ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar katalogdakı dııne parfum mavı sıselı aldım kendıme harıka kokuyor
takma kıprıkler drama olan cok guzel ve cok kolay takılıyor
femılle deo ferahlatıyor
very me fondaten cok dogal duruyor
beauty allık ve pudra cok guzel
ev parfumu tea tıme rahatlatan bır kokuya sahıp :)

Canim bende aldım takma kirpikler den ama kullanamadım öyle duruyo o kağıtta yazıyor nasıl kullanılacağı yapıyorum aynen ama takamyrm yazanin haricinde yapmam gereken birşey var mi:/

benimde kargom bugün geldi mirage parfüm aldım daha önce kullandığım kokulara pek benzemiyor değişik bişey kalıcılık açısındanda fena değil burnum alıştı yavaş yavaş,stik göz kalemlerinden almıştım siyahından keçe kalem gibi bişey ama kolay sürülüyo ve hala gözümde kalıcı yani dağılma yapmadı,indirimden giordani ruj almıştım altın renginden oda güzel parlak,volarenin 4ml.lik deneme boyunu aldım şuan kolumda ve hala kokuyor pembe şişelisinden almıştım ama kokusundan midem bulandı zevk tabi beğenenler vardır mutlaka kalıcılığı süper ama kokuyu beğenmedim,kivili ve portakal özlü saç kremi çıktı içinden henüz denemedim ayrıca bi sonraki katalogda çıkacak love poiton parfümünün testerı geldi parfüm güzel hoşuma gitti belki düşünebilirim armani code a çok benzettim kokusunu kalıcılığıda orta diyebilirim benim aldıklarımda bunlardı

Son düzenleme:
mirage sanırım barahat kokusu beni hapşurma tutuyor öyle parfümlerde ama genelde bahartlı parfümler çok daha kalıcı olur

arkadaşlar bu batık jelini genital bölgeye koltuk altıma sürebilirmiyim
ayrıca bu ay ayak kremi almayı düşünüyorum topuklarım sıcaktan kumdan yalın ayak gezmekten çatladı siz hangisini önerirsiniz kullanıp memnun kaldığınız topuk kremi var mı yada memnun kalanları duyduğunuz
dive setini bende getircem ama satmak için evde kat kat kazanlardan gelen parfümler doldu ben onları satmıyorum kendim kullanıyorum bitince almaya kalksam sonucta o paraya istesemde alamayacağım
vücut kremlerinden almayı düşünüyorum önereceğiniz var mı kısacası bu katalogdan önereceğiniz al kullan diyeceğiniz ürünleri paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar
yüz kremi alacağım acaba organık olanlardan mı almalıyım yoksa tüm yaş grupları için yazan serilerden mi alsam 24 yaşındakım cildim kuru normal cild yanaklarım kırmızı kırmızı sizce hangi yüz kremi gider bana bi pembe olanı var optimal nutri calm onu mu alsam organik özler içerenlerden mi alsam cildime uygun yoksa esental mı ne var e vitaminli ondan mı alsam

en önemlisi kızlar şanpuanım bitti saçlarım sarı çok kurudu kırıldı yıprandı sice yıpranmış saçlar için olanı mı arayım boyayı koruyan boyalı saçlar için olanı mı koruyacak bi boya kalmadı zaten deniz de hep aktı napayım sizce :KK69::KK1: :KK16:

selam kızlarr. geçmiş sayfalara baktım ama bu konuda bişe göremedim. ya ben tatil adresimden sipariş verebilir miyim. ev adresim sistemde kayıtlı ama şimdi olduğum adresi yazsam hangisine gelir. azcık evhamlıyımda. yaşamış birinin deneyimine başvurmadan adım atamaz oldum. şimdiden teşekkürler cevap gelirse hemen sipariş verecem inş.

HTML:
selam kızlarr. geçmiş sayfalara baktım ama bu konuda bişe göremedim. ya ben tatil adresimden sipariş verebilir miyim. ev adresim sistemde kayıtlı ama şimdi olduğum adresi yazsam hangisine gelir. azcık evhamlıyımda. yaşamış birinin deneyimine başvurmadan adım atamaz oldum. şimdiden teşekkürler cevap gelirse hemen sipariş verecem inş.

canım danışman sayfanda ev adresi vs yerini değiştirebilir 2. bir adres yazabilirsin ve siparişi verirken ordan 2. ev adresini secersin örneğin ben 2 adres kaydettim biri ev biri annemin iş yeri hafta içi sipariş vericeksem siparişimi verirken annemn iş yerini seçiyorum sende öyle yapabilirsin ama 2. adresi kesinlikle kaydet sonra seç

mirage sanırım barahat kokusu beni hapşurma tutuyor öyle parfümlerde ama genelde bahartlı parfümler çok daha kalıcı olur

