ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

2 sayfa önce ayrıntılı anlatmaya çalıştım ben o yazımı bulursanız size yardımcı olur
bence kendiniz internetten sipariş verin anlamadığınız yerlerde sponsorunuzu arayıp sorun eğer tanımıyorsanız bence sifrenizi vs verip onun giriş yapıp sipariş vermesini istemeyin
bazen kötüye kullanım olabiliyor çünkü
ayrıntılı sipariş yazım beğenildi belki gözükür nereden bakılıdığını bende bilmiyorum kk forum özelliklerini hala seneler oldu çözemedim :KK9:

Canım çok teşekkür ederim.Çok yardımcı oldun yazını ben bulurum.Özellikle aydınlatıcı bilgin için teşekkür ederim.:KK16:

ayın 29 una kadar ödeme yapacağım akbanka gidip sadece danışman kodumu vermem yeterlimi yoksa oriflamein bi hesap nosu falan varmı yardımcı olursanız sevinirim,keşke bu ay kayıt yaptırsaydım 1 tl.olduğunu bilmiyordum hiç yoktan 20 tl.ödeyeceğim ayrıca sponsorum hediye filanda göndermedi:KK59:

cnm faturanıda götür sadece danışman kodu yetiyo ben şimdiye kadar hiç rastlamadm tc isteyen bi kişiye,tebden yatırıyrm bende

merhaba arkadaşlar bende yeni temsilci oldum ve ilk siparişimi verdim.
sould parfüm aldım eşime. herkes çok beğendi ilk siparişi aldım bile :KK76:
:KK73:
soul çooooooooookkkkkkkk hoooooooooooşşşşşşşşş

Merhaba kızlar.Kendi ihtiyaçlarımı karşılamak için yeni üye oldum.Şu an katalog yolda.Bana bulunduğum İlden bir sponsor tespit edildi.Ama onunla herhangi bir irtibatım olmadı.Şimdi sizlere sorum kendim internetten mi sipariş verirsem iyi olur yoksa sponsor ile muhakkak irtibatlaşmam mı gerekir. Bir de eğer ürünleri internetten sipariş edersem ödemeyi nasıl yapıyoruz.Biraz bilgilendiririrseniz sevinirim.:KK16:

eğer direktörünle beraber takım siparişi verirsen daha az kargo parası veriyosn diyee biliyorm hatta sanırım oda,sipariş teslim yerinde direktörnü seçrek veriliyomş sanırm onu sor öğren derim 7bçk gibi bişey vermktense daha az verirsin. yada hizmet yerleri olan illeerde yaşıyosan ordanda alablrsn ordada 3.45tl hizmet bedeli kesiyolar sadece, bu arada 3.20ydi 3.45 olmş:KK4:

bende oriflame yapıyorum ama burda uye yapmak yasak sanırım :)

evt cnm satış/üye yapmak yasak:nazar:

Walla daha sipariş vermedim ama ödüm kopuyor stoklar tükenecek diye de. Bu ay HP3den faydalanacağım, biraz daha sipariş alsam iyi olacak.

Kendime alacaklarım,
Deodorantlı vücüt pudrası, eşime glacier, bi de tabii ki internet fırsat ürünlerine bakacağım neler varmış...
:21:

Kızlar oriflamenin özellikle inatçı siyah noktaları giderici bir kremi mevcut mu?Clean clear kullanıyorum banamısın demiyor.Cilt gözeneklerim geniş.Özellikle burnumdaki siyah noktalardan nefret ediyorum.Ne dersiniz? Katalog henüz elime geçmedi. Kullanan varsa öneriyor musunuz?

essentials gece ve gündüz kremi kampanyada 1 alana 1 bedavaymış
bir de37.sayfadaki sun moon ve eclipse parfümler 14.90mış kokuları nasıl bilen var mı? mavisinden almayı düşünüyorum da.

Kızlar oriflamenin özellikle inatçı siyah noktaları giderici bir kremi mevcut mu?Clean clear kullanıyorum banamısın demiyor.Cilt gözeneklerim geniş.Özellikle burnumdaki siyah noktalardan nefret ediyorum.Ne dersiniz? Katalog henüz elime geçmedi. Kullanan varsa öneriyor musunuz?

Katalog elimde bahsettiğim ürün Pure Skin Derinlemesine Etkili Yüz Toniği.Siyah noktalara iyi geldiği yazıyor katalogda.Bu ürünü kullanan oldu mu arkadaşlar.Tonikmiş pek işe yarayacağını düşünmüyorum ama kullanan varsa bir sorayım dedim.

kızlar merhaba ben de bir arkadaşın ricası üzerine üye olacağım ama tereddütlerim var kimlik fotokopisi falan istiyor.1 tl imiş üyelik şimdi. benim kafama şu takıldı 150 bp kaç liralık ürüne tekabül ediyor.

kızlar merhaba ben de bir arkadaşın ricası üzerine üye olacağım ama tereddütlerim var kimlik fotokopisi falan istiyor.1 tl imiş üyelik şimdi. benim kafama şu takıldı 150 bp kaç liralık ürüne tekabül ediyor.

