ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

sende girişimcilik ruhu var canım anlaşıldı çok güzel yöntemmiş yapabilsem bende yapardım ama çok zor sanırım..bol müşteriler iyi kazançlar dilerim canım,bu fikirle bu işi hakkıyla yaptığını gösterdin ne yalan söyliyim.. :nazar:

sende girişimcilik ruhu var canım anlaşıldı çok güzel yöntemmiş yapabilsem bende yapardım ama çok zor sanırım..bol müşteriler iyi kazançlar dilerim canım,bu fikirle bu işi hakkıyla yaptığını gösterdin ne yalan söyliyim.. :nazar:

cok tesekkur ederım herkes yapabılır ınanınkı zor degıl ıstemek cok onemlı ben severek yapıyorumö belkı ondandır.
benım cıkmam lazım kendınıze ıyı bakın bol satıslar bol uyeler herkese

teşekkürler canım kafamda bir ampül yaktın hadi hayırlısı bakalım.. amin canım herkese inşallah..sende kendine iyi bak hayırlı kazançlar ve üyeler..

arkadaşlar bu benm 3. katalogum olacak yeni başladım. birşey sormak istiyorum geçen ay 125 bp sipariş verenler için eclat weekend ile maskara seti vardı 9.99a. ben geçen ay yani 17. katalogtan 125 bp yaptım ve o seti almaya hak kazandım.sipariş formuma ekledim 17. katalog siparişlerimi verirken. daha kargom gelmedi. bu ürün seti bana şimdi 17. katalog siparişlerimle mi gelecek yoksa 1. katalog siparişlerimle mi gelecek? bir de ben 17. katalog döneminde onu sipariş verirken alışveriş spetinde parasını ödedim diye hatırlıyorum ama şimdi 1. katalog siparişleri için alışveriş sepetime girdiğimde o set yine var ve karşısında 9.99 yazıyor. kafam çok karıştı acaba iki kere mi para ödemiş olucam ben?? ya da o setin siparişini 1. katalog döneminde mi vermem gerekiyordu anlamadım :KK43:
17. katalogda ödememişsindir bu katalogda ödeyeceksindir canım

canım ben su sıvı sabun dus jelı sabun uclusunu giriyorum altın fırsatlardakı sıparıse gırıyorum ama stakta yok dıyo hemen tukenırmı ya ımkansız gıbı ama sıparıs duzenleden baktıgımda ındırımlı gorunuyo ama fıyata eklenmemıs gozukuyo nedenkı? bende kendıne parfum alıcam elvıe mı volera manolıa mı yoksa altın fırsatlardakımı bıde erkek ıcın soulmu ascendantmı
erkek için ascendant öneririm elvinin kokusunu alamadım ben katalogdan şansıma sipariş vericem onu volare monoliada şekerliymiş ona göre seçimini yap ama soul söyleyim erkek traş losyonu gibi kışın kalıcı olmaz ascendalt beyazını aldım erkek arkadasıma çok begendi sıyahının kokusuda benzer ve güzel kalıcıdır bence

oncelıkle tesekkur ederım fake hesap actım kampanya yaptım cok arkadasım oldu orda urunlerımı sergılıyorum
kapıda odemelı yolluyorum ptt ıle onlar urunlerını teslım alırken parasını oduyorlar hem onlar hemde ben rahat edıyorum

canım bende gitti gidiyor vs gibi sitelerden satış yapmak istiyorum aslında oralar daha güvenilir ilk önce alacak kişi parayı yatırıyor çektiriyor kartında gitti gidiyorun havuzuna düşünoyr para ben ürünü gönderdim kargo numarasını gitti gidiyora giriyorum oda eline ulasında sıparişi onaylıyor boylelikle ürünü gönderdiğimi kanıtlıyoruz onaylamasa bile benim verdiğim kargo nosu ürünü gönderdiğimi kanıtlıyor sonra gitti gidiyor benim hesabıma yolluyor parayı ama şu var bi rimel bi ruj içinde insanlar 6 7 lira kargo parası verir mi ondan korkuyorum yoksa netten satış daha güzel cidden
sanırım sein siparişlerin yüklü oluyor o yuzdende kargo parasını öduyordur müşterin şimdi çoğu insan kargo parası vermek istemiyor bi rimel bi ruj alsa ben nasıl verıcem o kargo parasını düşünmeye başladım valla :KK1::KK1:

