ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

arkadaşlar merhaba,

son katalogta wonder colour rujlardan alanınız oldu mu? renkler katalogtaki renkle tutuyormu? yapısı güzelmi?kalıcı,yumuşak,çok bulaşıyor bulaşmıyor gibi?modelin ruju red ... demişler mesela ama şeftali tonu gözüküyor fotoda hatalı basımdır belki.bilgi veren yazan olursa çok memnun olurum.ona göre sipariş vereceğimde.önerdiğiniz renk var mı bi de:KK66:

benim genelde ertesi gün veriliyor kargoya ertesi gün msj geliyor kargonu kargoya teslim edildi varış süresi 3 gündür diye
ama yurtiçi kargo çok sallıyor bızım burdakıler ellerıne ulassada ertesı gün getiriyorlar aksam 9.5 da getidiklerini biliyorum keske seçme şansımız olsa para vermeye razıyım sınır oluyorum burdakılere

arkadaşlar merhaba,

son katalogta wonder colour rujlardan alanınız oldu mu? renkler katalogtaki renkle tutuyormu? yapısı güzelmi?kalıcı,yumuşak,çok bulaşıyor bulaşmıyor gibi?modelin ruju red ... demişler mesela ama şeftali tonu gözüküyor fotoda hatalı basımdır belki.bilgi veren yazan olursa çok memnun olurum.ona göre sipariş vereceğimde.önerdiğiniz renk var mı bi de:KK66:

Canım henüz elime ulaşmadı, ulaşınca yorum yaparım ben ki bu ay bu rujlardan alan çok olur :)

Kızlar ben dün perşembe günü siparişimi verdim, hala yola çıkmamış kargom ,oriflame den mesaj da gelmedi. Sizde de böyle mi oldu?

siparişler çok yoğunsa böyle olabiliyor canım benimde başıma gelmişti,normalde ertesi gün hemen kargoya veriyorlar ama dediğim gibi yoğunluk vardır,malum bu ay rujlarda 1 alana 2 bedava ben mesela bu ay hep ruj sipariş ettim,erkenden sipariş vermek en güzeli yoksa stokta hemen tükeniyor

Son düzenleme:
sipariş vermediğimiz ay kataloğu gelmior mu?
aylık 1.20 tl katalog parası mı ödüyorus?

yaza kadar bana geliyodu sipariş girmezsem,ama yazdan bu yana malesef gelmiyo.. face üzerinden direktörüme sordum bakalm cvp bekliyom belki biliyodr:nazar: normalde sip. girince otomatikman katalog yolluyolar ekstradan almak istersen evt 1,20 ödüyosn:KK24:

100 bp yapman lazım tatlım o ürünü almamak için aslında bi bakıma mecbur bırakıyolar insanı 100 bp yapmaya..İi bişeymiş gibi gösteriolar ama herkes 100 bp yapmıyoki işte..Bende bazı aylar alacak bişiler bulamayınca 50-80 bp yapıyorum bazen..O zamanda mecbur kalcaz o saçma salak ürünü almaya :KK37:

keşke hizmet merkezleri biraz daha yayılsa...:KK19::KK19::KK19:

Arkadaşlar şaka gibi bize 9 tl ye yolladıkları şampuan altın fırsatlarda 3 tl yanlışmı gördüm ne ?? Şok oldum ya bundan sonra takım öncümün adresine sipariş giricem , gerçi o da 1.40 tan 3 tl ye çıkmış

altın fırsatlardaki o şampuan 400ml 3,90 yani düşünün ne kadar abarttıklarını... kaldı ki gönderdikleri 200ml şampuan..:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

Kızlar hani burçlara göre parfümler varya bende sun edt yi sipariş verdim yay burcu olduğum için :) nasıl güzel mi kokusu ? Bu arada bugün benim doğum günüm hem sarhoşum hem yastayım :KK70::KK70::KK70::KK1:

azcıııkk geç oldu ama olsun,nice senelere tatlımmm:21::21::KK54::KK54:

