ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar saçlarım yağlı iki günde bir yıkıyorum oriflame den şu şampuanı aldım ve gerçekten işe yaradı diyebileceğiniz bir şampuan varmı ;? :44:

kızlar saçlarım yağlı iki günde bir yıkıyorum oriflame den şu şampuanı aldım ve gerçekten işe yaradı diyebileceğiniz bir şampuan varmı ;? :44:

HairX Yağlı Saçlar için Kuru Şampuan
Vitadry kompleks içeren kuru şampuan saç yıkama aralıklarını uzatmanıza yardımcı olur. İçeriğindeki mentol, gliserin ve E vitamini ile pratik ve etkili sprey saç derisindeki yağı emerek temiz ve canlı görünümlü saçlara sahip olmanızı sağlar. 150 ml.
20361_4.png

14,90 TL

kullandm memnunum çok sık yağlanan saçlarm vardı okula da böyle kirli görnmlü saçlarla gtmk istemezdm .. bu kuru şampuanı her an kullanablyrdm .. şampuanlarnı da kullanyrdm ..

14720_4.png
HairX Yağlı Saçlar için Dengeleyici Saç Kremi 9,90
14719_4.png
HairX Yağlı Saçlar için Dengeleyici Şampuan 9,90

Son düzenleme:
Vitadry kompleks içeren kuru şampuan saç yıkama aralıklarını uzatmanıza yardımcı olur. İçeriğindeki mentol, gliserin ve E vitamini ile pratik ve etkili sprey saç derisindeki yağı emerek temiz ve canlı görünümlü saçlara sahip olmanızı sağlar. 150 ml.
20361_4.png

14,90 TL

kullandm memnunum çok sık yağlanan saçlarm vardı okula da böyle kirli görnmlü saçlarla gtmk istemezdm .. bu kuru şampuanı her an kullanablyrdm .. şampuanlarnı da kullanyrdm ..

14720_4.png
14719_4.png
teşekkür ederim deniycem

kızlar sizlere bir sorum olucak daha önceki msjmda da anlattığım gibi bir arkadaşım oriflame üye oldu ve bizlere gelişinden veriyor ancak bize 2 kişiyi daha üye yaparsam hediye kazanıcağım dedi benimde aklımda ne zamandır vardı ancak kararsızım..
Hiçbir bilgim yok bu konuda..
Size sorucağım sorulardan sonra karar vericem..Sorularım ;
1)-Her ay düzenli sipariş verme zorunluluğum var mı ? (avonda 3 ay vermeyince iptal oluyor burda buna benzer bir sınırlama var mı?)
2)_Kayıt yenileme gibi bir ücret var bu tam olarak ne oluyor?
3)-Kargo ücreti vb durumlar ne kadar ve hangi durumlarda kargo ücreti vermiyoruz?
4)-100 bp ve 150 bp sayılarını bir türlü anlamadm..Kargo ücreti ödememek için 100 mü 150 mi yapmam gerekir..?
5)-Sadece kendime ve anneme belki çok yakınlarım için üye olabilirim başka kimseyle uğraşmak istemiyorum yani parasını verir vermez herkese güven olmuyor..bu yüzden sakıncalı durumları olabilir mi..?
6)-Ürün geldikten kaç gün sonra ödemesini yatırmak gerekir kaç gün vade veriliyor..
7)-Birde nerelerden yatırılabiliyor..Kredi kartı kullanmam bu yüzden banka havalesi ptt gibi yerlerden ödeme yapılabiliyor mu?
Biraz fazla soru sordum ancak bunları çok merak ediyorum kızlar...Arkadaşımda yeni üye olduğu için oda bir çok şeyi bilmiyor o yüzden burdan sormak istedim..
Sorularımı yanıtlarsanız çok sevinirim..:KK31:

kızlar sizlere bir sorum olucak daha önceki msjmda da anlattığım gibi bir arkadaşım oriflame üye oldu ve bizlere gelişinden veriyor ancak bize 2 kişiyi daha üye yaparsam hediye kazanıcağım dedi benimde aklımda ne zamandır vardı ancak kararsızım..
1)-Her ay düzenli sipariş verme zorunluluğum var mı ? (avonda 3 ay vermeyince iptal oluyor burda buna benzer bir sınırlama var mı?)
3)-Kargo ücreti vb durumlar ne kadar ve hangi durumlarda kargo ücreti vermiyoruz?
4)-100 bp ve 150 bp sayılarını bir türlü anlamadm..Kargo ücreti ödememek için 100 mü 150 mi yapmam gerekir..?
5)-Sadece kendime ve anneme belki çok yakınlarım için üye olabilirim başka kimseyle uğraşmak istemiyorum yani parasını verir vermez herkese güven olmuyor..bu yüzden sakıncalı durumları olabilir mi..?
6)-Ürün geldikten kaç gün sonra ödemesini yatırmak gerekir kaç gün vade veriliyor..
7)-Birde nerelerden yatırılabiliyor..Kredi kartı kullanmam bu yüzden banka havalesi ptt gibi yerlerden ödeme yapılabiliyor mu?
Biraz fazla soru sordum ancak bunları çok merak ediyorum kızlar...Arkadaşımda yeni üye olduğu için oda bir çok şeyi bilmiyor o yüzden burdan sormak istedim..

