ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Ben kesin karar verdim alacaklarıma kızlar..
Love potion edp
Precıous moments edP
Lisolette watkins set...Bu kadar

slm arkadaşlar maşallah herkesler 12. kataloğu konuşuyo, benim daha elime yeni geçti ama çok beğendim cidden.
yalnız hala 11 den sipariş vermedim. sipariş vermeyen arkadaşlara önümüzdeki ay tencere alabilmek için bp yapmaları gerektiğini hatırlatırım...

bu arada yeni üyemin tekine tender care gelmemiş yaaa ((((

ben daha veremedim siparişim var ama önceki ayın parasını toplayamadım hala yatıramadığım için 11 katologun siparişini vereniyorum çünkü kredim yetersiz
12. kataloğun kat kat kazan hediyesi neymiş bilen var mı

diğer bölüm neresi canım? anlamadım ben

diğer bölüm neresi canım? anlamadım ben

diğer bölüm nerede canım anlamadım ben ?

Diğer bölüm burası http://www.kadinlarkulubu.com/kozme...eri-tecrubelerimizi-resimli-anlatalim-38.html :) Ayrıca en baştaki kırmızı şişeli yeni çıkan parfüm Love... asla katalogtaki kokuya aldanmayın testerı gelmişti denedik bambaşka bir koku ben şişe tasarımını çok beğenmiştim almayı düşünüyordum ama sanırım o parfüm asla ve asla tarzım değil enigma gibi olsa mükemmel ,divine muhteşem ama o güzelim şişeye çok daha hoş bir parfüm olabilirmiş

love potion lolita lempicalara benziyordu tester ını deneyen arkadaşlar katalogdan ele sürerek elde ettiğimiz kokuyla alakası yokmu cidden? şişe tasarımını çok beğenmiştim sipariş vermeyi düşünüyordum spa banyo tuzunu çok beğendim ayak banyosu cihazıma döküyorum bir parça ve harika bir ayak banyosu oluyor tavsiye ederim :)

giordani gold ipek tozu içeren lip glossların en açık renginden almıştım indirim döneminde fiyatı 13 liraya felan gelmişti. kesinlikle tavsiye etmiyorum. normalde beyaz tenliyim ama güneşte bronzlaşınca malum dudaklarımda biraz koyuldu. en açık rengi sürünce dudakları çok kötü gösteriyor anlayacağınız sonuç tam bir felaket. katalogdaki renkle alakası yok ışıltısı hiç yok. ama kokusu ve kıvamı fena değil. bu renk tonu ve ürün için diyebileceğim : kesinlikle alma hatasına düşmeyin.

x ile işaretli olan Giordani Gold gerçek ipek tozu içeren lip gloss tender pink rengi ( bırakın pembeyi renk yok bile denebilir )

Diğeride very me baby pink :) çok tatlı

Son düzenleme:

çok teşekkür ederim bilgilendirme için canım
cidden katalogdakinden kokusu farklı mı nasıl ki acaba ben şeker kokularını severım öyleyse denemk lazım gerçi alamam şu anda param yok ama ilerleyen zamanlarda düşünmüştüm

arkadaslar orıflame uurnlerı muhtesem ama dogru urunu dogru cılde kullandıgınızda dogru kokuyu dogru tenle bulusturdugunuzda butun uurnler boyle degılmıdır yanlıs urun yanlıs cılde verıldıgınde sorun yasarsınız ben eskı lancom kullanıcısı olarak sunu soyleyebılırım lancomdan cok daha guzel etkılı ve kalıtelı ısınızı yapmaya gelınce bırakmayın pesetmeyın derım devam edersenız basarırsınız orıflame sadece satıstan ıbaret degılkı ıs gıbı gorup yaparsanız cok seye sahıp olabılırsınız ama once kendınız urunlerın kalıtesıne ve kazanclarına ınanmanız gerekır aksı takdırde ınanmadıgınız bır ıste basarılı olmazsınız