arkadaşlar bu batık jelini genital bölgeye koltuk altıma sürebilirmiyim
ayrıca bu ay ayak kremi almayı düşünüyorum topuklarım sıcaktan kumdan yalın ayak gezmekten çatladı siz hangisini önerirsiniz kullanıp memnun kaldığınız topuk kremi var mı yada memnun kalanları duyduğunuz
dive setini bende getircem ama satmak için evde kat kat kazanlardan gelen parfümler doldu ben onları satmıyorum kendim kullanıyorum bitince almaya kalksam sonucta o paraya istesemde alamayacağım
vücut kremlerinden almayı düşünüyorum önereceğiniz var mı kısacası bu katalogdan önereceğiniz al kullan diyeceğiniz ürünleri paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar
yüz kremi alacağım acaba organık olanlardan mı almalıyım yoksa tüm yaş grupları için yazan serilerden mi alsam 24 yaşındakım cildim kuru normal cild yanaklarım kırmızı kırmızı sizce hangi yüz kremi gider bana bi pembe olanı var optimal nutri calm onu mu alsam organik özler içerenlerden mi alsam cildime uygun yoksa esental mı ne var e vitaminli ondan mı alsam

en önemlisi kızlar şanpuanım bitti saçlarım sarı çok kurudu kırıldı yıprandı sice yıpranmış saçlar için olanı mı arayım boyayı koruyan boyalı saçlar için olanı mı koruyacak bi boya kalmadı zaten deniz de hep aktı napayım sizce :KK69::KK1: :KK16:

gsmlee essentials kremler cok güzel cnm su tüpte olanlar varya cilt tipine uygun olanı alıp dene derim.12.katalogta 1 alana 1 bedava.Bende o sekilde almıstım.

gsmlee essentials kremler cok güzel cnm su tüpte olanlar varya cilt tipine uygun olanı alıp dene derim.12.katalogta 1 alana 1 bedava.Bende o sekilde almıstım.

Şampuan olarakta kesinlikle hairx serisini öneriyorum sana onarıcı therapy sarı olan.Muhteşem bişey.12.katalogta indirimde.alıcam bende.benim boyadan yıpranan saclarımı o kurtardı resmen.

kızlar merhaba
yeni danışmanım sipariş alacam ama tam bilgi veremiyorum
ecollagen cilt rengini açıcı krem
25-30 yaş arası göz kremi
grade yüz yıkama jeli ve kremi

çevrem genelde 25-30 yaş arası lütfen kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi. yıkama jeli ve kremi karma ciltti bir arkadaş içinözellikle alın bölgesindeki parlamalar için.

Arkadaşlardan gelen sorulara bilgim olmadığı için cevap veremiyorum ama benimde bir sorum var.
Giordani Gold serisindeki jel eyeliner'ı kullanıp memnun kalan varmı soft black olması biraz düşündürdü, eyelinerları çok seviyorum ama jel olanı ilk kez kullanacağım bu yüzden inglot filan almak istemiyorum. Performansını kalıcılığını kullanan birileri yazarsa çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim :)

mrblar benimde bi sorum olacakk
aramızda direktörler vardır umarım.
şimdi ben 2 tane üye yaptım.onların sponsoru olarak gözüküyorum.
üyelerimden biri,ki kankam olur:) yeni bir kaç üye daha yapacaktım fakat onları arkadaşımın alt üyesi yapmanın
ikimizede kazanç sağlayacağı söylendiğinden ona devrettim.
sponsoru olduğum kişilerden mi daha kazançlı çıkıyorum yoksa sponsoru olduğum kişilerin üyelerindende aynı şekilde
kazanç sağlayabiliyor muyum?
kısacası yeni üyelerimi kendime değil de alt üyeme devretmem ne kadar mantıklı
daha az ya da daha fazla kar etmem söz konusu mu??

bir de;
su.ay

yaaa bugün kargom geldi.storks küpe sipariişi vermiştim. aaaaa kutuyu bir açtım boşşşşş. gülermisin ağlarmısın .yarın faks çekeceğim. direktöre sordum ama göndermeyebilirler diyor bakalım.üzüldüm yaaa...

bana da kat kat kazan kampanyasından gelen storks kolyenin sadece boş kutusu gelmişti.
direktörümü aradım söyledim sonra bakırköydeki hizmet merkezine gidip durumu bildirip
faturasıyla iade ettim yenisini istedim,verdiler. bırakma sen de işin peşini:)

teşekkür ederim canım saç için sarı seriyi alayım o zaman doğal özleri görünce ondan almak istedim bi an ben bu ay sipariş vermediğim daha o yüzden 12. katalog gelmedi elime onda ucuzsa 12. katalogda alıyım pazartesi direktörümden alıcam onun elinde varmıs 12 katalog vermiş siparişi ben daha kotamı doldurmaya çalışıyorum :18:

yenilenen ambalaj falan cezbediyor o yaban mersinli şampuanda önceden hindistan cevizli şanpuanını kullandım memnun kalmadım saçımı açamadı boyadan dolayıydı sanırım sertleşti saçım kabardı

yüz kremi de bahsetiğimi alayım dıyorum o bahsettiğim krem kızarıklar kırcal damar görünümünü
ngellemek içinmiş benim yüzünde de kızarıklık ve kıcal damarlar gözüküyor ondan düşündüm

