ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bi kere siparişlerini toplu göndermeye bak kargo ücreti yada kargo sıfırlama ürünü almak zorunda kalma.kelebek makyaj paleti mart ayının kat kat kazan hediyesi sadece mart aı için geçerli ve senin önce yapmış olduğun 70 ve 73 puanlar nisanda sayılmıcak yani sadece bu ay için geçerli ayrıca nisanın kat kat kazan hediyesi de s8 erkek parfümü 150 bp yaparsan onu alablirsin

oriflame mart ayı kataloğunda 15.sayfada 4 adet koku var,(çanta boyu hepsi
30 ml) daha önce denemedim ben hangilerini tavsiye edersiniz arkadaşlar?

very me şeftalili olan.Hani aşırı bi kapatıcılık beklenmemeli ama hafif kızarıklıkları kapadı bnde sivilce izleri var onları hafiftende olsa kapattıı berraklık veriyo

e güzelmşş benimde öyle çok koyu renkte izleerim yok bi dahakinde onu deneyeym bakalım

oriflame mart ayı kataloğunda 15.sayfada 4 adet koku var,(çanta boyu hepsi 30 ml) daha önce denemedim ben hangilerini tavsiye edersiniz arkadaşlar?

bay olarak soruyosan midsummer hoş,byn olarak dersen dancing ladyi biliyorm güzeldi ama amber elixiri cidden merak ediyorum çünkü içinde misk olan parfümler genelde hoşuma gider amberin biraz ağır olduğu için kış kokusu olarak daha güzel olduğunu söyleyenler vardı forumda bilgin olsun

hani bazı yorumlarda diyosunuz ya 150 bp çok fazla falan diye eğer bi tanıdığınız akrabanız falan varsa verin kataloğu okuluna götürsün okullarda fena sipariş geliyo. ben lise 2'ye gidiyorum ve sınıfımın kızları hatta erkekleri çok süslüler Katalog daha dün geldi bugün okula götürdüm herkes bi sürü sipariş verdi 160 bplik sipariş verdim az önce. herkes bi ruj parlatıcı alsa bi sürü bp geliyo. benden tavsiye çocuğunuz yeğeniniz felan varsa söyleyin onlara götürsünler kataloğu :)

Lütfen bana da cevap verin

Ben sırf dancing lady için oriflame üye oldum diyebilirim bayılıyorum ona amber elixiride merak ediyodum koku kartlarından baya hoş geldi kokusu bi tanıdık ta varmış onuda çok beğendim amber elixiri orjinalboyutunda alıcam ama e zmna kısmet bilmiyorum bi yığın parfümüm var çünkü

bende lise 3teyim ama her sınıf o kadar süslü olmuyo gerçi ben her ay 150 bp yapıyorum ama genede zor oluyo bp ler düşse hiçte fena olmaz yani

aslında kızlar herkes o ay sipariş ettiği ürünler geldiğinde fotoğraf çekse burda yayınlasa olmazmı ? bazılarını swatclasa mesela kendine ait olanları.sonra müşterilerinin memnuniyetini söylese mesela .Mesela ben söyliyim kajal kalem çok güzel değdirdiğin an boyuyo.very me renkli nemledndiricidende çok memnunum ayrıca

ya arkadaşlar internetten ürünleri sipariş verirken listede neden bpler düşüyo bilen varmı hangi bp yazan yer doğru kavrayamadım..

çok haklısın ama aynı şeyi üni.de düşün hangi birine verceksn ki ben tek katalog alıyrm normalde çünkü hiç bi zmn 100 bpyi aşan sipariş girmedm ama tabi yine yolluyorum yurtta kalan arkadaşlarma

Lütfen bana da cevap verin

daha bugün red bişey renginden sipariş verdim cnm arkadaş istedi, cuma alıcam o yüzden bilmiyrm hem yeni olduğu için alan yoksa yorumda gelmez daha ama kırmızısına bakaym cuma haber veririm

ya arkadaşlar internetten ürünleri sipariş verirken listede neden bpler düşüyo bilen varmı hangi bp yazan yer doğru kavrayamadım..

bende bilmiyorm cnm ama bikaç syf önce yeni dönemde bpler düşücek ürünlerin bpleride düşücek gibi bişey yazmıştı acaba şimdiden mi başladılar uygulamaya?direktörüne sor cnm:26:

Teşekkür ederim canım senden haber bekleyeceğim
:79:

yardım yardım yardım :18:

yaş 30
cilt karma
ilk hafif kırşıklıklar başlamış mimiklerde falan
şikayetler yanaklarda kuruluk alın bölgesi hafif yağlı.
bu müşterime uygun temizleyici tonik ve bir krem öneride bulunursanız sevinirim
deneyimli arkadaşlarım cevaplarınızı bekliyorum

silk beautynin kokusu muhtesem :)
şiddetle tavsiye ederim el kremi ve rolon aldm o seriden parfumlü gibi cok cekici bir koku :)

canım nemlendirici olarak optimals time relax day cream öneririrm spf8 korumalı güzel bir krem.Mimik çizgileri ve ince çizgilere yönelik bir krem.Zaten arkadaşın da ilk kırışıklık evresindeymiş.

başka bir önerim de aqua-rhythm cilt yenileyici serum.Bu da ilk kırışıklık belirtilerine karşı geliştirilmiş bir serum.Kullananlar çok memnun ve tek kullanım sonrası %81 nem kazanıyormuş cilt açıklamasında öyle yazıyor.

temizlry,c, jel olarak da üzüm özlü antioksidan köpüren temizleyiciyi öneririm.Benim cildim de arkadaşının cildine benziyor ve ben bu serinin kremlerini kullanıyorum gerçekten iyi geliyor yüzüme.

veya optimals serisinin karma ciltler için olan temizleyici ve toniklerine bakabilirsin ama bunlar yanakları kuru olanlara pek uygun değil bence

canım dancing ladyi tavsiye etmem ben.Koku kartında beğenip almıştım.Bir kere özel bir koku değil,hiç kalıcı değil,3 saat sonra mesela üstümü değiştirirken kıyafetimde kokusuna dair birşey kalmıyor sıradan alkollü ekşi bir koku kalıyor.yani bence kişilikli bir koku değil,kalıcı kesinlikle değil.Amber elixır a herkes ağır diyor ama benim bir fikrim yok

canım ascendant diyorum kalıcılık ve koku süper babam da çok beğeniyor.Hem nisan ayında 30ml boyunda olan baya iyi fiyatı sayfa 119da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…