ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

boş bıraktığın sponsor yerini oriflame kendisi sponsor ataması yapıyor.canım ben bir arayıp soriyim sana yazarım canım

cnm merhaba,öncelikli olarak burdan üye veya satış yapamıyoruz.. bunun dışında diğer arkadaşında söylediği gibi 1tl üyelik zmnında üye olduysan eğer, katalog dönemi bitmeden ufakta olsa bir sipariş girmen gerekirki üyeliğin aktif olsun, yani sadece bir sabun bile alsan aktifleştirirsin.. çünkü sip. vermediğin takdirde diğer ayın kataloğundan sip. verirsen üyelik bedelin 1tl yerine 25tl olarak yansır bilgin olsun.. bunun dışında 1sene sonunda eğer devam etmek istersen sadece 7,50 tl üyelik aidatı ödersin ve üyeliğin bir sene daha uzar ekstradan bi bilgi daha vereyim: yeni üyee olmak isteyen arkadaşlar sadece numune seti sipariş verirse yine 1tlden yararlanamıyolar, üyelik bedeli olarak 25tl olarak geçer faturaya..

cnm üye olduğun zaman yani daha doğrusu siteden üye olduğun için firma kendisi sponsor atar sana, ve bu kişinin arayıp seni bilgilendirmesi lazım, sip. nasıl verilir?fatura ödemeleri,iadeler vs gibi konularda.. onun dışında çevrende eğer orif. danışmanı olan varsa onun üzerinde üye olabilirdin.. tut ki o şekilde üye olmak istedin,o zmn istifa dilekçeni yazıp faxla,çevrendeki kişi seni üye yapsın cnm bu şekilde bu sorunu çözebilirsn diye düşünüyorm öteki türlü malesef danışmanımızı sponsorumuzu biz değiştiremiyoruzz cnmm
ha eğer olduda firma kabul etmedi, 1-2 ay bu şekilde siparişini verirsn,tekrar üyelik 1tlye indiği zmn istifanı yollar, arkadaşının alt üyesi olursn :)

Son düzenleme:
oriflameden çok memnunum herhangi bir şikayetim olmadı şuan gıordani fondetenlerinden almışdım çok harika eşimede hair x yağlı saç için kuru şampuanınız var oda değişik ve çok etkili birşeymiş birde parfüm hediye etmişlerdi bana ismi amberdi o ne güzel bi kokuydu çokda kalıcı şimdi migrosdan vernelin amber yazan lacivert yumuşatıcısını aldım o parfüme öyle benziyorki kokusu çok sevdim cilt bakımı ürünlerini daha denemedim ama güzel bir nemlendirici bulursam alırım denemek için katalogla satılan en kaliteli marka bence oriflame bu sayfadada sanırım ürünler konusuluyor takip etmeye çalışıcam

beğenmiş olmanıza çok sevindimm amber evt çok güzel bir kokudur, eğer çevrenizde varsa satın alabilirsnz 32tl bu ay (22şubata kadar) bunun dışında nettende kataloğa bakabiliyorsnz belki biliyorsunzdr ama olsn ben yinede söylemiş oldum cilt bakımı ürünleri içinde cildinize uygun olanı denediğiniz sürece çok fazla şikayetinizin olacağını düşünmüyorum, tabi alerjik reaksiyonlar dışında evt bu syfda hem ürünler konuşuluyor hemde yeni üye olanların bilgilendirildikleri bir topik oriflame ürünleri resimli anlatım olarakta bir konumuz var orayada bekleriz bu son söylediğim konudada bilgilendirme amaçlı görseller yayınlıyoruz

http://www.kadinlarkulubu.com/kozme...unleri-tecrubelerimizi-resimli-anlatalim.html

Son düzenleme:
Kızlar yeni katalogda iki parfüm 52 tl kampanyası var.

Miss O Fashion Princess
Volare Manolya
Chiffon

Bu üç parfümden hangi ikisini seçmeliyim sizce?Hiçbirinin kokusunu bilmiyorum.

Bide Enigma ve Muse nasıl kokular?

selam arkadaşlar...
uzun zamn oldu uğramayalı ama tekrardan buradayım...

muse'u iyi bilirim, bildiğin menekşe kokusu. çiçeksi. yaz için ideal. genç bir koku.
diğerlerini kullanmadım. ama volare magnolia da manolya kokusu onu biliyorum. kalıcıdır.

oriflameden sonra diğer parfümler beni tıkıyor arkadaşlar sizede öyle oldumu ancak orjinal lancome poeme lady mıllıon hugo boss vs vs .. yani 200 300 tlden başlayan parfümler iyi geliyo diğer bütün markalar alkol ağırlıklı acayip bi koku gibi geliyor sanırım oriflamenin esansları alkolden fazla yani bence 200 tl lik parfümlerle yarışır iyice alışdım başka bişey sıkamaz oldum parfümleri suan tek geçerim kim ne derse desin

kesinlikle katılıyorum yavrum, bu işi yapmazdan önce herhangi bir parfümericide satılan ucuz kokular vs kullanabilirdm ama ori.ye girdim inanırmsn 2senede, 7tane parfüm aldım ve hala da devam ediyorum hatta erkek arkadaşımıda alıştırdım diyebilirim onada bitiremese bile 3tane parfümü var şimdiden oriflame güzel şey yaaa

*** ah birde takım sip. için kendime yakın bi direktör bulabilsemm....

Son düzenleme:
bu arada yeni dikkatimi çekti.100 bp alışveriş yapana numune çantası 8 değil 4 tl imiş.nası bişey acebaa bu hemen bekmm kodu da 721983 müş.

