ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

yeni katalogdada pek alacak bir şey yok valla bi şu yeni çıkan feminnelleden alıcam o güzel hoşuma gitti evdekide bitiyor zaten başkada alıncak bır sey yok geçen kataloglarda air ıce fire sipariş etmiştim 2 tane air kalmıstı elimde yeni sattım onlardan getittirsem satamam nasıl tamamlıycam bu ay 125 merak içindeyim
acaba öbür ayın parfümü ne olacak elvie magıc ben aldığım elimde olduğu için danısmanımla yine elvieyi değiştircem bu arada soulu'da dalicacy ile değiştirdim şişesi çok güzel dalicacy nin kokusuda bebek şurupları gibi ilk önce ama zaman geçtikçe çok tatlı güzel şekerli bir koku oluyor

Son düzenleme:
yeni katalogdada pek alacak bir şey yok valla bi şu yeni çıkan feminnelleden alıcam o güzel hoşuma gitti evdekide bitiyor zaten başkada alıncak bır sey yok geçen kataloglarda air ıce fire sipariş etmiştim 2 tane air kalmıstı elimde yeni sattım onlardan getittirsem satamam nasıl tamamlıycam bu ay 125 merak içindeyim
acaba öbür ayın parfümü ne olacak elvie magıc ben aldığım elimde olduğu için danısmanımla yine elvieyi değiştircem bu arada soulu'da dalicacy ile değiştirdim şişesi çok güzel dalicacy nin kokusuda bebek şurupları gibi ilk önce ama zaman geçtikçe çok tatlı güzel şekerli bir koku oluyor

ayyy öyle kokuları sevmiyo ben işte :KK24::KK24::KK24: diğer aya erkek kokusu koyarlar, baksana bi byn bi erkek kokusu gidiyolar belki eclat fln koyabilirler, bu arada bu katalogtaki enigmayı almadm çok açılmayayım diye,onun yerine sol 15faktörlü güneş losyonu indirimdeymş onu aldım ben kendiceğizime.. ayyy bide bide çarş sip.girdim 10tane el kremi vardı kalmamş,şaka gibi bugün direktörüm girdi onlar stoğa diyooo:KK36::KK36: delirecemmm eğer kurtarırsa yeniden sip.verebilirm:KK47:

valla kızlar ben kokusunun nasıl olduğunu bilmeden ascendant aldım siyah olandan başka bi sitede erkekler beğenmiş öyle okudum ve siparişi girdim ya inş güzeldir çok ama çok tırsıyorum :S

valla kızlar ben kokusunun nasıl olduğunu bilmeden ascendant aldım siyah olandan başka bi sitede erkekler beğenmiş öyle okudum ve siparişi girdim ya inş güzeldir çok ama çok tırsıyorum :S

kalıcı bir kış kokusu 3 4 gün çıkmıyo koku fiyata görede süper inş. sende beğenirsin:KK34:

miss%2Bo%2Bedt.jpg

Yanlış anlamayın bi şey sorucam.Son moda adlardan biri de efe..Neredeyse bizim sitedeki bütün çocukların adları bu isim geri kalanlarda ayberk(mesela bu adda çok iyi kırıtılabiliyor berk derken bir de ece derken c leri ec-ce gibi yapıyorlar) yiğit ege batuhan(bunda da süper kırıtılıyor batu kısmında) başka ad yok gibi..Efe sizce hoş bi isim mi?Efe etrafına dayılanan kafa tutan feodal beyi gibi bir şey oluyor zamanında İzmir de insanlara bazı kitaplarda okumuştum kök söktürmüşler mutlaka ki iyi olanı da vardır ama yani benim aklımda bu anlamları çağrıştırıyor?Niye şimdi bu kadar moda bu isimler hızla yayılıyor niye şöyle isimler daha hoş değil mi mustafa ömer mehmet ..vb.:26:eek:rhan osman hakan..tamer..serkan..Bi de garip kız adları var hayatta aklınızda kalmıyor..Onları hiç anlatmıycam..Herkes istediği adı koyar tabii merak ediyorum?Ben de çocuğumun adını Ağa koyayım bari..:KK52:Bu adda niye patlama var..Ben çocukken bi tane bile yoktu efeler eskiden vardı o zaman benim zamanıma yakın bu adın olması gerekmez miydi...?:KK53:

Arkadaşlar bu adlarda kırıtılıyor dedim herkes üzerine alınmasın bazı sonradan görmeler yapıyor illa bu adı koyan kırıtıyor demek değil..Belirteyim alınmayın..Benimki sadece merak...Ne isterseniz koyun limon portakal..:)

Son düzenleme:
Efe, tarihte Batı Anadolu'da özellikle Aydın ili Muğla ili ve Ödemiş ilçesinde yaşamış, silahlı ve mevcut düzene değişik nedenlerle başkaldırmış olan kişilere verilen isimdir.

