ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

yalnız ben temsilci değilim .. ...

kusura bakma canım ben sık sık girmiyorum. bilemedim temsilci olmadıgını hemen girip baktım şimdi
pure skın indirimde 14.katalogta yıkama jeli 10.90 tonik 9,90 matlastırıcı krem 10.90

Bende aynı şeyi soracaktım birde 13. katalogta yoktu acaba 14. katalogta "Pure Skin Ölü Hücreleri Giderici Yüz Jeli" varmı? Of ya evdeki bitmek üzere :26:

evet yüz yıkama jeli var canım 10.90

benim de cildim çok yağlı ve gözeneklerımde oldukça açık bu üürünü ilk defa kullanıcaktım ama bu ay param olmadığı için diğer ay alıyım barı dedim :) inşaallah vardır

Canım kesinlikle kullanmalısın, benim cildim komple yağlıydı, şuanda kupkuru! Yanlız hatırlatayım bu ürünü kullandıktan sonra mutlaka arkasından bi nemlendirici sür. Çok süper bir ürün memnun kalacaksın inşallah :)

arkadaslar oriflame in sitesinde giriş yaptıktan sonra katalogun en son sayfasına geldiginizde biraz asagıda bir sonraki katalogu görüntüle var
ordan 14. katalogu inceleyebilirsiniz.

İnanmıyorum!!!! Şoka gördüm şuanda ay ben çok bakar körümdür ya :))) Canım bu bilgi için çok sağol çok teşekkür ederim Allah razı olsun :)))

pure skın serisinden hangı ürünü kullanmalıyım sence yuz yıkama jelını mı matlaştırıcı kremınımı ? yadadiğerlernden hangısını :)çok soru sordum ama birde hangı nemlendirici önerirsin bana ?

her ürünün puanı vardır fiyat listenide yazar bp yazan yerde ordan puanlarınız toplanır
örneğin 4.90 bir ürün 3 bp yanı 3 puan falandır

Allah razı olsun alnından öpücem valla fellik fellik diğer ayın katologunu arıyorduk bizde direktörümden gidip almak zorunda kalıyordum çok çok çok teşekkür ederim nasıl bi nimet paylaştınız anlatamam

arkadaslar oriflame in sitesinde giriş yaptıktan sonra katalogun en son sayfasına geldiginizde biraz asagıda bir sonraki katalogu görüntüle var
ordan 14. katalogu inceleyebilirsiniz.

precious sarısı indirimde gelecek ay şimdi baktım 25 lira
mirage 34.90
giordanı gold 44.90 bu ay alacaklar alsın
enigmada 44.90
divine mavi 39.90

Pure Skin Ölü Hücreleri Giderici Yüz Jeli yağlı ciltlere çok iyi geliyor. Nemlendirici olarak eğer 30 yaş üzeriysen Aqua-Rhythm serisindeki nemlendiriciy öneririm.
Pure Nature serisindekinide kullanabilirsin, oda güzeldir.

eclat weekend yine indirime girmemiş 56.90 çüş diyorum artık
erkeklerden gordani man 24.90 yeşil olna

13. Katalogta şu pudralardan alayım diyorum ama kararsızlığım tuttu yine, ne vardı sanki 1 alana 2 bedava olsaydıda 3 çeşidindende alsaydım :)
Giordani Gold'u kesin alıcamda, Diğer bedavayı Divine'mı yoksa Volera'mı alsam bir türlü karar veremedim, ikisinide daha önce kokmadım ama sanırım Divine alıcam. 13. Kataloğun arka kapağında Volera'yı kokmaya çalıştım, pek beğenmedim, çok şeftali kokuyor sanırım :) Aranızda parfümünü kullanan varmı? Kokuyu biraz anlatsın diyeceğim ama çok zordur anlatmak bir kokuyu! :)

siyah noktalara iyi geliyormu bu pure skin

kesinlikle volarenin pudrası süper kokar ayrıca seftali değil çiçek gül vb çiçek karışımı vardır ben mesela çiçek kokusu sevmem örneğin alacağınız giordani goldun sarısını hiç beğenmemiştim beyazınıde beğenmedim ama sarısından iyi olduğu kesin pek tercihim değildir çiçek kokuları ama volare bir clasictir vazgeçilmezidr
kesinlikle volare pudrasını almalısın
giordani beğendiysen bılemıycem ama ben olsam divine alırdım

arkadaşlar herkes sistemi öğrendiğine göre gelecek ayın kataloğuna bakabıleceğine göre satıcı arkadaşlarımızın madur olmaması adına fiyat paylaşımını yanı gelecek ay şu kadarmış gibi fiyat paylaşımını yağpmayalım diyorum çünkü
üyye olmayan arkadaşlar diğer ay ucuz olacak diye siparişlerinden vazgeçebilir burdaki yazılanlardan dolayı ve satan arkadaşımız madur olabılır getttirdiyse yada benı kazıkladın gelecek ay su kadarmış söylemedin biliyordun sattın polemikleri yaşanabileceği için

bence fiyat paylaşımı yapmayım en azından gelecek ay şu fiyata ınıyor paylaşımı bu açıdan olmaması gerektiüini düşünüyoprum yoksa yine indirime girermi girmişmiydi hangi ay girdi gibi düşüncelerimizi paylaşabiliriz her şekilde
ben kimse madur olmasın istiyorum çünkü
tabiki yinede sizler bilirsiniz

Baharatlı kokular hariç her türlü kokuyu severim aslında. Şeytan diyor al 3ünüde, 4. bedavayı rastgele seç :)

13. katalogda 50TLlik sipariş yapan Giordani parfümlerini 24,90TLye alabiliyor, benim şuan 3 tane alma şansım var o fiyata, alsammı ne yapsam bilemedim. Kenara koyar sonra satarım diye düşündüm. Sizce satılırmı bu Giordani serisi? Sanırım bu Giordaninin sadece makyaj ürünleri güzel... Parfümlerini pek seven yok?

giordanı beyaz satılabılırde sarıyı pek sanmam onlar satılmazsa bıde bence paranı gömme ona dıger katalogdan getırırsın eger 150 puanı dolduysan fazla satıs yapacam dıye dusunme ben 150 puanı doldurdurunca o bu ındırıme gırıyor ama almıyorum satamam belkı param gıder bosuna onun yerıne o paramı doger katlaoga baglarım dıye hareket edıyorum ama sen bılırsın yınede
cevrendekıler parfum cok kullanıyor sıparıs verıyorlarsa satarsın olmadı 5 asagı satarsın

Evet iyi geliyor. Scrub olduğu için siyah noktaların üstüne doğru iyice ovalarsan siyah noktalarıda çıkartıyor.

çok saol.simmdi elimde pura nature çay ağacı var.göçtüm valla bu ay indirimdekileri alcam diye 50 liralık alıveriş yapmışım bidahakine artık:26:

En iyisi almayım.

Göz altı morluklarına tavsiye edebileceğiniz bir krem varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…