ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

slm millet sonunda tatilden döndüm:KK76: 11den neler sipariş verdinz? bide 12de indirimde olan ürünler neler şöyle kabataslak yazabilcek olan varsa pek memnun kalırım,tşk etttm şimdiden:KK34:

12. katalog geçti elime güzel indirimler var ama şu indirdikleri parfümleri bi benim beğendiklerimi yapsalar eclat weekend felicty elvie gibi :KK1:
canım use 12. katalogun ilk syafasında deneme yerı var bılegını suruyorsun eger kokusu cıkmıyorsa ferah bı çiçek kokusu bende katalogdan denedim ondan satmıstım memnun kalan oldu ama açamıyorsun tabı satarken koklayamamıstım
prosion mudur nedir onu hiç bilmiyorum doğrusu ben yeni çıkan love posiıona asık oldum resmen o nasıl bir şişedir o nasıl bir kokudur çok beğendim almak istiyorum ama para yok :KK52: parayı daha toplayamadım o yüzden 4 e kadar sipariş veremeyecğim kapanyalı olan katalogdan ürün almayacağım ona neden zaman vermişler 4 agustosa kadar diye anlamadım yani yapıyorsan 11 katalog zamanı kadar yap yeni ne demek mincik gün paramı yatıramayınca sipariş veremiyorum limitim yok kayıt yapmadığım için

slm millet sonunda tatilden döndüm:KK76: 11den neler sipariş verdinz? bide 12de indirimde olan ürünler neler şöyle kabataslak yazabilcek olan varsa pek memnun kalırım,tşk etttm şimdiden:KK34:

ben kendim için topuk kremi alıcam saç kremi ve şampuan alıcam
sonra satmak için 4 agustosa kadar olan dergideki ürünleri düşünüyordum ki o zamana kadar sipariş vermeeyceğim kaçtı yoksa orada ki ürünler hem ucuz hem güzel satılır yanı
sana önerim 1 alana 2 bedava mı olan vucıt kremleri varya parfümlü onu kaçırma ben ondan alıcam görünce çok mutlu oldum 6 aydır üyyeyim bunlara indirim çok az gelıyor en az bı tanesı 14.90 oluyor yanı 3 tanesi o fiyata sanırım 24.90 süper bi fiyat eline koluna her yerine sür satarsında
yaşı gelmiş bayanlara gerdan vs toparlayıcı kremi öneriyorum 20 tl
benim müşteriler büyük parfüm zor alıyor pek almıyorlar o yüzden su fire ıce vs olan 30 cc lik parfumları alıyorum onları iyi satıyorum 17 dıyınce gözlerine batmıyor 35 dıyınce batıyor nedense halbuki büyük olanların cc daha fazla
duş jelleri gider fondöten pudra alan varsa onlardanda birkaç şey uydurdun mu dolrdurursun kotanı

kargo ürününden alabilmek için sipariş verme sırasında ne yapmamız gerekiyor?

sipariş işleminin sonunda kendisi ekliyor kargo sıfırlama kodunu dergi falanda ekliyor aman diyim oklemeden o dergileri istemiyorsan çıkart eğer zaten 150 puanı geçiyorsan kargo sıfırlama kodunuda çıkart yoksa bosuna para ödersin
kargo sıfırlama kodu kargo ücerti yerine gönderilen ürünün kodudur girmezsen normal 7 lıra sanırım kargo ucertı odersın girersen kargo yerıne urun gelir o ayın ürünü ufak tefek şeyler

ilk sayfada love potıon diye bi parfüm yer alıyor fiyatı 37.90 çikolatalı .)
50 tl.lik alısverise lisolette watkins set 24.90..Bunu icıne pudra,dudak parlatıcısı ve maskara bulunuo.Bundan almayı düsünüyorum.
Kolonyalar 1 alana 1 bedava.
Precıous moments 34.90.
Oriflame beauty smoot göz kalemi 1 alana 2 bedava 18.90.
Powershıne rujlar 1 alana 1 bedava 16.90.
Essentials kremler 1 alana 1 bedava 13.90.
Feminelle ferahlatıcı yıkama jeli 10.90 deodarantı 6.90 bunlardan 6 adet sattım.Herkes cok memnun.
Haırx sampuanlar ve sac kremlerı 6.90.
Muse edt 19.90
Grace edp 44.90
Dıvıne edp 44.90
gıordanı gold shıne edp 36.90
erkek kadın roll on lar 1 alana 1 bedava 11.90
De marco edt 19.90.Bundan nisanlıma alcam.
Kabataslak bisiler yazdım ama umarım yardımcı olmusumdur.