Efe aynı zamanda günümüzde yiğit, cesur, mert ve sözünün eri olan kişileri tanımlamak için kullanılmaktadır.

Efe aynı zamanda bir erkek ismidir.

Efe, Zeybek ve Kızan arasındaki bağıntı.Bir Efe, Zeybek gruplarının başıdır. Zeybekler arasında kahramanlık yapmış cesur ve mert kişiler arasından efe seçilir.Zeybekler, efenin emriyle kızanları yetiştirirler. Zeybeklerden eğitim gören, silahlı onur adamlardan oluşan genç kişilere, kızan denir. Belirli bir zaman kızan olarak zeybeklerden eğitim gördükten sonra zeybek sınıfına alınırlar.

İşte Vikipedi den edindiğim bilgiler...

Kozmetik konusuyla alakalı değil ama tarihi bilgimizde artmış oldu..Kurtuluş savaşında büyük yararları olmuş okuyun..Arada zararlı olanları da olmuş.

Efe sözcüğünün kökeni hakkında değişik teoriler vardır. Kelimenin ise "büyük kardeş" anlamına gelen bir Türkçe sözcük olan "Eke'den gelmiş olabileceği düşünülmektedir.

Efe veya zeybek kurumu ilk defa 16 ncı yüzyılda Osmanlı İmparatorluğunda otorite boşluğundan kaynaklanan Celali Ayaklanmaları sırasında görülür. Daha sonraları yerel baskılar ve haksızlıklara karşı ayaklanarak dağa çıkan kimselere efe veya zeybek dendiğini görüyoruz. Efelerin kendine özgü giysileri ve geleneksel yapılari bu dönemde ortaya çıkmaya başlar. Günlük giyimden ayrılan ve zeybek yaşamında rahat hareket etmeye yarayan giysi türü ve silahlar kabul görmüştür. Örneğin dönemine gore kısa sayılan bir tür pantolon olan potur ve yakın mesafe çatışmasında çok yararlı olan bir tarafı ve ucu keskin yatağan gibi.

19. yüzyıl boyunca efelerin devlet otoritesi ile inişli çıkışlı bir ilişkileri olmuştur. 93 Harbi'nde cepheye gitmeleri karşılığında haklarında "umumi af" ilan edilen ve cephelerde büyük yararlıklar gösteren zeybekler döndüklerinde, af vaatlerinin tutulmadığını görerek dağlara geri dönmeye başlamışlardı. 1879’dan itibaren eşkıyalık Ege Bölgesi’nde tekrar salgın haline gelmiş ve hükümet bunlara karşı hiçbir şey yapamaz olmuştu. Bu dönemde Yörük Osman, Çakırcalıoğlu Ahmet Efe (Çakırcalı Mehmet Efe'nin babası), Deli Memet, Büyük Cerit, Küçük Cerit, Çallı Veli, Koca Arap, Parmaksız Arap, Harputlu Ömer, Piç Osman ve Bakırlı çeteleri en tanınmış olanlardı. Öte yandan Karabacak, Karayotoğlu Nikola, Hambrikoğlu Panayot, Seyrekköylü Nikola, Kaptan Andreya, Kaptan Aleko, Kaptan Foti ve Kaptan Sokrat gibi Rum çeteleri de Ege dağlarında taşkınlıklar yapmaktaydılar. Kıbrıslı Mehmet Kamil Paşa, olağanüstü İzmir valiliği esnasında, yerli çeteleri düze indirip, bir tür koruculuk sistemi içinde kır serdarı olarak görevlendirerek, Rum çetelerini ortadan kaldırmaya çalışmış ve bunda da kısmen başarılı olmuştur. Efeler devletle uzlaştıklarında, çoğu Ege Adaları'ndan gelerek Ege Bölgesi'nde kan kusturan Yunanistan destekli Rum eşkiyanın hakkından gelebilen tek güç olarak kendilerini göstermişlerdir. Ancak bu çabalar sonradan İzmir valisi olan Hacı Naşit Paşa'nın efelere (Türk asilere) topyekun tuzak kurarak büyük kısmını imha etmesi üzerine sonuçsuz kalmıştır. Nail Moralı'nın 20. yüzyıl başı Ege Bölgesi ve İzmir'e ilişkin anılarında da, özellikle Çakırcalı Mehmet Efe'nin öldürülmesinden sonra Rum eşkiyanın bütünüyle azdığı kaydedilmektedir.

