ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

benim satış yaptığm kesim öğrenci olduğundan çok pahalı olanlar pek gitmiyo ama bide şu var, eğer alıp beğenen olursada para vermekten korkmuyolar çünkü güvendikleri marka konumuna yükseliyo

sağol yavrim çok tşk ettm 1+1ler fazla yeni katalogta he iyimiş okullar açılıyo umarım işe yarar bu kampanyalar

elime 12 de geçmedi

benimdeeee

Lisolette watkins seti almak istiyorum sonra feminelle dedorant bide şu sürpriz paket ilk defa alıcam sen daha önce aldın mı hiç cnm ?
Aslına bakarsan 3 ürünü 9.92 ye almak cok ii 1 ürün 3.30 gibi bi fiyata gelio.Umarım parfüm fln cıkar ya banada.bazı arkadaslara cıkmısda.

sürprizden ben almştm kışın cnm, içinde bi ucu altınrenkli eyeliner bi ucu maskara olanlardan çıkmıştı, bi parfüm numunesi vardı sanırım, bi byn rollon,bi erkek için traş sonrası balsam vardı he bide colorfullardan pembe renkli bi ruj vardı ben memnundum ama ne çıkarsa bahtına kuzum bi arkadaşada far fln yollamşlar ama far kırılmş vs diyodu ama parfüm çıktığını daha önce hiç duymadm doğrusu

11in kataloğuna baktm ve bişeylr almaktan vazcaydımm 12ye saklıyorum kendimi,evtttt yurtiçi getir yeni kataloğumuuuuu

kızlar bana süpriz paketten parfüm cıkmıştı 30 ml dansing lady dökmeli şişe, pembe kalpli bi yüzük ruj ve krem numunesi

son seferde giordoni kapatıcı o.b parlatıcı iki tane ruj bi tane fondoten numunesi ve birde krem far cıktı.

ben sevdim yani bu süpriz paket işini :)))

Giordani Gold jel eyeliner almayı düşünenler sakınn diyorum!
Kuzenimle ikimiz sipariş verdik resmen taşlaşmış eyeliner geldi parmağımla yumuşatmak istedim,
öyle serttiki tırnağım kırılacaktı neredeyse, kuzenimin ki büyük çabalar sonucunda biraz yumuşamış ama sürülmesi imkansız bir halde , şimdi ürünleri geri yollayacağız arkadaşlar iş çıktı başımıza. Ayrıca ürünün kabı zaten küçük birde içine koydukları miktarı görseniz gülersiniz 4 sürüşte bitecek gibi yinede bozuk ürün yollamasalardı geri göndermezdim ama onların hatası...

grace edp nasıl peki kızlar onudamı deneyen yok hiç???bu arada bu pudra,parlatıcı ve maskara setinden bende almayı düşünüyorum güzele benziyor

o süpriz setten bende almak istedim direktörüm bazen saçma şeyler geliyor alma o paraya kendine fayda edecek bir şey al gelsede ufak tefek tester boyu gibi oluyor demişti
ben o internet fırsatlarından pedikür seti mi ne aldım süper kızlar parmak arası terlik şeklinde pempe çantası içinde törpü tırnak makası ve ayakları için oje sürerken takılan parmaklıklardan var ablamla kendime almıştım bayıldıherkes keşke fazla getirseydim tipini çok beğendiler acayip satardım sonrada rastlamadım bi türlü siz rastlarsanız kesinlikle alın derim
müse çiçek ferah koku öneririm çiçek kokusunu severlere grace bilmiyorum kokusunu

grace edp nasıl peki kızlar onudamı deneyen yok hiç???bu arada bu pudra,parlatıcı ve maskara setinden bende almayı düşünüyorum güzele benziyor

bu set hangi katalogda ben göremedimde hangi syafa söylerseniz memnun olurum
kızlar ayrıca 12. katalogun kat kat kazan hediyesini bilen var mı
ayrıca 11 katalogdan 150 puan yapıp sarı parfümü alanlar kokusu nasıl beğendiniz mi

Lisolette watkins seti almak istiyorum sonra feminelle dedorant bide şu sürpriz paket ilk defa alıcam sen daha önce aldın mı hiç cnm ?