Ben de triple core rujların numunesini sipariş verdim, bakalım renkler nasıl gelicek ona göre yorum yaparım canım :)

ilk o rujlar çıktığnda set içinde gelmişti bana powershinelarla, inanamıcaksınz ama hydracolor num. alanlar bilir, ufak hapların konulduğu plastik tabaka vardır ya adı her neyse,işte onların içinde gelmişti triplecolor ruj bana:KK30::KK30::KK30::KK30: inş değiştirmişlerdrde size öyle gelmez:KK19:

Güle güle kullan canım, kokusunu tarif edebilir misin? Sadece çiçek mi yoksa çiçek + tatlı bir koku mu ? Ben de çok merak ediyorum bu kokuyu , ada yasemini kokuyor , ama o nasıl bir koku bir fikrim yok :)

çiçek kokusu var cnm ama daha çok oryantal benzeri bi koku, pudramsı gibi kokular vardr hani o tarz kokuyo:KK31: ama kesinlikle şekerli değil:KK34:ve bariz bi yasemin kokusu alamadm ben hiç bi zaman :KK9:

Canım henüz elime ulaşmadı, ulaşınca yorum yaparım ben ki bu ay bu rujlardan alan çok olur :)

evt bende alıcam, hastanede çalışan bi ark. var ona vermiştim, genelde pahalı diye oriflame almıyolar, ama tanesi 5,50 olduğunu öğrenince baya topladım diyo bakalım yarın görücem ne kadarlık siparişim olmuş:KK76::KK76::KK76:

bide kataloğu ilk gelen şöyle bi çok çok indirim yapılan ürünlerin fiyatlarını yazabilirmi bakalım bu katalogmu daha güzel yoksa yılbaşımı :):)

Son düzenleme:
canım doğum günün kutlu olsun
eclat weekend geldi kokusu katalogdaki kokudan çok farklı katalogda sürüp aşık olmuştum ama şimdi pek beğenmedim bilindik bi koku ayrıca eclatın normaliyle neredeyse farkı yok gibi geldi pişman oldum yaa keşke love posion falan alsaydım pöff

tşkkürler tatlım..love potion güzel bi koku şu an kullanıorum tam kış kokusu ..Keşke alsaymışın ama alırsın ya tekrar girer indirime...

Kızlar benimde kargom yola çıkmamış daha bende perşembe günü vermiştim siparişi neden böyle oldu acaba ? ama umuyorum pazartesiye gelir :26:

Benimde kargo çıkmamış daha yola bende müşterilerime en geç çarşamba perşembe gelir dedim normalde sipariş girdiğim gün yola çıkardı 3. gün kapımda olurdu 1 yıllık üyeyim hiç gecikme olmadı ama inşallah bu seferde olmaaz :KK43:

günaydınlar hepinize:)very me rujlardan pink blush nasıl bir renk acaba??kızlar bir de giordani gold ruby ruj şu yakut tozlu olan=opulent rose rengi nasıl bir kırmızı?bir de 3 katmanlı rujlarda blazing red nasıl? bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz:KK66:

günaydın bı sorum olacaktı:KK17:

dün 12 gıbı sipariş verdım ve teslım tarıhı 02.12.2011 görunuyordu yanı aynı gün
bugün olmasına rağmen kargoşırketınıde aramama rağmen kargomgörunmuyor
ve orıflame müşterı hızm.cevap vermıyor
sanırım hafta sonları çalışmıyorlar

nasıl ulaşmalıyım
ayrıca fatura numaramıda bulamıyorum
nasıl bulabılırım
fatura numaramolmayınca isimle kargo şırketınde cıkmadım
ve orıflame sıtesındekı adrestede :26:
ama siparişler alındı ödemeyı yaptım ve görunuyor

günaydın bı sorum olacaktı:KK17:

Dün 12 gıbı sipariş verdım ve teslım tarıhı 02.12.2011 görunuyordu yanı aynı gün
bugün olmasına rağmen kargoşırketınıde aramama rağmen kargomgörunmuyor
ve orıflame müşterı hızm.cevap vermıyor
sanırım hafta sonları çalışmıyorlar

nasıl ulaşmalıyım
ayrıca fatura numaramıda bulamıyorum
nasıl bulabılırım
fatura numaramolmayınca isimle kargo şırketınde cıkmadım
ve orıflame sıtesındekı adrestede :26:
Ama siparişler alındı ödemeyı yaptım ve görunuyor

canım ordaki teslim tarihi yanıltıyor insanı benimde öle olmuştu 3 gün sonra elime ulaşmıştı.sanırım pazartesi yada salı ulaşır eline

