ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

merhaba hanımlar
kardeşim 3 aydır oriflame satışı yapmaya başladı
kokularını tam bilmiyorum kendime uygun bir parfümünü almak istiyorum
ben kokudan çabuk sıkılan biriyim maalesef
meyveli şekerli tatlı kokuları hiç sevmiyorum ağaç kokusu olacak odunsu ferah
acaba oriflame de böyle bir koku var mı yardımcı olursanız sevinirim

İnanmıyorum!!!! Şoka gördüm şuanda ay ben çok bakar körümdür ya :))) Canım bu bilgi için çok sağol çok teşekkür ederim Allah razı olsun :))) :KK69:

Allah razı olsun alnından öpücem valla fellik fellik diğer ayın katologunu arıyorduk bizde direktörümden gidip almak zorunda kalıyordum çok çok çok teşekkür ederim nasıl bi nimet paylaştınız anlatamam :KK70:

rica ederim kızlar :KK17:
aslında bende touchpad in kayması sonucu kazara gecen ay fark ettim.. :))

arkadaşlar herkes sistemi öğrendiğine göre gelecek ayın kataloğuna bakabıleceğine göre satıcı arkadaşlarımızın madur olmaması adına fiyat paylaşımını yanı gelecek ay şu kadarmış gibi fiyat paylaşımını yağpmayalım diyorum çünkü
üyye olmayan arkadaşlar diğer ay ucuz olacak diye siparişlerinden vazgeçebilir burdaki yazılanlardan dolayı ve satan arkadaşımız madur olabılır getttirdiyse yada benı kazıkladın gelecek ay su kadarmış söylemedin biliyordun sattın polemikleri yaşanabileceği için

bence fiyat paylaşımı yapmayım en azından gelecek ay şu fiyata ınıyor paylaşımı bu açıdan olmaması gerektiüini düşünüyoprum yoksa yine indirime girermi girmişmiydi hangi ay girdi gibi düşüncelerimizi paylaşabiliriz her şekilde
ben kimse madur olmasın istiyorum çünkü
tabiki yinede sizler bilirsiniz

canım bu düşüncene katılmamakla birlikte haklı oldugunuda düşünüyorum..
ben bu yönden hiç düşünmemiştim çünkü.. ben henüz 3 aydır oriflame' e üyeyim fazlasıyla cahilim yani bu konuda :))
birde ben ihtiyaclarım için arkadas ricasıyla üye oldum. cok fazla satıs yapmıyorum oyüzden bu yönden bakmamış olabilirim.
ama benim gördügüm kadarıyla pureskin serisinin fiyatları hep bu düzeyde
birde müşterilerin bu forumda fiyat arastırması yapcagını sanmıyorum. ne yazıkkı topiğimize cok gelen giden yok buna bende dahilim.
son karar buysa benim için sorun yok yani tatlım. ben zaten cok sık girmediğim için bunu paylastıgımda da arkadası üye sanıp danısman girişi yapıp görebilirsiniz demiştim :KK34:

Pure Skin Ölü Hücreleri Giderici Yüz Jeli yağlı ciltlere çok iyi geliyor. Nemlendirici olarak eğer 30 yaş üzeriysen Aqua-Rhythm serisindeki nemlendiriciy öneririm.
Pure Nature serisindekinide kullanabilirsin, oda güzeldir.

pure skin yuz yıkama jelı ben ındırımlı urunlerde buldum kodu 20164 yuz yıkama jelı dıe yazıo ölü hucrelerı gıderıcı jel dıye yazmıo aynı urunden mı bahsedıyoruz yoksa benım aldıgım farklı bır urunmu benımde cıldım cok yaglı ve sıvılcelenıyor cok begenılmıs bu jel bende alayım dedım aldıgım dogru mu

rica ederim kızlar :KK17:
aslında bende touchpad in kayması sonucu kazara gecen ay fark ettim.. :))

canım bu düşüncene katılmamakla birlikte haklı oldugunuda düşünüyorum..
ben bu yönden hiç düşünmemiştim çünkü.. ben henüz 3 aydır oriflame' e üyeyim fazlasıyla cahilim yani bu konuda :))
birde ben ihtiyaclarım için arkadas ricasıyla üye oldum. cok fazla satıs yapmıyorum oyüzden bu yönden bakmamış olabilirim.
ama benim gördügüm kadarıyla pureskin serisinin fiyatları hep bu düzeyde
birde müşterilerin bu forumda fiyat arastırması yapcagını sanmıyorum. ne yazıkkı topiğimize cok gelen giden yok buna bende dahilim.
son karar buysa benim için sorun yok yani tatlım. ben zaten cok sık girmediğim için bunu paylastıgımda da arkadası üye sanıp danısman girişi yapıp görebilirsiniz demiştim :KK34:
canım ben sana istinaden yazmadım üyye değilim demiş mesela soran arkadaş ben nıye söyledin demedim yanlıs anlasılmasın
soranlar oluyor o yuzden dedım alacağı kişiye sipariş verdiyse vazgecer ya da sıparıs vermez dedıgım seyler olabilir diye dedim yoksa herkes istediği şekilde konussun tabi ama bunu söylemen çok iyi oldu artık üyye olan arkadaşlar bakabilir
fellik fellik katalog aramaktan kurtadın bızı cok sağol meslektaşım :KK9::21::KK16:

forumdaki yazılanlarda üyye olmadan dışardan okunabılıyor birazda o yüzden demiştim neyse
benimde satışım yok bu ay 2 fondoten var pöff tencere cezveyi alamayacağım sanırım:KK43:

arkadaşlar Optimals Oxygen Boost Yüz Spreyini makyaj üzerine kullanmış olanınız var mı?
oriflame sitesinde ürün açıklamasında makyaj üzerinede kullanabilirsiniz diyor bir nevi makyaj sabitleyici olarak yani eğer makyaj sabitleme konusunda işe yarıyorsa almayı düşünüyorumda...

canım ben sana istinaden yazmadım üyye değilim demiş mesela soran arkadaş ben nıye söyledin demedim yanlıs anlasılmasın
soranlar oluyor o yuzden dedım alacağı kişiye sipariş verdiyse vazgecer ya da sıparıs vermez dedıgım seyler olabilir diye dedim yoksa herkes istediği şekilde konussun tabi ama bunu söylemen çok iyi oldu artık üyye olan arkadaşlar bakabilir
fellik fellik katalog aramaktan kurtadın bızı cok sağol meslektaşım :KK9::21::KK16:

yok canım kesinlikle yanlış anlamadım.
sadece ben yazdıgım için acıklama gereği hissettim o acıdan düşünemediğimi.
bu arada rica ederim canım benim. gercekten bizim için bir sonraki katologu görmek cok iyi birsey benimde amacım bütün danısman arkadaslarımızın ögrenmesiydi :103:

bende henüz bu ayın siparişini vermedim umarım bir kac güne birseyler cıkar tencere cezve toplarız :)))

arkadaşlar Optimals Oxygen Boost Yüz Spreyini makyaj üzerine kullanmış olanınız var mı?
oriflame sitesinde ürün açıklamasında makyaj üzerinede kullanabilirsiniz diyor bir nevi makyaj sabitleyici olarak yani eğer makyaj sabitleme konusunda işe yarıyorsa almayı düşünüyorumda...

iyide gayet sıvı su gibi akıp gidiyor makyajı akıtmaz mı?

teşekkür ederim mlk35
ben optimal yüz spreyınden kullanıyorum nemlendiri ozelliği var makyaj sabitleme yapmıyor yüzünüze su fıskırtıyorsunuz ama bıldıgımız su degıl boyle cıldınızın nemlendıgını hıssedıyorsunuz zaten o yuzden akıtacagını sanmıyorum fakat ben kullanmadım makyaj ustune
yazın plaj kenarında sıcaktan bunaldıgınızda tuzdan ve gunesten yuzunuz bedenınız kavruldugunda cok işe yarıyor ben bu şekilde kullanmıştım
ayrıca gece yatmadan öncede sıkıyorum gece kremi niyetin:KK9::KK9::KK51:

pure skin yuz yıkama jelı ben ındırımlı urunlerde buldum kodu 20164 yuz yıkama jelı dıe yazıo ölü hucrelerı gıderıcı jel dıye yazmıo aynı urunden mı bahsedıyoruz yoksa benım aldıgım farklı bır urunmu benımde cıldım cok yaglı ve sıvılcelenıyor cok begenılmıs bu jel bende alayım dedım aldıgım dogru mu

Yok o değil, senin dediğin farklı, senin dediğini kullanmadım ama oda iyi gelir diye düşünüyorum. Benim dediğim ürün şu:
20194 Pure Skin Ölü Hücreleri Giderici Yüz Jeli - Oriflame cosmetics <- ÜStüne tıkla.

Optimals Oxygen Boost Yüz Spreyi makyaj sabitleme değil, sadece yüzünüze sıktığınız zaman ferhalık veren bir sprey, cildinize serinlik ferahlık veriyor, hava almasını sağlıyor. Bende panik atak olduğu için bazen fenalık geçirdiğimde sıkıyorum, psikolojik olarak rahatlıyorum :KK9: Ama güzel bir ürün bence, kokusu falan çok hoş. Yolculuklarda yanıma kesinlikle alıcam. Makyajlı yüzüme hiç denemedim ama makyajı akıtacağını sanmıyorum, biraz uzaktan sıkılırsa akıtmaz yani, ürünün özelliklerinde makyajlı yüze sıkılır diyor ama yinede pek güvenmemek lazım. En azından makyajlıysak, makyajın akmaması için biraz uzaktan sıkalım.

slm bayanlar ankara'da safir direktör ile tanıtım toplantısı yapacağız katılmak isteyen özelden ulaşsın kaçırmayın :KK66:

arkadaşlar merhaba bnde oriflame'e yeni üye oldum bugün kendime ilk siparişimi verdim :) birşey sormak istiyorum size sırf kendimize alışveriş yapsak ilerde belirli bir gelir bağlıyolarmı? iş bankasından hesapmı açmak gerekiyor...bu konuyla ilgili biraz bilgi verirseniz sevinirm:97:

X