ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

çok saol :KK17: merak ediyorum umarım olur %60 yada 50

yüzde 60 indirimli parfüm yok malesef genelde parfümler yüzde 25 indirimli

şunlar var
dancing lady 30 ml 16.90
amber elixir 30 ml 16.90
sun moon eclipse 30ml adedi 11.90

aklında bi parfüm varsa yaz bende fiyatını burdan yazarım

bak şimdi şiparişini 8 eylül ile 28 eylül arasında herhangi bir günde yapabilirsin yani bu 8 eylülde olur 15 ide olur herhangi bi gün işte son gün 28 eylül kargo sıfırlama bu ay 50 bp yaptıkları için 50 bp nin altındaki şiparişler için geçerli yani diyelim 30 bp yaptın ozaman kargo sıfırlama ürününü yazabilirsin kargo sıfırlama ürünü ne demek diye sormussun kargo ücreti normalde altı buçuk gibi bişey ama oriflame her ay değişik ürünler koyuyo işte bir tl daha fazla yedi buçuğa o ürünü almış oluyosun kargo ücreti ödemiyosun kargo sıfırlama ürününün koduda her zaman aynı sanırım ama ben şimdi bakarak yazayım 729000 yani hep aynımı bilmiyorum öyle diyolarda forumdaki arkadaşlar bi bakarsa kod bumuydu arkadaşlar?bu ay şampuan veriyolardı sanırım

canımsın yaa saol sımdı ben son gune kadar bekleyım kı ya sıparıs verdıkten sonra bana bıdaha sıparıs verırlerse bende sıparıslerımı vermıs olurum sonra kargo ucretı oderım dımı ben en ıysı son gune kadar toplayım sıparıslerı bıde sey benım 100 bp oldu ne hedıye verıcekler acepp:KK70:D hıım neyse sımdı aklımda baska soru yok olursa sorarım cokk saol yaa:KK71:

yüzde 60 indirimli parfüm yok malesef genelde parfümler yüzde 25 indirimli

şunlar var
dancing lady 30 ml 16.90
amber elixir 30 ml 16.90
sun moon eclipse 30ml adedi 11.90

aklında bi parfüm varsa yaz bende fiyatını burdan yazarım

dancing lady nin 50 ml si kaç para peki yeni kataloga canım , bide 30 ml olan hani farklı şişede olan dimi fısfıslı olmayan

Arkadaşlar bir kaç sorum olucak ben daha yeni üye sayılırım 3-4 ay olduda o yüzden eski kataloglardaki fiyatlarını bilmiyorum.

VERY ME DOUBLE TROUBLE İKİLİ GÖZ KALEM'leri en düşük kaç fiyata iniyor? 9,90TL en düşük fiyatımı?

Birde;

"Oriflame Beauty Lip Spa Dudak Koruyucusu" yeni bir ürünmü? Yeni bir ürün değilse aranızda kullanıp memnun kalan varmı?
"Oriflame Beauty Power Shine Festive Ruj" kullanan varmı? Güzel mi nasıl yani biraz saçma bir soru oldu ama hani mesela çokmu parlıyor sürdüğünüz zaman sonracıma kalıcımı mesela? Çokmu sıvı yoksa katımı?

Son düzenleme:
canımsın yaa saol sımdı ben son gune kadar bekleyım kı ya sıparıs verdıkten sonra bana bıdaha sıparıs verırlerse bende sıparıslerımı vermıs olurum sonra kargo ucretı oderım dımı ben en ıysı son gune kadar toplayım sıparıslerı bıde sey benım 100 bp oldu ne hedıye verıcekler acepp:KK70:D hıım neyse sımdı aklımda baska soru yok olursa sorarım cokk saol yaa:KK71:

eğer yeni katıldıysan bu ay hoşgeldın programı var oriflame sitesine gir 100 bp yapanlara hediyeler yazıyo hediye kodunuda yazman lazım siteden hoşgeldin programına bak 5 tl ye alabiliyosun ürünü direk hediye yollamıyolar yavru:KK61:

eğer yeni katıldıysan bu ay hoşgeldın programı var oriflame sitesine gir 100 bp yapanlara hediyeler yazıyo hediye kodunuda yazman lazım siteden hoşgeldin programına bak 5 tl ye alabiliyosun ürünü direk hediye yollamıyolar yavru:KK61:

nasıl olcak o ya anlamadım ben sıteden baktım bulamadım ben ya ay arkadas dur sunu bı arastırayım bılmedıgım ne ck sey varmıs:KK3:

Merhaba herkese. Ben yüz temizleyici jel almak istiyorum. Cildimde T bölgesi yağlı ve siyah noktalar var. Sivilce sorunum neredeyse yok. Aşağıda almayı düşündüğüm temizleyicileri kodlarıyla yazdım. Hangisini tavsiye edersiniz?