kızlar sayfaları gezerken buldum bn numune almak istiyorrum urunler hkkında bilgm olsun diye . bu numune cantasında ne varki ori stesinden baktım koduyla ama resim gzükmüyo .içinde neler var acaba

aynen katılıyorum bu arada evet takım siparişi işi sistem değişmeden daha avantajlıydı 1.40 veriliyordu şimdi ise 2.99tl oldu ama az siparişi olanlar için genede güzel 8.99tl biraz ağır geliyo sanırım yanında üyelerin yokmu yada ufak bi ekibin sahsen ben az siparişleri olan üyelerime kargo ödetmiyorum kendimden yazıyorum onlara herkes gene katalogunu temin ediyor indirimleri kaçırmıyor zaten 100 bp veren adresine alıyor bende son zamanda takım siparişi çalışmıyorum zor oluyodu kargoyu bekle ayrı dert üyeler gelsin alsın bekle ayrı dert ama kısa zamanda bu siparişlerin en azından 50 bp yapanlarada 4.99 tl gibi bi fiyat çıkarmaları lazım bu konu hakkında firma ve bölge müdürlerimizle irtibattayım inş. olucak

ay avondan alcaktım parfüm
siz böyle diyince oriflameden alasım geldi
önerebileceğiniz hafif bi koku var mı

ay avondan alcaktım parfüm
siz böyle diyince oriflameden alasım geldi
önerebileceğiniz hafif bi koku var mı [/B

teniniz nasıl bilgim olmadan pek tavsiye etmiyim ne tarz kokuları seversiniz odunsu çiçeksi meyveli buna göre tavsİyem daha doğru olur sayıyım siz seçin

muse çiçeksi menekşe kokusu fresh

eclat weekend çiçeksi

eclat women YAZ AKŞAMLARINDA KULLANDIĞIM VE HERKESİN SORDUĞU BİR KOKUYDU

elvie çiçeksi deniz kokusu gibi

4.katalogda indirimde olacak sensoria 19.90TL

ENİGMA BORDO BELKİ SİZE BİRAZ AĞIR GELEBİLİR

MAVİ DİVİNE... ETRAFINIZDAN PARFÜMÜNÜZ NEDİR SORUSU ALAN PARFÜM

BİDE ÇOK KİŞİNİN FARKINDA OLMADIĞI BİR KOKU PEMBE EMBRACE ÇOKK HOŞ HER SIKDIĞIMDA BENDEN BEĞENİP HERKESİN İSDEDİĞİ PARFÜM

BİRDE UZUN ZAMANDIR BENİMDE İNDİRİME GİRSİN DİYE BEKLEDİĞİM MAİLLER ATTIĞIM BİR PARFÜM NUMUNESİNİ BİTİRDİM GÜZELLİĞİNDEN
ENİGMA DARE TO DREAM EDİTİON EDT

ASLINDA LİSTE UZAR GİDER KÖTÜ OLAN KOKUDA YOKKİ

SİZ GENEDE ARAŞDIRIN HATTA NUMUNE KOKULARINA BAKIPDA ALIRSANIZ DAHA İÇİNİZE SİNER BENCE BENCE VAZGEÇEMİYECEĞİNİZ TARZDA PARFÜMLER ÇOK OLUCAKDIR
YAZARKEN BİLE İÇİM AÇILDI MİSSSLER GİBİ

BAYADA UZUN YAZMIŞIM KENDİMİ ALAMADIM İNŞALLAH FAYDALI OLMUŞUMDUR

kızlar sayfaları gezerken buldum bn numune almak istiyorrum urunler hkkında bilgm olsun diye . bu numune cantasında ne varki ori stesinden baktım koduyla ama resim gzükmüyo .içinde neler var acaba

o sadece çanta yavru,içini sen doldurcan

muse kalıcı mı peki ??

ben beyaz tenliyim bende kalıcı, bunun dışında hafif esmer tenli bi arkadaşım aldı ondada kalıcı durdu

yok yavrumm yaa kimse üye olmak istemiyo,daha doğrusu uğraşmak istemiyolar:2::2: o yüzden napcam bilmiyorum, aslında direkt özden gül hanımla bağlantıya mı geçsem acaba? ama nsll

için açıldığı o kadar çooook belliiiki burdan kuzuumm olsunnnn mis kokmak iyidiirrrrr kuzum enigma nsl durur sence? beyaz tenliyim ve odunsu misk amber kokuları favorimdir

***izmirden direktör aranıyoooooo varsa tanıdığınız bi zahmet kızlarr yaa, yoksa aldığım kar kargoya gidecek bu ay

Son düzenleme:
oriflame nin yüz temizleme sütü var mı kızlar?

bir de hafif ve kalıcı,şöyle güzel nemlendiren vücut losyonunu almak istiyorum ne önerirsiniz

aa canta mı sadece napiim bn onu tek yaa .ruj soranlar oluo bnde bilmeyince müşteri bilmeden de almk istemio dolayısyla kaçıoda

oriflame nin yüz temizleme sütü var mı kızlar?

bir de hafif ve kalıcı,şöyle güzel nemlendiren vücut losyonunu almak istiyorum ne önerirsiniz

ilk öneri bende gelsin canım yemizleme sütü var optımals serisininki güzel birde essentials pembe bir süt var buda güzel
losyon çeşitleri çok oriflamede kremleri o kadar hafif ve güzellerki özellikle bir kaç seri el kremleri vazgeçilmezim parfümlerin vucüt losyonları var 4.katalogda 1 alana 2 bedava bence bunları mutlaka deneyin hafif ve kalıcı kokulu yumuşakça nemlendiren kremler öyle sürülünce cildi yağlandırmıyolar su bazlı gibiler önerebileceğim ise
ELVİE
ECLAT WOMEN
EMBRACE
DİĞER KREMLERİ BELKİ SİZE FAZLA KOKULU GELEBİLİR EDP LERİN KREMLERİ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…