ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

daha önceden tekli alım vardı 0.80tl ama artık yok sadece set alabiliyorsunuz setlerin içeriği değişiyor fiyat lisdesinden kontrol edin elinizde olmayanlar kıyaslayarak tekrardan alabilirsiniz

arkadaşlar oriflameden parfüm almak istiyorum burda yorumlarınızı okudum enigmayı çoğunuz çok beğenmişsiniz ama bugun kokladım ve nefret ettim aynı şekilde dancing ladyide bi çok kişi övmüş kolanya gibi kokuyo hatta kokusunu hissedemiyorum amber elixiride çoğu kişi övmüş ama onuda çok kötü buldum. 3 şişe giordani white gold kullandım kokuya bayılıyorum ama sıkıldım artık. çiçeksi ve kalıcı güzel bi koku önerebilirmisizzzz

gordani white gold kullandıysanız amberi enigmayı beğenmemeniz normal onlar şekerli kokular çünkü çiçek kokusu olarak eclat eclatın weekend olanı volare turuncu muse öneririm

Canımm bende Enigmayı herkes beğendiği için almıştım ama hiç hoşuma gitmedi.O yüzden iade ettim.Parfüm zevk meselesi..Genelde ben kolay kolay parfüm beğenemiyorum.

amberle dancing lady bi şekilde de enigma asla kullanılmaz çocuk şurupları gibi kokuyo :S museyide beğenmedim canım volarenin turuncusunu kullandım bazı kokular beni fena yapıyo turuncu volarede öyle. eclat kalıcı mıı peki?

Eclat kullanmadım bilmiyorum canım ama K5'de alıp deneyeceğim.Ama bence parfümde kalıcılık tenden tene değişiyor.Bende gayet güzel kokan tenime uyan bi parfüm sende kötü durabilir.O yüzden mutlaka deneyerek almak gerektiğini düşünüyorum ben.

Bayanlar size bir soru soracağım.Grace adlı mor parfümü almak istiyorum. 5.Katalogda fiyatı 48 TL. Daha önceki kataloglarda bu fiyattan daha ucuz oldu mu hiç?Yoksa 48 TL'den daha ucuza bulamaz mıyım?Sizce başka bi katalogda daha ucuz olabilir mi? beklemeli miyim?

enigma hiç şurup gibi kokmuyor aslında kaldıkca dahada güzel kokuyor ve çok kalıcı ama alacağınız muse eclat fln çiçek kokuları olduğu için çok kalacağını sanmam en azından sabah sıkasanız akşama kadar idare eder mesela ben muse pembe miss o kullandım kokusu kalmadı bende amber ve enigme kullandım kazaklarımda fln çok kalıyor yıkanana kadar geçmiyor kokusu üzerimdede kokuyor
inmiyor malesef bende anlamak istiyorum ama yok pek inenlerden değil grace

Yarın 8 MART Kadınlar Günü dolayısıyla fırsat ürünlerinin siparişinin son günü...İndirimli ürünlerin bir kısmı bayağı ilgi gördüğü için tükenmiş maalesef...:80:

ben eclat weekend kullanıyorum basta hosuma gıtmemıstı ama sonradan sevmeye basladım severek kullanıyorum su anda
hatta bır arkadsım ındırıme gırmesını beklıyor ama weekend ve normal arasındakı farkı bılemıyorum.
volare kokusunu sevemedım ama annem severek kullanıyor ve bır musterım aldı o da severek kullanıyor mıss o hıc sevmedım ama koku olsun die surduğum oluo arada.
gecen ay roll on almıstım kırmızı divine kokusuna resmen bayıldım iyi bir ındırıme girerse mutlaka alıcam.
enıgma cok tavsıye edıldığı ıcın bende sıparıs verdım bakalım sonuc ne olacak....

slm arkadaşlar geçen ay oriflameye üye oldum kendim için uygun fiyatlı ürünler almak istedim
125 bplik sipariş verdim
pure skın yüz temizleme jeli ve toniği aldım ama kullandığımdan beri cildim pulpul oldu peeling yaparken yüzüm yanıyo
sonrasında essentials yüz kremi sürmeme rağmen hiç faydasını görmedim
çilekli el kremini aldım onunda hiçbir faydası olmadı aksine cildimi kuruttu
hediye verilen parfüm ise hiç kalıcı değil
beklentilerimi karşılamadı
fondoteni beğendim yalnız direktörümün önerisiyle naturel bej aldım bi ton koyu geldi yüzüme hemde 2 kutu var
neler yapabilirm değişim oluyomu
bu ay sırf erkek parfümü eyeliner ve cilt bakım kremlerini 9.90tlden almak için pudra ve birkaç şey alıcam umarım beğenirim

bende en edt olan parfüm bile giysilerimde kalıyooo, çook kalıcıyıım yahuuu

geçmiş olsn cnm belkide cilt tipine uygun değildir aldıkların veya alerji yapmış olabilir. şuda var bazen ilk kullandığın yeni ürünler alerji yapar ama sonrasında cilt alışınca cildinin verdiği tepki azalıp yok olabilir.. iade/değişim tabikide mümkün kaldıki bu senin en doğal hakkın, madem direktörün seninle ilgileniyo yapış yakasına sor herşeyini derim, ben hizmet merkezlerinden yaptığım için daha önceleri, o yüzden net bilmiyorum o yüzden yanlış yönlendirmeyeyim seni cnm.. tekrar geçmiş olsn cnm ve aramıza hoşgeldin

iade ile ugrasmak ıstemezsen madem memnunda kaldın satabılırsın fondoteni ayrıca oriflame fondoten renklerı
cok acık oluyor o yuzden bıraz daha koyu tavsıye etmıs olabılır .
Birde belki bılıyorsunuzdur ama yınede hatırlatayım hosgeldıniz adımlarından yararlanmak ıcın her ay 100 bp yapmanız gerekiyor ki diğer ay 9.9. tl lık urununuzu alabılesınız.

