ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ya arkadaşlar erkek parfümlerinden arcfitect mi flamboyant mı daha hafif

canım architect braz 40 yaş üstü bir koku diyebilirim ama flamboyant çok çok güzel bir koku aslında hepsi güzel ben sadece glacıer mavisini pek sevmedim sardunya yaprağı kokusu var en çok beğendiğimde demarco eclat eclat sport men ascendant sıgnature gıordani man bunlar gerçekden klass kokular

oriflamein pure skın serisinin şu sıkmalı olan yüz temizleme jelinden , beyaz kapaklı toniğinden ve matlaştırıcı kreminden aldım ama yüz temizleme jeli okadar sivilce yaptıki asla sivilce çıkmayan yerlerimde sivilceler çıktı kullandığım gibi anında yüzüm kızardı üstüne toniği ve matlaştırıcı kremi uyguladım ama buyuk ihtimalle yüz temizleme jeli neden oldu sabah uyandığımda yüzüm sivilcelerle doluyduve geçmiyolar neden böyle bi etki yarattı anlamadım. daha önce avonun serilerini kullanmıştım çok memnun kalmıştım oriflame daha pahalı diye kalitelidir diye düşündüm ama yanılmışım sanırım. toniğide yüzümü hiç yakmıyo nedense ilk defa yakmayan bi toniğe rastladım.

oriflamein pure skın serisinin şu sıkmalı olan yüz temizleme jelinden , beyaz kapaklı toniğinden ve matlaştırıcı kreminden aldım ama yüz temizleme jeli okadar sivilce yaptıki asla sivilce çıkmayan yerlerimde sivilceler çıktı kullandığım gibi anında yüzüm kızardı üstüne toniği ve matlaştırıcı kremi uyguladım ama buyuk ihtimalle yüz temizleme jeli neden oldu sabah uyandığımda yüzüm sivilcelerle doluyduve geçmiyolar neden böyle bi etki yarattı anlamadım. daha önce avonun serilerini kullanmıştım çok memnun kalmıştım oriflame daha pahalı diye kalitelidir diye düşündüm ama yanılmışım sanırım. toniğide yüzümü hiç yakmıyo nedense ilk defa yakmayan bi toniğe rastladım.

üründen kaynaklanan birşey değil bu.bende kullanyorum yüz ürünleriini hiç bir sorun yaşamadım.aksine cildim düzeldi..toniğini kullanyorum kaç yıldır..benim yüzümü yakyo.senin yüzünü niye yakmadı şaşırdım..bazen cilde görede farklı etkiler gösterebilyo kimi ürünler..kiminin cildine iyi geliyo.kiminde alerji yapıyo.oda üründen değil kişinin cildinden kaynaklanyo.senin cildinde alerji yapmış demekki..mesela flormar ürünlerini kullananlardan şikayet duymadım ama benm cildimde alerji yaptı.aynı sekilde avon clear skin kullandm.cildimi mafettii.oda benim cildimde alerji yaptı :)

canım architect braz 40 yaş üstü bir koku diyebilirim ama flamboyant çok çok güzel bir koku aslında hepsi güzel ben sadece glacıer mavisini pek sevmedim sardunya yaprağı kokusu var en çok beğendiğimde demarco eclat eclat sport men ascendant sıgnature gıordani man bunlar gerçekden klass kokular

tsk canım..bende flamboyantı spariş verdim..architectde bbana biraz olgun yaşlar için gibi geldi :) tsk ederim tekrardan

üründen kaynaklanan birşey değil bu.bende kullanyorum yüz ürünleriini hiç bir sorun yaşamadım.aksine cildim düzeldi..toniğini kullanyorum kaç yıldır..benim yüzümü yakyo.senin yüzünü niye yakmadı şaşırdım..bazen cilde görede farklı etkiler gösterebilyo kimi ürünler..kiminin cildine iyi geliyo.kiminde alerji yapıyo.oda üründen değil kişinin cildinden kaynaklanyo.senin cildinde alerji yapmış demekki..mesela flormar ürünlerini kullananlardan şikayet duymadım ama benm cildimde alerji yaptı.aynı sekilde avon clear skin kullandm.cildimi mafettii.oda benim cildimde alerji yaptı :)
çok ürün kullandım hiçbirinden böyle bi etki görmedim burda okurdum şu yüzümü mafeti falan diye gülerdim inanmazdım oyüzden başıma geldi galiba şimdi avonun temizleyicisini aldım diğerlerine devam ediyorum memnunum tonikten ve kremden yana problemim yok