Kızlar dancıng lady nasıl bir koku yardımcı olurmusunuz.
Kokuyu bilmiyorum ve bir arkadaşım almak istiyor ama yardımcı olamıyorum kendisine nasıl tarif edebilirim bu kokuyu

Kızlar bu kargo işi hakkaten canımı sıkmaya başladı :KK4: neden böyle oldu ya ilk defa oluo böyle..Aynı gün çok sipariş girdilerse ondan olabilir belki :KK57:

Kokuyu bilmiyorum ve bir arkadaşım almak istiyor ama yardımcı olamıyorum kendisine nasıl tarif edebilirim bu kokuyu

Ben biliyorum çook hoş kokuyo hafif ama hani daha çok yaz kokusu gibi çiçeksi bi kokusu var %70 beğenir diyorum ben

ilk o rujlar çıktığnda set içinde gelmişti bana powershinelarla, inanamıcaksınz ama hydracolor num. alanlar bilir, ufak hapların konulduğu plastik tabaka vardır ya adı her neyse,işte onların içinde gelmişti triplecolor ruj bana:KK30::KK30::KK30::KK30: inş değiştirmişlerdrde size öyle gelmez:KK19:

çiçek kokusu var cnm ama daha çok oryantal benzeri bi koku, pudramsı gibi kokular vardr hani o tarz kokuyo:KK31: ama kesinlikle şekerli değil:KK34:ve bariz bi yasemin kokusu alamadm ben hiç bi zaman :KK9:

evt bende alıcam, hastanede çalışan bi ark. var ona vermiştim, genelde pahalı diye oriflame almıyolar, ama tanesi 5,50 olduğunu öğrenince baya topladım diyo bakalım yarın görücem ne kadarlık siparişim olmuş:KK76::KK76::KK76:

bide kataloğu ilk gelen şöyle bi çok çok indirim yapılan ürünlerin fiyatlarını yazabilirmi bakalım bu katalogmu daha güzel yoksa yılbaşımı :):)

Canım galiba dediğin gibi hap kutusunda geliyo sanırım numuneler, netten baktım hep öyle... Ruj fırçası lazım onu sürmek için o da bende yok :)

güzel aslında ama benim tarzım bı koku olmadıgı ıcın ben anneme verdım çiçek pudra boyle temızlık ferah bı koku bence begenır cok beğeneni var ama bılemıyorum ben bı garıbim ya da alısıla gelmıs parfüm standartımdan çıkamıyorum kullanmadım

kızlar yılbaşı katalogu elıne ulasan zahmet olmazsa ya foto ceksın benım gıbı tek tek yazmaktan daha kolay
ya da bazı seylerı parfüm ındırıme gıren urunlerı ana urunlerın fıyatını yazarbılırse cok sevınırım
daha benım sıparıslerım toparlanmadı 100 bp bulamadım ama rujlar stokta tükenmek üzere elimizi çabuk tutmamız lazım
ayrıca gecen aykı üzerinde kadın olan sen vardı ya 9.90 olan el kremı vücut kremı duj jeli kokusu cok hos mandalınalı falan ve ınanırmısınız benım o kuru ellerıme kı neler denemedım ıy, geldı bugun yumuşattı belki bana iyi geldi bilemiycem ama ben cok beğendim kıvamı bu frutti el kremlerı gıbı elınızden kayıp gıdıyor ama guzel yumusatıyor tavsıye ederım

ürün sıfırlama ürününün otomatik eklenmesi kaldırılmış eğer kargo ücreti yerine ürün sıfırlama ürününden almak istiyorsanız kodu kendiniz eklemeyi unutmayın diye uyarıyor oriflame
ürün sıfırlama kodu : 729000(kod her katalogda her siparişte yani anlıycanız her zaman aynıdır:KK9:

Kızlar bana iade olayını anlatabilir misiniz? Hiç iade yapmadım ama arkadaşım parfüm almıştı beğenmedi iade etmek istiyor nasıl iade edebilirim?

X