ORİFLAME
Hakkında 22 TEMMUZ - 11 AĞUSTOS ARASI KAYIT ÜCRETİ 1 TL. Link'deki kayıt formunu doldurarak SPONSOR kısmına 1052278 yazıp kaydınızı kendiniz anında açıp ekibime katılabilirsiniz. Oriflame Türkiye Resmi Web Sitesi - Cilt Bakımı, Makyaj, Kokular, Kişisel Bakım, Saç, Aksesuarlar ve Daha Fazlası - Oriflame cosmetics Türkiyenin Heryerinden BAYLAR VE BAYANLAR İÇİN SÜPER İŞ FIRSATI. İSTER EK GELİR,İSTERSENİZ KARİYER DEYİN (ULUSLARARASI İSVEÇ MARKASI) Değerli Güzellik Danışmanı Adayımız; Aramıza ve kozmetiğin renkli dünyasına katılmaya hazır mısınız! Türkiye’de 136.000 dünyada 2.6 milyona yaklaşan sayıda Güzellik Danışmanı bulunan ve 61 ülkede faaliyet gösteren Oriflame’in güzellik dünyasına adım atarak çok doğru bir seçim yapacaksınız.Sizi tebrik ederim. Oriflame hem kazançlı hem de eğlenceli bir iş fırsatıdır. Oriflame’in kazanç fırsatları sayesinde, cep harçlığı çıkarabilir, ayıracağınız vakit ölçüsünde;arabanızı,evinizi ve daha fazlasını satın alabilecek ekonomik özgürlüğünüze kavuşabilirsiniz. Nasıl mı? Ne Yapmalıyım? Oriflame’de kazanç fırsatları Siz istediğiniz sürece ve istediğiniz ölçüde oluşur.Kimse Size zorla iş yaptırmaz.Kazanç için şu 3 şeyi tekrarlamanız yeterlidir: • Her ay Oriflame kataloğundan en az 100 BP(Başarı Puanı)tutarında sipariş toplayın. • Her ay Liderinizle iletişime geçin. • Arkadaşlarınızı da Oriflame Güzellik Danışmanı olmaları için Oriflame'e davet edin ve Sponsorluk yapmaya başlayın. Sponsor kimdir? Ne Yapar? Kendine kayıtlı bir Güzellik Danışmanı olan üyelerimize Sponsor denir.Sınırını Sizin belirleyeceğiniz kazanca ulaşmak için Sponsorluk yapmanız ve grup kurarak büyütmeniz önemlidir. Sponsorluk, kolay öğrenilebilir basit bir işin sürekli tekrarlanmasından ibaret bir “iş”tir. Gerekeni vazgeçmeden yapmanız halinde dilediğinizce kazanmanız mümkündür. Görmek inanmaktır. Yukarıda anlattıklarımızı başarmış ve Size örnek olup, bildiklerini öğretecek bir Lideriniz ve Direktörünüz var.Kendileriyle henüz tanışmamış olabilirsiniz.Hemen e-posta adresine Mail Atarak sizinle iletişime geçilmesini sağlayabilirsiziniz Lideriniz veya Direktörünüzle iletişime geçin! Sizin de hayatınız yeni arkadaşlar,kozmetiğin renkli dünyası ve bol kazançla dolsun. Oriflame Ailesine katılmananız dilegiyle kamuran aydın orıflame dırektoru khayat_melis@hotmail.comDevamını Gör
Ekleyen: Kamuran Aydın
.

love potion

Hakkında sorular gelmiş dediğim gibi arkadaşlar ben katalogtan denedim ,kuzenime gidince testerını verdi bana göre aşırı fark etti koku aynı parfüm mü filan diye sordum hatta ağır bir koku ama kötü diyemem çünkü herkesin zevki çok farklı, ben amber elixiride katalog kokusuyla almıştım orjinali gelince hayal kırıklığına uğradım banada malesef hiç yakışmadı Divine çok güzel tenimde süper duruyor. Ama katalog kokularıyla bir örnek daha vermek gerekirse Pure nature serisinde narlı yeni çıkan ürünleri katalogtan deneyip bayılmıştım, yüz yıkama jelini sipariş ettim ama nar değil resmen böğürtlen gibi şurup gibi koktu hiç beğenmedim sattım alan kişide kokusuna bayıldı :S Ben artık şunu düşünmeye başladım ya parfümler filan katalog kağıdıyla birleşince koku karekterleri farklılaşıyor yada başka birşeyler sürüyorlar kataloglara birebir aynı değil gibi

ya bu kargo ürünü bazılarında duş jeli çıkıyor bazılarındaysa colorfull ruj çıkıyor. Nasıl yaa.... ben de ruj istiyorummm, o ruju istiyorummm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…