dediğiniz ürün pure skın ölü hücreleri giderici jel ise o ürünün aşırı ve yanlış yıkama tekniğinden dolayı olduğunu söyleyebilirim güzellik eğitimi aldım ve her şeyin bir yöntemi olduğunu biliyorum bu ürünü sık ve bolca sert bir şekilde uygulamışsanız sonucun hüsran olması çok normal yakan tonikde iyi değildir sadece sivilce için iyi gelir yüzün yanması alkol oranından olur oriflamede alkolsuz hassas ürünler mevcut bu yıkama jelinin normal olanını alsaydınız dahada memnun kalırdınız her cilde peeling etkisi yaramıyor piyasada suan yakmayan alkolsüz tonik bulmak çok zor hepsi yakıyor oriflamede pure nature serisinin tonikleride mevcut yakmıyor genelde gül suyu kullanılır tonik olarak bunda alkol yok biliyorsunuz ve herkes memnun sayılır işde tonik kesinlikle yüzü yakmadan canlandırmalı

al benden de o kadar bende çok sinirlendim sipariş vericem altın fırsatlarda ne rimel kalmış ne fondöten sinir oldum ne anladım ben bu altın fırsatlardan iki katalogdur sıpariş verıcem hıc bırı kalmamış neyime yaradı bu fırsat benim hemen ilk saatlerde biter mi
her kayıda da gordani sheni vereceklermiş lütfetmişler hacı yağı gibi kokuyor satsan satılmıyor kullansan kullanılmıyor yeni yıla hiç ama hiç iyi girmedi oriflame soul koymuşlar gelecek aya ben 1 senedır üyyeyim soul denen parfüm 1 kere kataloga gırdı onda da ındırımlı koymuslardı baskada gırmedı yaz kokusunu kışın kim alsın benim erkek müşterimde yok bari seçmeli koysalardı napıcam erkek parfümünü traş losyonu kokuyor resmen bu sene oriflame üyye kaybeder bende dahil

cnm bu ay verilen parfüm giordani shine,, bu koku goldu gibi kokmuyomş danışmanım söylemişti:)

Sipariş felan vermedim napayım katologun ilk günü katolog açıldıktan 1 saat sonra sipariş giriyorum " malesef stokta bulunmamaktadır" töbe yarabbim :KK47: O parfüme zaten diyeceğim bişey yok bildiğin hacı yağı. Alacağım şeyler vardı ama daha ilk günden stokta bulunmamaktadır yazısını görünce gerçekten çok üzüldüm yani. Bu ay sipariş vermeyeceğim...

ah yavriimm nsl yapsakta şu stok sorununu çözsek bilemiyormmm:KK25:

hah bana o paletteki rujlar gerek. o rujların isim ve numaralarını biliyor musunuz?

o set halinde olduğu için isim ve kodları yoktur cnm bulamazsn:nazar:

Kızlar keşke biriniz yeni kataloğu eklese de biz de görsek.:KK16:

danışman şifrenizle girip netten bakabilirsniz yeni katalog yayınlandı:KK3:

kızlar bişey sorcam acil cevap verebilirmisiniz. en iyi ruj numune seti hangisi parlamayan?

cnm genel itibariyle purecolor serisinin çok parlamadığını biliyorum diyebilirm..powershine serisi parlak,gg ruby rujlarda parlaktr cnmm:KK6:

cnm cildin yağlı ve sivilceliyse eğer bu seri önerilir, senin cilt tipin nsl?geçmiş olsn bu arada:KK55:

Merhabalar
arkadaşlar 3. katalogtan sipariş vermedim ve 4. katalogtan 150bp sipariş girersem herhangi bir ürünü indirimli alabiliyor muyum :KK1:
önceden böyle bir şey vardı bazı parfümleri (o ay hangi parfümse artık) 5 tlye alabiliyorduk

bende kayıt ve satış yapıyorum.bazı arkadaşların bukadar acımasız eleştirilerine katılmıyorum.nerdeyse bir yıldır yapıyorum daha ürünler hakkında ne şikayet nede :KK12:iadesi aldım.:KK12::KK12:bilmiyorum artık x markalar hakkında bile bukadar karalama politikası yapmamışlar lütfen biraz dahaseviyeli:KK47::KK47:

Merhabalar
arkadaşlar 3. katalogtan sipariş vermedim ve 4. katalogtan 150bp sipariş girersem herhangi bir ürünü indirimli alabiliyor muyum :KK1:
önceden böyle bir şey vardı bazı parfümleri (o ay hangi parfümse artık) 5 tlye alabiliyorduk

canım ben bir araştırıyım yazarım sana.:KK48:

giordani shine a toplntda bktım . br bilegme bunu dgerine paradise sıkmstım.ikisde hos . o gn gydgim kazgmn kllarına koku snmiş br kç gn snra gydim o kazagı gzel gzel koku geliyo .pardse klmıs klıcı yni . ama giordani çok haffti . şu uye yapna verln parfüm ama ynede hoş . bilginze kızlar

arkadaşlar bu ayki katalogtan vanessa çanta aldım ama çook küçük. katalogta göründüğü gibi değil.
ebatları yazıyor ama katalogta büyük göründüğü için bakma gereği duymamıştım.

