ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Kızlar ya ben de yeni katıldım.Oriflamede alt ekip oluşturmak istiyorum.Isparta'da yaşıyorum.Bana öneride bulabilir misiniz?

Cevaplarınız için teşekkürler.. Faturayı ödemiştik, inşAllah kabul edilir ve düşerler faturadan. Çanta istemişti bi müşteri ve yırtık çıktı içi, bakalım bi sorun çıkmaz inşAllah..​

haklısn. birde ben kargo parası olayını sordum dediki öle bişey yok istiosan 2liralık sipariş ver yinede ödemezsin.kargolarını benden alcaksn.meğerse kendi girmiş gibi gircekmiş benim siparişleri.onun evine gelcek bende ondan alıcam.sırf inadım yüzünden bu işten cıkmak istiorum avonda herseyi kendim hallediorum cünkü

Canım istersen yine kendin halledebilirsin. Avonda sistem nasıl tam bilmiyorum ama oriflame de her halükarda kargo ücreti ödemezsin. Sponsoruna yönlendirirsen kargonu, ücret ödemezsin (ya da 1 lira mıydı ne, bilemiyorum)

Ama eğer istersen herşeyi kendin halledebilirsin yine. Kargo sıfırlama ürünü var, onu (alış fiyatından) aldığın takdirde kargoya ekstra ücret ödemezsin.
Yani diğer firmalardaki gibi değil, istersen 1 sabun al sadece, (artı kargo ürünü) ekstra para harcamadan herşeyini kendin hallet!

Kıyaslayın diğerleriyle, siz bilirsiniz :KK19:
Ve en doğal hakkınız...

bende oriflame üyesi oldum.. ilk kataloglardan alan coktu ama şimdi pahalı die kacıolar:)) marka iyi demiyor millet paraya bakıyor. mesela parfüm hiç satamadım:KK43:

:) ben white gold dusunuyorm bakalm:p

bende gold parfümlerinin ikiside var ama pek beğenmedim. Precious Moments bu parfümü al gerçekten pişman olmazsın çok güzel. bu ayın kataloğunda 30 tlydi ben aldım. içinde elmas parçaları var sıkınca simli simli parlıyosun kokusuda muhteşem. dinle beni moments all :KK70:

Kızlar ya ben de yeni katıldım.Oriflamede alt ekip oluşturmak istiyorum.Isparta'da yaşıyorum.Bana öneride bulabilir misiniz?

üye olmak isteyenlerin bilgilerini alıyosun. internetten giriyosun bilgileri sonra oraya yazdığın cep numarasına mesaj gidiyor mesajda o kişinin danışman kodu ve şifresi yazıyor. üye yaptığın kişide o şifreyle giriş yapabiliyor. Birde üye yaptıktan sonra onun kredisinin açılması gerek. bunun için sponsorunu arayıp söylüyorsun krediyi sadece o açabilir..

Arkadaşlar bir sorum olacak, yeni üyem kendisine gelen mesajı silmiş şimdi onun giriş şifresini nasıl öğreneceğiz? bilenler acele yardımcı olursa çok sevinecegim.

[SUB]kızlar merhaba, oriflame danışmanı olmaya karar verdim bugun direktörümle konuştum hafta sonu dökümanları yollayacak bana ve ona göre bakıp danışman olmaya karar vereceğim iyi mi yaptım bilmiyorum eglenceli bulduğum için kalkıştım bu işe:) kısıtlamaları zorunlulukları olmadıgı için özgürce yapabilecegim için cazip geldi bana:):) hadi hayırlısı:KK70::KK66:[/SUB]

üye olmak isteyenlerin bilgilerini alıyosun. internetten giriyosun bilgileri sonra oraya yazdığın cep numarasına mesaj gidiyor mesajda o kişinin danışman kodu ve şifresi yazıyor. üye yaptığın kişide o şifreyle giriş yapabiliyor. Birde üye yaptıktan sonra onun kredisinin açılması gerek. bunun için sponsorunu arayıp söylüyorsun krediyi sadece o açabilir..

BUCİ canım kredi demişsin ne kredisi bu biras acıklarmısın:):2:

BUCİ canım kredi demişsin ne kredisi bu biras acıklarmısın:):2:

yani yeni üyenin sipariş vermesi için kredi.. eğer kredisi açılmazsa sipariş veremez. 295 tl kredisi vardır her üyenin. ve bütün danışmanlar toplam 295 tllik sipariş verebilir. eğer kredisi açılmazsa 1 tl dahil sipariş veremez. bunun için direktör yada sponsorunuzu arayıp yeni üye yaptığınız kişinin danışman kodu yada adını soyadını söylemeniz gerek.

cnm arkadaş direkt direktörüne de bilgileri verebilir, hem üyeliği hemde kredisi açılır,artı uğraşmaz:KK6:

