ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar bu ay hep parfum ve krem dolu gıbı geldı o 3 lu rujlardan bız baya bı sıparış verıcez apartmanda her hafta bırınde toplanıyoruz okadar urun alınıyorkı kafam çok karıştı bu ay bana volare prfum geldı gercekten çok guzel ve kalıcı yrıca 3 lu set vardı ya 9.90 el kremı vucut losyonu ve duş jelı ben ona bayıldım bu ay 18 adet sattım ondan gercekten herkes memnun bakalım bu ay hedıye urunler ne olucak:))))
ya bana 2 defadır volare gelecek diyo ama her defasında da stokta kalmadı sonra gönderilecek diyorlar :KK50:

Siparişimi verdim arkiler :KK70: 108 bp yaptım 99. kuruş kargo ücreti ödicem :KK1: ohh be çok ballı oldu valla bu kargo ücretinin inmesi çooookkkk :KK52:
canım keşke 125 e tamamlasaydın eclat weekendle rimel alıyordun

inanmıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm bende bende aldımmmmmmmm hatta elime bile geçmedi daha yarın gelecekmiş kargom
gelde çıldırma keşke değiş takas yapabilsem olmadı onuda kullanıcaz bitince
canım ya 100 puana o paleti yeni kayıtlaramı veriyorlar yoksa genel olarak mı geçerli
yeni kayıtlar 17. katalogda üyye olanlar 100 bp yaptığında kazanıyorlar paleti

kargolar kaç günde gelio.kargoya ücretini yurtiçi kargoya mı veriorus?
faturanızın üzerine ekleniyor faturanızı öderken onuda ödemiş oluyorsunuz

elvienın kokusunu bılen varmı kızlarr guzelmı ve kalıcımı
ferak deniz kokusu kalıcılığını bilmiyorum ama şişesi benim çok hoşuma gidiyor

favorilerim elvie eclat weekend love posion felicity

Kızlar ya benim kafam karıştıııı:KK50:
Şimdi ben bir kıpkırmızı bi kırmızı almak istiyorum bir de bordomsu böyle vişne çürüğü almak istiyorum ama mat olacak....Kırmızı o kadar çok ki bu rujlarda ne alacağımı şaşırdımmm bana yardım edecek var mıııı:KK50:

Kızlar ya benim kafam karıştıııı:KK50:
Şimdi ben bir kıpkırmızı bi kırmızı almak istiyorum bir de bordomsu böyle vişne çürüğü almak istiyorum ama mat olacak....Kırmızı o kadar çok ki bu rujlarda ne alacağımı şaşırdımmm bana yardım edecek var mıııı:KK50:

canım ben kullanmadım ama tam kırmızı bir ruj ayşegülün ruju istiyosan red dovition(Wondercolour rujlardan) dene doğrumu yazdım bilmiyorum bence dene bir de bordo kırmızısı istiyosan kırmızı ruj serisi varya orda modelin dudağındaki ruj tam istediğin bi ruj bence bi bak katologa

elivie bana öyle geldi farah bi koku deniz kokusu gibi ama tam deniz kokusu değil
çoğu ferah koku ama işte değişik değişik koklamadan bilemiyorsun :KK8:

canım ben kullanmadım ama tam kırmızı bir ruj ayşegülün ruju istiyosan red dovition(Wondercolour rujlardan) dene doğrumu yazdım bilmiyorum bence dene bir de bordo kırmızısı istiyosan kırmızı ruj serisi varya orda modelin dudağındaki ruj tam istediğin bi ruj bence bi bak katologa

Canım ya katalogta renkler çok farklı görünüyo hiç gerçekteki gibi değil.....O yüzden korkuyorum yani...

elivie bana öyle geldi farah bi koku deniz kokusu gibi ama tam deniz kokusu değil
çoğu ferah koku ama işte değişik değişik koklamadan bilemiyorsun :KK8:

ya ben eclat veekend setını ekleyemıyorum kızlar 728556 kodunu gırıyorum urun kodu mevcut deıldır dıyo

güzel bi koku tavsiye ederim çiçeksi oryantal beğenirsin

kızlar çok siniriliyim gelde küfür etme bu oriflame daha fazla indirmezler diye eclat weekend aldım biliyorsunuz baya bekledim insin diye indirmedikleri parfümüde hediye olarak vermezler diye saydım 30 lira bu ay 125 puan yapana 5 lira gelde çıldırma of off bilseydim onun yerine love posion falan alırdım cinlerim tepemde cidden pöffffff
100 puana palet veriyorlar ayrıca acsendalt pure sensoria ve gordanı wıhıteden bırını 4.99 alabılıyorsunzu 125 bp yapanlarda eclar weekendle rımeli 9.90 a alıyor
of of ben nerelere gidem ni edem :KK70::KK70::KK70::KK70:
oriflame soktun bana kazığı canım yiğidim aslanım:KK9::KK9::KK9::KK47:
sinirden saçmalıyorum:KK1:

a be dattlııımm ben ya bu konuda yada diğer konuda demedmmi sana indircekler bu parfümü alma diye:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30: hakkaten içime doğmuşta söylemişim bak.. ayrıca yılbaşı hediyelri için sadece 100bp şartı var diye biliyom? 4,99mu yapmışlar??ben niye görmedm onu:26: ayrıca şu sonu 99la biten fiyatlara uyuz oluyorum sanki üstüne 1krş çıkarıp verecekmş gibi bağırıyolar resmenn:KK35::KK35::KK36::KK36::KK36::KK36: psikolojik fiyatlandırma işte daha ne beklersnki!:KK15:

gönderi ücreti 7,65 ti yani ürünüyle beraber şimdi sipariş için girdim 8,99 yazıyor yuh yani bide zencefil özlü canlandırıcı şampuanmı ne gönderecekmiş,onu istemeden sadece gönderi ücreti 7,99 olmuş neden bi anda zam yaptılar anlayamadım sinir oldum şimdi:KK43:

X