ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Bi ara ücret sıfırlama ürünü olarak dışı siyah çok güzel rujlar göndermişlerdi hem kırmızısını hem de bordosunu...Bayılıyorum o rujlara ben.....Keşke öyle güzel gönderseler Yada şu colofull lardan göndersinler

ben de bıkmıştım takım öncümün adresine sipariş vermekten bu sefer kendi adresime sipariş verdim esmere gider mi bu renk ruj hiç bir fikrim yok :/ bir de embrace sipariş verdim pembe olanı bakalım o nasıl gelicek :)

ben de gördüm o rujları evet güzelmiş baya.. ama bu rujdan da önce sürekli saç kremi yolluyolardı en fazla 3 tl lik saç kremini biz 7.65 tl ye almak zorunda kalıyorduk o daha da kötü :/

bu ay colorfull rujlar indirim sayfasında..Eyeliner stylolar ve oxsygen boost fondötende yani bu üç ürünü 24.90 a alabiliyorsun.Mesela ben vibrant rose ve fabulous red rengini aldım bide siyah eyeliner.19.15 ödicem bu 3 üne bence süper fırsat..Denemek istiyorsan colorfull rujları şimdi tam zamanı..Özellikle vibrant rose rengi mükemmel tavsiye ederim..

ben de gördüm o rujları evet güzelmiş baya.. ama bu rujdan da önce sürekli saç kremi yolluyolardı en fazla 3 tl lik saç kremini biz 7.65 tl ye almak zorunda kalıyorduk o daha da kötü :/

ya bu kahverengi rujdan göndermişlerdi neden aynı ürünü yollayıp duruyolar ya saçmalık

ya bu kahverengi rujdan göndermişlerdi neden aynı ürünü yollayıp duruyolar ya saçmalık

ben sırf o ürünleri almamak için takım öncümün adresine sipariş veriodum 1. 40 ödüyodum haliyle. ama insan kendi adresine gelsin istiyo bende mecbur verdim sipariş bakalım nasıl gelicek yorumumu yazarım burdan :) esmerim ve rujun rengi koyu duruyor yakışmayabilir ama bazen rujlar göründüğünden açık gelior ya inş öyledir :)

bana gelmişti o rujdan çöpe attım çok kötü rengi.Şey gibi söylemek istemiyorum anlarsın ya

Biliyorum indirimde canım ben onu şakasına sööledim zaten o rujları ücret sıfırlama ürünü olsun diye boşa harcamazlar
Bende o beauty rujların mor gibi değişk güzel bi numunesi vardı elimde odur diye gittim berry kiss aldım çok kötüydü hiç beğenmedim rengini, tenim çok açık renk değil, hiç yakışmadı.....Var mı beauty serisinden bildiğin mat mor renk güzel bi ruj??Hep bekledim ama bulamadım ya rengini.....Bi de ben charming berry yi merak ediyorum onun rengi nasıl acaba?

colorfull lardan clover haze güzel bi mor kayınvalidem esmer bi bayan güzel durdu onda

göz altlarım kötü görünüyor.baktım katologa bi dünya göz altı kremi var.kullanıpta memnun kaldığınız var mı?

göz altlarım kötü görünüyor.baktım katologa bi dünya göz altı kremi var.kullanıpta memnun kaldığınız var mı?

ben morluklar için bi göz kremini kullanmıstm hiç memnun kalmadm yapıs yapıs yapıyordu göz altlarımı.Ama oxygen boost u merak ediyorum bende.Bu ay indirmde bi bak istersen

sen hangisini kullandın acaba?benim sorunum yorgun görünüm.halkalar oluşmaya başladı yani.kaz ayakları için bi tane var indirimde.henüz kazayağı yok ama onu mu alsam ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…