Efeler, Birinci Dünya Savaşından sonra Türkiye'nin işgalinde Yunan kuvvetleriyle karşı karşıya gelmiş ve dağdan inerek Milli Mücadeleye katılmışlardır. Cumhuriyetin ilanından sonra hizmetleri nedeniyle kendilerine ordu rütbesi ve İstiklal Madalyası verilen efeler, bu tarihten sonra yasadışı eylemlerini bırakarak tarihteki yerlerini almışlardır.

En ünlü efeler arasında Yörük Ali Efe, Kıllıoğlu Hüseyin Efe, Demirci Mehmet Efe, Mestan Efe, Atçalı Kel Mehmet Efe, Molla Ahmet Efe, Saçlı Efe, Gökçen Efe,Çakırcalı Mehmet Efe, Ilgın Efe]], Çete Süleyman Efe gibi isimler yer almaktadır.

Vikipedi den...

Canım yorumun için teşekkür ederim :) Peki nasıl bir koku baharatlı değil di mi ferah mı inş beğenir birileri inş ya :18:

canım içeriğinde bergamut rezene vanilya birlikdeliği diyor ben koklayınca rezene kokusu almyorum ona emin ol ama kalıcı belki esmer olmayan tenlere ağır gelebilir unutmayın parfüm şişesi parfümü anlatır siyah parfümler her zaman klas ve ağır kokuyu yansıtır renkler açıksa bahar yaz kokuları çiçek kokularını anımsatır şişesine bak parfümü al:KK12::KK12::KK12::KK12:

oriflameyi isdedikleri kadar karalamaya çalışsınlar neymiş efendim katalogla satılıyomuş yok güvenli değilmiş yok sağlık bakanlığı onaysızmış bunlar artık sadece lafda kaldı bilmeyenler hala uyumaya devam etmesinler herkesin bilinçli olması için yazıları okumanızı tavsiye ediyorum oriflame ecobeuty serisi ile %95 bitkisel içerikli ürünlerini kanıtladı kimyasal değil bitkisel ve en önemliside HAYVANLAR ÜZERİNDE DENENMEYEN bir firmadır sırf bu hayvan ve çocuk haklarını koruduğu için tercihim bile olabilirdi ki ürünlerinin güzelliğini kulladıkça anladım

Pek çok alanda bir ilk olma özelliği taşıyan Ecobeauty Markası’nı farklı, özel ve global kozmetik sektöründe
eşsiz kılan 4 temel özelliğini sizlerle paylaşmak isteriz.

1. Doğal, Etik ve Çevre Dostu bileşenlerden oluşan Ecobeauty, bu özelliklerini dünyaca
tanınan 4 büyük bağımsız çevre organizasyonundan almış olduğu sertifikalar ile garanti eden
İlk Global Kozmetik Markasıdır.
2. Ecobeauty ürünleri en az %95 oranında Doğal ve %5 oranında Organik Bileşenler’den
oluşmaktadır.
3. Ecobeauty ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve aşağıdaki bileşenleri içermez.
• Hayvanlardan Elde Edilen Bileşenler,
• Paraben,
• Silikon,
• Mineral Yağlar,
• Sentetik Parfümler.
4. Ecobeauty ürün ambalajlarında, çevreye duyarlı ve %100 geri dönüşümlü malzemeler
kullanılmaktadır.

Ecobeauty, dünyanın önde gelen bağımsız dört çevre organizasyonu Fairtrade,Ecocert, The Vegan Society ve FCS tarafından onaylanmış ilk global kozmetik ürünüdür.

