ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

olsun yavruuu :KK3: enigma beğenildiği sürece oriflame'in klasiklerinde kalmaya devam ederr:KK3: ben bu ay eclatı alıcam kafama koydummm:nazar::nazar:
kızancıklarımmm 21809 kodlu mücevher kutusunu alan gören bilen duyan varmıdırrrr 5.katalogta kendileri??? boyutları vs nsldırr?:KK76:

kızancığın geldi:KK9: canım eclat hediye gelmişti aslında sana gelmedi mi bende o mücevher kutusundan alıcam nasıl bir şey merak ettim

altın fırsatlar öbür ayın kat kat ürün hediyesi hala sitede yayınlanmadı off bekle bekle çatladım :KK9:

kızancığın geldi:KK9: canım eclat hediye gelmişti aslında sana gelmedi mi bende o mücevher kutusundan alıcam nasıl bir şey merak ettim

yok kuzum bana ilk üye olduğumda hiç hediye gelmedi çünkü hiiiç satışım olmadı kendimden başkaa:KK1::KK1:

Kızlar slm , bende bu sitede yeniyim herkese merhaba :)

Bir sorum olcaktı , yeni kataloğa internetten baktımda , 38. sayfadaki modelin ruju tam olarak hangisi acaba

hoşgeldin aramıza yavrum :KK3: cnm modelin yanında dikey olarak yazıyo hangi ruj olduğu,ravishing rose'muş modeldeki:KK1:

altın fırsatlar öbür ayın kat kat ürün hediyesi hala sitede yayınlanmadı off bekle bekle çatladım :KK9:

125bpye excite ve bişey daha vardı neydi o:KK1::KK1::KK1: işte bi hediyesi daha vardı unuttumm :KK3:

gördüm gördüm sabah erkenden koymuyorlar sanırım baka baka bir hal oldum canım hediyeyi görüncede çıldıdım daha kasımda mı ne extice vermişlerdi dön dolaş aynı şeyler yaa yeni ürünlerden verseler denesek satsak benim hep kullandıklarımı kokum olsun makyaj ürünüm olsun yüzümde falan görünce sipariş veriyor millet enigmadan 3 tane sattım bu ay sırf ben kullandığım için üzerimde kokusunu aldılar beğendiler sipariş verdiler napam ben extice önceden verdikleri extice parfümü daha erkek arkadaşım bitirmemiş bile :KK1:

merhaba kizlar,
su 3 fondoten serisi : giordani gold adaptive , o.b. skin perfect, c.b. oxygen boost. sizce hangisi en iyi ? benim cildim karma, yalniz goz cevremde kirisikliklarim da var, 30 yasindayim. nemsiz karma bir cildim var. hangisi uygun olur ?
bir de bu altın firsatlari secip siparis listeme ekliyorum ama siparisimi ornegin 1 hafta sonra sonlandiracagim. ben satin almadigim icin listemdeki urunleri alma hakkim gider mi, yoksa stoklarinda kalmaz ama ayni fiyattan obur aya mi gonderirler ?

bir de ben yeni uyeyim. ilk ay az alısverisim oldu, 2.ay 100 bpyi gectim ve 3. siparisinizle size hediye volare set gonderilecek dedi. simdi alisveris listemde ucretsiz volare set demiyor. volorenin setini giriyorum listeme uzerinden indirim yapiyor 35e satiyor. oysa 10 tlye bu seti almam gerekiyordu. islemi nasil yapacagim ?