17. katalogda ödememişsindir bu katalogda ödeyeceksindir canım

erkek için ascendant öneririm elvinin kokusunu alamadım ben katalogdan şansıma sipariş vericem onu volare monoliada şekerliymiş ona göre seçimini yap ama soul söyleyim erkek traş losyonu gibi kışın kalıcı olmaz ascendalt beyazını aldım erkek arkadasıma çok begendi sıyahının kokusuda benzer ve güzel kalıcıdır bence

canım bende gitti gidiyor vs gibi sitelerden satış yapmak istiyorum aslında oralar daha güvenilir ilk önce alacak kişi parayı yatırıyor çektiriyor kartında gitti gidiyorun havuzuna düşünoyr para ben ürünü gönderdim kargo numarasını gitti gidiyora giriyorum oda eline ulasında sıparişi onaylıyor boylelikle ürünü gönderdiğimi kanıtlıyoruz onaylamasa bile benim verdiğim kargo nosu ürünü gönderdiğimi kanıtlıyor sonra gitti gidiyor benim hesabıma yolluyor parayı ama şu var bi rimel bi ruj içinde insanlar 6 7 lira kargo parası verir mi ondan korkuyorum yoksa netten satış daha güzel cidden
sanırım sein siparişlerin yüklü oluyor o yuzdende kargo parasını öduyordur müşterin şimdi çoğu insan kargo parası vermek istemiyor bi rimel bi ruj alsa ben nasıl verıcem o kargo parasını düşünmeye başladım valla :KK1::KK1:

valla ben kargo parası vermiyom izmirdeymde noluyo, şubatta burdaki hizmet merkezinide kapatcaklarmşşş:KK47::KK19::KK20::KK20::KK20::KK53::KK4:

Arkadaşlar nasıl kar edemıyorsunuz ben gercekten anlamıyorum 9 aydır bu ısı yapıyorum gercekten bı asgarı ucretlı kadar para gecıyor elıme
cevremde bu ısten evını arabasını alanlar var

bol kazançlar dilerim canım, maşallah sana :nazar:
ya ben daha yeni üye oldum aslında, 17. katalogta.
inşallah bende ilerlerim bu işte, sadece kendi ihtiyaçlarım için üye olmuştum ama
gaza geldim bak şimdi :111:

inanırmısınız hıc cevrem yok sadece netten satıs yapıyorum oglum var bana cok bagımlı ve cok yaramaz onla bı yere gıdıp satıs yapmak gıbı bır sansım yok :KK50::KK50: Oyle bır sansım olsa keske cok ısterdım :26:

netten nasıl yapıyorsun? ben güvenemem sanki ya müşteri parasını yollamazsa :KK53:
aslında benim yemek blogum var, takipçim de çok ama yine de sanki beceremem gibi geliyor.
aferin sana valla, tebrik ederim canım, taktir ettim seni :129:
bizede öğret bu işi :112:

oncelıkle tesekkur ederım fake hesap actım kampanya yaptım cok arkadasım oldu orda urunlerımı sergılıyorum
kapıda odemelı yolluyorum ptt ıle onlar urunlerını teslım alırken parasını oduyorlar hem onlar hemde ben rahat edıyorum

harikasın valla!!!
cahilliyimi hoş gör ama fake hesabı ne canım :KK17:

Son düzenleme:
evet ne yapabilirim onu düşünüyorum hala :) yonca canım bu arada :KK3:

AAAA:))) goncamı yazmışım, pardon ya :KK34:
aslına forumda da yeni sayılırım :KK17:
bir kaç zamandır üyeyim ama şu son 2 günüdür yazışmam hızlandı,
arada hata yapabiliyorum, kusura bakma emi canım :26:

burçincim senin çevren çoktur,tandığın akraban onun tanıdığı vs vs... zincirleme gider böyle kurarsın ekibini kazanırsın tabiiki hal böyle olunca kazanmamak imkansız çok rahat kazanabilirsin ki çokta zevkli bir iş bu,sorun sadece çevre ve tanıdık meselesi..herkes kendi çapında bir çevreye sahip o yüzden senin gibi böyle güzel kazançlara sahip insanlara özenmiyor değilim ama yapcakta birşey yok kendi adıma olmayanı oldurmak olmuyor malesef..

şimdi rahatladım bak ozaman asılmam lazım biraz daha 125 e tamamlamak için desene :KK1: ben yetiştiremedim malesef yılbaşından sonraya kaldı 3'ü gibi vericem artık,şimdiden güle güle kullan canım optimals serisini :KK16:

çok teşekkür ederim canım, sen de şimdiden güle güle kullan...

arkadaşlar yardım edermisiniz ben siparişlerimi girdim herşey normaldi fakat bu glacıer edt alana tamamlayıcı ürünleri hediye diye kampanya var onu girdim fakat rahatlatıcı traş sonrası nemlendirici 2 kere girmiş görünüyor siparişte.edt fiyatı yazıyor nemlendiricinin ve roll-on un fiyatı '0' yazıyor bu normal hedıye dıye ama bırde nemlendiricinin fıyatıda yazıyor 11.90,bu neden acaba arkadaslar benmı bır yanlıslık yaptım bırdaha gırdıgım halde böyle,dogru bılıyorum demi edt alana o ıkısı hedıye? yardım lütfen :KK5: :KK50:

şimdi tekrar denedim bir tane nemlendiriciyi çıkardım döndüm sadece edt fiyatı yazıyor dıger ıkısın '0',oldu sanırım değilmi?