Son düzenleme:
Ya arkaslar bu sürpriz paketin kodu 728888 dimi ? Ben bu ay almayı düsünüyorum ama korkmuyo da deilim hani .s ya sacma sapan bisiler cıkarsa :KK37:

ilk sayfada love potıon diye bi parfüm yer alıyor fiyatı 37.90 çikolatalı .)
50 tl.lik alısverise lisolette watkins set 24.90..Bunu icıne pudra,dudak parlatıcısı ve maskara bulunuo.Bundan almayı düsünüyorum.
Kolonyalar 1 alana 1 bedava.
Precıous moments 34.90.
Oriflame beauty smoot göz kalemi 1 alana 2 bedava 18.90.
Powershıne rujlar 1 alana 1 bedava 16.90.
Essentials kremler 1 alana 1 bedava 13.90.
Feminelle ferahlatıcı yıkama jeli 10.90 deodarantı 6.90 bunlardan 6 adet sattım.Herkes cok memnun.
Haırx sampuanlar ve sac kremlerı 6.90.
Muse edt 19.90
Grace edp 44.90
Dıvıne edp 44.90
gıordanı gold shıne edp 36.90
erkek kadın roll on lar 1 alana 1 bedava 11.90
De marco edt 19.90.Bundan nisanlıma alcam.
Kabataslak bisiler yazdım ama umarım yardımcı olmusumdur.
muse edt kokusunu biliomsn cnm ne zmndr merk edıorm..? birde precious moments beyaz şişeli olan mı..

muse edt kokusunu biliomsn cnm ne zmndr merk edıorm..? birde precious moments beyaz şişeli olan mı..

muse edt yi blmıorm tatlım ya ama precıous moments i begenmisler forumda bakarsan.Bu arada beyaz sisede olan tatlım.muse edt yi blmıorm tatlım ya ama precıous moments i begenmisler forumda bakarsan.Bu arada beyaz sisede olan tatlım.

Son düzenleme:
muse edt yi blmıorm tatlım ya ama precıous moments i begenmisler forumda bakarsan.Bu arada beyaz sisede olan tatlım.muse edt yi blmıorm tatlım ya ama precıous moments i begenmisler forumda bakarsan.Bu arada beyaz sisede olan tatlım.

precious moments guzel cnm bende begenıorm :)11den siparş vermedgm ıcın 12 elıme gcmedi:KK43: bakıcz artık netten .:) sen neler sipariş vermeyı dusunuyosn

precious moments guzel cnm bende begenıorm :)11den siparş vermedgm ıcın 12 elıme gcmedi:KK43: bakıcz artık netten .:) sen neler sipariş vermeyı dusunuyosn

Lisolette watkins seti almak istiyorum sonra feminelle dedorant bide şu sürpriz paket ilk defa alıcam sen daha önce aldın mı hiç cnm ?

Lisolette watkins seti almak istiyorum sonra feminelle dedorant bide şu sürpriz paket ilk defa alıcam sen daha önce aldın mı hiç cnm ?

hyr cnm ama bi kez forumda gordugumde alan arkadslardan memnun kalanlr olmştu yani dogru dzgn seyler varmış ..ama herzaman nasl olur beklentılerını karsılarmı bılmem :) adı ustunde surpriz cnm ..

hyr cnm ama bi kez forumda gordugumde alan arkadslardan memnun kalanlr olmştu yani dogru dzgn seyler varmış ..ama herzaman nasl olur beklentılerını karsılarmı bılmem :) adı ustunde surpriz cnm ..

artık sansıma ne cıkarsa ttlm ya :) umarım faydalı bisiler cıkar..Takı fln cıkmasın da :KK43:

X