sana en iyi ben yardımcı olablirm çünkü bnde aynılarını sormuştummm .
1.her ay sipariş zorunluluğu diye bişey yok ama istemesene veriyosun emin oll
2.1 yıl sonra sipariş vermezsen üyelik düşer yenilersen 5 tlyle enileyeblirsin
3.kargo ücreti 7 lira fakat her ay kargo sıfırlama ürünü bişey var onu alablirsin ama normal kargo ücreti 6.30 150 bp yaparsan kargo ücretsiz
4.bp demek her ürünün fiyatına göre ayarlanan puan demek 1 bp yaklaşık1.700 tl ye fln denk geliyo
5.paranı alablirsin bence bu zor değil ayrıca çok yakın olmasada güvendiğin insanlara sat
6.21 gün süre var 21 gün içeriisinde ödeyeblrsin
7.bnmde krei kartım yok bn faturamı verip akbanktan yatırıyorum pttdende yatırablirsin ama emin değilim 2.5 veya 3.5 tl ücret kesiliyo

ben kısacaaaaaaaa çokk memnunum üye olduğum için başla bırakamıycaksın emin ol :KK61:

arkadaşlar benim çarşamba gününe kadar sipariş vermem gerekiyor ama ala 100 bp yi tamamlayamadım. Çevremdeki çoğu kişi para harcamaktan korkuyor o yüzden bişey satamıyorum alsalarda 1 tane el kremi falan ben bu puanı nasıl tamamlayabilirim önerilerinize ihtiyacım vaarr :26:

arkadaşlar benim çarşamba gününe kadar sipariş vermem gerekiyor ama ala 100 bp yi tamamlayamadım. Çevremdeki çoğu kişi para harcamaktan korkuyor o yüzden bişey satamıyorum alsalarda 1 tane el kremi falan ben bu puanı nasıl tamamlayabilirim önerilerinize ihtiyacım vaarr :26:

kendi kullandığın ürünler varsa ve memnunsan memnuniyetinden bahset farklı sorunları olanlara burdaki deneyimlerdekileride göz önünde bulundurarak öner mesela yüzün kuru şunu önereblirm gerçekten işe yarıyomuş de burayı öner aklınızdaki soru işaretlerini sorun de annenize fln verin tanıdıklarınızda katalog bırakın süslü akrabalarınıza gidin en azından satmasınız bile bunu sattığınız bilinsin ki ihtiyaçlarında size yönelsinler okula giden akrabalarınıza katalog verin hatta ona kçük hediyeler alınki oda zevkle yapsın

kendi kullandığın ürünler varsa ve memnunsan memnuniyetinden bahset farklı sorunları olanlara burdaki deneyimlerdekileride göz önünde bulundurarak öner mesela yüzün kuru şunu önereblirm gerçekten işe yarıyomuş de burayı öner aklınızdaki soru işaretlerini sorun de annenize fln verin tanıdıklarınızda katalog bırakın süslü akrabalarınıza gidin en azından satmasınız bile bunu sattığınız bilinsin ki ihtiyaçlarında size yönelsinler okula giden akrabalarınıza katalog verin hatta ona kçük hediyeler alınki oda zevkle yapsın

tşk ederim canım. birde bu promosyonlu ürünleri sipariş verirken nasıl vereceğiz?
Mesela bir alana bir bedava diyor ve bedava ürününde cinsini rengini belrtmem gerek onu nasıl belirteceğim?

tşk ederim canım. birde bu promosyonlu ürünleri sipariş verirken nasıl vereceğiz?
Mesela bir alana bir bedava diyor ve bedava ürününde cinsini rengini belrtmem gerek onu nasıl belirteceğim?

almak istediğin bedava ürünün de kodunu siparişe gireceksin son sayfada promosyon çalıştıra basınca bedava olan ürünün fiyatı sıfırlanır

arkadaşının hediye kazanması için kendisinin ve yaptığı iki üyenin 100bpşer sipariş verip faturalarınızı zamanında ödemeniz lazım.

