ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

hayırlı olsun canım bol kazançların olsun sende hemen üye yapabilirsin kazanç konusuna gelince satışa bağlı tabikide üye yapdıkçada artı prim alırsın sen bu konuyu takipde ol sorunların olursa çaresiz kalırsan buradan yazarsın cevap veren çıkar sayfaları okudukçada işi dahada iyi anlarsın ilk etapda numune parfüm ve bi set ruj numunesi almaı tavsiye derim bu sana artı olarak dönecekdir bilmeden hiçbir parfümü tavsiye bile edemezsin elinde bunlar mutlaka olsun bugün katalog kapanış günü akşam 22.00 de sayfa kapanıcak yeni döneme 4.kataloga geçilicek sen hızlı davranmalısın 100 bp yapabilirmisin bilmem ama 1 tl kampanyası için hemen sipariş vermen gerekir yoksa 24.99tl ödersin faturanda sponsorun kimse onla devamlı irtibatta ol herhangi bi sorununda direkdörün yada senin sponsorun yardımcı olacak hatta ilk faturan gelince alt sol kısımda sponsorunun adı ve teli direkdörün yazıcak ordanda emin olabilirsin

Canım öncelikle çok teşekkür ederim hepimiz için bol kazançlar olsun inşallah.Ben kendi ihtiyaçlarım için üye olmak istedim sonrada çevremdeki eş dost vs satabilirim diye düşündüm.Canım numune parfüm ve rujda para ödüyormusun nasıl oluyor yani?Dün ben siparişte 101 bp yaptım daha dogrusu teldeki direktör yönlendirdi siparişi beraber yaptık telde yardımcı oldu bana.Tekrardanmı 100 bp yapmam lazım 4.katalogta?Ayy anlamadım canım 1 tl kampanyası neoluyor?24.99 tl neden ödeniyor çok birşey bilmiyorum kusura bakma.Beni aydınlatırsan sevinirim

101 bp yapdın tmm şimdi hediyeleri alma hakkı kazandın gıordani gold shine edp parfüm kolinden çıkıcak 4.katalogdaki siparişinle optimals cilt bakım setinide alıcaksın bunada hak kazandın evet 4.katalog bitimine kadar 1 tane daha 100 bp yaparsan volare parfüm seti alıcaksın direkdörün zaten sana bunları anlatıcak zamanı gelince evet numune parfümleri ekstradan yazılır 5 tl dir 20 çeşit koyuluyor cam şişelerde erkek kadın karışık sen suan 1 tl den üye oldun faturanda 18 gün içinde bu 1 tl ödencek eğer bu ay olup vermesen 24 99 tl ödencek ama sen hazırlamışsın problem yok 4.katalog dönemi yani yarından sonra üye olmaya kalksan 25 tl kayıt ücreti faturanda ekstra çıkardı bunu demek isdedim katalog dönemi 21 günde bir değiir ve her seferinde 100 bp yaparsan hediyelerini alırsın hatta 125 bp yaparsanda ayrı hediyeler alırsın

Canım Allah razı olsun bilgilendirdiğin için birşey daha sorsam kızmassın inşallahMesala ürün sattım diyelim birine biz listedeki fiattan verip kalan parayı kendimizmi alıyoruz yani alış fiatına geliyor bize ama biz kataloğ fiatından veriyoruz direk para bizdemi oluyor yoksa hesabımıza felanmı yatırılıyor?Birde yeni üye yaptığım birinden nasıl para kazanıyorum yani onda hesabıma felanmı yatırılıyor şimdiden çok teşkkürler canım

canım bankaya para yatma işi yok başdan cevaplıyım evet sen katalog fiyatınddan satıyosun geliş listesi farklı sen 150 tl fatura ödüyeceksen 180 tl para toplucaksın bu misal yani eline geçecek sen karını alıcaksın gerisi bankaya ödenecek üye yapdın diyelim senin için ilk iş %3 yada 6 olmakdır 150 bp siparişle 3 olursun 450 bp siparişle 6 olursun bunu seninn alt ekibin yapar seninkide eklenir yani toplam puanlar sana yansır böylece ufak bi primle başlarsın buda 1 ay sonra faturandan indirim olarak düşer yani diyelim faturan 170 tl sen 1 ay sonra 160 tl borç olarak ödersin ayrıca kar işi farklı bu prim işi farklı kazançdır

Çok teşekkürler canım inşallh güzel bir başlangıç olur benim için sanada kolay gelsin bol kazançlar.Birde bu işin çevreyle çok ilgisi vardır sanırım.Yani çevren çoksa satış durumun iyi olabilir.Nasibimizde nevarsa oHayırlı işler canım görüşürüzBen girerim bu sayfaya sık sık tecrübelerinizi okuyarak dahada bilinçli olurum

rica ederim inş. herkes için iyi olsun temennim budur görüşürüz canım

kokoocum üni okuyrum. pek erkk arkım yok sevglmden dlayı . ama erkk arkadsım gstercek kndi arkadslarına o şeklde satbilirm inş

Zencefil,çikolata ve kakao notaları...Hoş bir koku... en önemli özelliği, uzun kapağının çikolata kokulu olması...ilginç...

love potion nasıl bi koku arkadaşlar

yorum az kalıcak ne demeliyim süpppperrrr bir parfüm duş alıncada bende hala kokusu çıkmıyo o kadar kalıcı bana uyan parfümler içindeki sıralamamda tek kelimeyle süper bi koku

ilk çıkdığında o kokulu kartlarında bile saatlerde bileğim kokmuşdu işde budur dedim

Merhabalar kendim için sipariş ettiğim ürünler vardı onlar geldi az önce içinden evraklar kataloğ vs dikkatlice incelerim artık .4.katalogta elimde sizlerede geldimi katalog ben yeni olduğum için çok bir bilgim yok ama ürünler kaliteli hoşuma gitti bakallım tanıdık vs satabilirsem güzel olucak

selamlar
az önce 4. katalogtan siparişimi verdim sanırım kargo sıfırlama ürünü midsummerın rollon u buna da şükür diyorum artık saç kremi deposuna dönmüştü ev.süpriz paket alayım dedim stokta yokmuş:18: nasıl yok anlamadım süpriz ürün içine ne koyarsan koy stokta olandan koysana şaşırdım dogrusu enigma parfüm aldım kokusunu hiç bilmiyorum bir de volare ve miss-o mavisinden aldım.arkadaşlar aranızda bu 3 koku hakkında fikri olan varsa yazabilir mi? lütfeeeeen

Kızlar size acil bir soru :)
HairX süper kalıcı saç spreyini kullanan var mı?
Kalıcılığı nasıl?
Birde böyle sıkınca saçlar kalıp gibi olup birbirine yapışıyo mu acil yardıım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…