ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

yav ben soru sorunca herkes ortadan kayboluyor bısı daha sorucam ... 16.02. tarıhın:KK53:de uye oldm ve hıc sipariş flan vermedım uyelık 1 tl ıdı .. sımdı versem bnm uyelık ücretim 20 küsür olarak yansıcakmıs faturama doğrumu bu

Siz 3. katalog döneminde üye olmuşsunuz anladığım kadarıyla ( 16.02.2012) bu 4. katalog döneminde sipariş verdiğinizde ,bilgisayar otomatikman size 24.99 kayıt ücreti ilave eder faturanıza...12 ay içerisinde hiç sipariş vermezseniz üyeliğiniz son bulur.Bilgilerinize...

canım ıstıfa mıstıfa bekleyemem ben ..hem benım uyelıgım acılmadı sanırım daha yanı kımlık fotokopımı flan yollamadm sponsoruma ..yanı baska sekılde olmuyor dıosunuz oyle mı ....annemın adına kaydolsam tekrar sızden bırının danısman kodunu yazsam ..maksat tanıdk bırıyle calısmak anlatabılıyormuyum...yardımcı olun bu hafta kadınlar gunune özel ındırımler var kacırmak ıstemıyorum..bıde baslangıc paketı flan dıye bısey yazıyodu onuda acıklarmısınız

kimlik fotokopisine gerek yokki yani benim üye olduğum dönem benden istenmedi..cnm eğer netten üye oluyosan hiç bir şekilde sistem kabul etmiyo, burdan birinin altına üye olmak isteyebilirsin tabiki fakat forumda üye toplamak,satış yapmak yasak.. bunun dışında oturduğun çevrede araştırsan ori.direktörü/dnaışmanı vs??? başlangıç paketi? sanırım yeni üyelere yollanan bilgilendirici broşürler ve koku kartları olan paketti:KK6:
onun dışında tabikide annenin adıyla sen kaydolabilirsin bunda herhangi bir sorun olmaz, annenin bilgilerini verirsin ama işi sen götürürsn:nazar:

Oriflame Kozmetik 4. katalog döneminde **KADINLAR GÜNÜ ** fırsatları 8 Mart'a kadar geçerli... :80:

kızlar birşey sormak istiyorum.

oriflame'in embrace him dye bir parfümü vardı, üç yıl önce kadar erkek arkadaşıma almıştım set olarak. hala bu parfüm var mı? o kadar parfüm denedi tenine bu kadar uyan parfüm bulamadı. muhteşem bir kokusu vardı. bu yüzden yeniden almak istiyorum da:)

kızlar birşey sormak istiyorum.

oriflame'in embrace him dye bir parfümü vardı, üç yıl önce kadar erkek arkadaşıma almıştım set olarak. hala bu parfüm var mı? o kadar parfüm denedi tenine bu kadar uyan parfüm bulamadı. muhteşem bir kokusu vardı. bu yüzden yeniden almak istiyorum da:)

embrace diye parfüm var cnm, siteye girip kodunu yazarsan satışta olup olmadığını öğrenebilirsn:KK16:

arkadaşlar bu ay vericeğim siparişlerden kredi limitim yetmiyor ve acil vermem lazım formu okurken bir arkadaşımız limiti yetmediği için ikiye böldüm siparişi demiş böyle bir şey mümkün mü acaba ????

gg white, ascendant pure, sensoria hediyeleri vardı yılbaşında cnm onlarımı dyosun??:KK3:
evet canım onlardı hatırlattığın iyi oldu teşekkür ederim

arkadaşlar bu ay vericeğim siparişlerden kredi limitim yetmiyor ve acil vermem lazım formu okurken bir arkadaşımız limiti yetmediği için ikiye böldüm siparişi demiş böyle bir şey mümkün mü acaba ????
benim bildiğim bi siparişin ödemesini yapmadan diğerini veremiyorsun

bu arada kargodan bana söyle bi msj geldı cumartesı günü kötü hava koşulları nediyle kargo dağıtıma çıkmamıştır diye bende anlamadım orada mı yoksa tekrar dağıtıma çıkacak mı falan bilemedim neyse dün gelmişler not bırakmıslar normalde pazar günleri dağıtım da yapmıyorlar onuda anlamadım dün bi güzel kaynadı. Bugün aradım kargonuz dağıtımda diyor ama hala ses seda yok bi kere evde bulamayınca 2. kez geliyorlar mı biliyormusunuz kız biraz beni sallıyormuş gibi geldi de konuşmasında :KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
canım kargo bir kere geldimi bir daha gelmez eğer gelseydi ortalık darma duman olurdu kargocular günde kimbilir kaç dağıtım yapıyor bide bulamadıklarına dönerlerse işin içinden çıklmazki:KK9: teslimat alıcısı olmayınca subeden almak zorundasın geldik bulamadık kağıdı bırakırlar kapıya ona görede kargonu subeden almaya gidersin

