ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

anladım merve hanım faızler bırde ıng bankta gozukuyor zaten oraya para ytırdıgınızda anında hsb gecıyor
bırde merak ettım hangı urunden sıkayet aldınız

cevapladığın içn teşekkrlr canım. ben ilçedeym ıng bank yok burda
artık üzerime kalan faizi nereyel ödiycm bilmiyrum gerekirse onlar arasın napıym
ben haırx şampuan soğutucu çanta ve gelen ürünlern küçük olması gb şikayt aldm
bende uğraşmaktan vazgeçtm
yaaa bide 160tl lık faturda bile kargo ödüyrz
diğer firmada olan arkadşlr 50-85tl ya kargo ödemzken
ne bilym insann zoruna gidiyorr
kargo ürünü kremlerde beni ikna etmedi

evt bende urunler gelınce aa cok kucuk dedım sonra egıtıme gıttım urunlerin
konsantre oldugunu cok az mıktarla nasıl yeterlı oldugunu gosterdıler yanı
dogru kullanım sekıllerını egıtımın cıddı faydasını gordum sımdı daha ıyı urun satıyorum
ve sattıgımın urunler musterılerımın ısteklerıne cvp verıyor

evt kargo ucretı can sıkıcı olabılıyor bazen
ama ben bana gelen urunlerıde satmayı basardıgım ıcın pek sorun olusturmuyor

o bahsettıgınız fırmanın cok magduru var kota doldurulmadıgı takdırde takın oncunuz sızın yerınıze gırıs yapabılıyor
bunu form sıtelerınden arastırın derım ayrıca o fırmanın urunlerını kullananların bazılarında cok cıddı sıkayetler var
hastanelık olanlar goz kalemını kullanınca gorme sorunları yasayanlar fılan kuzenım sırf bu sebeble o fırmayı bıraktı

benım fırmam konusunda ıcım rahat Allaha sukur sımdıye kadar sorun yasamadım. İnşallah Yaşamamda

merhaba kızlar =))

Ya geçen hafta ürün iadesi için bir kargo gönderdik, nezaman ve nasıl anlarız kabul edildiğini iademizi, faturadan mı düşücek bi bilginiz varmı acaba ???​

ya benim sorum olcak. ben oriflame sitesinden form doldurup basvuru yaptm birtane bayan aradı bilgi verdi tamam ben kayıt olmak istersem size dönerim dedim. o da basvuru yapmşsn biz arayınca mecbur kaydını almak zorundayız dedi oldum mecburen . bende kayıt olmak istemiyorum napcam :/

kızlar acil!! ödeme yaparken böyle bir uyarı geldi: ~BANK_ID=20,RESULT_CODE=Declined: Genel red|20110622 20110622 16:06:07 ISO8583-05 05 RED-ONAYLANMADI 0622-160608 05858305bu ne demek oluyor, neden ödemem kabul edilmedi acaba?

Son düzenleme:

böyle bir mecburiyet yok barbie seni kim aradıysa ısmını soylemıstır veya sana gelen danısman kodunla ve sıfrenle sıstemem dırektorunun veya sponsorunun adını gorebılırsın sıkayet edebılırsın ve borcun olmadıgı ıcın ıstıfa edebılrısın

ama uyelıgınde sana hıcbır zararı olmaz cunku oriflamede kota doldurma gıbı bır zorla sozkonusu degıl kendın urun alıcaksın buradan sıparıs verebılır %30 ındıımlı alabılırsın ayrıca bellı sevıyelere gelınce pahalı parfumler sana 5 lıraya hedıye edılır. yukselırsın para kazanırsın maaaş alırsın sıgortan odenır

iyice düşün karar ver derim bende danışmanım cok memnunum 1 yasında oğlum var evdeyım bana uras cıktı ıyı gıdıyor :)

kızlar acil!! ödeme yaparken böyle bir uyarı geldi: ~BANK_ID=20,RESULT_CODE=Declined: Genel red|20110622 20110622 16:06:07 ISO8583-05 05 RED-ONAYLANMADI 0622-160608 05858305bu ne demek oluyor, neden ödemem kabul edilmedi acaba?

bakıyenız yeterlı olmayabılır yada sıstemde sorun olabılır baska bır neden oldugunu dusunmuyorum

merhaba kızlar =))

Ya geçen hafta ürün iadesi için bir kargo gönderdik, nezaman ve nasıl anlarız kabul edildiğini iademizi, faturadan mı düşücek bi bilginiz varmı acaba ???​

ben hizmet merkezinden iade etmiştim. orda bana 1 hafta 10 gün içinde düşülcek denmişti. 11.gün düştüler. faturanın son ödeme tarihini geçirme yinede sen öde eğer günü geçerse faiz yersin. faturanın tamamını öde, ödedikten sonra düşüldüğü zaman o para bi dahaki ay sipariş verdiğinde o faturandan düşerler..

sistem bozuldu. hiç bişey olmadı yani sayfayı yenileyip tekrar doldursaydın formu.

