ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Ben oriflame başlayalı 3 ay oldu oyüzden bilmiyorum
ama direktörüme sordum senin için
3 yıl öncesi varmış ama şuan yokmuş satışta malesef..
başka isimle bilemiyorum bu ay sparkle in paris diye bi parfüm çıktı bayıldım kokusuna belki o olabilr mi acaba?

Çok teşekkür ediyorum bilgi için yeni çıkan sparkle parfümü bende sipariş verip denedim ama kesinlikle değil ,zaten 3 yıl içindeki bilgiye sahip bir direktör böyle bir değişiklik olsaydı mutlaka fark ederdi diye düşünüyorum, şimdi en büyük korkum bir gün Enigma ve Divine 'ın kaldırılması çünkü ne kadar parfüm kullanırsam kullanayım daha yeni tanıştığımız dönemlerde eşimle hatırası olan 2 parfüm ve bu yüzden hiç bir kokunun o ikisinin yerini tutmadığını fark ediyorum..

Firmalar unu neden yapıyor acaba kuzeniminde kullandığı farklı bir markanın bir parfümü vardı tüm ürünler duruken en çok satanı çektiler piyasadan son kalan ürünleri aldı oda onun vazgeçilmziydi mesela XQ elegance diye bir parfümdü bütün çeşitleri duruyor o yok,, Parfüm konusunda biraz şanssız galiba :)

Haklısın canım satılsada satılmasada kaldırlmasa daha iyi olucak ama işte..elden bişey gelmiyor:KK4:
belki bi srpriz olur yeniden girerler stoğa:KK34:

Kızlar bu ay orflame girişimin 2 . Ayı 1. Adım ürünlerim elime geçti de ben nasıl kullancam bunları ayrı ayrı mı? Hepsinidemi haftadamı günlük mü?biri bitince öbürüünmü kullan cam yadımcı olursanız çok sevinirim.

Kızlar bu ay orflame girişimin 2 . Ayı 1. Adım ürünlerim elime geçti de ben nasıl kullancam bunları ayrı ayrı mı? Hepsinidemi haftadamı günlük mü?biri bitince öbürüünmü kullan cam yadımcı olursanız çok sevinirim.

Canım önce yıkama sütüyle yüzünü güzelce yıkıyorsun
sonra pamuğun üzerine tonikten döküp yüzünü siliyorsunü
nemlendiri kremini sürüyorsun
bunu sabah akşam uyguluyorsun
peeling i haftada 1 kez banyodan sonra uygulaman yeterli

Kimleri görüyorummmmmmmmmmmmmmmm sevcannnnnnnnnnn:KK3:
hoşgeldinnn canım
oriflame ayrıcalıktır:KK16:

hoşbulduk Saboli
ben de Oriflame a 5-6 ay önce kayıt oldum
çok fazla satış yapamıyorum, her ay satış oluyo ama az az
daha çok kendime alıyorum
eşim bu duruma çok kızıyo

sizlerin satışları nasıl

ben tanıdıklarıma katalog bırakıyorum ama bişeyler alsınlar diye ısrar edemiyorum

Canım önce yıkama sütüyle yüzünü güzelce yıkıyorsun
sonra pamuğun üzerine tonikten döküp yüzünü siliyorsunü
nemlendiri kremini sürüyorsun
bunu sabah akşam uyguluyorsun
peeling i haftada 1 kez banyodan sonra uygulaman yeterli

canım sana bana gelen ürünlerin isimlerini yazıyorum ona göre söyle ilk defa kullancam hangisi yıkama sütü bilmiyorum inan.REFRESHING TONER; FOAMING CLEANSER; CLARIFYING SCRUB; BİTANEDE KREM OXYGEN BOOTS CREAM formula with brown algae şimdi yardımcı olursan dahaçok sevinirim tşk

canım sana bana gelen ürünlerin isimlerini yazıyorum ona göre söyle ilk defa kullancam hangisi yıkama sütü bilmiyorum inan.REFRESHING TONER; FOAMING CLEANSER; CLARIFYING SCRUB; BİTANEDE KREM OXYGEN BOOTS CREAM formula with brown algae şimdi yardımcı olursan dahaçok sevinirim tşk

Foaming cleanser temizleme sütü
refreshing toner tonik
oxygen boots cream nemlendirici krem
clarifying scrub peeling

:KK34:

Optimals temizleme sütü ile yüzünüzü yıkamıyorsunuz.Avucunuza bir fındık büyüklüğünde alıp,yüzünüze sürüyor ve pamuk yardımı ile temizliyorsunuz,gözenekler açılıyor,sonra yine pamuk yardımı ile tonikle açılan gözenekleri sıkıştırıyorsunuz.(Sabah ve akşam)Güle güle kullanın.

