ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

üzüm özlü anti oksidan gündüz kremi,sayfa 66 daprofesyonel ruj ve kapatıcı fırcası nasıl bir ürün kullanan bilen varsa yardımcı olabilir mi? ruj mu fırcamı hem ruj hem fırca mı :26: yeni danışman olduğum için birçok ürün hakkında hiiç fikrim yok. sayfa 71deki eye liner sürülmesi kolay mı akar mı?

birde müşterilerimin sıkça sorduğu bir soru duş jelleri vucutta durulanmamış gibi kaygan bir his bırakıyormu?
glacier fiyatı çok uygun kokusu nasıl kalıcı mı?
çook soru sordum demii :126:

eyeliner benimde en yakın arkadaşım aldı siyah rengini aldı çok koyu olmadığını ama güzel olduğunu söyledi ve çokta memnun kolay sürülüyormüş iki kat çekiyormuş

duş jeli olarak ben şubat kataloğunda oldukça fazla " loves me " setini sattım
herkez aldı ben dahil
içinde duş jelide var kullanıyorum söylediğin gibi bir his vermiyor ve kokusu çok güzel
ondan da memnunum mart kataloğunda 77. sayfada
parfüm olarak bunu aldım şişesine hayran kaldım iyikide almışım çok güzel kokuyor
oriflame_grace_perfume.jpg

arkadaşlar ben parfüm numune seti verdim içinde çoğu istediğim parfüm yoktu
tek tek sipariş etmem gerekecek kodlarını nereden bulucam
herkes parfüm soruyor ama bende numune yok :KK43:

Son düzenleme:
eyeliner benimde en yakın arkadaşım aldı siyah rengini aldı çok koyu olmadığını ama güzel olduğunu söyledi ve çokta memnun kolay sürülüyormüş iki kat çekiyormuş

duş jeli olarak ben şubat kataloğunda oldukça fazla " loves me " setini sattım
herkez aldı ben dahil
içinde duş jelide var kullanıyorum söylediğin gibi bir his vermiyor ve kokusu çok güzel
ondan da memnunum mart kataloğunda 77. sayfada
parfüm olarak bunu aldım şişesine hayran kaldım iyikide almışım çok güzel kokuyor
oriflame_grace_perfume.jpg

arkadaşlar ben parfüm numune seti verdim içinde çoğu istediğim parfüm yoktu
tek tek sipariş etmem gerekecek kodlarını nereden bulucam
herkes parfüm soruyor ama bende numune yok :KK43:

canım şöyle birşey yapabilirsin.oriflame'ın sayfasında sağ üst köşede arama yeri varya oraya parfümün adını yaz arat numuneleri de çıkıyor zaten.oradan eklersin sepete :86:

evet sistem açılmış.ben sipariş verdim. çanta falan bitmeden .kızlar sıkıştıryordu .ohhh kurtuldum bitmeden girdim siparişimi....

evet sistem açılmış.ben sipariş verdim. çanta falan bitmeden .kızlar sıkıştıryordu .ohhh kurtuldum bitmeden girdim siparişimi....

hangi çanta canım makyaj çantası mı ondan bende vericem ama 3 gün daha beklemem lazım haber bekliyorum acaba biter mı o zamana kadar ne yapsam kararsız kaldım

içiniz birazcık rahatlıcaksa ben almıyorum :KK66: ama kesin biter stoklar o yüzden acele etmekte fayda var kızlar :KK76:

bende sipariş listemi yapiyim bari:21:
1-giordani gold makyaj çantası (şubat katalogundan)
2-mor makyaj çantası
3- s. güneş gözlüğü
4-kalpli rujlardan love pink (rengini çok merak ediyorum)
5-kalpli ruj love red
bu 2 tonu deneyen varmı acaba???:93:

kızlar çok acil yardıma ihtiyacım var. Az önce ilk üye kaydımı yaptım ancak kredi limiti açılmadı sipariş veremiyo. Sanırım ilk siparişi benim vermem gerekiyormuş ya da üyem ancak imzalı belgelerini gönderince açılacakmış kredisi. en azından ben okuduklarımdan bunları anlayabildim :KK70: o yüzden 1 saat içinde üyem adına sipariş vermeliymişim. Ancak nasıl yapacağımı bulamıyorum. bilgisi olan lütfen yardım etsin :KK43:

ya oriflame sitesinden nasil siparıs verebılırım arkadaslar yada satıs temsilcisi varsa burda bana mesaj atabilirmi bu ayki katalogdan almak ıstediğim seyler var lütfennn :KK43:(

ya oriflame sitesinden nasil siparıs verebılırım arkadaslar yada satıs temsilcisi varsa burda bana mesaj atabilirmi bu ayki katalogdan almak ıstediğim seyler var lütfennn :KK43:(

üye olmadan siteden sipariş vermenin imkanı yok ne yazıkki. Tavsiyem üyelik 1 lira iken oriflame danışmanı olman

kızlar çok acil yardıma ihtiyacım var. Az önce ilk üye kaydımı yaptım ancak kredi limiti açılmadı sipariş veremiyo. Sanırım ilk siparişi benim vermem gerekiyormuş ya da üyem ancak imzalı belgelerini gönderince açılacakmış kredisi. en azından ben okuduklarımdan bunları anlayabildim :KK70: o yüzden 1 saat içinde üyem adına sipariş vermeliymişim. Ancak nasıl yapacağımı bulamıyorum. bilgisi olan lütfen yardım etsin :KK43:

selam bugun toplantıdaydık ve bu konuyu ayrıntılı bır sekılde anlattılar.uye kaydını sen actıysan hemen lıderıne ve dırektorune bıldırmen lazım vıp dan kredısını acabılır.ayrıca uyenın ılk sıparısını sen gıreceksın dıye bır kural yok.uye kaydı acıldıgı takdırde kendısı de gırebılır.

X