ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Canım yine siparişlerimiz gelince burda yorumlayalım sohbet edelim olur mu , hem ürün bilgisi açısından arkadaşlar da yararlanır hem de muhabbet etmiş oluruz inş foto da koyucam bu sefer

Olur tatlım..Fotoda koyalım swatch yapalım hatta daha aydınlatıcı olsun ama bu ay fazla bişey almıcam 2 tane far 2 fırça pure skin temizleme jeli :) ama altın fırsatlar güzel olursa iş değişir

toniğ sıkılaştıryor mu b fikrin var mı?

gözeneklerm olmadığı için sıkılaştırma konusunda bişey diyemicem..Ama güzel bi tonik temizlediğini hissettirio insana :) siyah noktalarımda gözle görülür şekilde azalma var...Mesela akşam bi sivilce çıkmışsa yüzümü bu tonikle silip yatıorum sabaha sönmüş oluo :) Daha önce aloe weralıyı kullanmstm ama bi işe yaramıo kesinlikle bu güzel...

teşekkürler................

Bu arada bella sen neler alacaksın tatlım ?

Canım ben studio artist rujlardan *Pure berry, Very me double trouble ikili göz kaleminden *Night glow,
sana sormuştum hatırlıyo musun canım very me gloss'ları onlardan almıycam şimdilik kışın pek kullanamıyorum,
Very me dudak renklendiricisi *Raspberry ve *Red,
Pure skin Yüz yıkama jeli(bunda kararsızım canım) tonik(bu kesin:) bir de pure skin sivilce lekelerine etkili bakım jeli,
Oasis rujlardan *earthy tangerine, oriflame beauty triple core kalpli ruj *Love pink eğer alabilirsem elvie wight magic alıcam canım :)

şimdiden güle güle kullan canım benim :) güzel ürünler seçmişsin..toniği kesin al zaten kaçırma :) yüz scrub ı da güzeldir bence toniği güzel çünkü

şimdiden güle güle kullan canım benim :) güzel ürünler seçmişsin..toniği kesin al zaten kaçırma :) yüz scrub ı da güzeldir bence toniği güzel çünkü

Saol canım aslında ben de şuan zaten kil maskesi ve essential sabun var mesela acaba pure skinleri almasam mı diyorum belki onları almayabilirim ama yarın direk siparişi giricem kaba taslak bunlar siparişlerim:))

kızlar oriflame sayfası ne zaman açılır geçici olarak kapalı diyorda yeni kataloga geçiş için 12 de mi açılır??

selam kızlar urban lovers erkekler için ve urban lovers bayanlar için olan edtlerin kokuları sizce nasıl :44:

Serelim o kokuları hiç bilmiyorum ama onların da numuneleri yok diye biliyorum çok bilinen kokular değiller yine de bilgin olsun cnm soru da arada kaynamasın belki bilen varsa cevaplar :)

slm.kızlar bu ay ben çok sipariş veremicem sanırım şimdilerde ucuzluklar olunca abarttım biraz malum krizdeyim şuan:)ama almak istediğim bikaç şey var onlarıda hemen almayı düşünmüyorum şu yeni yıl falan bi geçsin ondan sonra alırım heralde ama yorumlarınız çok önemli tabi kalpli rujlardan kalırsa alıcam mutlaka fiyatları çok iyi çünkü onun dışında düşünüyorum bakalım

selam arkadaşlar,
ben oriflame temsilcisiyim ancak uzun zamandır sipariş vermedim,bir yılı geçti.üyeliğimden düşmüş olabilir miyim?düşmediysem sipariş vermek istiyorum ama danışman kodumu falan unuttum nasıl yapabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim.çok teşekkürler

selam kızlar urban lovers erkekler için ve urban lovers bayanlar için olan edtlerin kokuları sizce nasıl :44:

cnm bende byn olanın numunesi var, klasik şekerli bi koku diye tabir edebilirm

hoşbulduuum:) çok teşekkür ederim canım zahmet edip uzun uzun anlatmışsın çok yardımcı oldun teşekkürler:)

rica ederm cnmm,bildiğimz her konuda paylaşırız bilgilerimizi

Arkadaşlar,
Pure Skin serisi mi daha iyi yoksa tea tree serisi mi?

cnm ben teatree kullanıyorum cildim karma-yağlı arası bişey buda benim uydurmasyonum yüz temizleme jeli bana göre gayet iyi geldi, bide arındırıcı yağı kullandım sivilceleri söndürüyo ben bunu gözlemledim yani patlıcak boyuta gelmeden kurutuyo küçültüyo.. kısacası ben memnunum ama pure skin ürünleride kullanan çok forumdan biliyorum ve genelde çoğunluğuda bundan memnun

maşallahhhhh sen wonderlardanda almıştn dimi ruj yönünden baya çılgınsn he hadi bakalım sip.fotoları görelim bakalııımmmm