Ben sadece kendime çalışıyorum mesela.Üyelik 1tl iken bence üye ol.Sipariş vermek zorunda değilsin.İşine yarayan ürünler olduğunda kendine ve çevrene alabilirsin.Güvendiğin insanlara sözünün eri insanlara satış yap bence.son anda vazgeçenler,param yok diyenler olabilir sen mağdur olma.Ödeme sipariş verdikten sonra 21 gün içinde Akbank,Teb,fortis gibi bankalardan faturanı ücretsiz yatırabilirsin.Son günlere bırakmamaya çalış ödemeni,havalenin olması 2 işgününü bulabiliyor.Canım sorularının çoğunun cevabı önceki sayfalarda var,Mine de çoğunu cevaplamış zaten.Oraları da oku istersen kafanda iyice şekillensin:KK34:

almak istediğin bedava ürünün de kodunu siparişe gireceksin son sayfada promosyon çalıştıra basınca bedava olan ürünün fiyatı sıfırlanır

hımm tamam canım teşekkür ederim. Ben ilk kez sipariş vereceğim o yüzden nasıl yapacağımı bilemedim. Yardımınız için teşk ederim.

hımm tamam canım teşekkür ederim. Ben ilk kez sipariş vereceğim o yüzden nasıl yapacağımı bilemedim. Yardımınız için teşk ederim.

rica ederim canım.Yalnız bu dediğim sadece 1 alana 1 bedava yada ürün kodunu belirtiniz denilen ürünlerde geçerli.Set halinde satılan veya parfüm alınca tamamlayıcı ürünler hediye yazan gibi durumlarda aksi belirtilmedikçe ayrı ayrı kod girmemek lazım.Öyle durumlarda bedava ürünler listeye otomatik olarak eklenir.Siz de eklerseniz aynı üründen bir tane daha katalog fiyatı üzerinden sipariş etmiş olursunuz:KK34:

kızlar vermiş olduğunuz cevaplar için çok çok teşekkür ederim..:KK71:
çok yardımcı oldunuz..arkadaşımla bu konuyu görüşücem..
Son bir şey daha sormak istiyorum kayıt ücreti 1 tl iken üye oldum ama arkadaşımın vasıtasıyla değil kendim başvurarak ile üye oldum diyelim ve sipariş vermedim o ay sipariş vermedim diye kayıt ücreti yine 1 tl mi olucak yoksa kayıt ücretinin 1 tl olması için sipariş verme zorunluluğum var mı?

Son düzenleme:
kızlar vermiş olduğunuz cevaplar için çok çok teşekkür ederim..:KK9:
çok yardımcı oldunuz..arkadaşımla bu konuyu görüşücem..
Son bir şey daha sormak istiyorum kayıt ücreti 1 tl iken üye oldum ama arkadaşımın vasıtasıyla değil kendim başvurarak ile üye oldum diyelim ve sipariş vermedim o ay sipariş vermedim diye kayıt ücreti yine 1 tl mi olucak yoksa kayıt ücretinin 1 tl olması için sipariş verme zorunluluğum var mı?

bu ay içerisinde 1 ürün bile olsa sipariş vermen lazım canım 1tl kesilmesi için.Yoksa ilk siparişinle birlikte kayıt ücreti 20tl alınır.:KK34:

kokomm bu konuda Oriflame ile ilgili sorular soruluyor işte kargo kaç günde gelir,şunu kullandınız mı,üye nasıl yapılır,şu ürün iyi mi vs gibi diğer konuda sahip olduğumuz ürünlerin fotoğrafları var isteyen oradaki ürünleri inceleyip kendine uygun olanı,beğendiğini bulabilir.Sadece bizim sahip olduğumuz Oriflame ürünlerine özel.Yani diğer konuyu katalog olarak düşün:KK52:Bu konu kalbimiz diğeri de odacığı:KK64:

:KK9::KK66::KK66:

20361_4.png

14,90 TL

14720_4.png
14719_4.png

tatlım bunu nsl kullanıyosn anlatabilirmsn acaba?yani sadece saç diplerinemi sürüyosn nsl yani benim saçta çok çabuk yağlanır denemek istiyorm indirime girince ama 4-5k'larda bu ürün yok ne yazıkkii:KK58:

parfüm kullanıyosan parfüm sipariş et anında 100bpye fırlarsn:KK1:

canım iyice baktın mı benim ki de oriflame dergisinin içinden çıkmıştı.Bakmadıysan belki ordadır:KK34:

benim dergi içinden bi 2-3k.ların altın broşürü çıktıı:KK1::KK1:

ayyy söylemeyi unuttu ben, bikaç syf önce biri sormuştu yeni çıkan parlatıcılar nsl diye, red ovation almıştm arkadaşa bugün sürdürdüm güzel durdu katalogtaki kadar koyu durmadı bide fırçasını beğenmediğini söyledi maleseef ama süper simli bişey. simden nefret edenlere kesinlkle önermem o derece simlii :KK70:

Son düzenleme:
bu ay içerisinde 1 ürün bile olsa sipariş vermen lazım canım 1tl kesilmesi için.Yoksa ilk siparişinle birlikte kayıt ücreti 20tl alınır.:KK34:

Anladım cnm teşekkür ederim..Bu ay arkadaşımdan sipariş verdim o yüzden en iyisi beklemek gerek bir daha kayıt ücretinin düşmesini...:26:

X