ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Kızlar ben Giordini Gold Ruby Ruj serisinden numune istedim kodunu da 722026 olarak sipariş verdim. Şimdi benim sormak istediğim bu numunelerde 15 adet ruj numunesi var. Ama bu serinin rujları 15 tane değil diğer eksik olanları başka kodlarla mi isteyeceğiz?

selam canım, ben de 17. katalog ta üye oldum, bende zar zor tamamladım 100 bp'yi,
hatta tamamlanmıyordu kendim bir şeyler ekledim, çünkü ''hoş geldin''hediyeleri çok güzeldi, değerdi gerçekten.
1. katalogta 100 bp'yi tamamladıysan, en geç 31 aralık saat 24'de kadar siparişini verirsen,2 tane ''dream el kremi'' hediye.
internet sayfasından sipariş veriyorsan, orada yazıyor zaten.
danışman kodun ve şifren ile gir orada güzel açıklamalar var, hatta siparişin yıl başından evvel eline geçmesini istiyorsan
en geç salı gününe kadar siparişini ver bence....
bol kazançlar...

teşekkür ederim canım cevabın için,evet o mesajı yazdıktan sonra sitesinde gördüm,mailde gelmiş ayrıca kremler hediyeymiş.bukadar sanırım hoşgeldinizi kaçırınca napalım artık,yapanlara hayırlı olsun güle güle kullansınlar evet çok değerli hediyelerdi,nasip..tekrar teşekkürler canım,iyi kazançlar sanada..

arkadaşlar bu benm 3. katalogum olacak yeni başladım. birşey sormak istiyorum geçen ay 125 bp sipariş verenler için eclat weekend ile maskara seti vardı 9.99a. ben geçen ay yani 17. katalogtan 125 bp yaptım ve o seti almaya hak kazandım.sipariş formuma ekledim 17. katalog siparişlerimi verirken. daha kargom gelmedi. bu ürün seti bana şimdi 17. katalog siparişlerimle mi gelecek yoksa 1. katalog siparişlerimle mi gelecek? bir de ben 17. katalog döneminde onu sipariş verirken alışveriş spetinde parasını ödedim diye hatırlıyorum ama şimdi 1. katalog siparişleri için alışveriş sepetime girdiğimde o set yine var ve karşısında 9.99 yazıyor. kafam çok karıştı acaba iki kere mi para ödemiş olucam ben?? ya da o setin siparişini 1. katalog döneminde mi vermem gerekiyordu anlamadım

cnm eclat ve rimeli 1.katalogtan verceğin sip. sırasında giricektin,10tlye alıcaktın:26: 17.katalogta sip.eklediğinde ne kadardı??

ya yine 10 tlye alıyorum zaten 17.katalog siparişiyle gelmedi ürünler 1.katalog siparişiyle gelecek eclat ve rimel seti 1. katalog sipariş formuma otomatik olarak ekleniyor 9.99 diye ama benim merak ettiğim şey 17. katalogta ve 1.katalog dönemlerinin her ikisinde de mi 10ar lira ödedim yoksa 17. katalog döneminde onun siparişini verirken ondan para almadılar da sadece kodu mu girdiler?? şimdi bu 1.katalog döneminde mi parayı kesiyorlar ??

ayrıca 17. katalog döneminde siparişini vermek gerekiyordu onun çünkü şöyle diyordu 17. katalog döneminde 125 bp yapın eclat weekend ve maskara setini 9.99a alın diyordu ya bilen biri yardımcı olsun lütfen

yaaa arkadaşlar ben dün sipariş verdim.. daha kargoya verilmemiş...ben şimdi oriflmenin sitesine girdim. 2 tane el kremi hediyesi varmış. acaba benim kolime de eklenir mi ki? :)))

eklenebilir? eklenmezsede arar söylersn ben 100ü tmmladm koliye niye koymadılar dersn yada danışmanından fikir al cnm

canımsın saol:) aidat falan ödemedim muhtemelen üyeliğimi sildiler sağlık olsun napalım.

yakın bi yerde varsa danışman onun üzerinden üye olmanı tavsiye ederm cnm çünkü kargo paraları arttı biraz en azından takım sip. girersinz

cnm eğer bütün renkleri yoksa diğer renkleriyle seti tmmlarlaar, malesf senin yapabileceğin bişey yok

tatlım sanırım anlatamadm evt 125 bp yapınca onlar geliyo fakat 1.katalogtan sipariş girdiğinde otomatikman sip. listene ekleniyo o.. yani 1.katalogtaki siparişinle gelicek bu parfüm+maskara

Son düzenleme:

sağol canım...
sağlık olsun bir daha ki sefere hediyeleri kaparsın inşallah.

