ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

merhaba hanımlar
işim düşünceye kadar burada böyle bir sayfamız olduğunu bilmiyordum bile :KK17:
madem bi sürü danışman arkadaşız burda sorunuma yardımcı olursunuz sanırım
bu forumda üye olan bir arkadaş benim aracılığımla oriflame a üye oldu.geçen ay da yüklü bir alışveriş yaptı daha ilk siparişiydi direktörüm ilgilendi falan.ve hala ödemesini yapmamış benim başım ağrıdı onun yüzünden.verdiği ceplerden ulaşamıyoruz.face hesabımı kapatmış.ne yapabilirim bu durumda??
avona üyeymiş üstelik avon temsilcileri topicinde gördüm mesaj yazmış bugün ama bana geri dönmüyor..tüm iyi niyetimi kaybettim kendisine karşı. :KK47:
direktörüme karşı mahcup oldum.nasıl ulaşabilirim kendisine başınıza daha önce böyle bi durum geldi mi??:KK50:

merhaba hanımlar
bu forumda üye olan bir arkadaş benim aracılığımla oriflame a üye oldu.geçen ay da yüklü bir alışveriş yaptı daha ilk siparişiydi direktörüm ilgilendi falan.ve hala ödemesini yapmamış benim başım ağrıdı onun yüzünden.verdiği ceplerden ulaşamıyoruz.face hesabımı kapatmış.ne yapabilirim bu durumda??
avona üyeymiş üstelik avon temsilcileri topicinde gördüm mesaj yazmış bugün ama bana geri dönmüyor..tüm iyi niyetimi kaybettim kendisine karşı. :KK47:
direktörüme karşı mahcup oldum.nasıl ulaşabilirim kendisine başınıza daha önce böyle bi durum geldi mi??:KK50:

cnm bu tarz bi olayla hiç karşılaşmadm ve bu forumuda baştan itibaren okuduğm için buraya bu sorunuyla gelen olmadı. o yüzden kendimce bi yorum yapıcam bilemiyorum ne kadar doğru olduğunu ama bence bilgileri avona gönderin avondaki işinden de olsun :nazar: sonuçta oriflame için böyle yapan avon içinde aynı sorumsuzluğu gösterebilir.. onun dışında fatura tutarı üzerinden kendisine faiz işler ödemediği sürece. bence bu onun kendi sorunu çünkü siz sadece danışmanısınz yani kefil sayılmazsınız herhalde???? ayrıca şuan aklıma geldi,belki direktörünüz orif. adına kendisine bi uyarı mektubu yollayabilir? geçmiş olsun şimdiden tatlım umarım mesele hallolur sen yine takip et bu syfyı,daha bilgili olanlar sana cvp atar:KK71:

merhaba hanımlar

Bu kişinin kaydı yapılırken t.c.kimlik nı tlf no ve adres bilgisi alınmıştır.Sizi bağlayan bir sorumluluk yoktur.Oriflame yasal süreyi geçen danışmanına tlf,sms,posta ve e-posta yoluyla ulaşarak belirtilen tarihe kadar ödeme yapılmazsa icra işlemine başlanacağı konusunda uyarıda bulunur.Borç ödenmezse kişiye icra yoluyla ulaşılır. :KK68: Onlar işini bilir sen takma kafana :KK34:

evet tatlım alameti farika haklı, borcunu ödemeyen kişi koca şirketi atlatacağını mı düşünmüş, icraya kadar gider o, adamın iliğine kadar söker kuruşu kuruşuna alırlar paralarını merek etme sen, senin sorumlulugunda olan bi sıkıntı yok ortada :)

stock out-habr bkleniyor ne demek studded heart çanta siparişim var böyle yazıyo ayrıca törpüleri 2 den fazla alamıyorum

dün gece direktörüm beni aradı cilt bakım setini almamışsınız isterseniz size isteyebilirim dedi bende tamam dedim tabii kargo sıfırlama ürününü de alıyorum evime gelecek ayriyetten bir parfüm siparişide verdim anlayacağınız bir defada yapabileceğim iş ikiye çıktı neyse cilt bakım setini alacağım için memnunum bir de bu seti kullanan arkadaşlardan bilgi istiyorum cildim yağlı ne dersiniz kullanabilirmiyim

soruma cevap alamıyorum arkadaşlar bu ürinleri kullanan yokmu aramızda

arkadaşlar bu indirim broşüründeki ürünler mart ayında stoğa girecek mi tekrar.bilen var mı acaba?
bir de 1 mart salıya geliyor ve o gün ben bütün gün okuldayım.siparişi nasıl vermeliyim?direktörüme söylesem yardımcı olur mu ama bpler ona mı eklenecek nasıl olacak anlamadım yardım edin lütfen.sistem açıldığı gibi o gün nasıl sipariş verebilirim?

alameti farika sizi bekliyorum kaç gündür...? :KK19:

kızlar mart kataloğunda volare var mı parfüm var mı:KK71:

mart ayında indirimde olan parfümler

Volare Magnolia 32.90tl
Midnight Pearl 59.90tl
Giordani White Gold 49.90tl +roll on ve vücut kremi hediyeli
Amber elixır , Dancing lady 30ml 17.90 tl
The Babes Passion Berry 23.90tl
Delight indirim yok 54.90tl ama vücut kremi ve roll on hediyeli
Dıvıne Sensual 34.90tl
İntense Embrance 46.90tl
Embrace 34.90tl
Miss O sarılı ve pembeli 36.90tl
Diamond Musk,Petal Quartz 44.90tl
Amethyst Fatale 34.90tl
Precious 44.90tl
Giordani Gold 30ml 11.90tl

arkadaşlar bu indirim broşüründeki ürünler mart ayında stoğa girecek mi tekrar.bilen var mı acaba?
bir de 1 mart salıya geliyor ve o gün ben bütün gün okuldayım.siparişi nasıl vermeliyim?direktörüme söylesem yardımcı olur mu ama bpler ona mı eklenecek nasıl olacak anlamadım yardım edin lütfen.sistem açıldığı gibi o gün nasıl sipariş verebilirim?

