ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Arkadaşlar :) Erkek kardeşim için Hediye olarak Traş sonrası losyon traş köpüğü ve roll on alayım diyorum .. ama hangisini tavsiye edersiniz Bilenlerden tavsiye istiyorum :) Kardesim 26 yasında sportif biridir :)

Bu alacaklarının hepsi aynı seri olsun istiyorsan North For Men Serisi alabilirsin.Yalnız aynı serinin bütün ürünleri birden aynı katalogta çok nadir indirime girer.Mesela aftershave indirimdeyse roll-on değildir.Roll-on indirimdeyse traş köpüğü değildir.Ama yok önemli değil hepsinin aynı olması gerekmez dersen

Şubat Katalogu 109.sayfada

North For Men Traş Köpüğü ve Duş Jeli İkili Set :14.90
Traş köpüğü tek başına 12,90.

Glacier Athletic EdT'de indirim var : 23.90 Kokusunu ben Dunlop Yeşile benzetiyorum.Bir ara çok revaçtaydı.Sportif dedin diye söylüyorum.Kalıcı bir koku.Üstelik 100 ml.

Sayfa 38 de

True Instinct EdT Losyon var 19.90 115 ml
True Instinct Roll-on : 6.90

Sayfa 13'te

S8 Night ürünleri var ama kokularının çok kalıcı olduğunu söyleyemem.

Sayfa 40 'ta

Deep Impact Edt Traş Sonrası Losyon : 24.90 - 115 ml
Glacier Nemlendirici Traş Köpüğü 200 ml - 13.90

Şubat kataloguyla ilgili söyleyebileceklerim bunlar.. :KK68:

kızlar merhaba. mart kataloğu ile ilgili iki sorum olacak :nazar:
1.si 45. sayfada yer alan banyo köpüğü duş jeli olarak da kullanılabilir mi? tester kokusu çok hoşuma gitti.
2.si 131. sayfada yer alan mango ve yoğurt özlü duş jelinin kokusu nasıl?
cevaplarınızı bekliyorum. teşekkürler :80:

1.sorunuz : elbette kullanılabilir

2.sorunuz : 131.sayfadaki üç ürünün de kokusu çok güzel fakat itiraf etmeliyim ki banyodan çıktıktan 5 dk sonra koku yokoluyor.Hiç kalıcı değil maalesef.Ama gayet güzel köpürüyor ve yumuşak bir his bırakıyor.Eh işte mis kokular içinde bir duş alıyorsunuz ama o kadar işte..Bu arada koyu kıvamlı olduğundan oldukça uzun süre gidiyor.

merhaba kızlar 120 - 121 deki duş jellerinden hangisinin kokusu güzel bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

Önceki mesajımda da belirttiğim gibi çok kalıcı olmayışı size sürpriz olmasın.Kokularına gelince Mango&Yoğurt özlüde keskin bir mango kokusu yok hoş ve hafif bir koku var.Hindistan Cevizi&pirinç Sütü özlüde hindistan cevizinin kokusunu belirgin olarak alabiliyorsunuz.Üzüm&Ekinezya özlüde de burnuma papatya kokusu geliyor ki ben en çok onu seviyorum ve sanki diğerlerine nazaran cildimde biraz daha fazla kalıyormuş gibi geliyor.Zaten bu üzüm ekinezyanın mesela cilt temizleme jeli gece gündüz kremlerinde falan da aynı hisse kapılıyorum.Eşim bile "ne sürdün ne hoş kokuyor" diyor yani.Ama hiç mangoda veya hindistan cevizinde veya limonluda hiç öyle bir şey demedi :KK1:

:KK68:

MERHABA ARKADAŞLAR,ELİMDE KATALOG VAR.

cilt rengini açıcı kırışıklık karşıtı krem hakkında bilgi edinmek istiyorum.

cilt rengini açması sağlık açısından zararlı olmaz mı?
yaşım 36,cildim yağlı ama kuruyor.

Anladığım kadarıyla

17533 Ecollagen [3D+] Cilt Rengini Açıcı Kırışıklık Karşıtı Gündüz Kremi SPF 15 'ten söz ediyorsunuz.

Malumunuz belli bir yaştan sonra belli ciltlerde yaşa bağlı bazı lekeler beliriyor.Bu ürün renk açma metoduyla lekelerin görünümünü hafifletir.Zaten Oriflame haricinde de tüm markalar böyle bir cilt problemi için hazırladıkları ürünlerde aynı metodu kullanırlar.

Cildimizin rengini, deri hücrelerince üretilen "melanin" pigmenti belirler. Bazen bu renklendirme mekanizmasına bir şey olur ve cildin bir bölgesi çok fazla melanin üreterek rengi koyulur (chloasma). Bu lekelerin giderilmesi için seçtiğiniz ürün yani renk açtığı söylenen ürün ileri pigmentasyonun söz konusu olduğu noktalara ulaşır.Yani cildininizin tümünde bir beyazlama söz konusu olmaz.Umarım bu konuda açıklayıcı olabilmişimdir.

Sözkonusu ürüne geri dönersek,eğer cildinizde böyle bir leke sorunu varsa bu ürüne başvurun.Ki bu ürünün aynı zamanda kolajen üretimini destekleme metoduyla kırışıklıkları içerden doldurma özelliği de vardır.Ama böyle bir leke sorununuz yoksa ve sadece yaşınıza göre bir seriye başlamak niyetindeyseniz farklı bir seri önereyim.Cildinizin yağlı ama kuruma eğilimli olduğunu söylemişsiniz.Cildin kurumasının ciltteki yağ oranıyla değil nem oranıyla ilgisi vardır.

