ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

prenses** belki parümler hakkında bilgin vardır pembe embrace nasıl bir koku hiç denedin mi? 16. katolog gerçekten güzel olmuş :)

Merhaba, 7016 kodlu uçuk pembe renkli embrace edt hafif ,narin çiçek kokusu olan bir parfüm, 17588 kodlu intense embrace edt ise (koyu pembe renkli ) yine çiçeksi koku içerir diğerine göre biraz daha yoğun koku içerir. Bilgilerinize...

kozmetik** teşekkür ederiiim :))

Ya ben katologu bulamadim deliriciim nerden buldunuz biri özele yada buraya link atsa veya nerden buldugunu söylese lütfeen

kokoooo

ben bu katalog fresh pink allıkla,hipopotam sabun sipariş verdim arkadaşa,az olduğundan kendim vermedim

nerdesin kuşum sen yaaa

16.katologta kargo ürünü lipfestive ruj dazzle brown ben de rengini merak ediyorum esmerim yakışır mı bana bilemiyorumm kararsızım :/

17053 Lip Festive Ruj - Oriflame cosmetics cnm bu linkten rengini görebilirsn renk olarak en sondaki sıfırlama ürünüymş

sanırım sipariş verdikten sonra diğer katalog görünüyor
herkese iyi bayramlar

ya arkadaşlar sipariş vercem ilk defa altın brosurden ama diyoki bpli sipariş veren ordan alabiliomus nasıl yani normal katalogdan 1 bp versem bıle onları almaya hakkım oluyormu?

ya arkadaşlar sipariş vercem ilk defa altın brosurden ama diyoki bpli sipariş veren ordan alabiliomus nasıl yani normal katalogdan 1 bp versem bıle onları almaya hakkım oluyormu?

eskiden 100 bp yaparsan altın broşürden ürün alma şansın oluyordu ama artık öyle deil değişmiş bpli sipariş vermen yeterli..Yani 1 ürün alsan bile.Altın broşürden alabilirsin artık..

siparişimi verdim şimdide ödeme yapamıyorum =( kredi kartıyla ödemeye çalışıyorum hata oluşuyo ödeyemiyorum acaba siparişim geldikten soramı ödemem gerekiyor kartımda da bi sorun yok belkide sitede vardır yarın yıne deneyecegm

ben geldikten sonra ödüyorum 18 günü var zaten

kataloğu çok beğendim alacağım çok şey var bu ay,ama kargo sıfırlama ürününü yine beğenmedim ruj güzel ama yine satılmayan koyu kahve tonlarında bari kullanılabilir bişey yollasalardı tabi yanlış anlaşılmasın bana kahverengi hiç gitmiyor o yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…