ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

neden kimse soruma cevap vermiyor kimsenin cildi yağlı değilmi ya kimse bu orfilame kullanmıyor mu:84:

dur ben sana cevap vereyim.canım bak sana tavsiye edebileceğim pure nature'un kil maskesi var.organik bir üründür ve kullananlar çok memnun kaldı.bir de pure skin'in ürünleri var arındırıcısı,matlaştırıcısı,jeli falan o da idare eder yani.ama maskeyi kesin al.mart kataloğunda sayfa 29'da var.pembe olanı.ben yeşil ve sarısını kullanıyorum.

dur ben sana cevap vereyim.canım bak sana tavsiye edebileceğim pure nature'un kil maskesi var.organik bir üründür ve kullananlar çok memnun kaldı.bir de pure skin'in ürünleri var arındırıcısı,matlaştırıcısı,jeli falan o da idare eder yani.ama maskeyi kesin al.mart kataloğunda sayfa 29'da var.pembe olanı.ben yeşil ve sarısını kullanıyorum.

tşkler canım benim :KK8:

bir de o pure nature tea tree yağ var ya onu gece sürüyorum ama sabaha kadar bekletmelimiyim

yüzünün her yerine sürme sakın o yağı.alerji yapabilir ve bir sürü sivilce çıkartır.sadece sivilcelerin,izlerin,yaraların üstüne süreceksin.kızarıklığı falan alır.bir kulak temizleme çubuğunu batırıp sivilcenin üzerine uygula.akşam yatarken sür ve beklet sabaha kadar.

yüzünün her yerine sürme sakın o yağı.alerji yapabilir ve bir sürü sivilce çıkartır.sadece sivilcelerin,izlerin,yaraların üstüne süreceksin.kızarıklığı falan alır.bir kulak temizleme çubuğunu batırıp sivilcenin üzerine uygula.akşam yatarken sür ve beklet sabaha kadar.

tamam canım çok saol

sivilce ve lekem yok sadece cildim çok yağlı onun için sipariş vermiştim. o yağı gece sürünce sabaha kadar bekletmelimiyim
bir de bu çok yağlı ciltler için önerebileceğiniz bişey varmı makyaj karmakarışık oluyor yağ yüzünden pudra bile fayda etmiyor

fondöten ve pudra için yağlı ciltlerin kullanabilceği ürünleri tercih etmelisin cnm. ben mesela matte control fondöten kullanıyorum ve çok aşırı yağlanmadığını bide makyajın bozulmadığnı farkettm. bunun dışında cildini yağlı olarak hissetğnde bi peçete al ve yağlı olan kısımların üstüne koy hafifçe bastır o zmn yağı emer ve en azından 1-2saat rahatlarsn cildin çok parlamaz.

bide şunu söylemek istedim, siz soruyu yazdığınzda o an kim online ve konuyu okuyor ise ve tabiki bilgisi varsa yardımcı olur. ürün ile bilgisi olmayan yorum yapmaktan kaçınır.o yüzden bazen 1-2gün bekleyebilirsin sorunun cvbı için..

alameti farika neredesinnnnn :KK1:

:KK9::KK9::KK9:

cevap verenlere çok teşekkür ediyoruuum ve yeni sorularımla karşınızdayım:p
şubat siparişlerim geldiler. şimdi mart sayısı için sipariş verme işini şuan yapamam değil mi?
mart ayını beklemem gerekiyor sanırım?

evt tatlım mart ayı girdiği zmn ilgili katalogtan sipariş vereblrsn:78:

kızlar gold makyaj çantası bu katalogta indirmde mi?bi kaç parça ürün alıcm kapıda ödeme ypablceğm satş tmsilcisi arıyorum duyruluuur!:KK62:

Pure skin olanı kullanmadım o yüzden yorum yapamıcam.Yalnız pure nature kapatıcı stickini 2-3 yıl önce almıştım ben pek memnun kalmamıştım.Yeşil tarafı sivilceleri yatıştırıyor,diğer tarafı da kapatıcılık sağlıyor.Ben sürdüğümde çok belli olmuştu belki benim tenime gitmedi rengi ama ben hiç beğenmemiştim sonuçta tek renk,seçim şansı yok.Ten rengim de ne beyaz ne buğday beyaza daha yakın sanırım.:KK3:

tamam teşekkürler :KK1:

desenize çok şey kaçırdım:KK58::KK58::KK58:keşke daha önce size danışsaydım gitti hediyem offff

dün gece direktörüm beni aradı cilt bakım setini almamışsınız isterseniz size isteyebilirim dedi bende tamam dedim tabii kargo sıfırlama ürününü de alıyorum evime gelecek ayriyetten bir parfüm siparişide verdim anlayacağınız bir defada yapabileceğim iş ikiye çıktı neyse cilt bakım setini alacağım için memnunum bir de bu seti kullanan arkadaşlardan bilgi istiyorum cildim yağlı ne dersiniz kullanabilirmiyim

KIzlar bişi sorcam Oriflame Güzellik ürün eğitimine katılan varmı hiç ? 15 TL miş katılım BU 15 TL karşılığı Ne elde etmiş oluyoruz Katılıp aldığımız bilgi harici ? fazla geldi bana biraz :)

ya sinirimden ağlıycam şimdi stoklarla sınırlı demedikleri şey stokta sınırlı.Müşteri kaybediyorum ya vallahi ağlıycam sinirden.Çanta kalmamış yüz kremi kalmamış doğal olarak bp lerim azalıyo şuraya bak ne kadar sorumsuzlukk

X