ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Bilmiyorum ne kadar kazanabileceğimi oriflame de.Direktörüm evini ve arabasını oriflame sayesinde aldığını söylüyor.Şkayetim yok benim canım.Yaptığım iş sayesinde hem Burdur'da kendim geçinip, hem İzmir'deki aileme para gönderiğ, hem de birikim yapabiliyorum çok şükür.Ama bilmiyorum tabi.Oriflame nin sistemi Network Maketing sistemi olduğu için çok büyük paralar döndüğü söyleniyor.:26:
Evet doğrudur inanırımm
network sistem çağın en iddalı işi.. ve inanılmaz paralar dönüyor gerçektenn..

Evet aynı şehirde olmak büyük artı..
evlerimizde yakın 1 vesait..
bu ay bana yatan prim 405tl
18 olunduğunda yaklaşık 900
21 yani üst danışman olunduğunda da 1500 civarında oluyor..
daha üste seviyelerde elmaslık safirlik başkanlık vs daha fazla tabiii.. 30bin tl civarında alıyor bizim en üstümüz izmirde yaşıyor kendisi

benim için hayal bunlar sanırım.sen kaç kişiyi üye yaptın.üyelerinde senin kadar istikrarlı mı bu da çok önemli çünkü

benim için hayal bunlar sanırım.sen kaç kişiyi üye yaptın.üyelerinde senin kadar istikrarlı mı bu da çok önemli çünkü

Hiç öyle düşünme
ben izmire gelin geldim ve burada hiçç tanıdğım yok..
bana direkt bağlı 8 kişi var , 8 kişinin tanıdıkları onların tanıdıkları referanslar derken çoğaldık.. burda toplantılar sık sık oluyor.. ister istemez işin büyüklüğünü gördükleri için onlarda istekliler..
bu yolda aynı şeyleri hergün istikrarlı bi şekilde yapmak lazımm ve doğru direktörle beraber.. sonuç kaçınılmaz oluyorr

Son düzenleme:
Hiç öyle düşünme
ben izmire gelin geldim ve burada hiçç tanıdğım yok..
bana direkt bağlı 8 kişi var , 8 kişinin tanıdıkları onların tanıdıkları referanslar derken çoğaldık.. burda toplantılar sık sık oluyor.. ister istemez işin büyüklüğünü gördükleri için onlarda istekliler..
bu yolda aynı şeyleri hergün istikrarlı bi şekilde yapmak lazımm ve doğru direktörle beraber.. sonuç kaçınılmaz oluyorr

kısmet bakalım bu ay ilk ayım işin içine girdik inş. ilerleme kaydederim ben de önce tam anlamıyl adapte olayım bir :) teşekkür ederim yardımcı olduğun için

kızlar,
Oriflame 'ye gonderdıgım kargo gerı donmus delırecegım sınırden bahane de "ucret alıcı" kabul etmıyorlarmıs,
telefondakı yetkılı bızım odeyecegımız sekılde gonderın demıstı.

şimdi tekrar gondersem iade suresı doldu vb bahaneyle karsılasmam dımı?
yardım lutfen

kızlar,
Oriflame 'ye gonderdıgım kargo gerı donmus delırecegım sınırden bahane de "ucret alıcı" kabul etmıyorlarmıs,
telefondakı yetkılı bızım odeyecegımız sekılde gonderın demıstı.

şimdi tekrar gondersem iade suresı doldu vb bahaneyle karsılasmam dımı?
yardım lutfen
yurtiçi kargoya karşı taraf ödemeli gönderdin değil mi?
30 günü geçmemişse gönderebilirsin canımm

yurtiçi kargoya karşı taraf ödemeli gönderdin değil mi?
30 günü geçmemişse gönderebilirsin canımm

her soruma yanıt verebılmen ne guzel canım , gunaydın.
3 u ft tarıhı, 10unda kargomu teslım aldım, 12 sınde karsı odemelı gonderdım bugun gerı geldı,
yurtıcı kargo kullandım, neden ıade geldıgını de anlamadım acıkcası.

hayır bır de, telefonla ulasınca ozellıkle sormustum kargoyu nasıl gondereyım dıye karsı odemelı gonderın dedıler...

:KK50::KK50:

her soruma yanıt verebılmen ne guzel canım , gunaydın.
3 u ft tarıhı, 10unda kargomu teslım aldım, 12 sınde karsı odemelı gonderdım bugun gerı geldı,
yurtıcı kargo kullandım, neden ıade geldıgını de anlamadım acıkcası.

hayır bır de, telefonla ulasınca ozellıkle sormustum kargoyu nasıl gondereyım dıye karsı odemelı gonderın dedıler...

:KK50::KK50:

Canım böyle durumlarda önce direktörünle görüş diycem ama yapmıyor bırakmış demiştin değil mi..
onların öncelikleri oluyor çünkü..ve her konuda yardımcı olmak zorundalar
ben direktörümü çıldırttım resmen her detayını öğrendim işin e tabi yanlış yapa yap öğreniyorsun:)) hala daha başının etini yerim birşeyler öğrenmek için .. abla kardeş olduk resmen..
şimdi bende takım öncüsü olmaya hak kazandım benimde önceliklerim oldu..

Canım böyle durumlarda önce direktörünle görüş diycem ama yapmıyor bırakmış demiştin değil mi..
onların öncelikleri oluyor çünkü..ve her konuda yardımcı olmak zorundalar
ben direktörümü çıldırttım resmen her detayını öğrendim işin e tabi yanlış yapa yap öğreniyorsun:)) hala daha başının etini yerim birşeyler öğrenmek için .. abla kardeş olduk resmen..
şimdi bende takım öncüsü olmaya hak kazandım benimde önceliklerim oldu..

tebrık ederım, demekkı sende bu ısle ugrasacak vakıt ve sabır var :)
ben sabahtan geceye kadar calısıyorum o yuzden hıc oyle hedeflerım yok, sadece kendıme :)

ben o dırektorumu bır yakalarsam zaten... örücem corabı basına:KK6::KK6: :KK33:

bnde üç aydır satıyorum şimdilik herşeyden memnunum ama pazartesi verdim siparişi bugün cuma hala gelmedi aradım sordum yarın yada pazartesi gelecekmiş

bazen bu geçükmeler normal mi diğer siparişlerimde hemn 2günde geliyorsu hemen

bnde üç aydır satıyorum şimdilik herşeyden memnunum ama pazartesi verdim siparişi bugün cuma hala gelmedi aradım sordum yarın yada pazartesi gelecekmiş

Bazen böyle gecikmeler oluyor.. normal canım..
hangi şehirdesin cnm direktörün kim?:KK34:

Canım benim de siparişim gecikti.Yoğunluktan ötürüdür dedi direktörüm.Pazartesi verdim ben de.Dün mesaj geldi kargonuz yola çıkmıştır diye.

X