gördüm gördüm sabah erkenden koymuyorlar sanırım baka baka bir hal oldum canım hediyeyi görüncede çıldıdım daha kasımda mı ne extice vermişlerdi dön dolaş aynı şeyler yaa yeni ürünlerden verseler denesek satsak benim hep kullandıklarımı kokum olsun makyaj ürünüm olsun yüzümde falan görünce sipariş veriyor millet enigmadan 3 tane sattım bu ay sırf ben kullandığım için üzerimde kokusunu aldılar beğendiler sipariş verdiler napam ben extice önceden verdikleri extice parfümü daha erkek arkadaşım bitirmemiş bile :KK1:

ben excite'ı sevemedm hatun yaa,çok tatlımsı geldi kokusu bana:KK3: ama erkek arkadaşımın arkadaşı pek seviyomş o tarz kokuları,ona 20ye satmıştm geçen 5e gelen excite'ı. bu ay 125 olursa yine alımayı düşünürüm çünkü çocuk pek beğenmiş bu parfümü:KK1: dolabına fln sıkıyomş parfümleri takıntılı bi erkek sanırım:KK52::KK52: ama olsun bana satış olur dimi :KK76::KK76:

merhaba kizlar,
su 3 fondoten serisi : giordani gold adaptive , o.b. skin perfect, c.b. oxygen boost. sizce hangisi en iyi ? benim cildim karma, yalniz goz cevremde kirisikliklarim da var, 30 yasindayim. nemsiz karma bir cildim var. hangisi uygun olur ?
bir de bu altın firsatlari secip siparis listeme ekliyorum ama siparisimi ornegin 1 hafta sonra sonlandiracagim. ben satin almadigim icin listemdeki urunleri alma hakkim gider mi, yoksa stoklarinda kalmaz ama ayni fiyattan obur aya mi gonderirler ?

bir de ben yeni uyeyim. ilk ay az alısverisim oldu, 2.ay 100 bpyi gectim ve 3. siparisinizle size hediye volare set gonderilecek dedi. simdi alisveris listemde ucretsiz volare set demiyor. volorenin setini giriyorum listeme uzerinden indirim yapiyor 35e satiyor. oysa 10 tlye bu seti almam gerekiyordu. islemi nasil yapacagim ?

cerenim, bahsettiğin 3 seriyide kullanmadım ama oxygen boostun iyi olduğunu iki arkadaşımdan duydum onu söyleyebilirm.. bunun dışında siparişine eklediğin ürünleri onaylayıncaya kadar sepetinde durur cnm, ama dediğin gibi onlardada stok problemi olabiliyo çünkü önceden sepete eklemek ayırtmak gibi bi anlama gelmiyo malesef:KK19: siparişin son aşamasında volare set yine aynı fiyata mı geliyo cnm?? bide bişey sorcam,bu volare set otomatikman siparişe eklenmiyomu??:KK55:

ilk uyeliğinizden ıtıbaren 100 bp yapmanız gerekıyordu boylece hak kazanıyorsunuz zaten sıstem otomatık olarak eklıo
birdahakı siparıse

merhaba kizlar,
canım 1. adımda gereken bp yi tamamlayamadıysan benim bildiğim 2. adımında hediyesi gelmez
kızlar şu 61deki colorfull rujlar gerçekten dolgunlaştırıyor mu yoksa triple core rujlardan alıcam
trible color rujlarda dolgunlaştırma falan pek yok yani yok hatta ama vazgeçilmez rujum oldu sürümü süper renk aynen çıkıyor ne var ne yok gibi bi durum söz konusu değil sattığım kişilerde bayıldı tekrar tekrar alıyorsan al bence seversin ürünü

ben excite'ı sevemedm hatun yaa,çok tatlımsı geldi kokusu bana:KK3: ama erkek arkadaşımın arkadaşı pek seviyomş o tarz kokuları,ona 20ye satmıştm geçen 5e gelen excite'ı. bu ay 125 olursa yine alımayı düşünürüm çünkü çocuk pek beğenmiş bu parfümü:KK1: dolabına fln sıkıyomş parfümleri takıntılı bi erkek sanırım:KK52::KK52: ama olsun bana satış olur dimi :KK76::KK76:
sen satışını yapta gerisi önemli değil gelenide satarsın ona ne olcak bende satıcam artık erkek arkadaşıma verdim bitmemiş daha erkek parfümlerini hep ona veriyorum oda sıkıyor sıkmıyor değişiyor yani baya parfümü oldu ama eclat ile asceldant beyaza takık durumda sürekli onları kullanıyor güzel kokular bencede ben demarcoyu da çok beğendim ama o beğendi de diğerleri gibi hastası olmadı kokunun :KK1:

