ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

a be dattlııımm ben ya bu konuda yada diğer konuda demedmmi sana indircekler bu parfümü alma diye:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30: hakkaten içime doğmuşta söylemişim bak.. ayrıca yılbaşı hediyelri için sadece 100bp şartı var diye biliyom? 4,99mu yapmışlar??ben niye görmedm onu:26: ayrıca şu sonu 99la biten fiyatlara uyuz oluyorum sanki üstüne 1krş çıkarıp verecekmş gibi bağırıyolar resmenn:KK35::KK35::KK36::KK36::KK36::KK36: psikolojik fiyatlandırma işte daha ne beklersnki!:KK15:

hayır 4 99 dıye bısey yok 100 bp yapınca hediye gelıyo kızlar

gönderi ücreti 7,65 ti yani ürünüyle beraber şimdi sipariş için girdim 8,99 yazıyor yuh yani bide zencefil özlü canlandırıcı şampuanmı ne gönderecekmiş,onu istemeden sadece gönderi ücreti 7,99 olmuş neden bi anda zam yaptılar anlayamadım sinir oldum şimdi:KK43:

canım eğer 100 bp yaparsan sadece 99 tl odüyosun sipariş düzenlede kaldırıyosun o şampuanıda

8.99 abartmışlar yani ben 50 liralık sipariş veriyorum en fazla kendime alıyorum dışarı yapmıyorum 100 bp yapanlar için iyi de benim için kötü oldu

Bana da çok geldi valla bi de kıytırık şampuan için o para verilmez ruj gönderseler tamam da...Olmadı grup sipariş ücreti öderim ben de napiym...

Arkadaşlar kargom geldi.içindede parfümlerin kokusunun yer aldığı bir kağıt bileğinizi sürün diyor.
Mıdnıght pearl çok hoş geldi burnuma ağırmış gibi bi havası var şişesinden dolayı ama benim aldığım koku ferah huzur verici ağır bi koku değil çok beğendim.acaba burda kokladığım gibi bir kokumu bilen varmı bu parfümün kokusunu yardımcı olurmusunuz bana

gönderi ücreti 7,65 ti yani ürünüyle beraber şimdi sipariş için girdim 8,99 yazıyor yuh yani bide zencefil özlü canlandırıcı şampuanmı ne gönderecekmiş,onu istemeden sadece gönderi ücreti 7,99 olmuş neden bi anda zam yaptılar anlayamadım sinir oldum şimdi:KK43:

100 bp yapman lazım tatlım o ürünü almamak için aslında bi bakıma mecbur bırakıyolar insanı 100 bp yapmaya..İi bişeymiş gibi gösteriolar ama herkes 100 bp yapmıyoki işte..Bende bazı aylar alacak bişiler bulamayınca 50-80 bp yapıyorum bazen..O zamanda mecbur kalcaz o saçma salak ürünü almaya :KK37:

Arkadaşlar şaka gibi bize 9 tl ye yolladıkları şampuan altın fırsatlarda 3 tl yanlışmı gördüm ne ?? Şok oldum ya bundan sonra takım öncümün adresine sipariş giricem , gerçi o da 1.40 tan 3 tl ye çıkmış

Kızlar hani burçlara göre parfümler varya bende sun edt yi sipariş verdim yay burcu olduğum için :) nasıl güzel mi kokusu ? Bu arada bugün benim doğum günüm hem sarhoşum hem yastayım :KK70::KK70::KK70::KK1:

Arkadaşlar kargom geldi.içindede parfümlerin kokusunun yer aldığı bir kağıt bileğinizi sürün diyor.
Mıdnıght pearl çok hoş geldi burnuma ağırmış gibi bi havası var şişesinden dolayı ama benim aldığım koku ferah huzur verici ağır bi koku değil çok beğendim.acaba burda kokladığım gibi bir kokumu bilen varmı bu parfümün kokusunu yardımcı olurmusunuz bana

Canım o koku çok güzel gerçekten, ben de beğendim ama kalıcı değil diyenlerde var kalıcı diyenler de. Deneyip anlamamız lazım

Son düzenleme:
Kızlar hani burçlara göre parfümler varya bende sun edt yi sipariş verdim yay burcu olduğum için :) nasıl güzel mi kokusu ? Bu arada bugün benim doğum günüm hem sarhoşum hem yastayım :KK70::KK70::KK70::KK1:

Canım öncelikle doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere :)) Ah Sun işte o benim ilk parfümümdü bende var şimdi ben bayılıyorum ama zevk meselesi dene bakalım sonra yorumunu yaz olur mu :) tekrardan nice senelere canım :KK19:

Canım öncelikle doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere :)) Ah Sun işte o benim ilk parfümümdü bende var şimdi ben bayılıyorum ama zevk meselesi dene bakalım sonra yorumunu yaz olur mu :) tekrardan nice senelere canım :KK19:

tşk ederim bitanemm:KK54: tmm yazarım yorumumu beğenicem gibi gelio şeftali gibi koktuğunu söylüolar güzeldir eminim :) :nazar:

Kızlar şu 3 katmanlı triple rujların en koyu renk olanıyla, scarlet rujların ruby red arasında kaldım yaa hangisi koyu bordodur ki sizcee:KK50:
Benim danışmna çok eski oriflameci ona sordum 3 katmanlıyı sana tavsiye ederim çok güzel ben kullanıyorum dedi...:26:Ben bordo ruj istiyorum yaaaa hem de koyu bordo gibi vişne çürüğü gibiii:44:

Kızlar şu 3 katmanlı triple rujların en koyu renk olanıyla, scarlet rujların ruby red arasında kaldım yaa hangisi koyu bordodur ki sizcee:KK50:
Benim danışmna çok eski oriflameci ona sordum 3 katmanlıyı sana tavsiye ederim çok güzel ben kullanıyorum dedi...:26:Ben bordo ruj istiyorum yaaaa hem de koyu bordo gibi vişne çürüğü gibiii:44:

Ben de triple core rujların numunesini sipariş verdim, bakalım renkler nasıl gelicek ona göre yorum yaparım canım :)

Canım ben de volare pembe'yi hiç beğenmedim, tam tersi turuncusunu beğenmiştim. Zevk meselesi işte :)

Süper canım :))))
doğru diyorsun zevk meselesi hatta sıktım şuan üstüme başıma ağrı girdi inan :KK43:((
bu defa pembesini alıcam bende :)))) beğenirim diye ümit ediyorum çiçek kokusu diye ama bakalım

X