öf nefret ediyorum böyle gereksiz insanlardan ya ne kadar paragöz insanlar var! öyle bi zorunluluk falan yok o kadın senin sırtından yararlanmak için seni kandırmış! keşke telefonu suratına kapatsaydın bence ara müşteri hizmetlerini şikayet et yada internetteki şikayet var sitesine yaz. böyle danışmanlar yüzünden işimden soğuyorum ya! benim danışmanımda beni hergün arayıp rahatsız ediyor 100 bplik sipariş ver kayıt 1 tl birini kaydet! kardeşim sabahın 9unda ne hakla arıyorsun beni ya ! bence sen o danışmadan çok çekiceksin...

benim direktorum altın valla hiç rahatsız etmıyor bu konuda sızı bu sekılde arayanları sıkayet edın sıze boyyle bır dıretme yapmaları soz konusu bıle olamaz ama yaparsak dedıklerını daha cabuk yukselırız

ya ben zaten avon yaptığm için istemedim. oriflame kullanan yok çevremde kendimde kullanmıyorum gereksiz buldm o yüzden bosu bosuna kayt parası vermeyi. şuan iptal etmek icin ne yapmam gerekk)

bu ay neler aldınız kızlar:)

3* batık jeli aldım bakalım
1* gözaltı kapatıcı gold
1* disneyin simli sabunu

bu ay int.fırsat ürünlerinde 5ürünmü ne vardı cnm,geçen hafta sip. verdiğim için hatırlayamıyom malesef

essentials gece ve gündüz kremi kampanyada 1 alana 1 bedavaymış
bir de37.sayfadaki sun moon ve eclipse parfümler 14.90mış kokuları nasıl bilen var mı? mavisinden almayı düşünüyorum da.

cnm o parfümlerin kokusunu tam bilmiyorum ama kalıcı değiller bilmiyorum biliyomsn daha doğrusu forumdaki genel düşünce bu

[kızlar batık kremi hakkında bilgisi olan var mı?

cnm o daha yeni çıktı tam bi bilgisi yoktur kimsenin

tatlım genel itibariyle tonikk kullanımının gözenekleri sıkılaştırdığını biliyorum ben ama tonik yerine gülsuyu yada soda bile kullanabilirsn

eğer limitini arttırmak istiyosan kimlik fotokopisi gerekir cnm,normal bi üyelikte fotokopi gerekmez kimlik no,adres,tlf bide doğum tarihiydi sanırım yeterli oluyo

cnm fatura bedelinin %20si faiz olarak gelir,yani faturan ne kadar kabarıksa,faizde bi o kadar

cnm postaneden de yatırabilirsin,teb'dede faiz görünüyo. bilmiyorum olurmu ama bide danışman syfdaki alışveriş raporlarına baksana belki orda görnüyodr

ürünlerin boyutlarının/gramajlarının katalogta yer alması bi avantaj bence müşterileriniz bunlara dikkat etmiyo olabilir.bide eğer yanlış bilmiyorsam 150bp yapınca kargo bedava olması lazım

merhaba kızlar =))

eğer ödediysen faturanı,bi sonraki dönemdeki faturandan düşerler cnm,ödemediysen eksik ödeyebilirsn

:) ben white gold dusunuyorm bakalm

alıcaksan al kuzum bugün 11.katalogta 54,90 fiyatı

ya ben zaten avon yaptığm için istemedim. oriflame kullanan yok çevremde kendimde kullanmıyorum gereksiz buldm o yüzden bosu bosuna kayt parası vermeyi. şuan iptal etmek icin ne yapmam gerekk)

istifa mektubu gibi bişey yazıyosunuz öyle oluyo diye biliyorum ama nereye faxlanacağnı bilmiyorm malesef:26:

haklısn. birde ben kargo parası olayını sordum dediki öle bişey yok istiosan 2liralık sipariş ver yinede ödemezsin.kargolarını benden alcaksn.meğerse kendi girmiş gibi gircekmiş benim siparişleri.onun evine gelcek bende ondan alıcam.sırf inadım yüzünden bu işten cıkmak istiorum avonda herseyi kendim hallediorum cünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…