ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Arkadaşlar sipariş verirken kat kat kazan ve hp hediyeleri otomatik eklenir 150 (ya da hp için 100) puanı geçersen sonraki adımda 5 tl ye düşer. Korkma yani ilk etapta esas fiyatlarını görürsen.
Ama yok be 100 puan yapamadım diyorsan silebilirsin sepetinden. Kendisi otomatik siler diye düşünüyorum ama garanti olsun sen sil manuel olarak.
Don't panik yani

ya kızlar bir şey soracağım alacağım siparişleri sponsoruma mı yönlendirmem gerekiyor ondan bana mı gelecek siparişler ve ozaman kargo ücreti ödeyecekmiyim?? bide oriflame'nin anlaştıgı bankalardan birinde hesap actırmamız gerkiyor mu?? hesabım olmadan faturayı yatırabilirmiyim???

illa ki hesabın olması gerekmiyor. gidip faturanı gösterirsen anlaşmalı bankalardan ücretsizce yatırabilirsin.

siparişlerin de sana bağlı. istersen evine iste, kargo sıfırlama ürünü alarak kapına kadar getirt.
ya da direktörüne gelir hiçbir koşul olmadan ondan alırsın.

tesekkür ederim,peki bu anlaşmalı bankalar nerler? kargo sıfırlama ürünü de nedir?

tesekkür ederim,peki bu anlaşmalı bankalar nerler? kargo sıfırlama ürünü de nedir?
kargo sıfırlama ürünü demek; firma her ay bir ürün belirliyor (üye alış fiyatı 6,5-7lira olan) sen onu aldığın takdirde kargo ücreti ödemiyorsun. İster kullanırsın, ister satarsın.

Anlaşmalı bankalara gelince, ben ing'den yatırıyorum, akbank var bir de. Daha vardı ama ben bilmiyorum.

İnsallah yardımcı olabilmişimdir.

çok tessekür ederim çok yardımcı oldun

aklıma gelmişken bir şey daha sorablirmiym:):) sipariş verirken gönderme şeklinde direktörümün adını tıklayacagım dimi:)

onu bence direktörüne sor, ya da sponsoruna. ya da buradaki başka bilen arkadaşlara sor.
ben hep adrese teslim aldım sponsorum da direktörüm de farklı şehirlerde çünkü

onu bence direktörüne sor, ya da sponsoruna. ya da buradaki başka bilen arkadaşlara sor.
ben hep adrese teslim aldım sponsorum da direktörüm de farklı şehirlerde çünkü

benim direktörümde başka sehirde tamam sorarım ona tessekkür ettim canım

hmm sağol tatlım:)Nerelerden buluyorsunuz yaa benim çevremde kimse yok

oriflame'nin aydınlatıcı kitinden alıp kullanmış olanınız var mı güzel mi ve işe yarıyor mu?
bir arkadaşım böyle bir ürün arıyor bende oriflame'de var dedim ama kendimde daha önce kullanmadığım için bir yorumda bulunamadım.

merhaba arkadaşlar tatilden sonra geldim hemen yanınıza tüm oriflame ürünleriyle gittim banyo ürünlerle doluydu güneş kreminden çok memnun kaldım 15 faktörlü olandan 2 günde kara böcük oldum canım yanmadan kızarmadan ama çok beyaz tenliler çocukları olanlar en yüksek faktörlüsünü alsın fakat güneş sonrası nemlendicisi yüz içiin güneş kremini almadığıma o kadar pişman oldum ki nemsizlikten burnum soyuldu ve sıcaktan sonra güneş sonrası nemlendiriciye ihtiyacınız oluyor hangi güneş kremini kullanırsanız kullanın vücut nem istiyor seneye tüm set halinde alıp gideceğim tatile

optimal yüz spreyini kullandım plajda sıcak bastırdı ben sıktım yüzüme erkek arkadaşımın yüzünede sıktım oda çok beğendi yumuşacık yaptı yüzlerimizi
roll on midsummer aldım böyle ferah bi koku limon kokusu gibi memnun kaldım hediye gelen alix ember kullandım kokusunu çok beğeniyorum zaten durumlar böyle
sipariş vermek isteyenler ayrıntılı anlatmıştım önceki sayfalardan ordan bakın derim

aaaaa nasıl yapıyorsunuz kii onu

stand alıyorsun danısman gazetesı brosurler kalabalık bır yere stand acıyorsunuz oriflame anlatıyorsunuz bunun ıcın urun ve fırma bılgılerınız guzel olması lazım cunku musterı bır soru sordugunda yuzune bılmıyorum anlamında bakmamalıyız. ve standınızda bırkac urun bulundurun ama sakın parfum fılan olmasın cunku parfumu begenmesseler ınsanlar farklı dusunebılır mesala el kremı optimals scrub yada kolanya yanınıza alabılırsınız. sızınle beraber bırkac kısıde yanınızda olabılır. dırektorunuz lıderınız sıze katılabılır. bu soyledıgım urunlerden stand ve brosurler 60 tl fılan tutuyor ama bazı dırektorler bunu kendılerı karsılıyor.

kaliteli ürünler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…