ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bir üyem 150bp hediyesini yazmayı unutmuş bilen arkadaşlar yardımcı olsun ne yapmalıyız.alabilir mi hala yoksa hakkı bitti mi?

ya arkadaşlar şu kargo işi çok canımı sıkıyor kargo gelecek acil işin çıktı kargoyu arıyosun şu saate kadar gelebilir mi rica ediyosun hayır saat veremiyoruz diyolar deli olacam ya
şu işin bi yolu yok mu bilen var mı
komşuya falan bırakılsa ne yapmak lazım:44:

ben evde olmadığım zaman komsuma bırakıyorlar ve nedense hep evde olmuyorum :79: ALLAH razı olsun komsum hiç bırakmıyor alıyor hemen

ben evde olmadığım zaman komsuma bırakıyorlar ve nedense hep evde olmuyorum :79: ALLAH razı olsun komsum hiç bırakmıyor alıyor hemen

ama nasıl bırakıyor işte benim bırakmıyor yoksam çekip gidiyor
komşumun ziline bassa alacakta basmayınca kadın ne bilsin benim zile aşagıdan basıyo yoksam çekip gidiyor
deli olacam ya sabahtan beri 10 kere aradım kargoyu sinir ettiler beni

Son düzenleme:
kızlar merhaba benim seviyem %3 oldu geçen ay ama bu ay sisteme girip baktığımda yeniden düşmüş gözüküyorum. her ay seviyem yenilenicekmiş bu bana çok saçma geldi ben heray düşüceksem nasıl yükselebilirim ki :26:

ben kendim kullanmadım ama bi etkisi yok diye duymuştum yine de denemek istiyosan bişi kaybetmezsin

kızlar çok teşekkür ederim verdiginiz cevaplar için

kızlar benim çok acil cevaba ihtiyacım var. 150bp yaptım ama hediyeye karar veremiorum. çantayı beğenmedim pek. parfümün de kokusunu bilmiorum ii mi sizce yoksa kolyeyi mi isteyeyim

evet ya bende merak ediyorum onu. bide çok daha üst seviyeler var 1000 bp felan istiyorlar. şok oldum yanii .s

evet ya bende merak ediyorum onu. bide çok daha üst seviyeler var 1000 bp felan istiyorlar. şok oldum yanii .s

Boşuna demiyoruz sistem bozuk diye..

Satış yaparak yükselmek çok zor. Ancak ekip kurarak mümkün. Milletin sırtından faydalanarak yani. O yüzden direktörleriniz ikide bir size satışlar nasıl diyor.. O yüzden 100 bp, 150 bp baskısı yapıyorlar.. Başka türlü yükselemezler çünkü..

Son mesajlara bir göz attım da lütfen paylaşımlarınızı başka sistemleri karalamak üzerine kurmayınız...

Hepinize kolay gelsin..

teşekkür ederim kızlar çevremde erkeklere satış yapabileceğim ortam olmuodu ben de kolyede karar kıldım

ben direktöre çok saçma olduğunu söyledim ama bana 18 yıldır bu işi yapıyorum kimse saçma dememişti dedi saçma tabii ben 1 ay %3 olayım sonra seviyem düşsün nasıl iştir bu ya

Son mesajlara bir göz attım da lütfen paylaşımlarınızı başka sistemleri karalamak üzerine kurmayınız...

Hepinize kolay gelsin..

Uzatmamak adına bir şey söylemeyeceğim yoksa uzatmak istesem "demokrasi nedir" cümlesine kadar uzatırdım bu cevabınızı.. Neyse.. Herkes tarafını seçmekte özgürdür. Kabullenenler ve sesini çıkaranlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…