarım yasak değildir

Tabikiiiiiiiiiiii Sevgili Safir Executive Direktörüm den başlamak istedimmmmm

MERHABA, ORIFLAME DOSTLARIM!

Uşak Banaz doğumluyum... 1981 yılından bu yana İzmir’de yaşıyorum. 23 yaşında bir oğlumuz var. Sevgili Sponsorum, çocukluk arkadaşım bir mektup ile üyelik teklifini sundu. 1993 Haziran’da üye oldum.Çalışıyordum. Oğlum anaokulunda idi. İşimiz vardı. mutlu bir aileydik. İşyerim 4. kattaydı. Oturduğum masa büyük bir palmiye ağacına bakıyordu... Ağaca her baktığımda; “buradayım, bu masadayım, 20 yıl sonra da burada mı?” düşüncesi beni hep mutsuz ediyordu. 5 Nisan 1994... İşyerim kapatıldı. 6 Nisan... Artık çalışmıyorum. Sponsorum bir Direktörler Seminerine katılmış, İzmir’e geldi. Bana hemen arkadaş listeni hazırla, onlara Oriflame anlatalım, üye yapalım dedi. 2-3 gün boyunca çok kişiyi ziyaret ettik. O anlatıyordu. Ben hep dinliyordum. O gittikten sonra, “Ben bu işi yapabilir miyim?” diye düşündüm. Ürünleri tanımalıyım. Nasıl para kazanıldığını iyice anlamalıyım. Sponsorumdan gördüğüm şeyleri tekrarlamalıydım. Eşim ile konuştuk. 3 ay deneyecek, olmazsa yapmayacaktım. Karar aldık... 1 Temmuz’da çalışmaya başladım. Her gün 5-6 kişiyi ziyaret ederek, onlardan da referans alarak sürekli aynı şeyleri yapmaya başladım. 30 Temmuz’da %21 Üst Danışman oldum... Yaptığım şey her gün kayıt-kayıt-kayıt... İşyerindeki maaşımdan daha çok kazanmıştım. Direktör oldum. İstanbul’a eşimle birlikte DİREKTÖRLER GECESİ’ne davet edildik. Sponsorum ile aynı masada; çiçekler, alkışlar, şarkılar... Kutlanıyoruz ve eğleniyoruz... Henüz işi tam anlayabilmiş değilim. Gezi varmış ama süre çok kısa. 11 ay içerisinde Altın-Safir-Elmas Direktör olmam gerekiyor... “Vakit çok az, yetişemem” diyorum. Seyahatin İsveç-Norveç ve Baghkok-Phuket adası olduğunu öğreniyorum. Heyecanlanıyorum. Ve gece bitiminde EVET ! “deneyeceğim ve BAŞARACAĞIM” diyorum. Haziran 1995... Elmas Direktör oluyorum. Ekip arkadaşlarım, Dilek-Selma-Nihal-Didar-Gülsen- Saadet-Birsen-Canan-Yeşim- (Şerife-Aymelek Öztürk Ablalarım, Aile büyüklerimiz... Amaçları bize destek olmak, bizimle olmak, bizimle birlikte çevrelerindeki kişilere İş Fırsatı’nı sunarak kazanmalarını sağlamak) Direktör oluyorlar... (Direktörlerim.... Arkadaşlarım, iş arkadaşlarımın eşleri, abimin eşi, eşimin teyzesinin kızı, alt kat dükkan komşumuzun kuzeni benim iş ortaklarım. )El-ele kol kolayız. Hayallerimiz var. Çalışıyoruz. Mutluyuz. Gurur duyuyoruz kendimizle... Birsen kırmızı araba alacak... Ben ev ve araba almak istiyorum... Dilek kızını özel okulda okutmak istiyor.

