ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

aa canta mı sadece napiim bn onu tek yaa .ruj soranlar oluo bnde bilmeyince müşteri bilmeden de almk istemio dolayısyla kaçıoda

cnm eğer ruj numunen yoksa iş zor çünkü renklere bakmadan satış yapmak olmazda genelde denemeden kimse almak isdemez sen çanta almada numuneleri yaz kendine şampuan serisine gerek yok ama ruj koku fondeten olması gerekli çok yararını görürsün

için açıldığı o kadar çooook belliiiki burdan kuzuumm olsunnnn mis kokmak iyidiirrrrr kuzum enigma nsl durur sence? beyaz tenliyim ve odunsu misk amber kokuları favorimdir

***izmirden direktör aranıyoooooo varsa tanıdığınız bi zahmet kızlarr yaa, yoksa aldığım kar kargoya gidecek bu ay:30

enigmayı tartışmam bile çok güzelll uzun zamandırda bu fiyata bu parfüm gelmedi kaçırılmıcak fırsat 50 tl üstüne veriyolar yoksa ilk günden stok biterdi bence burda favori parfümün çok var sen enigmayla başla yedeklemeye

sen en iyisi direkdörünle görüş o seni yönlendirsin canım

ay çok teşekkür ederim çok yardımcı oldu
şu an elvie magic kullanıyorum beğeniyorum ama çok özel bi parfüm gibi gelmiyor açıkcası
hafif ve romantik kokuları seviyorum pudra kokusu gibi.
midsummer ve pembe embrace yide çok beğeniyorum. bu kataloga bakıyım sipariş vericm birisini :)

çook teşekkür ederim canım

parfümlü kremlere bayılırım bu önerdiklerini mutlaka alacağım. 1 alana 2 bedava haaa promosyonlara bayılırım

Ürün Kodu:721990 kuzular bu da sdece canta numune seti dio ama .
hangilernden sipariş versm rujların die dsunyrumda .
Ürün Kodu:722010 bu da koku nuune seti dio . ama ben kartlarda istemyrum . acaba bu şişelerde olan mı ve btun parfümler var mı ?
ya ne kadr cok yardımcı oluosunuz bnm gbi br acemye

Ürün Kodu:721990 kuzular bu da sdece canta mı ? numune seti dio ama .
hangilernden sipariş versm rujların die dsunyrumda .
Ürün Kodu:722010 bu da koku nuune seti dio . ama ben kartlarda istemyrum . acaba bu şişelerde olan mı ve btun parfümler var mı ?
ya ne kadr cok yardımcı oluosunuz bnm gbi br acemye

canım sahsen ben elvie white magic i pek beğenmedim mavi elvie onu katlar diyorum ben evet hafif pudra kokuları ise muse chiffon özellikle uygun olur bence birde sensoria var eminim onuda sevceksiniz deniz kokusu sanki fresh oda indirimde olacak 4.katalogda

722101 koku numune seti cam küçük şişelerde geliyor canım
722026 gıordani ruj numuneleri güzeller bütün parfümler yok 20 li geliyor 20 den fazla parfüm var zaten
722023 power shine ruj numuneleri buda çok güzel

aa canta mı sadece napiim bn onu tek yaa .ruj soranlar oluo bnde bilmeyince müşteri bilmeden de almk istemio dolayısyla kaçıoda

en azından parfüm ve rujlardan al cnm, powershine ve purecolor al bu ay,çünkü 4.katalogta kampanyaları var faydalanırsn diye düşünüyorum

summer beach-savannah sensous-diamond musk-chiffon-muse-precious moments-elvie white magic...... dahasıda gelir diye düşünüorum diamond musk indirime girse ondan stok yapacam ama girmiyoo yaa
direktörde bulamadı işin garibi...

evet diamond musk bi indirime girmedi gitti enigma dare to oda aynı şekilde collection serisi hepsi güzel petal Qartz kullanmışdım bitirdim ve çok güzel bir gül kokusuydu

sipariiş hemn verilcekmiş drektrümle vercktim .numuneye zaman kalmdı sdece kokuları ekldim . rujuda bdahakine artık .bu ddklerinizi degrlndrcem
birde 4. katolgda ascendant var ya siyah erkk parfumu . nasıl o . stok için soruyrum . 100 bp yaprsam hediye varda malum satamynca stok yapıyrum :26:

mrb hanımlar Kayseri'de oriflame satış temsilcisi arıyorum burda olan ve bildiğiniz biri varsa yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden

merhaba,
ben de bugun ilk siparisimi verecegim; yeni danisman oldum. gonderi seklinde İzmir'dekilerden birinin ismini mi girecegim? kimi gireyim, ben buradan bir arkadas uzerinden uye oldum; ona mı sorayım kime gonderilsin diye ?