Optimals Köpüren Temizleyici (14698)
Essentials 3ü1 arada Temizleyici (13637)
Pure Nature Organik Çay ağacı ve biberiye özlü yüz yıkama jeli (21350)
Pure Skin Yüz Temizleme Jeli (20164)

Merhaba herkese. Ben yüz temizleyici jel almak istiyorum. Cildimde T bölgesi yağlı ve siyah noktalar var. Sivilce sorunum neredeyse yok. Aşağıda almayı düşündüğüm temizleyicileri kodlarıyla yazdım. Hangisini tavsiye edersiniz?

arkadaşım çay ağacı özlü olanı güzel hafif yumuşak bi temizleyici ben onu kullanıyorum şimdi ancak siyah noktalara bi faydası olduğunu söyleyemicem.fikir vereyim dedim:26:

şampuan hediye geldi bana limon zencefilli kargo sıfırlama ürünü

Son düzenleme:

akneli falan sorunlu bir cildin varsa pure skin en kuvetlisidir
ama normal derecede sivilceleniyorsan parlama gitsin istiyorsan
pure nature organik çay ağacı serisini öneririm

bu ay indirimde olan erkek kokusu giordini dolce vita be flamboyant kokuları nasıl bilen var mı.

flamboyatın kokusu fresh bı koku guzel ama erkek kokusu olarak
dolve vita adındanda anlasılacagı gibi tatlı bir koku vanılyalı falan ben dolce vıtayıde begendım sekerlı kokular sevıyorsa dolce vıta ferah koku ıstıyorsa flamboyat

nasıl olcak o ya anlamadım ben sıteden baktım bulamadım ben ya ay arkadas dur sunu bı arastırayım bılmedıgım ne ck sey varmıs:KK3:

hemen açıldığında altta online katalog yazn yerde hoşgeldin programı en güzel şeydir sakın kaçırma onu :):KK61: bak 100 bp yaparsan kahve cezvesinide 5 tlye alabiliyosun 150 bp yaparasan her ay oriflame farklı parfümler veriyo 5 tl ye siyede var onların hepsi 150 bplik parfüm hediyesi kat kat kazan diye geçiyo bunların kodunuda girmen gerek. unutma istiyosan

Son düzenleme:

son gun aksam 10'a kadar sipariş verebilirsin fakat uyarıyım stokta bazı ürünler son güne kalmaz
sen yeni üyye olduysan yani geçen ay senin 100bp ( puan) doldurunca standart fiyatı 50 tlye kadar olan bir ürün seçme hakkın var
standart fiyat şudur örneğin ruj 15.90dır altına indirimli fiyat 12.90 yazar siz yüksek olan fiyattan tabi tutulursunuz indirimsiz fiyatlar, asıl fiyatlardır yani standart fiyattır

100 bp yaparsan
ayrıca karnıyarık tenceresini 5 tlye
simbo kahve cezevesinide 5 tlye alma hakkın var
150 bp yaparsanda sensoria bayan parfümünden bir tane ya da s8nihgt erkek parfümünden bir tane 5 tl ye alma hakkın var
ikisini birden alamıyorsun

Arkadaşlar bir kaç sorum olucak ben daha yeni üye sayılırım 3-4 ay olduda o yüzden eski kataloglardaki fiyatlarını bilmiyorum.

VERY ME DOUBLE TROUBLE İKİLİ GÖZ KALEM'leri en düşük kaç fiyata iniyor? 9,90TL en düşük fiyatımı?

Birde;

"Oriflame Beauty Lip Spa Dudak Koruyucusu" yeni bir ürünmü? Yeni bir ürün değilse aranızda kullanıp memnun kalan varmı?
"Oriflame Beauty Power Shine Festive Ruj" kullanan varmı? Güzel mi nasıl yani biraz saçma bir soru oldu ama hani mesela çokmu parlıyor sürdüğünüz zaman sonracıma kalıcımı mesela? Çokmu sıvı yoksa katımı?
ikili göz kalemi en fazla 7.90 6.90 tlye iner oda kim bilir ne zaman bekleme bence ayrıca bazen su urunu alırsanız 6.90 olur gibi durumlar oluyor o yüzden bence fiyatı uygun al derim

lipa spa dudak koruyucusunu ben cok almak ıstedım tipi çok hosuma gidiyor bi türlü alamadım oda en son 7.90 mı 8.90 'a mı inmişti bence al kış geliyor kullanırsın

ruj olarak power shine serisi güzeldir ama bundan hiç satmadım kullanmadımda bilemeyeceğim
fakat dediğim gibi power shine ürünlerinden memnun kalmayan yok

kargo sıfırlama kodu her zaman aynıdır
fiyat listenizin üst kısmında hem kod hemde o ayın kargo sıfırlama ürünün resmi olur

Son düzenleme:
oriflame danışmanıyım, üye olduğumdan beri başka ürün kullanmadım. çok memnunum. aklınıza takılan konularda yardımcı olabilirim.

X