Vee ... İsveç’e gidiyoruz. Altın Konferans’a... Büyük bir ekibiz Türkiye’den... Özel bir uçak götürüyor Türk ekibini. Oriflame fabrika ziyareti, gözümde MUHTEŞEM olan işimi, Biraz daha büyütüyor. Ve diyorum ki kendime EN DOĞRU SEÇİMİ YAPTIM... ORIFLAME’deyim... Ürünlerin üretimi, dolum tesisi beni çok etkiliyor... Norveç’e geçiyoruz. Rafting yapıyoruz. Kuzey kutbunda Kirano’ya götürüyorlar. 6 ay gece-6 ay gündüz. Gece yarısı saat: 01:30 İnsanlar kayak yapıyor, aydınlıkta.! Çok mutluyum. Farklı bir dünya, farklı bir yaşam... Ve her zaman olduğu gibi yine ilkleri Oriflame’de yaşıyorum. İlk gezim ve yurt dışında ilk doğum günüm,nehir kenarı tüm Oriflame ülkeleri... Doğum günüm kutlanıyor...Ağlıyorum. Ama mutluluktan... Nehir kenarı, rafting sonrası ren Ve ...Sevgili Ekib Safir Executive Direktör Özden Gül Eskiim geyikleri ve orman... Herşey hayal gibi... Ben muhteşem bir iş yapıyorum.Güzel bir dünya Oriflame Dünyası... ’’ Kendini Keşfet ‘’ cümlesi biçilmiş kaftan... Oğlum; küçük... Henüz 8 yaşında. Yurt dışındayım. O Türkiye’de. Ama ben onu hep içimde yaşıyorum... Keşke o da gelebilse diyorum... “Ona güzel bir gelecek, iyi bir eğitim verebilirim” düşüncesi işime daha da çok bağlanmamı ve çalışmamı sağlıyor. Yeni kayıtlar, toplantılar, Liderler ve yeni Direktörler... Çift Elmas Direktör oluyorum. Öznur - Aydan, Şafak - Nilüfer - yeni Direktörlerim... Afrika gezisi Johannesburg’da Safarideyiz... Sabi Sabi parkı... Sabah gün ağarırken safari jeepleri ile safariye çıkıyoruz. Akşam alacakaranlıkta tekrarlıyoruz. Verandada uzaktaki zebralar ve geyikleri görebiliyoruz. Yaşadıklarıma inanamıyorum. Herşey muhteşem...

İşyerim kapatıldığında çok üzülmüştüm. 12 yıl çalıştım ve emekli olamadım diye... Bu üzüntüm burada noktalanıyor. Zaman geçiyor, ekibim büyüyor, başarılar büyüyor. Pek çok kişi iş sahibi oluyor... Kimi için cep harçlığı, kimi için düzenli gelir, çocuklarınız için iyi bir eğitim ve gelecek... Kısacası kimi evde tuz, kimi evde duman oluyor Oriflame.... İngiltere, İrlanda, Brezilya, Amazon, Portekiz, Tenerife, Fransa, Mısır, İtalya, Rodos, Amerika, Karayip gezileri, Tunus, Fas, Bali, Dominik Cumhuriyeti, Çin, Hong Hong, Malezya, Avustralya, Dubai, Mauritius Adası, bazı uluslararası konferanslarda bulunduğumuz noktalar... Bu konferanslarda; rakip firmalarla mukayese edildiğimizde neredeyiz? Kozmetik Dünyasında Oriflame ve Dünya ne yapıyor? Başarılı kişiler nasıl çalışmalar yapıyorlar? gibi soruların cevaplarını buluyorduk... Her konferans, dünyada Oriflame’in nasıl büyüdüğünü, rakip firmalardan ne kadar önde olduğunu muhteşem büyümeyi, hayatlarda yarattığı farkı yakinen görmemizi sağlıyor. Geçen yıl 3. kez Afrika’da farklı bir bölge olan Zanzibar ve Mombasa’ya gittik. Oriflame’in buradaki çalışmaları bir kez daha beni inanılmaz etkiledi. Dil-din-Irk ayrımı olmaksızın her yerde muhteşem çalışmalar yapıyor. Kadın ve çocukların zor koşullarda olduğu bu bölgede 40 Sağlık kabini kurarak muhteşem bir yardım sunduğunu da gördük. Oğlum, 16 yaşına geldiğinde yurt dışı gezilerine birlikte gitmeye başladık, onunla katıldığım geziler bana inanılmaz mutluluk ve sevinç kattı; Tunus, Dominik Cumhuriyeti, Barcelona, Malezya, Çin, Dubai’ye birlikte gittik. Hayallerimden birisi de.... 30 yaşında yaşadığım şeyleri oğlumun daha erken görmesi ve yaşaması idi. 2006 yılında tempomu artırmalıyım... Ve büyümeliyim diye düşünmeye başladım. Ancak harekete geçemiyordum. Bu arada artık Oğlum liseyi bitirmişti. Birlikte Oriflame’in Barselona Altın Konferansı’na gittik. Orada sınav sonuçlarının açıklandığını, öğrendik... Oğlum üniversite sınavında İTÜ’de Eğitim almaya hak kazanmıştı. Bu benim tempomu tetikliyen bir şey oldu. Ve 2008’de Executive Direktör oldum.