canım akşam sipariş ver neden bu acele :KK52: veya bilen bir arkadaşından rica et.Direktörünle açık açık konuşup şifreni verip siparişleri senin adına vermesini rica et,diğer türlü tabi kendi sipariş girer ve bpler ona geçer.

bu sayfaada görünmez miyim ben ? bi kez daha cevap verilmezse öyle olduğunu düşünücem:S bbana nar rengi hafif turuncu pembe arası bi ruj söylermisiniz

bu sayfaada görünmez miyim ben ? bi kez daha cevap verilmezse öyle olduğunu düşünücem:S bbana nar rengi hafif turuncu pembe arası bi ruj söylermisiniz

Sedefli mi mat mı :KK68:

Tam anlayamadım ama şeftali tonları gibi olabilir mi

Power Shine Peach Nectar hem şaftali tonu hem de biraz pembemsilik var ama koyu bir renk değil tabii malum ışıltılı bir ruj

Colourfull serisinin Sweet Pink'ine bir gözat

Bir de Giordani Gold Paradise'ın Divine Pink'i veya Mystic Peach'i,Hydra Colour'ın Coral Storm'u belki işini görebilir.

Ya da Pure Colour serisinde de bir Nude Pink vardı ama Ocak katalogunda kaldı o kampanya.

Son düzenleme:
canım akşam sipariş ver neden bu acele :KK52: veya bilen bir arkadaşından rica et.Direktörünle açık açık konuşup şifreni verip siparişleri senin adına vermesini rica et,diğer türlü tabi kendi sipariş girer ve bpler ona geçer.

ay canım benim allah razı olsun senden :KK1: yaw acele ediyorum çünkü bu stokta yok lafını görmekten fenalık geldi.bir keresinde ertesi gün sipariş vereyim dedim ama yetişemedim ne yazık ki.üstelik kaç kişiden sipariş almıştım.oriflameın en sevdiğim tarafı bu olsa gerek.44 senelik bir şirket ve hala öğrenemediler bir katalog çıktığı zaman hangi ürünlere rağbet olacağını.stok girişleri buna göre yapılmalı bence.bu konuda çok dertliyim çoook..bu durum ne zaman düzelecek acaba çok merak ediyorum.yani millete stokta kalmamış demeye utanıyorum artık.neyse öyle işte :KK3:

Şubat ayı kataloğundaki indirimli ürünler mart ayında o fiyata olmaz sanırım,siparişlerini senin hesabına direktöründe verebilir,bp ler sana yazılır,şifreni vermene gerek yok,direktörler danışmanın hesabına girebiliyor kendi sayfalarından..

Son düzenleme:
soruma cevap alamıyorum arkadaşlar bu ürinleri kullanan yokmu aramızda

Canım sanırım Kullanan Yok Bende Yeniyim . Ama Oriflame nin Web sitesinde Bütün ürünlerin Bilgileri Yazıyor Oradan İnceleybilirsin ..

Organik Aloe Vera ve Arnika Özlü Yatıştırıcı Tonik

Organik Aloe Vera ve Arnika Özlü Yatıştırıcı Yüz Yıkama Jeli

Organik Aloe Vera ve Arnika Özlü Yatıştırıcı Yüz Kremi

Optimals Even Out™ Gündüz Kremi SPF 20

Pure Nature ürünleri için ( Tüm cilt tipleri ve özellikle hassas ciltler için uygundur ) diyor sende oku incele Ona göre karar ver bence

canım sanırım kullanan yok bende yeniyim . Ama oriflame nin web sitesinde bütün ürünlerin bilgileri yazıyor oradan inceleybilirsin ..

organik aloe vera ve arnika özlü yatıştırıcı tonik

organik aloe vera ve arnika özlü yatıştırıcı yüz yıkama jeli

organik aloe vera ve arnika özlü yatıştırıcı yüz kremi

optimals even out™ gündüz kremi spf 20

pure nature ürünleri için ( tüm cilt tipleri ve özellikle hassas ciltler için uygundur ) diyor sende oku incele ona göre karar ver bence

çok teşekkür edrim arkadaşım bende okudum am kullanıcı yorumu da almak istedim saol ilgin için:KK34:

sağol canım benim tek tek yazmışsın
volarede leylak varmış ya bayılıyorum ben leylaklı parfümlere
demeek manolyasının büyüğünü çıkardı
ya şu mor olanını da çıkarır inşallah
manolyasının kokusunu biliyomusun peki
volare magnolia var canım.Mart kataloğu parfüm kataloğu diyebiliriz o derece,baya indirimde parfümler:KK9: batıracak mart beni :KK61:

mart ayında indirimde olan parfümler

Volare Magnolia 32.90tl
Midnight Pearl 59.90tl
Giordani White Gold 49.90tl +roll on ve vücut kremi hediyeli
Amber elixır , Dancing lady 30ml 17.90 tl
The Babes Passion Berry 23.90tl
Delight indirim yok 54.90tl ama vücut kremi ve roll on hediyeli
Dıvıne Sensual 34.90tl
İntense Embrance 46.90tl
Embrace 34.90tl
Miss O sarılı ve pembeli 36.90tl
Diamond Musk,Petal Quartz 44.90tl