Öte yandan LUCİA parfüm maalesef yıllardır satışta değil,ajandama notumu aldım,üretime girdiğinde buradan duyuru yaparım. Herkese sevgiler... :80:

ama banim cildim gözenekli bir cilt diğil hiç bulaştırmasam mı acaba cilt tipimde karma ..peling dediğinizde pütürlü bi şey onu nasıl sürcem
:KK16:

Son düzenleme:
ama banim cildim gözenekli bir cilt diğil hiç bulaştırmasam mı acaba cilt tipimde karma ..peling dediğinizde pütürlü bi şey onu nasıl sürcem
:KK16:

yüz temizliği için bu set gerekli..
evimizi nasıl hergün temizliyorsak yüzümüzede düzenli bakım yapmalıyız değil mi?
peeling haftada 1 kez göz altları hariç yüzüne nazikçe uygulayabilirsin

:KK54:

Ben satış yapmıyorum sadece kendime ve anneme alıyorum. Zaten bir de sipariş işiyle uğraşmak da bana göre değil. Makyaj malzemeleri çok hoşuma gidiyor. bir makyaj çantası dolusu rujum var aldıkça alasım geliyor. :KK17:

yüz temizliği için bu set gerekli..
evimizi nasıl hergün temizliyorsak yüzümüzede düzenli bakım yapmalıyız değil mi?
peeling haftada 1 kez göz altları hariç yüzüne nazikçe uygulayabilirsin

:KK54:

tşk saboli canım ilgilendiğin için plingide pamukla sürsem olurmu ..aaa öbürlerini göz altına sürcemmi birde kaçar dakika duracak cildimde ürünler.tekra r tşk :KK54:

tşk saboli canım ilgilendiğin için plingide pamukla sürsem olurmu ..aaa öbürlerini göz altına sürcemmi birde kaçar dakika duracak cildimde ürünler.tekra r tşk :KK54:

peeling elinle fazla bastırmadan yavaş hareketlerle sürebilirsin.. bekletmene gerek yok

Ben satış yapmıyorum sadece kendime ve anneme alıyorum. Zaten bir de sipariş işiyle uğraşmak da bana göre değil. Makyaj malzemeleri çok hoşuma gidiyor. bir makyaj çantası dolusu rujum var aldıkça alasım geliyor. :KK17:

tabiki satış yapmak zorunda değilsiniz
insan kendi ihtiyaçlarını bile almak için kayıt olabilir oriflame e
hem %30 kar çok iyi 50tl lik parfüm 30 tl ye almak harika bişey
her ay belli bir miktar ürün çekme zorunluluğu yok
1 yıl sipariş vermediğinizde de otomatik olarak sistemden düşersiniz
sıfır risk

:KK12:

tabiki satış yapmak zorunda değilsiniz
insan kendi ihtiyaçlarını bile almak için kayıt olabilir oriflame e
hem %30 kar çok iyi 50tl lik parfüm 30 tl ye almak harika bişey
her ay belli bir miktar ürün çekme zorunluluğu yok
1 yıl sipariş vermediğinizde de otomatik olarak sistemden düşersiniz
sıfır risk

:KK12:

evet, size katılıyorum ve ürünlerin kaliteli olduğunu düşünüyorum. ocak ayı kataloğu indirim kataloğuymuş merakla bekliyorum sanırım çok şey alacağım yine :21: ve şimdiye kadar iade bile yapmadım, bir sorun yaşamadım, sanırım 2 sene oldu üyeliğim

evet, size katılıyorum ve ürünlerin kaliteli olduğunu düşünüyorum. ocak ayı kataloğu indirim kataloğuymuş merakla bekliyorum sanırım çok şey alacağım yine :21: ve şimdiye kadar iade bile yapmadım, bir sorun yaşamadım, sanırım 2 sene oldu üyeliğim

canım hangi şehirdesin direktörün kim?

X