ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Öncelikle volare magnolia ve love potion kullanan biri olarak şunu belirtmeliyimki love potion açık ara farkla önde kalıcılık bakımından..Şekerli koku sevmiyorum demişsin o zaman volare düşünme kesinlikle manolya ama şekerli bi koku..Love potionda içerisinde çikolata olan bi koku ama kalıcı ve hoş..Dıvıneye gelecek olursak onu kullanmadım hakkında yorum yapmak doğru olmaz ama kışın kullanılabilecek bi parfüm olduğunu düşünüyorum ben..

gene çöp sevinecek desene :| neler aldın başka canım ? Benim kolimde pazartesiye kaldı artık

hiç kokusunu bilmiyordum embrace aldım pembe olandan ve harika çıktı çiçek+meyve kokuyor :) kajal kalem aldım sonra eclat çanta boyu aldım ama ben sadece çiçek kokusunu sevmediğimden anneme verdim o bayıldı zevk meselesi işte :) sonra altın broşürlerden 2.90 a dudak parlatıcısı almıştım çok pişmanım çok kalitesiz rengi de hiç gitmedi ruj üstüne kullanırsam ancak öyle işime yarar. bu kadar bu arada katolog 17 de wonder rujlar 3 tanesi 16 tl katolog fiyatı bize daha da düşücek güzel indirimler var :)))

Son düzenleme:

Hepsini güle güle kullan canım :) sorma ya o wonder color rujların 7 rengi var bende tüh keşke almasaymışım kampanya süpermiş..Yapıları süper o rujların nemlendiriyo dudakları..Eğer almak istersen renkler hakkında bilgi verebilirim sana

canım çok sevinirim gerçekten :) ben *red copper , *violet fairy , *garnet attraction renklerini düşünüyorum yorumlayabilir misin sen de varsa?

Wonder rujlar indirime giriyor demek ha Canım bu seride bi tane mor renk var koyu bi mor arıyorum demiştim öyle bişey mi acaba var mı sende??Mat benim bahsettiğim mor ruj ama bulamadım yahu hangi seride

Wonder rujlar indirime giriyor demek ha Canım bu seride bi tane mor renk var koyu bi mor arıyorum demiştim öyle bişey mi acaba var mı sende??Mat benim bahsettiğim mor ruj ama bulamadım yahu hangi seride

prenses violet fairy işte tam bahsettiğin gibi ama katologa öyle koymuşlar ki sanki clover haze ile bi farkı yokmuş gibi geldi ama bilemedim twilight* sen de bu renkler var mı esmere gider mi :)

prenses violet fairy işte tam bahsettiğin gibi ama katologa öyle koymuşlar ki sanki clover haze ile bi farkı yokmuş gibi geldi ama bilemedim twilight* sen de bu renkler var mı esmere gider mi :)

Canım şu purple haze mi ne var ya o daha koyu gibi geldi bana....Ama bu ay bende katalog yok internetten bakıyorum yani tam göremiyorum.....Esmere de gidiyoru benim bahsettiğim ruj....Ah bi bulabilsem...Dışı mor galiba wonder serisinin numunesinden....Ama süper ya...Hafif dokundurmak yetiyor çok hoş bi renk alıyor
Önümüzdeki ay katalogta tender care indirimde mi canım ya?Eğer öyleyse ben onu sonra alırım olmazsa

bu renk yeni çıkmış heralde kızlar ben bilmiyorum bu rengi...Ayy bellaa uyuyamıcam gece 17.kataloğu çok merak ettim bak :)))

güzel indirimler var canım prenses sormuş tender care 1 alana 1 bedava 13.90 bence bi dahaki katologu beklesin bu yazdığım katolog fiyatı bizee ne kadar düşer bilmiyorum broşür yok elimde :) peki canım sende clover haze var mı ?

tatlım bende cranberry brush diye bi rengi var ama fazla koyu bi mor deil ve tam mat deil..Ama güzel bi mor..Daha koyu istiyorsan yeni renkleri çıkmış heralde bellanın dediğine göre..

tatlım bende cranberry brush diye bi rengi var ama fazla koyu bi mor deil ve tam mat deil..Ama güzel bi mor..Daha koyu istiyorsan yeni renkleri çıkmış heralde bellanın dediğine göre..

canım o zaman bu rujların renkleri değişmiş senin dediğin hiçbir renk yok elimdeki katologta :)) bence bahsettiğin ruj clover haze acaba esmere gider mi ki

canım bende colorfull rujun clover haze rengi vardı kayınvalideme verdim açık bi mor lila gibi..Ama wonder color rujların clover haze rengide mi varmış aynı mıdır bilmem ki renkleri

canım o zaman bu rujların renkleri değişmiş senin dediğin hiçbir renk yok elimdeki katologta :)) bence bahsettiğin ruj clover haze acaba esmere gider mi ki

sanırım yeni renkler çıkarmışlar .. Red devotion var mı peki? O da güzel bi kırmızı düşünürsen..Ay kendimi seyyar satıcı gibi hissettim :))) o güzel bu güzel ahaha

Peki giordani gold büyülü top göz farlarından kullanan var mı kızlar?Hepsini alasım var bayılıyorum ama hiç kullanmadım tabi ki bilemiyorum:44:Fazla da yüklenmek olmaz bari birini mi alsam ki Gümüş rengi nasıl acaba

arkadaşlar ben yasemin kokusunu çok seviyorum , hangi koku var yasemin kokan bileniniz varmı (oriflame de)

arkadaşlar ben yasemin kokusunu çok seviyorum , hangi koku var yasemin kokan bileniniz varmı (oriflame de)

bu forumdan Diamond Musk'un ada yasemini koktuğunu duymuştum hatta biri bayılıyorum bu kokuya demişti ama ben kullanmadım istersen bi araştır :)

Evet bahsettiğiniz kişi benim Açıkçası ben o kokuya bayılıyorum fakat yasemin mi yoksa başka bişey mi orasını bilmiyorum Ada yasemini demişlerdi bana ve ben kokuyu aldım gayet de beğendim Kalıcı olmuyo sadece ...Precious sarı renk kullanıyorum ben o bayağı kalıcı....Kaldıkça güzelleşiyor merak edenlere duyurulur

Son düzenleme:
ikinizede teşekkür ederim,
bir bir koklamak yerine ben en iyisi sırf o parfümün deneme şişesini alıp koklarım,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…