ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Kızlar diamond musk ı çok beğendim ohhh misss gibi :))))

Güle güle kullan canım, kokusunu tarif edebilir misin? Sadece çiçek mi yoksa çiçek + tatlı bir koku mu ? Ben de çok merak ediyorum bu kokuyu , ada yasemini kokuyor , ama o nasıl bir koku bir fikrim yok :)

güle güle kullan canım, kokusunu tarif edebilir misin? Sadece çiçek mi yoksa çiçek + tatlı bir koku mu ? Ben de çok merak ediyorum bu kokuyu , ada yasemini kokuyor , ama o nasıl bir koku bir fikrim yok :)

canım yasemin kokusu beraberinde freshlik var saf temiz bir koku.böle sabunumsuluk hissediyorsun arka planda ferahlık anlamında yani

arkadaşlar umarım beni bu konuda bilgilendirebilirsiniz biraz önce oriflame'nin sitesine giriş yapayım dedim fakat hatalı danışman kodu uyarısı verdi acaba üyeliğim silinmiş olabilir mi?
uzun zamandır sipariş vermiyordum ayrıca eğer üyeliğim iptal olmuşsa yeniden üye olabilir miyim??

Güle güle kullan canım, kokusunu tarif edebilir misin? Sadece çiçek mi yoksa çiçek + tatlı bir koku mu ? Ben de çok merak ediyorum bu kokuyu , ada yasemini kokuyor , ama o nasıl bir koku bir fikrim yok :)

Diamond musk şekerli bi koku değil canım..Ama mükemmel diyebilirim keşke üstümde çok kalıcı olabilse hep ondan alırdım
Love potion almıştım ben geçen katalogtan ve kalıcı bi koku sayılabilir sevdim Ki ben şekerli koku sevmeyen birisiyim yani düşün

canım yasemin kokusu beraberinde freshlik var saf temiz bir koku.böle sabunumsuluk hissediyorsun arka planda ferahlık anlamında yani

Çok saol canım bunu da deneyeceğim inş :) Canım anladığım kadarıyla çiçeksi ferah kokuları seviyorsun, Bence volare magnolia'yı çok beğeneceksin :) Ben aslında çok çiçeksi sevmem ama yasemin kokusunu merak ediyorum o yüzden diamond musk'u denemek istiyorum :)

canım bide miss o lar katalogtan kalkacakmı artık biliyormusun son kez katalogta yazmışlar

Canım eğer katologta şu ifade varsa {son kez katologta} o zaman katologtan kaldırılıyor diye biliyorum. Mesela divine parfümün deodorantına yazmışlardı, sanırım kalktı. Ama parfüm çok satılıyor parfümü kaldırmadılar,sadece deodorantı kalktı satıştan. Belki miss o'ların da yüzükleri, kolyeleri için yazmışlardır :)

canım bu katalogtan mıdnıght pearl denicem bakalım umarım beğenirim.inş.koku kataloğundaki gibidir.burda hafif kokuyo ferah gibi farklı bi koku odunumsuluk var ama beraberinde ferahlıkta var gibi umarım ümit ettiğim gibi çıkar.

Üyelik silinmiyor ama yenilemen lazım o da 4,99 tl sanırım, takım öncün'e danışman gerekiyor diye biliyorum cnm umarım yardımcı olmuşumdur, çok bilgim yok ama

canım ben zaten kendime alıyorum hani bunun için çok bütçem yok sınırlı yani o ay içinde bikaç ürün beğenip alıyorum en fazla 60-70 tl.gibi o yüzden bu kargo ücreti çok abartık geldi şimdi tekrar sitesine girip baktım ücret sıfırlama ürününü istersen alabiliyormuşsun tek gönderim ücreti 7,99 ne yapayım rujlardan sipariş ettim artık başka çarem yok,takım öncümde burada oturmuyor zaten ilçede sanırım ondan alma gibi bi şansımda yok malesef..Bu arada doğum günün kutlu olsun canım:)

Son düzenleme:
Üyelik silinmiyor ama yenilemen lazım o da 4,99 tl sanırım, takım öncün'e danışman gerekiyor diye biliyorum cnm umarım yardımcı olmuşumdur, çok bilgim yok ama

takım öncüm üyelikten çıktıydı benide tanımadığım birine kaydırdıydı olmazsa ben direkt oriflame'yi arayıp sorayım peki üyelik yenilediğim zaman bu ay ki yeni üye olanlara 100 bp sipariş verdiklerinde gelecek olan makyaj paletini almaya hak kazanır mıyım??

Son düzenleme:

tşk.ederim tatlım benimde takım öncüm tarsusta oturuyo benimde öyle bi ihtimalim yok yani valla ne yapcaz bilmiorum çok sinir bozucu hakkaten

Kızlar hani burçlara göre parfümler varya bende sun edt yi sipariş verdim yay burcu olduğum için :) nasıl güzel mi kokusu ? Bu arada bugün benim doğum günüm hem sarhoşum hem yastayım

canım doğum günün kutlu olsun
eclat weekend geldi kokusu katalogdaki kokudan çok farklı katalogda sürüp aşık olmuştum ama şimdi pek beğenmedim bilindik bi koku ayrıca eclatın normaliyle neredeyse farkı yok gibi geldi pişman oldum yaa keşke love posion falan alsaydım pöff

Son düzenleme:

Hımm bu konuda bir fikrim yok canım bence de oriflame'i ara zaten güzel ilgileniyorlar makyaj paleti inş alırsın canım harika görünüyo :)

Kızlar ben dün perşembe günü siparişimi verdim, hala yola çıkmamış kargom ,oriflame den mesaj da gelmedi. Sizde de böyle mi oldu?

Son düzenleme:
Kızlar ben dün perşembe günü siparişimi verdim, hala yola çıkmamış kargom ,oriflame den mesaj da gelmedi. Sizde de böyle mi oldu?

oriflameden sırf kendime alışveriş yaptıgımdan katalog açılır açılmaz sipariş giriyorum genellikle.ve sipariş girdigim gün hazırlayıp kargoya veriyorlar.bu sefer ben de çok şaşırdım.normalde şimdiye çoktan yola çıkması lazımdı.ama madem size de gönderilmemiş kargonuz, illa bir aksaklık vardır pazartesiye kadar halledeceklerini düşünüyorum bakalım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…