Yeni Direktörlerim; Semra Hanım - Hatice Hanım - Neşe - Buket - Nezahat - Servet - Şükran Hanım ve ekipleri idi. Acaba, ulaşacağım en son nokta burası mıydı diye düşünürken, Türkiye’nin muhteşem büyümesinde Ben ve Ekibimde büyümeye başladık. Altın Executive Direktör oldum. Süper ekibimin süper yeni Direktörleri Meryem-Fatma-Şule ve Ekipleri... Annem (K. Validem) “Bir üst seviyeye çıkmalısın... Olabildiğini gördün, çalışıyorsun, çalışana Allah yardım eder, başaracaksın. Ben başaracağına inanıyorum. Dualarım seninle” dedi. Önce çok ciddiye almadım. Zor gibi geldi. Ama annem sürekli soruyordu. Ne oldu? Gittiğin yerden kayıt çıkarabildin mi? Rüyamda seni gördüm. Şakayla başlayan Annem’in isteği gerçek olmaya başlıyordu. Şirketimin güzel kampanyaları, ekibimdeki Direktörlerin yeni seviyeler atlaması, birliktelikteki gücümüz her geçen gün çığ gibi büyüdü... Ve Safir Executive Direktörlük... Tüm ulaştığım seviyelerden daha kolay oldu... Annemin duası kabul olmuştu. Yeni Direktörlerim: Ablam Hatice-Dilek Hanım... Ekibimin büyümesi yeni seviyelere ulaşan kişilerin çoğalması, İSTEK VE İNANÇ ile birleştiğinde... Türkiye’nin her bir yerinde aynı ruh, aynı heyecan, aynı başarı ile koşan pırıl pırıl parlayan TÜRKİYE’nin YILDIZLARI doğdu. Her biri ayrı bir yıldız ve o ekiplerde pek çok yeni yıldız doğuyor ve doğacak. İşte bir mektup, Sponsorum, çocukluk arkadaşım. İyi bir Sponsor çok önemli. Ekibimde yola çıktığım her bir arkadaşım her zaman ilk gün elimi nasıl tuttularsa, aynı sevgi-tutku ve saygıyla hep birlikte olduk. Aramıza katılan herkesi kucakladık. Ruhumuzu koruduk. Başarıları takdir ettik. Sıkıntı ve üzüntülerimiz ile hep destek olduk. İlk işe başladığım arkadaşlarımdan büyük bir bölümü de ekibimde... Çocuklarımız büyüdü. Eğitimlerini büyük bir bölümü aldı, evlendi, hatta çocukları oldu. Ve zaman içinde pek çok güzel şey yaşandı ve yaşanacak. Muhteşem büyük bir aile; Oriflame Ailesi... Türkiyenin Parlayan Yıldızları, Liderlerim ve Ekipleri... Sevgili Eşim... En kıymetlim, oğlum... 5 yıldır yan masada pırıl pırıl parlayan gözleri ile canla başla koşan Sevgili Burcu’m...

Sonsuz Teşekkürler...

Son düzenleme:
ilk işimdi. ama hiçbirşey satamayınca hepsini kendim kullanmak zorunda kaldım:)

sagol canım :2:
nutrıshakeler aslında ılgımı cektı ama tadını bılmedıgım seyı almak ıstemedım
cok pıs bır huyum var tadını kokusunu garıpsedıgım seyı ılac bıle olsa yutamıyorum.
tadı nasıl pekı bu urunun cok baskın mı mesela??