canım 1. adımda gereken bp yi tamamlayamadıysan benim bildiğim 2. adımında hediyesi gelmez

trible color rujlarda dolgunlaştırma falan pek yok yani yok hatta ama vazgeçilmez rujum oldu sürümü süper renk aynen çıkıyor ne var ne yok gibi bi durum söz konusu değil sattığım kişilerde bayıldı tekrar tekrar alıyorsan al bence seversin ürünü
yok canım biliyorum triple core rujlar dolgunlaştırmıyor da eğer şu colorfull rujlar dolgunlaştırma özelliğinden dolayı beni çektiler eğer dolgunlaştırıyorsa onlardan alıcam dolgunlaştırmıyorsa onlardan almak yerine triple core rujlarda çok hoş gözüküyo onlardan alcam

sen satışını yapta gerisi önemli değil gelenide satarsın ona ne olcak bende satıcam artık erkek arkadaşıma verdim bitmemiş daha erkek parfümlerini hep ona veriyorum oda sıkıyor sıkmıyor değişiyor yani baya parfümü oldu ama eclat ile asceldant beyaza takık durumda sürekli onları kullanıyor güzel kokular bencede ben demarcoyu da çok beğendim ama o beğendi de diğerleri gibi hastası olmadı kokunun :KK1:

DEMARCO diyorum gari bişeyde demiyorum hatunum:KK3::KK3: hatta alıp kendim mi kullansam ne :KK1: bi kere denedim kendimde bile sevdim kokuyu yahuuuu :KK23::KK23::KK23:

yok canım biliyorum triple core rujlar dolgunlaştırmıyor da eğer şu colorfull rujlar dolgunlaştırma özelliğinden dolayı beni çektiler eğer dolgunlaştırıyorsa onlardan alıcam dolgunlaştırmıyorsa onlardan almak yerine triple core rujlarda çok hoş gözüküyo onlardan alcam

sadece dudağında hafif bir yanma oluyor. ben dolgunlaştırdğını görmedim :KK19:

ayy bende takık durumda o ruıjlara bakıyorum dolgunlastırma ozellığınden cok ordakı vıbrant rose rengine takıldım cok hos gorunuyor
bırde model makyajında ıkı resımde berry mıst ruj kullanılmıs ona da bayıldımmm sımdı ıkısı arasında kaldım :))

kızlar merhabalar bende yeni katıldım oriflame e :) anasayfayı actıgımda altın broşur yazısı cıktı o acaba 100 bpyi gecincemi oluyor :)
birde mesela 100 bp olunca kargo 1 tl falan bunları nereden ogreniyoruz sitede bulamadımda ben :S birde numune falan geliyormu her ay yoksabizmi istiyoruz veya kampanyasımı var birde son soru aldıgım cilekli kremde ve krepe fırcasında satılamaz yazıyor niye acaba :S

Son düzenleme:
arkadaşlar benm oriflame de ilk ayım..parfüm numune seti sipariş ettim fakat içinde bazı ları yok..acaba setlerin içerikleri katalog dönemine göre mi değişiyo..mesela paradise enigma falan yok..

ya bu oriflame iyi satılıyormu bende temsilci olmak isityorum. avonda temsilcilik yapmıştım gayet iyiydi. bunda nasıl acaba

arkadaşlar bide bu ayki katalogda promosyonlu olan yüz maskeleri hakkında bilgisi olan varmı..nasıl kullanılacak ne kadar süre yüzde kalması gerekiyo vs..

X