inşallah canım çok saol.. hazır online ken sorayım 111 bp lık alısverısımı 125 bp yaparsam bu katalog yanı 1.katalog,2.katalogta parfum ve rımel setı var 10.00 tlyemı alıcam Muhteşem İkili Kampanyasından faydalanabilicekmiyim? cok sordum ama kusurabakma olurmu? :26:

rica ederim hiç olurmu, sorucansın tabii Yoncam, esas sen kusura bakma yeni gördüm,
online'dım ama, sipariş vermekle uğraşıyordum bir yandan
ya benim bildiğim bu parfum+ rimel hediyesi, 17. katalogtan 125 bp yapman gerekiyordu,
sonra 1. katalogtan vereceğin siparişlerinle birlikte bu setide 9.99 TL ye alma hakkın vardı
sanırım yine fırsatı kaçırdın arkadaşım ya
17. gazete varmı elinde? bak orada yazıyor.
ya valla bu olmuyor böyle, o hediyeyi kaçırma, şu fırsattan faydalan derken bp'leri denkleştirmek için ürün alıyorum
bu sefer de bir sürü para çıkıyor cebimden

Canim evet bu hediyler firsatlar insani zorluyor bazen helede benim gibi fazla cevresi olmayan biri icin..canim dun yazdim cvp bekleyemeden ciktim siparis veriyormussun bilemedim kusurabakma.evet 17.gazete var baktim fakat ordaki eclat weekent edt ve wonder lash intense maskara kampansi urunler bu dedigim kampanyada farkli canim,onlar sunlar, muse edt ve oriflame beauty revelation maskara .oriflame facebook sayfasnda gordum oriflamenin kendi sayfasinda da var ayrica,o yuzden gorur gormez sormak istedim.bunu kacirmasam bari eger oyle bir kampanya varsa ayrica tekrar tesekkur ederim canim aydinlattigin icin,sende olmasan cvp alamiycakmisim.

Son düzenleme:
kızlar bu eyeliner stylodan(kahverengi) memnun musunuz?
Ben geçen üçlü setten aldım, fondoten ruj eyeliner hani, eyelinerı 5 kere sürmemişimdir ki kurudu, sürülmüyor.Sanki rimel topağı gibi ince ince topaklanıyor.Acayip sinir oldum.Satıcının bana kendinde olan eyelineri sattığını düşünüyorum resmen, çünkü o da kullanıyordu bundan.Koruma bandı falan oluyor mu üzerlerindei benimkinde yoktu.

koruma bandı olmalı mutlaka boylebır durumda urunu ıade edebılırısnız kullanmıs olsanız bıle urun degısır yenısı gelır veya para ıadenız yapılır

ben kullanmadım ama kız kardeşim sipariş etti bir siyah ve bir yeşil, bakalım bi kullansın söylerim sana.
geldiğinde bakayım koruma bandı varmı diye.

evet ya, aslında kardeşilerimle ihtiyaclarımızı almak için üye oldum, kar falan yok yani,
bi komşuma sattım oradan da gelecek 3-5 liranın da pek bir faydayı yok
kampanyayı yeni gördüm, dün gece o kadar sitesinde dolandım görmemişim.
evet, bu 1. katalog siparişinde 125 bp yaparsan 2. katalogta vereceğin siparişlerle birlikte 9.99 TL ye alabilirsin canım.
valla ben anca 103 bp yapabildim, bir an evvel de yıl başından evvel gelsin diye hemen siparişi verdim.
bana şimdi hoşgeldin kampayasında optimals serisi gelecek inşallah 9.99 tl ye

Arkadaşlar nasıl kar edemıyorsunuz ben gercekten anlamıyorum 9 aydır bu ısı yapıyorum gercekten bı asgarı ucretlı kadar para gecıyor elıme
cevremde bu ısten evını arabasını alanlar var

burçincim senin çevren çoktur,tandığın akraban onun tanıdığı vs vs... zincirleme gider böyle kurarsın ekibini kazanırsın tabiiki hal böyle olunca kazanmamak imkansız çok rahat kazanabilirsin ki çokta zevkli bir iş bu,sorun sadece çevre ve tanıdık meselesi..herkes kendi çapında bir çevreye sahip o yüzden senin gibi böyle güzel kazançlara sahip insanlara özenmiyor değilim ama yapcakta birşey yok kendi adıma olmayanı oldurmak olmuyor malesef..

şimdi rahatladım bak ozaman asılmam lazım biraz daha 125 e tamamlamak için desene ben yetiştiremedim malesef yılbaşından sonraya kaldı 3'ü gibi vericem artık,şimdiden güle güle kullan canım optimals serisini

inanırmısınız hıc cevrem yok sadece netten satıs yapıyorum oglum var bana cok bagımlı ve cok yaramaz onla bı yere gıdıp satıs yapmak gıbı bır sansım yok Oyle bır sansım olsa keske cok ısterdım :26:

öylemi nekadar güzel bunu başarabilmen de netten satış derken nasıl yapıyorsun bunu yani güven nasıl sağlıyorsun,bildiğim kadarıyla çok zor olmalı bu..ben sıcak satış ve çevre etkisinin büyük olduğunu biliyordum..

oncelıkle tesekkur ederım fake hesap actım kampanya yaptım cok arkadasım oldu orda urunlerımı sergılıyorum
kapıda odemelı yolluyorum ptt ıle onlar urunlerını teslım alırken parasını oduyorlar hem onlar hemde ben rahat edıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…