Son düzenleme:
koruma bandı olmalı mutlaka boylebır durumda urunu ıade edebılırısnız kullanmıs olsanız bıle urun degısır yenısı gelır veya para ıadenız yapılır

ben kullanmadım ama kız kardeşim sipariş etti bir siyah ve bir yeşil, bakalım bi kullansın söylerim sana.
geldiğinde bakayım koruma bandı varmı diye.

Cevaplar için sağolun kızlar.
Eegeli senden de haber bekliyorum canım, sağol.Bu arada yeşil renk, kalıcılık ve duruş açısından siyah ve kahvenin bir adım önündeymiş söylemeden geçmeyeyim
Burçindamla ben bu ürünü bir kaç katalog önce aldım, sırf bi set siparişi için kendim kargo parası ödemeyeyim dedim, danışmanıma aldırdım ama şüphelendim kızdan açıkçası, günahını mı alıyorum bilmiyorum ama toplamda 5 kez sürmüşümdür anca, bir de rengi çok beğendim sürüm kolay(dı).Tekrar alcam yine indirimde ama emin de olamıyorum ki, bilsemki ürün güzel hemen sipariş gircem.Ben bu ürünü alalı işte 2 katalog geçti üstünden, yine de iade olur mu ki?Bir de koruma bandı olması gerektiğinden emin misiniz, ben onca ruj aldım hiçbirinde yoktu.Eyelinerde olur mu ki?Şimdiden teşekkürler

arkadaşlar yardım edermisiniz ben siparişlerimi girdim herşey normaldi fakat bu glacıer edt alana tamamlayıcı ürünleri hediye diye kampanya var onu girdim fakat rahatlatıcı traş sonrası nemlendirici 2 kere girmiş görünüyor siparişte.edt fiyatı yazıyor nemlendiricinin ve roll-on un fiyatı '0' yazıyor bu normal hedıye dıye ama bırde nemlendiricinin fıyatıda yazıyor 11.90,bu neden acaba arkadaslar benmı bır yanlıslık yaptım bırdaha gırdıgım halde böyle,dogru bılıyorum demi edt alana o ıkısı hedıye? yardım lütfen :KK5: :KK50:

şimdi tekrar denedim bir tane nemlendiriciyi çıkardım döndüm sadece edt fiyatı yazıyor dıger ıkısın '0',oldu sanırım değilmi?

En son yazdıgın şeyi okumadım önce ben de tam onu diyecektim. Yani bazen hiç anlamıyorum bu oriflame sipariş hizmetini sanki danışmanlar çözemesin diye yapmış:KK1: ya bazı kampanyada direkt hediye/ promosyon ürünler çıkıyor bazısında çıkmıyor. insan her defasında şaşırıyor:111:

Cevaplar için sağolun kızlar.
Eegeli senden de haber bekliyorum canım, sağol.Bu arada yeşil renk, kalıcılık ve duruş açısından siyah ve kahvenin bir adım önündeymiş söylemeden geçmeyeyim
Burçindamla ben bu ürünü bir kaç katalog önce aldım, sırf bi set siparişi için kendim kargo parası ödemeyeyim dedim, danışmanıma aldırdım ama şüphelendim kızdan açıkçası, günahını mı alıyorum bilmiyorum ama toplamda 5 kez sürmüşümdür anca, bir de rengi çok beğendim sürüm kolay(dı).Tekrar alcam yine indirimde ama emin de olamıyorum ki, bilsemki ürün güzel hemen sipariş gircem.Ben bu ürünü alalı işte 2 katalog geçti üstünden, yine de iade olur mu ki?Bir de koruma bandı olması gerektiğinden emin misiniz, ben onca ruj aldım hiçbirinde yoktu.Eyelinerde olur mu ki?Şimdiden teşekkürler

Ben o üründen daha önce hiç almadım. Ama bugün yarın gelecek kargomda var müşteri siparişi olarak. Benim arkadaşımdan duydugum şikayette seninkine benzerdi. Böyle keçeli kalem gibi olan eyelinerlarda benzer sorunlar oluyor sanırım.Kuruyup kalıyorlar. Kargom gelir gelmez emniyet bandını kontrol edip söylerim :KK34:

Son düzenleme:
X