canım hızlı siparişe gir eğer sipariş ekranın kapandıysa tabi,oraya ürün sipariş verir gibi şu kodu gir 729000..bu ücret sıfırlama kodu

ascendant kalıcı bir koku beyazından dahada güzel stok olcak ürünlerden bencede buda biterse şaşırmam

ascendant kalıcı bir koku beyazından dahada güzel stok olcak ürünlerden bencede buda biterse şaşırmam

iki tane koyiim kenra o zamn . uf ya su mesajı yazrkn bile isteksizlik oldu drektrun yuznden .ilgsiz davranıyo sinr olyrum .satamdgm halde buraya gryrum srekli. satamyrum bari stok yapiim dsnyrum bseyler yapıorum .. ama yok cevap verme tenzzülnde bulnmuo

evet diamond musk bi indirime girmedi gitti enigma dare to oda aynı şekilde collection serisi hepsi güzel petal Qartz kullanmışdım bitirdim ve çok güzel bir gül kokusuydu

yeni bi kehanette daha bulunuyorum, diamond musk bence bir indirime girecek pir girecek ama bakalımm

ben numunesinden biliyorum kokusunu oda güzeldi cnm,ben biraz karakteristik kokuları seviyorum galiba ona kanaat getirdm ascendatın beyazını aldım yılbaşı hediyesi olarak,onu beğendm mesela oda hoş

mrb hanımlar Kayseri'de oriflame satış temsilcisi arıyorum burda olan ve bildiğiniz biri varsa yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden

Size bu konuda yardımcı olabilirim.Kayseri de temsilcim var.Size mesaj atıyorum.Hoşça kalın...

hanımlar üye yapmak bulmak vs yasaktı hatırlatırım..

merhaba,
ben de bugun ilk siparisimi verecegim; yeni danisman oldum. gonderi seklinde İzmir'dekilerden birinin ismini mi girecegim? kimi gireyim, ben buradan bir arkadas uzerinden uye oldum; ona mı sorayım kime gonderilsin diye ?

direktörünün adını girebilirsn cnm,ama önceden ara haber ver eğer numarası yoksa 99 adrese teslim de,kendi adresine gelsin.. faturanın altında direktör adın ve numarası yazar, bi dahaki siparişinde ona yönlendirebilirsn.. bide direktörün izmirdemi değilmi onuda öğren, eğer izmir dışıysa benim gibi, direktörün yakasına yapış bana yakın direktör bul takım siparişi için de.. ben kadının yakasına yapışıyorum ama cıkkkk bi türlü bulamıyor yahuuu koca izmirde direktör kalmamııışşşş (bu arada izmirin neresnden cnm??)

bitebilir sonuçta indirim buu ben beyazıda sevdm yaa tabi başta garip koktu ama tende değişir diye düşünüyorum

cnm durumunu bilmiyorum ama okul fln varsa yakın erkek arkadaşlarına fln göster sonuçta fiyatıda uygun illa alan-beğenen-almak isteyen çıkıcaktr diye düşünüyorum?

yeni kataloğumuz hayırlı olsun , bol satışlar kızlarrrr

İyigeceler arkadaşlar bende bugün oriflameye yeni üye oldum.Oriflamenin sayfasına girdikten sonra üye oldum sonra bana telden döndüler.Bazı kozmetik ürünlerini sipariş ettim satış temsilcisi yönlendirdi beni telefondan konuştu siparişi verdik.Ve ürün geldikten 18.günü parayı yatırabilirsin dedi.100 puanlık alışveriş yapmamı istedi bazı indirim ve hediyelrden yararlanmam için.Kısacası oriflame hakkında çok birşey bilmiyorum satış temsilciliği hakkında ve ürün satışı knusunda bilgi veren olursa bana çok sevinirim.Mesela bende birini hemen üye yapma şansım varmı ve benim kazancım nasıl oluyor tecrübenizi paylaşırsanız memnun olurum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…