canım bu set nedir beni bilgilendirebilir misin
feminelle deodorant ve yıkama jelini kullanıyorum ben turuncu olandan deodrantla yıkama jeli aynı renk ikisindende çok memnunum
deosrat tatlı portakal kokuyor memnun kalırsın 3 lü set de bazen çok dandik şeyler geliyor diye almıyorum ben drektmrüm demişti

canım uyarın için çok teşekkürler

canım çok güzel açıklamışsın 12. katalogu aklımda bulunsun bedavları unutmuştum ben
ben daha 11den veremedim yaa off off :44: napıcam

tatlım 12.kataloğun ilk sayfasında lisalotte watkins set.Pudra,parlatıcı ve rimelden oluşuyo.Üzerinde kız deseni var çok hoşuma gitti.Sanki mactan esinlenerek yapmışlar o da böyle resimli makyaj ürünleri çıkarmıştı ya bi ara :) bu arada bende feminellenin jelinden kullanıyorum çok memnun kaldım o yüzden bide dedorantını sipariş vericem.Sürpriz paketide almaktan vazgeçtim :)

rica ederm canım yardımcı olabldysem ne mutlu

Biraz ağır bir koku şişedeki ilk halin kokladığımda kendime ayırmayı düşünmemiştim, fakat bileğime sürdükten sonra koku bayağı bir güzelleşti,4-5 saatte net aldım kokuyu sanırım sonra uçtu yada ben alıştığım için hissetmedim beyaz tenliyim tenimle uyum sağladığını düşündüm mükemmel değil ama şişedeki halinede bakmayın bir deneyin derim, ben gece kokusu olarak kendime ayırdım bana çok klasik gelmedi farklı bir koku, ama bir kaç kişiye bileğimdeki halini koklatınca beğendiler
aşırı karekterist değil ,aşırı sönükte değil bence orta düzeyde.. :)
(Bu arada yeni ürünlerimin resimleri diğer bölüme kondu arkadaşlar )

Ya bu precıous moments in şişesi çok çekici ya beni al dio resmen :) Alcam galiba ya evt evt alcammm

love posion da beni al beni al diyor valla canım napıcam bilemedim ama ev kat kat kazandan gelen parfümlerle doldu :)

ayrıca eclat weekeendın kokusuna hastayım elvie de şişesi böyle denizi andırıyor bak bak deniz kum güneş geliyor aklıma o da beni cezbediyor

ben 3 lü vücut kremlerinden eclat volare birde meşhur dancing lady alacağım kokusunu çok merak ediyorum herkes hasta bu kokuye neymiş öğrenelim

bu arada geçen ay gelen volareyi kullanıyorum amberden daha çok kaldı tenimde sanırım tene göre parfüm seçin diyorlar ya banada volare gitti

ayrıca teşekkür ederim bilgilendirme için canlarım baktım çok beğendim o 3lü setten bende alıcam pudra almam gerekiyordu zaten

bu arada max ne zaman desenli ürün yaptı ben nasıl kaçırdım merak ettim eski bi max kullanıcı olarak

ben hala 11 den veremedim siparişi kaçtı diğer indirimli katlogdaki ürünler

Son düzenleme:

volare gerçektende çok kalıcı sanırım pdt.olduğu için bana öyle geliyor bu arada love poitonda beni cezbetti sanki bütün parfümleri alasım var açıkçası oriflamein parfümleri hoşuma gitti daha önce avondanda almıştım ama kokuları o kadar kalıcı değildi en son aldığım mirage ın kokusu zaten acaip kalıcı daha sıktığım kıyafetlerde kokusu duruyor dahası dolabımı bile kaplamış koku parfüm konusunda gayet başarılı..

canım şişesi çok güzel love posionun ben martan beri oriflameciyim şimdi şimdi yükleniyorum o kadar güzel kokuları olacağını tahmin etmiyordum annem 92 yılında yapıyordu bu işi volare kullanırdı hani anne kokusu vardır ya volarede anne kokusudur benim için kokuyu aldım mı annem geliyor aklıma o yüzden onun kokusundan emindim sonra bi amber siparişi geldi kokladım baya beğendim öyle öyle deneyerek gördüm ki cidden parfümlerinde iş var çok beğeniyorum param olsa cidden hepsini alacğaım gözüm kalıyor çünkü
sana istediklerimi sayayım bak
eclat weekend felicty elvie love posion bunların kokusunu beğendim degideki test etme yerinden volare monolia bilmiyorum ama şişe cezbediyor rengi falan ayrıca grace ve miss o serisinin bu basmalı yanları var ya onlara ne deniyorsa o tip şişelerde çok hoşuma gidiyor
erkeklerdende sevgilim artık bıktı her ay bi parfüm alıp götürüyorum meraktan bitmeden birikti
erkeklerdende acsendalt beyaz flamboyat eclat kesinlikle s8 plitanyum voyager exite çok hoşuma gidiyor kokuları
sonra dış jellerinin hepsinden almak denemek istiyorum
sonra shine rujlarının hepsinden olsun istiyorum çıldırmış olmalıyım artık ben nerelere gidem

max deil tatlım 'Mac' :) aynen bnmde pudraya ihtiyacım vardı çok sevimli ambalajları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…