iade etmek istiyorum acaba kabul ederler mi bilgisi olan var mı?

merhaba,
ben de İzmir - Bostanli'dayim; bu ay uyelik 1 tl imis galiba. uye olmak istiyorum kendi alacagim urunler icin. Yakinda oturan biriniz varsa, sizin uzerinizden olayım, boylece siz de kazanmis olursunuz. Yalniz bastan soyliyeyim, cok urun almaya, satmaya niyetim yok. ayda ne kadarlik urunle uyeligim aktif kalir ?

merhaba,
ben de İzmir - Bostanli'dayim; bu ay uyelik 1 tl imis galiba. uye olmak istiyorum kendi alacagim urunler icin. Yakinda oturan biriniz varsa, sizin uzerinizden olayım, boylece siz de kazanmis olursunuz. Yalniz bastan soyliyeyim, cok urun almaya, satmaya niyetim yok. ayda ne kadarlik urunle uyeligim aktif kalir ?

canım öncelikle oriflamede sınır yok isdediğin kadar al yada alma yani bir şampuan bile alsan olur üyelik düşmesi öle kolay olmuyor 1 sene hiç sipariş girmezsen iptal olursun yani sınır sana kalmış isder çok alırsın isder az hediyeler var bunları alıp almamakda sana kalmış evet üyelik suan 0.99 tl 22 subatta bitiyor o zaman sanırım 24.99 tl

merhaba ben oriflame e uye oldm sımdı danısman mı ne olunuyormus ,eşim bı arkadasından duymus mutfak masraflarına katkın olur hemde zamanını degerlendır canın sıkılmaz dedı ama hıc hıc bılgm yok bu konuda ..sponsor kodu flan ıstıyordu ben esımın arkadasının kodunu ısteyıp gırmek yerıne orayı bos bıraktm bana herhangı bı ısım ve ona ulasmak ıcın bılgılerını verdıler ya degıstrme sansın yok mu ..yabancı bırıyle konusmaktansa tanıdık bırıyle konusmak bnm ıcın daha mantklı bıraz bıılgı verırmısınız lutfen

arkadaşlar bu ayki katalogtan vanessa çanta aldım ama çook küçük. katalogta göründüğü gibi değil.
ebatları yazıyor ama katalogta büyük göründüğü için bakma gereği duymamıştım.

iade etmek istiyorum acaba kabul ederler mi bilgisi olan var mı?

evet canım faturanla beraber 20 20 gün içinde iade alınıyo diye biliyorum ama...:KK30:

merhaba ben oriflame e uye oldm sımdı danısman mı ne olunuyormus ,eşim bı arkadasından duymus mutfak masraflarına katkın olur hemde zamanını degerlendır canın sıkılmaz dedı ama hıc hıc bılgm yok bu konuda ..sponsor kodu flan ıstıyordu ben esımın arkadasının kodunu ısteyıp gırmek yerıne orayı bos bıraktm bana herhangı bı ısım ve ona ulasmak ıcın bılgılerını verdıler ya degıstrme sansın yok mu ..yabancı bırıyle konusmaktansa tanıdık bırıyle konusmak bnm ıcın daha mantklı bıraz bıılgı verırmısınız lutfen

evet çok güzel düşünmüş eşin.ben yaklaşık bir yıldır yapıyorum çok da güzel mutfak masrafım çıkıyor canım.bilgilerini değiştirmek derken pek anlayamadım senin bilgilerini.internet sayfanda şifreni ve bilgilerin değiştir butonu var ona basara değişebilirsin.ama korkma bilgilerin senin adınave gizli kimse bilmez yanlız direktör ve liderin bilgilerini görür canım.:KK12:

canım saol hemen cvp yazdıgın ıcın bılgılerm derken sundan bahsettım ;sıze sponsor olan kısının kodu dıyordu boş braktım o alanı aslında yazmak ıstedıgım bırı vardı :KK43: yanı ben sıteye uye oluyorm sandım baya baya temsılcı olmusum ..yanı bana baska bırının ıletısım bılgılerı verıldı kusura bakmayın tam terımlerı bılmıyorum yanı artk o ınsandan bılgı alacakmısım sanırım ..yanı degıstırılemez denıyor ama maıl flan atsam da etkılı olmaz mı bana bılgı verırımısın sen deneyımlısın

X