Hayırlı olsun canım, bence kaçırma fırsattır.
150 puan da tahminim 200-250 lira arası birşeydir, yanılıyorsam düzeltin arkadaşlar.
Yalnız 150 puan yapman demek hem hp hediyesini hem de kat kat kazan ürününü 5 liraya alabilmen demek, oradan da karlısın.

Hayırlı olsun canım, bence kaçırma fırsattır.
150 puan da tahminim 200-250 lira arası birşeydir, yanılıyorsam düzeltin arkadaşlar.
Yalnız 150 puan yapman demek hem hp hediyesini hem de kat kat kazan ürününü 5 liraya alabilmen demek, oradan da karlısın.

teşekkür ederim.

rica ederim. ben de yeni sayılırım. denemek için girmiştim, sanırım kalıcıyım. Ürünler genel anlamda iyi çünkü. Her kesime hitap edebilirsin.

kızlar orıflame faturamı 5 gün geciktirdm akbankta faturayı ödedim ama faizi gözükmüyormuş anaparayı ödedim ama faizi nolcak ben artık sipariş vermiycem üyeliğimi iptal ettircem bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirm
müşteri hizmtlrni aradığımda 1haftalık borca 11 lira faiz gelmş diynce şokk oldm:2:

kızlar orıflame faturamı 5 gün geciktirdm akbankta faturayı ödedim ama faizi gözükmüyormuş anaparayı ödedim ama faizi nolcak ben artık sipariş vermiycem üyeliğimi iptal ettircem bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirm
müşteri hizmtlrni aradığımda 1haftalık borca 11 lira faiz gelmş diynce şokk oldm:2:

evet zaten bu bilinen birşey faturalarımızı zamanında odemessek %20 faız gelıyor
bunu kredı kartınızla sıstemden odeyebılırsınız. odeme yaptıktan sonra sıparıs vermeye devam edebılıyorsunuz.
borcunuzu odedıkten sonra dilekçe verip uyelıkten cıkabılırsınız
ama neden uyelıkten vazgecıyorsunuz onu anlayamadım :KK45:

150bp urun 270-290 tl arası bır urune denk gelıyor bu ay bu satısı yaparsanız amber elixir kazanırsınız
100 bp 170 - 190 tl arası bır satısa denk gelır bu ay yenı uyeysenız bunu yapar hosgeldne gırersenız mıss o parfum alıyorsunuz
bu parfumler sıze 5 liraya gelıyor bu parfumlerın degerı 55 lira fılan

+2 uye yapıp hosgeldıne gırerlerse Stockholm Collection Çanta kazanırsınız degerı 69.90
+1 uye yapıp hosgeldıne gırerse Stockholm Collection Makyaj Çantası kazanırsınız degerı 29.90 tl

ayrıca bunların yanında kota zorunlulugu yok bır urunde olsa 10 urunde olsa farketmez
ama ne kadar cok sıparıs alır bu sevıyelere cıkarsanız uye yaparsanız o kadar cok kazanırsınz ve yukselırsınız

evet zaten bu bilinen birşey faturalarımızı zamanında odemessek %20 faız gelıyor
bunu kredı kartınızla sıstemden odeyebılırsınız. odeme yaptıktan sonra sıparıs vermeye devam edebılıyorsunuz.
borcunuzu odedıkten sonra dilekçe verip uyelıkten cıkabılırsınız
ama neden uyelıkten vazgecıyorsunuz onu anlayamadım :KK45:

canım ben üye olalı 3 ay oldu siparş verdm sattm şikayt aldığm oldu
birde para peşnde koşmak sıktı zamnında toplaymadım iptali onun için
istiyorum..
benim sormak istdğim akbanka ödeme yaptım "kart kullanmıyorm"
faizi gözkmyor dediler şimdi sipariş vermzsm o faizi nasıl
nereye ödeyceğim

canım ben üye olalı 3 ay oldu siparş verdm sattm şikayt aldığm oldu
birde para peşnde koşmak sıktı zamnında toplaymadım iptali onun için
istiyorum..
benim sormak istdğim akbanka ödeme yaptım "kart kullanmıyorm"
faizi gözkmyor dediler şimdi sipariş vermzsm o faizi nasıl
nereye ödeyceğim

anladım merve hanım faızler bırde ıng bankta gozukuyor zaten oraya para ytırdıgınızda anında hsb gecıyor
bırde merak ettım hangı urunden sıkayet aldınız

X