1.ADİL TİCARET

İşimizi nasıl yaptığımızın temelinde adil ve etik olmak vardır. Fairtrade sertifikalı bileşenler tercih ederek, üreticilerin adil fiyatlandırma yapmalarına ve çalışma koşullarının iyileştirilmesine olanak sağlıyoruz. Aynı zamanda Fairtrade sertifikalı ürünlerinin satın alınması, çifti ve işçilerin, sosyal, çevresel ve ekonomik olarak kalkınma projelerine de yatırım anlamına gelir.

airtrade Enternasyonel (FLO), Fairtrade Standartlarının belirlenmesini sağlayan ve Fairtrade üreticilerinin desteklenmesini amaçlayan bir şemsiye organizasyondur. FLO-CERT, Fairtrade standartlarına uyum sağlamaları için, üretici ve tüccarları denetleyen bağımsız bir belgelendirme kuruluşudur. Fairtrade, sürdürülebilir bir gelecek için gelişmekte olan ülkelerdeki üreticilere, işlerini ve toplumlarını güçlendirerek yatırım yapabilmeleri için adil ticaret koşulları ve fırsatları sağlamak anlamına gelir.

2.ÇEVREYE SAYGI:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Felsefemizin merkezinde doğaya derinden ve köklü bir bağlılık yer almaktadır. Bizim için, doğaya saygı, mümkün olduğunca yenilenebilir, bitkisel kaynaklı ve çevreye zarar vermeyen bileşenlerin kullanılması anlamına gelir.
Ecocert sertifikası, sertifikalı ürünlerimizin sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen, doğal ve organik bileşenler içerdiğini garanti eder. Sertifikalı ürünler en az %95 oranında doğal bileşenler içerir, bitkisel bileşenlerin %50’si organik sertifikalıdır ve toplam formülün %5’i organik bitki kaynaklarından elde edilmektedir.

Ecocert, 1991 yılında Fransa’da kurulan, bağımsız, organik bir organizasyondur. Organizasyon doğal bileşenlerin kullanımını teşvik eder ve üretim boyunca çevreye saygıyı göz önünde bulundurur. Tüm ürünler, yüksek kaliteli ve tamamı ile izlenebilir ham maddelerle üretilmeleri yönünden sertifikalıdır.
Ecocert dünyada 80’den fazla ülkede tanınan bir organizasyondur.
Ecocert - Organisme de contrôle et de certification web sitesini ziyaret edin!

3.HAYVANLARIN KORUNMASI:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Hayvanların korunması, Oriflame’de bizim için her zaman güçlü bir ilke olmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana hayvanlar üzerinde test yapmadığımız gibi, ölmüş hayvanlardan gelen herhangi bir bileşeni de kullanmıyoruz.The Vegan Society tarafından sertifikalandırılmış ürünlerimizin, herhangi bir hayvana zarar verilmeden üretildiğini bilerek kullanabilirsiniz.

The Vegan Society, 1944 yılında kurulmuş ilk vegan organizasyonudur. Hayvan kullanımının azaltılmasını teşvik eder ve hayvanların korumasını destekler. Bu organizasyon tarafından, hayvansal kaynaklı bileşenlerin kullanılmadığı ya da ürünlerin üretilmediği tescil edilir.
Kökeni İngiltere’de olan The Vegan Society, dünyada 45’ten fazla ülkede tanınmaktadır.
Home - The Vegan Society web sitesini ziyaret edin!

4.SÜRDÜRÜLEBİLİR ORMANLAR:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Oriflame, çevre üzerinde minimum etkiyi sağlamaya çalışmaktadır. Bu nedenle mümkün olduğunca FSC sertifikalı ağaçlardan elde edilen kağıt ve ahşap malzemeler kullanırız. FSC’nin sertifikaları, ormanların, biyolojik çeşitliliğin ve orman işçilerinin korunmasını sağlarken, uzun vadeli ağaçtan üretilmiş malzemeleri garanti eder. FSC ormanları, bugünün ve gelecek nesillerin sosyal, ekonomik ve ekolojik ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla yönetilir.

FSC (Forest Stewardship Council), dünya çapındaki ormanların yok olması endişesine karşı 1993 yılında kurulmuş, bir sivil toplum organizasyondur. Bu organizasyon dünya ormanlarının sorumlulukla yönetilmesini teşvik eder. FSC, Dünya Doğal Yaşamı Koruma Vakfı (WWF) ve Greenpeace gibi dünyaca bilinen tüm çevre organizasyonları tarafından desteklenir.
Dünya çapında 80’den fazla ülkede 140 milyon hektardan fazla orman FSC standartlarına göre sertifikalanmıştır.
alıntıdır...

Dünya Çocuk Örgütü:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Her çocuğun, çocukluğunu yaşamaya, güvenli, neşeli, eğlenceli ve merakla geçireceği bir çocukluk dönemine hakkı vardır. Her çocuğun sosyal ve entellektüel olarak büyüyüp gelişmeye hakkı vardır. Ancak, birçok çocuk bu temel haklarından mahrum kalarak büyümektedir.