[SUB]kızlar merhaba, oriflame danışmanı olmaya karar verdim bugun direktörümle konuştum hafta sonu dökümanları yollayacak bana ve ona göre bakıp danışman olmaya karar vereceğim iyi mi yaptım bilmiyorum eglenceli bulduğum için kalkıştım bu işe:) kısıtlamaları zorunlulukları olmadıgı için özgürce yapabilecegim için cazip geldi bana:):) hadi hayırlısı:KK70::KK66:[/SUB]

hoşgeldin cnm,umarım kullandıkça çok memnun kalırsın:KK8:

Merhaba arkadaşlar.İnternetten sipariş ile ilgili sizden biraz bilgi almak istiyorum.Öncelikle kendim alışveriş yaptığım için sadece bir katalog gelmesini sağlamak için hangi bölüm işaretleniyordu.Bir de internet sipariş fiyatı katalog fiyatından daha ucuz görünüyor.Bense güneş gözlüğünü daha ucuza alabilmek için ona göre bir fiyatlama yapmıştım en sonunda ödeyeceğim ürünlerin ayrı ayrı fiyatını belirleyen bir liste görünecek mi?Yani eksikli kalırsa ürün ekleme yapabilecekmiyim yada internet indirimli ürünlerden ekleyebilecekmiyim.Teşekkür ederim.

canım katologu boş ver sen internetten katologa bak öle sipariş ver derim,interntten sipariş verince ucuz oluyor mu bilmem ama sen kendin sipariş verirsen daha ucuz oluyor katologdaki fiyattan biras daha düşük fiyat oluyor bunu sipariş verirken oriflame nin sitesinden rahatlıkla görebilirisn hem aldıgın ürünüde sipariş bölümde görebiliyorsun sonradan ekleme yapabilir veya siparişi sileblirisin:KK1:

Son düzenleme:
canım katologu boş ver sen internetten katologa bak öle sipariş ver derim,interntten sipariş verince ucuz oluyor mu bilmem ama sen kendin sipariş verirsen daha ucuz oluyor katologdaki fiyattan biras daha düşük fiyat oluyor bunu sipariş verirken oriflame nin sitesinden rahatlıkla görebilirisn hem aldıgın ürünüde sipariş bölümde görebiliyorsun sonradan ekleme yapabilir veya siparişi sileblirisin:KK1:

Canım ya yardımına ihtiyacım var.Şu an internetten sipariş veriyorum da.Siparişi güncelle dedim.O fazlalık katalogları çıkarttım.Yalnız 82 T.L.civarı alışveriş var. Ama 2 tane parfüm eklemişler.Amber Elix EDP fiyatı 42.23 T.L. ve Mıss O EDT fiyatı 42.23 T.L. bunları çıkartayım mı yoksa bunlar bana indirimli olarak satılacak promasyon ürünler mi? Netteysen bir el atıver de şu siparişi tamamlayayım.Teşekkürler canım

Canım ya yardımına ihtiyacım var.Şu an internetten sipariş veriyorum da.Siparişi güncelle dedim.O fazlalık katalogları çıkarttım.Yalnız 82 T.L.civarı alışveriş var. Ama 2 tane parfüm eklemişler.Amber Elix EDP fiyatı 42.23 T.L. ve Mıss O EDT fiyatı 42.23 T.L. bunları çıkartayım mı yoksa bunlar bana indirimli olarak satılacak promasyon ürünler mi? Netteysen bir el atıver de şu siparişi tamamlayayım.Teşekkürler canım
canım sen üyesin dimi oriflame sitesine dur ben bi bakim o bahsettigin ürünlere hemen dönücem sana bi dk..:KK34:

Bunlar sanırım hoşgeldiniz programı ürünleri ama daha başka sipariş veremem bu ay.:KK50: Onun için çıkartayım çünkü 100 BP ve 150 BP puan toplayana indirimli oluyor sanırım.:KK19:

Bunlar sanırım hoşgeldiniz programı ürünleri ama daha başka sipariş veremem bu ay.:KK50: Onun için çıkartayım çünkü 100 BP ve 150 BP puan toplayana indirimli oluyor sanırım.:KK19:
canım valla sende nasıl oluyo bilmıyorum ama sipariş verdiğinde sepete eklediğinde yani o sölediğin fiyattan daha düşük olmuyormu?
hem o sölediğin parfümlerden biri bu ay misss o 28.38 fiyatı

Valla anlamadım güzelim İkisini de eklemişler bana ve ikiside şu yeni kaydolanlara 100 puan toplarsan hoşgeldin programında 5 T.L.ye düşecek olan parfümler.Ama malesef bütçeyi aşamam en iyisi sileyim ben Kusura bakma seni de meşful ettim.Cansın.Teşekkür ederim yardımın için en azından sipariş etmeyi öğrendim. :KK69:

evet canım yaklaşık 140 tl ye ulaştıgında siparişlerin miss o 5 tl ye düşüyor. nese sen bu ay fazla masraf yapma:KK70: sana kolay gelsin:)

X