Hani burgerking lerde milkshake ler oluyorya tadı onun gibi..
çilekli ve vanilyalı
3tane aldığında 4.sü hediye geliyor..
125gr suya 1 ölçek atıp karıştırıyorsuz toz şeklinde zaten
ben çok beğendimm

selam kızlar herkese merhaba nasılsınız? ben ankara da üniversite öğrencisiyim oriflame ailesine yeni katıldım :) ilk siparişlerim bugün geldi :) daha önce farklı markaların temsilciliğini yaptım annem ve ablam hala bir başka markanın temsilcisi. yalnız kızlar size sormak istediğim şeyler var. mesela ben bugüne kadar çok fazla cilt bakımıyla işte kilo kontrolüyle aksesuarla haşır neşir olmamış dışarıda gezen kokoş kızları görünce özenen ama kendinde o azmi bulamayan birisiydim. yaklaşık 2 ay önce kk yı keşfettim (dahafazla olabilir) kilo yarışmasına katıldım o gün bugündür takipçisiyim forumların. artık profesyonel yardımla diyetisyene gidiyorum ve kendimi toparladıkça güzelliğimin farkına varıyorum. cilt bakımı vücut bakımı için birşeyler yapmak istiyorum. daha önce bir kaç girişimim oldu ama can sıkıntısına bıraktım maalesef. neler önerirsiniz bana? neler yapmalıyım? şık bakımlı olabilmek için? ve oriflame ürünlerinden bugünki siparişim ile şu sivilceler için olan mavi pompalı şişedeki temizleyici onun toniği ni aldım biraz özenmeye başladığım zaman kendime eczaneden bir nemlendirici almıştım. çokta memnunum onu kullanıyorum. makyajı seviyorum ama çok fazla yapmam kaşım gözüm siyah hep. kirpiklerimde uzun. bugün ocak kataloğuna bakarken rimeller dikkatimi çekti böyle kirpiklerim uzun kıvrık olduğu için bir araya toplanmasın tek tek ayrılsın istiyorum önereceğiniz ürün hangisidir acaba? sparkle in paris parfümü ve devam ürünlerinin hepsini aldım :) onları deneyeceğim :) bakımlı olmak için önerilerinizi bekliyorum.

cilt tipim: karma

yavruu maskarada oriflamede wonder çok iyi bak artık kahverengisi üretilemse de siyah olduğu için çok sık kullanamıyorum ama şahanedir :)

oriflame çok keyifli çok güzel bir dünya...
oriflame ile hayatım değişti benim...
oriflame benim için aşk demek...
kelimelerle ifade edemiyorum şuan..
çok şanslısın arkadaşım.. direktörünün başının etini ye ve her ayrıntısını öğrenmeye çalış..
toplantılarına mutlaka katılmaya çalış..bütün ürünlerini tanımak adına önce kendin kullan
söylenecek okadar çok şey var ki..

Arkadaşlar Oriflame in yıllar önce bir parfümü vardı Lucia adında bir tanıdığımda koklayıp hayran kalmıştım şişesinede kokusunada çokta tutulan bir parfümdü ,tabi o dönemde ben onu kullanamayacak kadar küçüktüm şuan tekrar aklıma geldi nette arattım görsellerinide buldum hatta Rusya da hala satıştaymış , benim öğrenmek istediğim şey genellikle avon un yaptığı gibi isim ve şişe değişikliği yaparak yeni bir kokuymuş gibi gösterip hala satılıyor olabilir mi? Ancak kokusunu bilenler anlayabilir diye düşünüyorum böyle birşeyi,genellikle isim değiştirirken yeni bir ürün gibi gizli tutuluyor çünkü..Keşke hala satış ta olsa ,öyle bir güzelliği nasıl satıştan çektiler anlamış değilim birde Freya var tabii oda çok hoştu .

Son düzenleme:
Ben oriflame başlayalı 3 ay oldu oyüzden bilmiyorum
ama direktörüme sordum senin için
3 yıl öncesi varmış ama şuan yokmuş satışta malesef..
başka isimle bilemiyorum bu ay sparkle in paris diye bi parfüm çıktı bayıldım kokusuna belki o olabilr mi acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…