Bu yüzden Oriflame Dünya Çocuk Örgütü'nün eş kurucuları arasındadır. Örgüt sayesinde dünyada çok zor şartlarda yaşayan, sokak çocuklarına, cinsel tacize uğramış olanlara ve kurumlarda yaşayanlara ulaşma imkanı buluyoruz. Birlikte, kız çocuklarına ve genç yaşta anne olanlara projeler üretiyoruz - çünkü bunu yapan çok az kişi var.

Oriflame, Dünya Çocuk Örgütü'nü birçok yönden desteklemektedir. Eş kurucu pozisyonu haricinde de aktif olduğumuz pazarlarda Örgütün projelerine sponsor olarak destek veriyoruz. Günümüzde Oriflame Estonya, Litvanya, Rusya ve Polonya'daki projelere de sponsor olarak çocukların faydalanmasını sağlamaktadır. Oriflame'i tercih ederek bir fark yaratabilirsiniz - ve bu projelere daha çok katkıda bulunmamızı sağlayabilirsiniz

Global Sorumluluk:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Ürünlerimizi geliştirirken, sıkı çevreci politikalarımıza uygun olarak doğal ve çevreye zarar vermeyecek bileşenler kullanmaya özen gösteriyoruz. Örneğin, şampuan ve duş jellerinde biyolojik olarak parçalanabilir temizleyici bileşenler kullanmayı tercih ediyoruz.

Cilt bakım ürünlerinde bitkisel özlerin kullanımından yararlanan ilk şirketlerden biriyiz. Her zaman yenilenebilir bitki kaynaklarından aldığımız bileşenleri en iyi şekilde kullanmaya çabalamaktayız.

Tüketici sağlığına ve çevreye olumsuz etkisi olabilecek bileşenleri değiştirmek için güvenlik ve çevre konularındaki bilimsel raporlar sürekli olarak denetlenmektedir.

Ayrıca Oriflame ürün ambalajları geri dönüşümlüdür ve atıkları azaltmak için minimuma indirgenmiştir.

Oriflame, tüm faaliyet ve işlemlerinde de açıkça görülebileceği üzere güçlü bir etik değerler sistemine sahiptir. Oriflame ürünleri yüksek endüstri standartları ve etik ilkeler ile aynı doğrultuda formüle edilmekte ve üretilmektedir.

Şu anda Polonya, İsveç, Hindistan, Çin ve Rusya'da olmak üzere 5 üretim fabrikamız faaliyet göstermektedir.Oriflame ürünlerinin üretildiği tesislerde ilgili yerel ve ulusal kanun ve yönetmeliklere uyulur. Bu kanunlar iş standartları, çevreyle dost üretim, sağlık ve güvenlik gibi konuları kapsamaktadır.

Oriflame'in çevresel yönetim planında suyun korunması çok büyük önem teşkil eder. Sorumlu çevresel yönetim yaklaşımımızla aynı doğrultuda, tüm üretim tesislerimizde su tüketimini azaltan ve kirliliği en aza indirgeyen tekniklere başvurmaktayız.

Oriflame, çocuk işçiliği, etnik inanç ve kültür gibi önemli toplumsal ve etik konularda kesin bir duruş sergilemektedir. Aynı zamanda muhtaç çocuklara yardım ve genç kadınlara eğitim sağlanması gibi konularda da Sosyal Sorumluluk Projeleri ile yardımlarda bulunmaktayız.

ben ankarada oturuyorum batıkent tarafında oriflame temsilcisi bulamıyorum netten mart kataloğuna baktım ve almam gereken şeyler var
nolur yardım edin :KK43: :KK43:

yaaa krem yine bitmş varmı böyle bişeyy:KK4: günde kaç öğün tüketiyonuz kremi beyaaa e insafff bizede bırakın:KK3::KK3:

ayyy öyle kokuları sevmiyo ben işte :KK24::KK24::KK24: diğer aya erkek kokusu koyarlar, baksana bi byn bi erkek kokusu gidiyolar belki eclat fln koyabilirler, bu arada bu katalogtaki enigmayı almadm çok açılmayayım diye,onun yerine sol 15faktörlü güneş losyonu indirimdeymş onu aldım ben kendiceğizime.. ayyy bide bide çarş sip.girdim 10tane el kremi vardı kalmamş,şaka gibi bugün direktörüm girdi onlar stoğa diyooo:KK36::KK36: delirecemmm eğer kurtarırsa yeniden sip.verebilirm:KK47:
hiçbir şey kalmıyor valla alan alana anında bitiyor enigma konusunda üzüleceksin sana söyleyim benim ki ocakta aldım bitti şimdi 2. alıcam
bende ilk önce surup gibi beğenmedim ama sonradan kokusu değişti tende güzelleşti delicacy nın

