ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bendensin canım :9)) bende hep kendime alırım ilk defa geçen ay başkalarına sipariş vermiştim bu günde yine ablamlar vs aldık altın fırsatlardan hoş ve baya ucuz erkek çocuklar için set var çanta şapka kemer,fırça,parfüm,duş jeli ayna ne varsa verdim:))

yalnız parfümün kokusu nasıl kızlar karambole verdim ama merak ediyorum iyi mi yaptım??

canım ben su sıvı sabun dus jelı sabun uclusunu giriyorum altın fırsatlardakı sıparıse gırıyorum ama stakta yok dıyo hemen tukenırmı ya ımkansız gıbı ama sıparıs duzenleden baktıgımda ındırımlı gorunuyo ama fıyata eklenmemıs gozukuyo nedenkı? bende kendıne parfum alıcam elvıe mı volera manolıa mı yoksa altın fırsatlardakımı bıde erkek ıcın soulmu ascendantmı

canım ben su sıvı sabun dus jelı sabun uclusunu giriyorum altın fırsatlardakı sıparıse gırıyorum ama stokta yok dıyo hemen tukenırmı ya ımkansız gıbı ama sıparıs duzenleden baktıgımda ındırımlı gorunuyo ama fıyata eklenmemıs gozukuyo nedenkı? bende kendıne parfum alıcam elvıe mı volera manolıa mı yoksa altın fırsatlardakımı bıde erkek ıcın soulmu ascendantmı

dancıng lady nın kokusu nasıl gzuel ve kalıcımı kızlar kendıme parfum alıcam secemedım yardım

cnm eclat ve rimeli 1.katalogtan verceğin sip. sırasında giricektin,10tlye alıcaktın:26: 17.katalogta sip.eklediğinde ne kadardı??

Altın fırsatlarda PETAL QUARTZ 23 tl canım, sence elvie wight magic mi yoksa petal quartz mı?

valla tercihim elvie white magic olurdu petalında num.var bana ağır gibi geldi kokusu hoşuma gitmedi

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Bende oriflame danışmanıyım ancak hep kendime alıyorum pek kimseye sattığım yok Bu ara elim sıkışık olduğu için sipariş falan veremedim hiç iki aydır. Bundan önce verdiğim siparişlere daha sonra baktığım da kargo ücretini sıfırlamak için gelecek ürünümü görüyordum faturada. Ancak bu sefer göremiyorum kargo ücreti 7.99 ücret gönderi ücreti olarak gözüküyor sadece. Acaba değişti mi kargo ücreti için hediye uygulaması araştırdım ama bulamadım bir türlü:26:

Çok sağol canım ben de elvie sipariş ettim

Malesef o sistem değişti, artık kargo ücreti eğer ürün isterseniz 8.99 ve ürün kodunu kendiniz girmeniz gerekiyor. Haberiniz olmadığı için ürün eklememişsiniz 7.99'a ürünsüz siparişiniz gelir.

Üzülme zaten bu ayki ürün ayak kremiydi, normalde katologta 5 tl olan bi ürün biz 9 tl ye almak zorunda kalıyoruz. Bi kere de ruj göndermişti sevinmiştim- aman Allah'ım o ne biçim renktir boşver o kadar da üzülme, benim haberim vardı ben bilerek eklemedim :)

şu kargo sıfırlama ürünü adı altındaki zımbırtıya ben de çok sinir oluyorum, onu vermemek için yeni kampanyadan yararlandım eger 100 bp üzerinde sipariş verirsen kargo ücreti 1 lira oluyor, otomatik ekleniyor 729000 kodunu girmeye gerek yok böyle bir durumda.
ben o yuzden ekstra ürünler sipariş ederek 100 bpye tamamladım ve 1 tl kargo ücreti ödedim, sizde satma ihtimali yüksek olan ürünleri siparişe ekleyin derim, hem 100 bp yapıp 1 lira kargo ücreti ödersiniz, hem de ürünleri sonradan satma ihtimaliniz olur.
mesela ben rolon duş jeli yüz maskesi rimel bu tarz şeyler sipariş ettim, bu tarz ürünler genelde satılıyor ya, size de tavsiye ederim :)

Çok sağol canım ben de elvie sipariş ettim

tmm geldiğinde söyle bakalım kokusu nsl gerçi pudramsı kokuysa ben garanti severimmm gene gitti paracıklarrrr
bu arada altın fırsatlardaki çanta ve makyaj çantasını alanınız varmı? yada göreniniz? nsldır boyutu, çantanın dış dokusu dayanıklımıdır mesela

Arkadaşlar hydra colour krem göz farlarından kullanan varmı. Ben iki tane aldım ama kullanamıyorum. Bi türlü akıtamadim ucundan. Kendi fırçası var ucunda ama tüpü sıkıyorum gelmiyor bir türlü.

yaaa arkadaşlar ben dün sipariş verdim.. daha kargoya verilmemiş...ben şimdi oriflmenin sitesine girdim. 2 tane el kremi hediyesi varmış. acaba benim kolime de eklenir mi ki? :)))

canımsın saol:) aidat falan ödemedim muhtemelen üyeliğimi sildiler sağlık olsun napalım.

merhaba kızlar bende 16.katalogta üye olmuştum fakat hoşgeldiniz prg.kaçırdım tamamlayamadım 100 bp ye,17 dede öyle..şimdi 1.katalog döneminde 100 bp siparişim var hoşgeldiniz prg.gitti,yinede herhangi bir hediye veya kargo ücreti dışında bir kolaylık veya bir hoşluk yapılıyormu bayadır yapan arkadaşlar var gördüğüm kadarıyla bilgilendirirseniz mutlu olurum.teşekkürler şimdiden..

Arkadaşlar hydra colour krem göz farlarından kullanan varmı. Ben iki tane aldım ama kullanamıyorum. Bi türlü akıtamadim ucundan. Kendi fırçası var ucunda ama tüpü sıkıyorum gelmiyor bir türlü.
Evet ben de daha önceden kullanmıştım o farlarda öyle bi sıkıntı var yaa malesef..Biraz uğraştırıyor sürerken..

Siparişlerimi verdim kızlar hadi bakalım hayırlısı :) gelsinler de bi an önce foto koyayım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…