sponsorun iade yapacak ya da değişim yapacak bi ton açığını isteyecekler cildine uygun ürünler olmamış parfümler tenden tene değişiyor bendede çiçek kokuları kalıcı kalmıyor şekerli kokular kalıcı oluyor halbuki esmer falanda değilim
el kremi olarak 2in 1 olanlar var ten rengi kahverengili kabı el ayak kremi sayfasında oluyor genelde kaşmirliler silk beauty olanlar güzel diğer meyveliler falan günlük saat başı sürülecek türden el kremleri eğer yoğun nemlendirme istiyorsanız üste saydıklarımı kullanmanızı öneririm

arkadaşlar bende sizlere bir şeyler danışıcam ben geçen kataloglarda yüz temizleme jeli aldım optimals foaming cleanser ürününü aldım genelde yüzümü yıkama durumum yoktur durduk yere sadece akşamları makyajımı çıkarmak için kullanıyorum aslına bakarsanız memnun kaldım gözlerimi yakmadı göz makyajımı hiç birakmadan tamamen temizledi fakat cildimde küçük küçük yaralar çıkmaya başladı hani küçük çocuklar birbirlerini tırnaklar yolar ya öyle öyle kabuk bağlamıyor ama minnacık su çiçeği misali izler çıktı bi an dedim ki çikolatayı bu aralar çok kaçırdım ondandır dedim çikolatayı kestim 2 haftadır ağzıma sürmedim ama yine devam ediyor ve geçmiyor kaldı resmen yüzümde cildiyeciye gitmeyi düşünüyorum sizce bu yıkama jelinden mi kaynaklanmıştır çünkü tüm yüzüme kullandığım ürünler aynı fondötenim pudram her şeyim sadece bunu değiştirdim kremim desem aylardır aynı bende buna bağladım sizce ne yapmalıyım

son olarak oriflamenin gelen testlerinden cildimi test etmiştim bir kağıt yapıştırıyorduk noktalar fazlaysa yağlı ortay ise normal hiç çıkmazsa kuru diye bende hiç çıkmadı ama cildim böyle kışın olsun normal günlerde olsun gerilme hissi yok sadece yıkadıktan sonra gerginlik hissi oluyor kremim nutre calm yüzüm al al yanaklarım kırmızı kırmızı çene altımdada kırmızılıklar var o yüzden kızarıklık giderii diye bunu aldım ama sanki cildimde bir değişiklik yok bana önerebileceğiniz cilt tipime uygun yüz kremi var mı yüz yıka jeli var mı ben essantial 5 in1 ürününü düşündüm yüz yıkama jeli olarak sizce benim cildime uyar mı kullananlar var mı bilgilendirirseniz çok sevinirim

Canım bak ben diğer topikte de yazmıştım benim de başıma geldi. Çay ağacı toniği varya onu kullanıyordum yüzüm yanmaya başladı sonra kırmızı kırmızı kabardı ama benimkiler 3 saatte geçti. Hadi dedim yediğim bişey dokundu tekrar yaptım yine aynı şey. Bu sefer toniği değiştirdim pureskine geçtim onda da malesef aynı şey oldu. Sağlık bakanlığından onaylı biliyorum ama yine de artık güvenmiyorum ve hiçbir firmanın oriflame olsun avon olsun yüz ürünlerini kullanmıyorum.

Ben oriflame pure skin shine control kremi aldım ama hiç kullanmadım. Nemlendirici olaak nasıl bir ürün memnun musunuz?

bende yaklaşık 4 aydır yapıyorum ve ürünlerinin fazlasını da deneme fırsatı buldum. Bence avon dan daha kaliteli ve daha uygun fiyatı oriflame nin.yaklaşık 20 kadar üyem var ve hepsi gayet bilinçliler bu konuda ürünleri satarken ne kadar kaliteli olduğunu biliyorlar.bence önce kendimiz inanmalıyız ki sonra çevremizdekilere tanıtmak daha kolay.kazancıda hediyeleri de gayet iyi.üye olmak isteyenler fısatları kaçırmasınlar.bilgi almak isteyenlere yardımcı olurum seve seve.

bende tekrarlamadı aslında ama olanlar öyle kaldı çikolatadan mı dedim yok kestim yine oldu şimdi tekrar çikolata yiyorum artmıyorda bilmiyorum valla bıraktım bende acaba ondan mı diye başka markanın aldım dün yüzde 50 indirimle bakalım inş o iyi gelir

hoşgeldinnnn aramıza cnmmmm

diğer katalog yayında arkadaşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…