ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

İyi Geceler,

Oriflame Yeni Temsilcisi Sayılırım..
Hiç Promosyonlu Ürün Siparişi Vermemiştim..
Bu Yeni Katalogdaki Arka Sayfadaki Rujlardan Siparişim Var..
İkisininde Kodunu Giriyorum..
Fakat 10.90 TL Değil de 2 Katı Yazıyor Faturada..

Yanlış Bir Şey mi Yapıyorum Acaba ? :26:

kokoocum canım keşke dediğin gibi divine ler koyulsaymış onların 2 side şahane elwie white magic var hediye bu ay buda iyi ama divineler dahada iyi architech zaten çok kalıcııı arada böle şok güzel parfümler koyuluyo ama bu ay hüsran oldu bende elvie nin mavisini daha çok tercih ederim

başta bende elvie white magic sevmiyodm,ama şimdi bayılmaya başladııımmmmmmmmmmm :21::21::21::21::21:

kızlar nar serisi hakkında bildiklerinizi yazarmısınız?

cnm malesef bi bilgim yok hiç kullanmadm ama antioksidan özelliği var diye biliyorm:KK24:

İyi Geceler,

iyi geceler cnmm hoşgeldin aramıza:21: en sonda promosyonlu olan fiyatlar düşer cnm yani siparişin son aşamasında:KK55: siparişi onaylamadan önce kontrol et fiyat-miktar vs olarak, herhangi bi sorun yoksa onaylayabilirsn cnm:KK76:

pogopogocuuumm 3.kataloğun kargo sıfırlama ürünü hydracolor göz farlarının beyaz-krem arası bi rengi vardı o olması lazım:KK34: acaba stokta bittiği içinmi roll yolladılar sana??? 4.katalogtada yine aynı farın rose spring rengi var:KK24:

selamlar
az önce 4. katalogtan siparişimi verdim sanırım kargo sıfırlama ürünü midsummerın rollon u :KK1: buna da şükür diyorum artık saç kremi deposuna dönmüştü ev.süpriz paket alayım dedim stokta yokmuş:18: nasıl yok anlamadım süpriz ürün içine ne koyarsan koy :KK30: stokta olandan koysana :KK36: şaşırdım dogrusu:KK53: enigma parfüm aldım kokusunu hiç bilmiyorum bir de volare ve miss-o mavisinden aldım.arkadaşlar aranızda bu 3 koku hakkında fikri olan varsa yazabilir mi? lütfeeeeen:nazar:

dün akşam ve suan hala kargo ürünü olarak O.B IŞILTILI GÖZ FARI EFLATUN VAR hani oje şeklindeki ambalajlı göz farları bence gayet güzel aklınızda olsun değişebilir ilk gün verilen siparişlerde sistemde bir çok sorun oluyor bunu belirtiyim süpriz paketin bu şekilde yazmasıda bu sebebdendir 3 koku arasındada enigma geyet güzelll volarede aynı şekilde miss parfümse meyveli çiçekli bir koku beğenirsiniz inş.

arkadaşlar studio artist pudra nasıl benim cildimde pudra pul pul kalıyo avonun pudralarını flormarın pudraları denemedim ama memnun kalmadım attım param boşa gitsin istemiyorum

İyi Geceler,

Siparişinizin son aşamasına doğru ** PROMOSYON ÇALIŞTIR ** linkini tıklamayı unutmayınız.Kolay gelsin. :80:

Arkadaşlar birde bedavası olan ürünlerde ,bedava ürünün kodunu da sipariş vermeyi unutmayın ! Hoşça kalın...

hmmm bence yine parfüm koyarlar diye düşünüyorum mesela bu ayda divine'ları koyabilirler, erkeklerdende architech var ya o bence:KK6:

anladım cnm elinde parfüm num. varsa eğer arkadaşından yolla baksınlar:21: ama bayan parfüm numunelerinide yolla,belki annesine kız arkadşna vs alcak çıkabilir:KK16:

4. katologum br gelsin elime hemn gndercem kokularla beraber :KK76: kargom gelmedi daha heycnla beklyrum

Merhabalar,
Oriflame temsilcisi olmak istiyorum . Bana yardımcı olabilecek, grubuna dahil edebilcek olan var mı ?
Üyelik ücreti ne kadar ? Kaç tl altındaki siparişlerden kargo bedeli alınıyor?(sitede sanırım 150bp yazıyordu ama anlayamadım ben) Katalogdaki ürünlerin stokta kalmaması gibi durumlarla sık karşılaşılıyormusunuz?
İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

kızlar sipariş vericem ama kargo ücreti alınmasın diye ne kadarlık vermem lazım :? napmam lazım bi yardımcı olablr msnz?

kızlar sipariş vericem ama kargo ücreti alınmasın diye ne kadarlık vermem lazım :? napmam lazım bi yardımcı olablr msnz?