güzel bi koku baharatlı değil voyagler baharatlı gordanı man öyle bu güzel benim erkek ark. pure olanı almıştım sayıklıyor hala ondan getir diye bi eclat bi o bayılıyor bu sıyah olanıda benzıyor beyazına zaten

hiçbir şey kalmıyor valla alan alana anında bitiyor enigma konusunda üzüleceksin sana söyleyim benim ki ocakta aldım bitti şimdi 2. alıcam
bende ilk önce surup gibi beğenmedim ama sonradan kokusu değişti tende güzelleşti delicacy nın

güzel bi koku baharatlı değil voyagler baharatlı gordanı man öyle bu güzel benim erkek ark. pure olanı almıştım sayıklıyor hala ondan getir diye bi eclat bi o bayılıyor bu sıyah olanıda benzıyor beyazına zaten

olsun yavruuu :KK3: enigma beğenildiği sürece oriflame'in klasiklerinde kalmaya devam ederr:KK3: ben bu ay eclatı alıcam kafama koydummm:nazar::nazar:

ben ankarada oturuyorum batıkent tarafında oriflame temsilcisi bulamıyorum netten mart kataloğuna baktım ve almam gereken şeyler var
nolur yardım edin :KK43: :KK43:

Buradan temsilci bulmak,üye kayıt etmek yasak ...Siz Oriflame'in sitesine girerek veya müşteri hizmetlerini arayarak size yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.

kızancıklarımmm 21809 kodlu mücevher kutusunu alan gören bilen duyan varmıdırrrr 5.katalogta kendileri??? boyutları vs nsldırr?:KK76:

mrb. ben istanbul istinye'den oriflame yapmaktayım. bu tarafta oturup yardım almak isteyen varsa seve seve yardım ederim.

selam kızlar ! evde tender care stogumuzun dibini gördük.bu sebeple birkaç gün önce 4. katalogtan 2. alışverişimi yaptım :KK37: bu arada tender care(içeriginde balmumu olan) eldeki doku yıpranmasından oluşan kabarıklara çoooooook iyi geliyor, bayılıyorum buna ben
tender care yanında, kohl pencil nude rengini aldım, gelir gelmez sürdüm,yumuşacık,çok çok güzel, tavsiye ederim :KK34:
süpriz paket aldım, içinden bir banyo köpügü çıktı (merry moments), feet up foot scrub greyfurt kokulu bir ürün çıktı ve de gg scarlet ruj çıktı.parıl parıl parlayan ruj, ben burdayım diye bagırıyor adeta. kırmızı ruj hastası oldugum için bundan da çok memnun kaldım :KK76:
mutluyum oriflame, teşekkürler

Son düzenleme:
selam kızlar ! evde tender care stogumuzun dibini gördük.bu sebeple birkaç gün önce 4. katalogtan 2. alışverişimi yaptım :KK37: bu arada tender care(içeriginde balmumu olan) eldeki doku yıpranmasından oluşan kabarıklara çoooooook iyi geliyor, bayılıyorum buna ben
tender care yanında, kohl pencil nude rengini aldım, gelir gelmez sürdüm,yumuşacık,çok çok güzel, tavsiye ederim :KK34:
süpriz paket aldım, içinden bir banyo köpügü çıktı (merry moments), feet up foot scrub greyfurt kokulu bir ürün çıktı ve de gg scarlet ruj çıktı.parıl parıl parlayan ruj, ben burdayım diye bagırıyor adeta. kırmızı ruj hastası oldugum için bundan da çok memnun kaldım :KK76:
mutluyum oriflame, teşekkürler

kırmızı ruj,geleceği sahibini biliyor cnmmmm :KK1::KK1::KK1::KK1: güle güle kullan tatlımm,ürünlerin fotolarını bekliyoruzz:KK3:

Kızlar slm , bende bu sitede yeniyim herkese merhaba :)

Bir sorum olcaktı , yeni kataloğa internetten baktımda , 38. sayfadaki modelin ruju tam olarak hangisi acaba

X