bu arada bende jel eylineri merak ediyorum nasıl sürücez onu alsak mat olması benim dahada hoşuma gider
ayak için topuk çatlaklarını düzelten kremi önerirmisiniz gri olanı

sizin de henüz bir ekibiniz yok dolayısıyla üyeleri kendinize bağlamanız sizin için daha iyi olur. çünkü üyelerinizle aranızdaki seviye farkına göre onların puanı üzerinden prim alıyorsunuz. örneğin siz % 9 seviyesindeniz sizin ekibinizde biri % 6 seviyesinde aranızda % 3 lük fark var bu durumda bu üyenin puanından % 3 lük fark primi alacaksınız. ancak % 3 seviyesinde olan bir üyeniz var. aranızda % 6 fark oluyor. bu durumda siz % 6 lık fark primi alacaksınız. yani siz bulduğuynuz üyeleri arkadaşınıza bağlarsınız. onu yükseltirsiniz. eğer arkadaşınız sizinle aynı seviyeye gelirse bu sefer arkadaşınızın grup puanı üzerinden hiç para alamazsınız.

üyelerimden biri,ki kankam olur:) yeni bir kaç üye daha yapacaktım fakat onları arkadaşımın alt üyesi yapmanın
sponsoru olduğum kişilerden mi daha kazançlı çıkıyorum yoksa sponsoru olduğum kişilerin üyelerindende aynı şekilde
kısacası yeni üyelerimi kendime değil de alt üyeme devretmem ne kadar mantıklı
daha az ya da daha fazla kar etmem söz konusu mu??

bir de;

bana da kat kat kazan kampanyasından gelen storks kolyenin sadece boş kutusu gelmişti.
direktörümü aradım söyledim sonra bakırköydeki hizmet merkezine gidip durumu bildirip
faturasıyla iade ettim yenisini istedim,verdiler. bırakma sen de işin peşini:)

Sponsoru olduğum kişilerden mi daha kazançlı çıkıyorum yoksa sponsoru olduğum kişilerin üyelerindende aynı şekilde
Kısacası yeni üyelerimi kendime değil de alt üyeme devretmem ne kadar mantıklı
daha az ya da daha fazla kar etmem söz konusu mu??[ı][/ı]

bir de;

Direktörümü aradım söyledim sonra bakırköydeki hizmet merkezine gidip durumu bildirip
faturasıyla iade ettim yenisini istedim,verdiler. Bırakma sen de işin peşini:)

teşekkürler. Faturamı faksladım. ürün gelmedi diye. Bakalım sonuç ne olacak???*

teşekkür ederim canım saç için sarı seriyi alayım o zaman doğal özleri görünce ondan almak istedim bi an ben bu ay sipariş vermediğim daha o yüzden 12. katalog gelmedi elime onda ucuzsa 12. katalogda alıyım pazartesi direktörümden alıcam onun elinde varmıs 12 katalog vermiş siparişi ben daha kotamı doldurmaya çalışıyorum :18:

yenilenen ambalaj falan cezbediyor o yaban mersinli şampuanda önceden hindistan cevizli şanpuanını kullandım memnun kalmadım saçımı açamadı boyadan dolayıydı sanırım sertleşti saçım kabardı

yüz kremi de bahsetiğimi alayım dıyorum o bahsettiğim krem kızarıklar kırcal damar görünümünü
ngellemek içinmiş benim yüzünde de kızarıklık ve kıcal damarlar gözüküyor ondan düşündüm

bu arada bende jel eylineri merak ediyorum nasıl sürücez onu alsak mat olması benim dahada hoşuma gider
ayak için topuk çatlaklarını düzelten kremi önerirmisiniz gri olanı

bu ay yani 12.katalogta kargo ürünü tarçınlı ayak kremi almana gerek yok :) nihayet ruj göndermekten vazgeçtiler bu ne ya her ay visions un dandik rujları.Hep dağıtıodum millete :|

Arkadaslar precıous moments kullanan var mı aranızda ? Nsl kalıcı mı ? 12. Katalogta indirimde 34.90 almayı düşünüyorum :26:

muse edt.nasıl kızlar merak ediyorumda bi parfüm hastası olarak oriflamenin parfümlerini kullandıkça beğenmeye başladım 12.katalogda epeyce indirimde kullananlar memnunsa alacağım nasıl sizce????

Arkadaslar precıous moments kullanan var mı aranızda ? Nsl kalıcı mı ? 12. Katalogta indirimde 34.90 almayı düşünüyorum :26:

canım preciousun momentsini bilemiyorum normal precious var bende o güzel kalıcı epeycede aslında momentsinide merak ediyorum kullananlar varsa yazarlarsa iyi olur alırım belki

muse edt.nasıl kızlar merak ediyorumda bi parfüm hastası olarak oriflamenin parfümlerini kullandıkça beğenmeye başladım 12.katalogda epeyce indirimde kullananlar memnunsa alacağım nasıl sizce????

bu ay 2 adet sattım canım ben muse den ben kullanmdm blmiyorm ama . Ya su precıous momentsi kullanan varsa yazsın lütfen kalıcı mı .(

X