ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ben oriflame beauty matte su bazlı fondöten almak istiyorum ama nasıl alacağım bilmiyorum. internette bulamadım...tanıdığım satış temsilcisi de yok :KK43: ne yapacağım..

busee35 danışman mısın yoksa olmak mı istiyorsun. eğer danışmansan sipariş ekranını biliyorsundur. eklemen gerekn bir kod var 729000 ve 99 kargo gönderi seçeneğini kullanman gerekiyor.

Enigma EdT
Enigma Dare to Dream Edition EdT
Midnight Pearl EdP
Delight EdT
Chiffon EdT
Intense Embrace Bayanlar
Precious Moments EdP

bu parfümlerin numunelerine ihtiyacım var siteye baktım ama sepete ekle seçeneği yoktu stokta mı yok acaba geçen ay da yazmıştım stokta yok yazmıştı
siz biliyorsanız söleyin lütfen

parfümleri görmek için linklere tıklayabilirsiniz

neden tek tek siparişini vriyorsun parfümlerin 722010 kodunu girersen 10 bayan 10 erkek numunesi geliyor. 100 BP siparişinde 5 TL ye 100 BP altındaki siparişinde ise 10 TL ye sahip olabiliyorsun numunelere...

neden tek tek siparişini vriyorsun parfümlerin 722010 kodunu girersen 10 bayan 10 erkek numunesi geliyor. 100 BP siparişinde 5 TL ye 100 BP altındaki siparişinde ise 10 TL ye sahip olabiliyorsun numunelere...

numuneler küçük şişe içinde mi geliyor acaba yoksa şu kağıt üzerinde olup da bilegimizi sürünce kokusu çıkanlardan mı

ben eşime almak istiyorum o da pek ağır kokuları sevmez ve biraz da erkeksi olsun istiyorum

canım erkeksi kokular kalıcı oluyor,kalıcı kokular da kişiden kişiye ağır diye nitelendirilebilir.Oriflame de en beğenilen erkek parfümleri Signature,Ascendant,S8 ve Eclat.

Ben Signature ı beğenmiyorum çünkü bana baharat kokusu geliyor içeriğinde olmamasına rağmen.İçeri şöyle armut,hindistan cevizi ve vanilya.Sanırım en beğenilen erkek kokusu ama bence değil :KK66:

Ascendant bence çok güzel bir koku.Babama aldım ben bu kokuyu.İçeriği şöyle,bergamutun taze notaları,tatlı rezene ve vanilya.Bazıları ağır buluyor ama çok seveni var.

S8 ve Eclat da güzel kokular ama bana sıradan erkek kokularından çok farklı gelmiyorlar.

Ben Excite'ı koklamıştım ferah ama erkeksi bir kokusu vardı ben çok beğenmiştim.Kendime bu kokulardan birini alcak olsam Excite'ı alırdım.

Şansın varsa bu kokuları bir kokla test et derim,sonuçta herkesin zevki farklı.Bana ağır gelen sana gelmez,sana gelen bana:KK34:

içeriklerini öğrenmek istersen oriflamein sitesine girip arama butonundan parfümlerin ismini yazarak içeriğini okuyabilirsin canım:KK34:

ben eşime almak istiyorum o da pek ağır kokuları sevmez ve biraz da erkeksi olsun istiyorum

Danışamansanız Koku numune seti satın alın 5 tl zaten.Küçük numune şişelerinde geliyor.Şöyle bir şey :

http://images.gittigidiyor.com/3332/ORIFLAME-PARFUM-NUMUNELERI-DENEME-BOYU-TESTIRLAR__33320845_0.jpg

Eğer danışman değilseniz ve bir danışman aracılığıyla alışveriş yapacaksanız size numune göstermesini talep edin.Çünkü gerçekten koku tavsiyeyle alınacak bir şey değildir.

ben DEMARCO'yu çok beğeniyorum. eşime birçok koku aldım S8, Exıte, Giordani Gold (Dolca Vita), Ascendant, Eclat Klasik, Flamboyant. ama içlerinde en beğendiğim hem tatlı hem çekici hemde erkeksi bir koku Demarco. geçtiği yerde rahatsız etmeyen çekici bir koku bırakıyor.