Cildinizdeki yağlanma sadece T Bölgesi dediğimiz yerde mi?Yoksa mesela yanaklarınızda ya da boyun bölgeizde de yağlanma var mı?Düzenli olarak cilt temizleme jeli tonik maske gibi ürünler kullanıyor musunuz?

Bu sorularıma verdiğiniz cevaplara göre size büyük ihtimalle sayfa 65'teki Royal Velvet serisini tavsiye edeceğim.Fakat bahsettiğim ürünlerden kullanmıyorsanız cildinizdeki yağı dengelemek için bir de temizleyici ve tonikten oluşan dengeleyici bir seri önereceğim.

:KK68:

Kızlar Pure Nature Organik Çay Ağacı ve Biberiye Özlü Leke Giderici - Kullanan varmı ? sivilce lekelerini kurutmaya yardımcı olur diyor .. Nekadar etkili acaba ? Bilgi verirseniz sevinirim

Çok ileri düzeyde bir lekelenme söz konusu değilse,hafif lekeleriniz varsa başarılı sonuçlar alabilirsiniz. :KK68:

mrb kızlarr,
acil yardımmm...
sipariş formuna siparişlerimi girdim ve 150 bpye cok az kaldı. sizce bi kaç bişey daha alıpta 150bp yi geçmelimiyim?? kargo ödememek dışında ne gibi avantajı var? hediye flnmı geliyo??

Anladığım kadarıyla jöleye alternatif olarak vaks düşünmüşsünüz.Fakat yazdıklarınızdan hiç vaks kullanmamış olduğunuzu var sayıyorum.Çünkü jölenin yarattığı ıslak görünümü vaks yaratamaz.Evet çok fazla sürmeye gerek yoktur.Az sürseniz de yeterli gelir fakat saçınız kuru görünmeye devam eder.Katalogtaki resminden anladığım kadarıyla bu vaks Medium Hold düzeyinde.Bu da saçınızı şekillendirdikten sonra sertleştirecek demektir.Bu beklentileriniz arasında değilse size sürpriz olmasın.Ürünün olduğu sayfadaki erkek modelin saçında vaks varmış mesela öyle yazıyor.Size şöyle bir öneride bulunabilirim.Vaks ucuz bir üründür.Çarşıdan başka bir markanın 2-3 liralık bir vaksını alıp deneyin isterseniz.Hoşunuza giderse döner bunu alırsınız.Bu arada bir dip not : her gün her gün vaks sürmek saçı mahveder. :KK68:

evt cnm hiç kullanmadm,ben açıkcası ıslak görünümde istemiyorm daha doğrusu gerek duymuyorum. sadece şekil vereyim,gün boyu doğal bi görüntü olsn istiyorum o yüzden sordum cnm.. bu arada yanıtlar için çok teşekkür ederim gerçekten çok bilgilisin:KK9: bu kadar şeyi nsl öğrendinnn?:KK17:

istersenız sızı avona yonlendırelım cok ıyı satıs yaparsınız :)hedıyeler kazanızrsınız hem de eglenırsınız zelihakandemir@hotmail.com mail adresım ekleyın yardımcı olurum :)

herhangi bi şekilde forumdan birini üye yapmak yasakk!!!En Büyük KK

kızlar uzun ama kıvrık olmayan kirpikler için hangi maskarayı öneriyosunuz.böyle iyice kıvrılsınlar

cnmm ben ob wonderlash öneririm,benim kirpiklerim çok sık değil,çok uzun ve kıvrıkta sayılmazlar ama bu rimel iyi yapıyo:KK55: özellikle fırçasının bi ucu kısa bi ucu uzun olduğu için kısa tarafıyla dipleri dolgunlaştırıyorm ardından uzun olanlada kirpiğin uç kısımlarını kıvrıklaştırıyorm güzel duruyo. eğer hiç denemediysen öneririm gerçekten başarılı bi ürün:KK54:

Son düzenleme:
benim kargo sıfırlama ürünüm gelmemiş :KK47: faturada yazmışlar 7tl kesmişler ama ürün yok.. eksik ürünüm de yok fazla da, bi tek o eksik, haybeye bide 50krş eklenmiş olarak kargo parası mı vericem ben şimdi??

arkadaşlar dün gece 151 bplik sipariş verdim 5 tl değerinde kat kat kazan hediyesi otamatik olarak eklendi fakat ben sildim acaba hediye neydi fikri olan varmı :KK68:

arkadaşlar dün gece 151 bplik sipariş verdim 5 tl değerinde kat kat kazan hediyesi otamatik olarak eklendi fakat ben sildim acaba hediye neydi fikri olan varmı :KK68:

hediye optimals even out gündüz kremi, aleoveralı temizleyici tonik ve krem diye biliyorum canım, 4adet ürün normalde 73tl değerinde, keşke silmeseydin :s

aşırı saçma bi ürünün stokta olmaması.hadi stoklarla sınırlıdır deniliyo kalmıyo tamam ama normal bi ürün nasııl stokta olmaz ve bu olay seyrek olanbişey değil her zaman oluyo soğutuyolar kendilerinden.

mrb kızlarr,
acil yardımmm...
sipariş formuna siparişlerimi girdim ve 150 bpye cok az kaldı. sizce bi kaç bişey daha alıpta 150bp yi geçmelimiyim?? kargo ödememek dışında ne gibi avantajı var? hediye flnmı geliyo??

bence 150 bpyi tamamla derim
çünkü değeri 73,60 tl olan cilt bakım setini 5 tl karşılıgı alacaksın:90:

gündüz kremi
yüz yıkama jeli
tonik
yüz kremi

Son düzenleme:

keşke silmeseydin
73,60 tl değeri olan cilt bakım setine 5 tl karşılıgında alacaktın:KK53:

gündüz kremi
yüz yıkama jeli
tonik
yüz kremi

X