Serelim o kokuları hiç bilmiyorum ama onların da numuneleri yok diye biliyorum çok bilinen kokular değiller yine de bilgin olsun cnm soru da arada kaynamasın belki bilen varsa cevaplar :)

ilk çıktığı katalog dağıtmışlardı onların numunelerini bellamaniacımm hatta very me ürünü alana num.den biri hediye diye vermişlerdi

merhaba cnmm, indirim syfsında ya o istediğin kalpli rujlar, eğer alıcaksan siparişi son hafta girmemeye özen göster yoksa istediğin renk kalmayabilir,bilgin olsun cnm

slmm lilith 1yıldır sip.girmiyosan ve bu süre içinde yıllık danışmalık aidatı gibi bişey alıyolar bunuda ödemediysen eğer üyeliğin silinmştr cnm ama ödediysen aidatı müşteri hizmetlerini bi ara derim ordan yardımcı olabilirler

alttın fırsatlar açıklanmadı ama gelecek ayın kat kat kazan hediyesi açıklandı arkadaşlar
bu ay 125 bp ve üzeri yapanlar 2. katalog döneminde her hangi bir bp li siparişinde muse edt ve yeşil kaplı rimeli 9.90 tlye alacaklar
bu ay alacakları eclat weekendle rimel gibi yapmışlar
sanırım artık böyle olacak rimelden sonrada yanına ruj veya fondöten ekleseler güzel olur her ay rimeli napıcaz sonuçta

bende alacaklarımı sıralayım geçen ay baya alış veriş yaptım tneder care manyagı oldugum için yok çikolatalısı vanılyalısı karamellisi rimeller rujlar derken göçtüm
bu ay az şeyler alıcam studio artisrt serisinden pudra alıcam 2. rengini umarım yüzüme uygun gider buğday tenliyim koyu dursun istemiyorum
trible color rujlardan exloshe pink mi ne 18465 adını tam göremedim siteden katalogda elimde yok ondan alıcam
elivinin yeni çıkan parfümünden alacağım şimdilik bu kadar altın fırsatlarda güzel şeyler olursa onlardanda almayı düşünüyorum

Bu ay ilk kez dışarıdan sipariş aldım.Az ama bi garip geldi ne kadar zamandır oriflame yapıyorum ve sadece kendime alıyorum. İnşallah insanlar begenir. Siparişlerin biri kuru eller için el kremi, biri dudak kalemi, biri en arka sayfadaki eyeliner, bir de ruj var. Şu simliler var ya onlardan istediler.Kendime selülit kremi aldım. Mucize beklemiyorum ama daha fazla olmasın bari nail art serisini begendim beyazını aldım french yapıcam onunla galiba bir de tırnak süsleme taşı aldım. Altın frsatlardaki gümüş renkli kolyeye öldüm bittim ama bütçem elvermedi haha. Altın fırsattaki mangolu roll-onu öneririm fiyatı 3 tl ama misler gibi bişi kesin roll-onunuz bittiyse alın. Bir de termal fırçayı aldım. Güzel bir şeye benziyor bakalım. Artık elime geçtiginde boooool booool yorum yaparım, beni özleyin anacım

Son düzenleme:

arkadaşlar bu benm 3. katalogum olacak yeni başladım. birşey sormak istiyorum geçen ay 125 bp sipariş verenler için eclat weekend ile maskara seti vardı 9.99a. ben geçen ay yani 17. katalogtan 125 bp yaptım ve o seti almaya hak kazandım.sipariş formuma ekledim 17. katalog siparişlerimi verirken. daha kargom gelmedi. bu ürün seti bana şimdi 17. katalog siparişlerimle mi gelecek yoksa 1. katalog siparişlerimle mi gelecek? bir de ben 17. katalog döneminde onu sipariş verirken alışveriş spetinde parasını ödedim diye hatırlıyorum ama şimdi 1. katalog siparişleri için alışveriş sepetime girdiğimde o set yine var ve karşısında 9.99 yazıyor. kafam çok karıştı acaba iki kere mi para ödemiş olucam ben?? ya da o setin siparişini 1. katalog döneminde mi vermem gerekiyordu anlamadım

Altın fırsatlarda PETAL QUARTZ 23 tl canım, sence elvie wight magic mi yoksa petal quartz mı?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…