Bahsettiğiniz ürünün adı Ücret Sıfırlama Ürünü dür.Bu ürünün fiyatı 7 tl kodu da 729000 dir.Ücret sıfırlama ürününün amacı siparişin eve gelmesi değildir.Siparişinizi verirken sayfada 99-Adrese Teslim seçeneğini işaretlerseniz siparişiniz eve gelir.Peki bu ürün ne işe yarar?Oriflame'da adrese teslim kargo ücreti 6.35 tl'dir.Ama eğer 729000 kodunu sipariş listenize ekleyerek ücret sıfırlama ürününü alırsanız kargo ücreti ödemezsiniz.Listenizden otomatik olarak kargo ücreti silindiği gibi bir adet ücretsiz ürün de siparişinize eklenir.Bu ürün her ay değişen ve Oriflame tarafından belirlenen bir üründür.Bu ayki ürün mavi bir mascara.Güncel katalogtaki ücret sıfırlama ürününün ne olduğunu görmek için siparişinizle birlikte size gönderilen fiyat listesinin ilk sayfasının sol üst köşesine bakınız.Nitekim siparişinize otomatik olarak katalog ve fiyat listesi de eklenmektedir.Bunların birer adeti ücretsiz birer adetten sonrası ücretlidir.

Başka sorunuz? :KK68:
cok cok tskkur eedeerım cok saolun madem o zaman bısı daha sorayım ben bırını buldum benıı teeemsılcı yapacak amaa o dıokıı kargo sıfırlama urununu yazmaa benım bı arkadasım var temsılcım ona soluorum o gıdıp yerınden alıoo getırıo sanada ole yaparız bendee tereddut ettım ole eelden hosuma gıtmedı oo zamanda olmadım temsılcı acıkcası cunkuu o gıdıp getırıcek ama faturası nolucakk oluo mu bolee seeler

busee35 danışman mısın yoksa olmak mı istiyorsun. eğer danışmansan sipariş ekranını biliyorsundur. eklemen gerekn bir kod var 729000 ve 99 kargo gönderi seçeneğini kullanman gerekiyor.

yok been olmak ıstıorum daha danısman değılım daha once avon satıodum ama hıc memnun kalmadım bıraktım orıflamee almak ıstıorum ama ıste tereddut ettım bıraz forumdada yazdım yok beenı temsılcı yapıcak hanım elden getırıomus urunlerınıde o konuda tereddut ettım hosuma gıtmedı

yok been olmak ıstıorum daha danısman değılım daha once avon satıodum ama hıc memnun kalmadım bıraktım orıflamee almak ıstıorum ama ıste tereddut ettım bıraz forumdada yazdım yok beenı temsılcı yapıcak hanım elden getırıomus urunlerınıde o konuda tereddut ettım hosuma gıtmedı

sen ne istersen öyle olur ki istersen evine getirtirsin .düzgün bi direktör seç kendine cnm bu topiği iyice incele tüm sorularına cvp bulursun.

canım erkeksi kokular kalıcı oluyor,kalıcı kokular da kişiden kişiye ağır diye nitelendirilebilir.Oriflame de en beğenilen erkek parfümleri Signature,Ascendant,S8 ve Eclat.

Ben Signature ı beğenmiyorum çünkü bana baharat kokusu geliyor içeriğinde olmamasına rağmen.İçeri şöyle armut,hindistan cevizi ve vanilya.Sanırım en beğenilen erkek kokusu ama bence değil :KK66:

Ascendant bence çok güzel bir koku.Babama aldım ben bu kokuyu.İçeriği şöyle,bergamutun taze notaları,tatlı rezene ve vanilya.Bazıları ağır buluyor ama çok seveni var.

S8 ve Eclat da güzel kokular ama bana sıradan erkek kokularından çok farklı gelmiyorlar.

Ben Excite'ı koklamıştım ferah ama erkeksi bir kokusu vardı ben çok beğenmiştim.Kendime bu kokulardan birini alcak olsam Excite'ı alırdım.

Şansın varsa bu kokuları bir kokla test et derim,sonuçta herkesin zevki farklı.Bana ağır gelen sana gelmez,sana gelen bana:KK34:

içeriklerini öğrenmek istersen oriflamein sitesine girip arama butonundan parfümlerin ismini yazarak içeriğini okuyabilirsin canım:KK34:

numuneler bildiğiniz tester şişelerinde geliyor :KK66:

Danışamansanız Koku numune seti satın alın 5 tl zaten.Küçük numune şişelerinde geliyor.Şöyle bir şey :

http://images.gittigidiyor.com/3332/ORIFLAME-PARFUM-NUMUNELERI-DENEME-BOYU-TESTIRLAR__33320845_0.jpg

Eğer danışman değilseniz ve bir danışman aracılığıyla alışveriş yapacaksanız size numune göstermesini talep edin.Çünkü gerçekten koku tavsiyeyle alınacak bir şey değildir.

kızlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim ben yeni danışmanım henüz 2 aydır uğraşıyorum bu işle dediğiniz gibi en iyisi tester almak peki tester aldığımızda erkek ve bayan parfümlerinin kodunu ayrı ayrı mı yazıcaz yoksa hepsi bir arada aynı kod numarasıyla mı geliyor

nisan kataloğunda soul 30 lira olmuş indirime girmiş ama bende onun kokusunu pek sevmedim fiyatı iyiymiş aslında

S8 in kokusunu beğeniyorum bakalım nisanda kaç lira olacak katalog henüz elime geçmedi

kızlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim ben yeni danışmanım henüz 2 aydır uğraşıyorum bu işle dediğiniz gibi en iyisi tester almak peki tester aldığımızda erkek ve bayan parfümlerinin kodunu ayrı ayrı mı yazıcaz yoksa hepsi bir arada aynı kod numarasıyla mı geliyor

nisan kataloğunda soul 30 lira olmuş indirime girmiş ama bende onun kokusunu pek sevmedim fiyatı iyiymiş aslında

S8 in kokusunu beğeniyorum bakalım nisanda kaç lira olacak katalog henüz elime geçmedi

Kodları ayrı ayrı yazmana gerek yok,722010 kodunu giriyorsun sadece,set halinde geliyor...

setteki koku numuneleri şöyle..

GİORDANİ GOLD EDP

GLACİER EDT

ELVİE EDT

MİSS O EDT

S8 EDT

FREE ATTITUDE EDT

SOUL EDT

ASCENDANT EDT

DIVINE EDT

AMBER ELİXİR EDP

DIVINE SENSUAL EDP

SIGNATURE EDT

SENSORİA EDT

GLACİER ATHLETİC EDT

ENİGMA EDT

VOLUME EDT

PRECİOUS MOMENTS EDT

FLAMBOYANT EDT

GLACİER İCE EDT

B.ÇAY KOLONYASI

cok cok tskkur eedeerım cok saolun madem o zaman bısı daha sorayım ben bırını buldum benıı teeemsılcı yapacak amaa o dıokıı kargo sıfırlama urununu yazmaa benım bı arkadasım var temsılcım ona soluorum o gıdıp yerınden alıoo getırıo sanada ole yaparız bendee tereddut ettım ole eelden hosuma gıtmedı oo zamanda olmadım temsılcı acıkcası cunkuu o gıdıp getırıcek ama faturası nolucakk oluo mu bolee seeler

kızlar ben bu foruma yeni kayıt oldum. ben oriflame direktörüyüm. mayıs ayında çıkacak dergide yazımı okuyabilirsiniz. ismim Şule. burada yanlış bişey yazmak ya da yapmak istemiyorum. buraya geliş amacım oriflame hakkında insanların bakış açısını ve ne düşündüğünü öğrenmek. buradan teklif verilip verilmediği hakkında bi fikrim yok. ama ben danışman kaydı açabiliyorum.

bnde orifLame kuLLanmaya başLadımm çok memnunum :-) özelliklle optimals serisi kaliteli ve uygun fiyatLarda makyaj malzemeleride öLe ama parfümLerini bilmiorumm :-)

Merhaba.)
Ben oriflame satş temsilcisi olmak istiorum fakat pek bi bilgm yok yardımcı olcğınızı düşnerk mesaj atıyorum:)

.Biraz bilgi verebilir misinz:)
Yani avon satıyorum onda 85 tl üzeri siparişlerde kargo ücreti ödenmiyor. Oriflamede sınır kaç?
Bp diyorlar bu nedir.?
Panorama gibi bir dergileri var mı hediye kazanılıyor mu .)

YARDIMM

Son düzenleme:
Merhaba.)
Ben oriflame satş temsilcisi olmak istiorum fakat pek bi bilgm yok yardımcı olcğınızı düşnerk mesaj atıyorum:)

.Biraz bilgi verebilir misinz:)
Yani avon satıyorum onda 85 tl üzeri siparişlerde kargo ücreti ödenmiyor. Oriflamede sınır kaç?
Bp diyorlar bu nedir.?
Panorama gibi bir dergileri var mı hediye kazanılıyor mu .)

YARDIMM
kkargo meselesi oriflamede 150 puanı aşınca var.her ürünün fiyatına yakın oranlarla puanları var.panorama burda yok ama yeni kayıtlar için hoşgeldiniz adımları var üç adım üç ay boyunca 100 er bp yaparsan ayrı ayrı önce allık snra makyaj paleti sonra makyaj furça seti geliyo.birde her üyeye kat kat kazan kampanyası var.150 puanı aştığında hem kargo ödemiyosun hemde özel hediiyeleri 5 tl ye alabliosun

X