faturanızı yatırmadan bir daha sipariş girilmiyor girilsede ne kadar limitiniz kalmışsa o miktarı geçemezsiniz diyelim 25 tl siz 26 tl olursa o siparişide giremezsiniz ancak kredi kartıyla alabilirsiniz acilse bilginiz olsun

evet canım onlardı hatırlattığın iyi oldu teşekkür ederim

benim bildiğim bi siparişin ödemesini yapmadan diğerini veremiyorsun

bu arada kargodan bana söyle bi msj geldı cumartesı günü kötü hava koşulları nediyle kargo dağıtıma çıkmamıştır diye bende anlamadım orada mı yoksa tekrar dağıtıma çıkacak mı falan bilemedim neyse dün gelmişler not bırakmıslar normalde pazar günleri dağıtım da yapmıyorlar onuda anlamadım dün bi güzel kaynadı. Bugün aradım kargonuz dağıtımda diyor ama hala ses seda yok bi kere evde bulamayınca 2. kez geliyorlar mı biliyormusunuz kız biraz beni sallıyormuş gibi geldi de konuşmasında :KK9::KK9::KK9:

anladm cnm ara eğer mümkünse eve getirebilrmsnz rahatsızm almaya gelemiyom fln desen yinede getirmezlermiki????:KK55:

kızlar gecen ay üye yaptgımızda parfüm
kaznıyoduk ya . uyenn siparş vermesi yetrlydi bize parfüm gelmesi için . ama 100 bp yaprsa kndisinede geliodu . bu byle dgl miii??
bn uyeyaptım uyenn siparişinide girdik ama 100 bp degil. şimdi bna glmesi gerkmio muydu siparş verdim kolimde parfüm yok . drektrume sordum uyen 100 yapmalıydı dio .bnde yok diince bn firmaya soriyim bir dedi :26:

kızlar gecen ay üye yaptgımızda parfüm
kaznıyoduk ya . uyenn siparş vermesi yetrlydi bize parfüm gelmesi için . ama 100 bp yaprsa kndisinede geliodu . bu byle dgl miii??
bn uyeyaptım uyenn siparişinide girdik ama 100 bp degil. şimdi bna glmesi gerkmio muydu siparş verdim kolimde parfüm yok . drektrume sordum uyen 100 yapmalıydı dio .bnde yok diince bn firmaya soriyim bir dedi :26:

benım bıldığımde uyenınde siparısının 100 bp olması gerktığı yonunde zaten siparıs gırerken sıstem otomatık eklerdı parfumu die dusunuyorum bakalım ne cvp gelck sırketten

kızlar ben erkek arkadaşıma parfüm alıcam sizce ascendant siyah nasıl bir koku fikrinize ve önerilerinize ihtiyacım var.

Parfüm hediyesi kazanabilmak için, yeni üyenin 100 puanlık sipariş vermesi koşulu vardı,borcunu zamanında ödedikten sonra koliye parfüm konuyor.Kredi kartı ile ödenmişse hemen siparişi ile birlikte konuldu.Bilginize...

canım güzel bir parfüm erkek kokusu olarak ben beğeniyorum
kızlar ben erkek arkadaşıma parfüm alıcam sizce ascendant siyah nasıl bir koku fikrinize ve önerilerinize ihtiyacım var.
kargo geldi getirdiler pazar günü aslında dağıtım yokmuş hava koşullarından dolayı cumartesi getiremedikleri için işler yığılınca pazarda dağıtıma çıkmışlar öyle bilindiğinden dolayıda pazar bulamadıklarına geri götürmüşler öyle dedi adam gidip almaktan kurtuldum çok şükür :nazar:

canım güzel bir parfüm erkek kokusu olarak ben beğeniyorum

kargo geldi getirdiler pazar günü aslında dağıtım yokmuş hava koşullarından dolayı cumartesi getiremedikleri için işler yığılınca pazarda dağıtıma çıkmışlar öyle bilindiğinden dolayıda pazar bulamadıklarına geri götürmüşler öyle dedi adam gidip almaktan kurtuldum çok şükür :nazar:

ehh hadi gözün aydınnn:KK1::KK1::KK1: fotoları bekliyozz tatlımmm:KK54:

Merhaba bayanlar ben parfüm numune seti sipariş verdim.Yaklaşık 20 tane numunem var şuan sette.Ama ben sette olmayan bazı numuneleri istiyorum.Mesela Enigma, Eclat gibi..Bunları almamın bi yolu var mıdır yoksa artık alamaz mıyım?Çünkü fiyat listesinde yok o numunelere ait herhangi bir bilgi.

X