100 bp yaparsan 0.99 tl kargo ödersin puanın daha alttaysa kargo sıfırlama ürün kodunu yazmalısınız ürünlerinizi ekleyin ilerleyerek ne kadar tuttuğunu ve puanınızı görebilirsiniz

iyi geceler cnmm hoşgeldin aramıza:21: en sonda promosyonlu olan fiyatlar düşer cnm yani siparişin son aşamasında:KK55: siparişi onaylamadan önce kontrol et fiyat-miktar vs olarak, herhangi bi sorun yoksa onaylayabilirsn cnm:KK76:

Hoşbuldum, Yok Canım Dediğin Gibi Yaptım Olmadı, Düşmüyor..
Promosyon Çalıştır'ı Tıklamam Gerekiyormuş..
O Zaman Oldu.. :KK14:

Çok Teşekkür Ederim.. :KK54:

Merhabalar,
Oriflame temsilcisi olmak istiyorum . Bana yardımcı olabilecek, grubuna dahil edebilcek olan var mı ?
Üyelik ücreti ne kadar ? Kaç tl altındaki siparişlerden kargo bedeli alınıyor?(sitede sanırım 150bp yazıyordu ama anlayamadım ben) Katalogdaki ürünlerin stokta kalmaması gibi durumlarla sık karşılaşılıyormusunuz?
İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

canım üyelik ücerti şu an 24,9 lira. evet 150 bpde ücretsiz fakat 100bo yaparsanda 1 lira kargo parası var . 100 bp de yapamadım diyorsan ürün sıfırlama var 8.9 a sana bir ürün geliyor . kargo parası ödememiş oluyorsun .yada direktörünle veririsen sipariş veririsen 2.99 oluyor tatlım

Arkadaşlar Pure Nature Biberiye ve Çay ağacı özlü seriyi aldım.Resimde gördüğünüz seri.

$284567_262352723791945_138566236170595_1125552_4444367_n.jpg

1.Kapatıcı
2.Arındırıcı Yağ
3.Leke Giderici
4.Yüz yıkama jeli
5.Krem

Kapatıcının nasıl kullanılacağını biliyorum ama diğerlerini hangi sırayla kullanacağımı biliyor musunuz?Ürün eğitimine katılan veya hangi sırayla nasıl kullanacağımı bilen varsa açıklayabilir mi?

Bide bugün kargom geldi.Şampuan tüm kutuya dağılmıştı.Tüm ürünleri teker teker ayırıp temizledim.Çok canım sıkıldı.Kolide gayet büyüktü.Şampuanın kapağı kırılmış.Allahtan hepsini kendime almıştım.Müşterinin ürünü olsaydı çok mahcup olurdum.
:KK25:

Arkadaşlar Pure Nature Biberiye ve Çay ağacı özlü seriyi aldım.Resimde gördüğünüz seri.

Eki Görüntüle 354641

1.Kapatıcı
2.Arındırıcı Yağ
3.Leke Giderici
4.Yüz yıkama jeli
5.Krem

Kapatıcının nasıl kullanılacağını biliyorum ama diğerlerini hangi sırayla kullanacağımı biliyor musunuz?Ürün eğitimine katılan veya hangi sırayla nasıl kullanacağımı bilen varsa açıklayabilir mi?

Bide bugün kargom geldi.Şampuan tüm kutuya dağılmıştı.Tüm ürünleri teker teker ayırıp temizledim.Çok canım sıkıldı.Kolide gayet büyüktü.Şampuanın kapağı kırılmış.Allahtan hepsini kendime almıştım.Müşterinin ürünü olsaydı çok mahcup olurdum.
:KK25:

canım bu seriyi su şekilde kullan ilk önce yıkama jeli sonra yağ yada leke giderici (sadece lekelere uygulanır) en son krem ama sulu olan leke gidericiyi sivilce çıkarsa kullan yağıda leke için hergün dahi kullanılıyor kapatıcı ise luzum gördüğün her zaman kullanabilirsin

X