ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kredi kartıyla satış yapan oldumu acaba nasıl oluyor bu durum mesala urun sattık bırıne kartıyla almak ıstedı oda 4 taksıt yaptık dıyelım bız karımızı nasılalıcaz bılen bırı varmı acaba

kredi kartıyla satış yapan oldumu acaba nasıl oluyor bu durum mesala urun sattık bırıne kartıyla almak ıstedı oda 4 taksıt yaptık dıyelım bız karımızı nasılalıcaz bılen bırı varmı acaba

Müşterinizin kartından satış fiyatıyla geçemezsiniz.Ancak kendi kartınızdan alış fiyatıyla alışveriş sonu sayfasında istediğiniz taksit sayısına bölersiniz.O da size parça parça öder.Onun kartından geçmeye kalkışırsanız alış fiyatı geçer.Olmaz yani. :KK68:

kızlar selam bende bu ay yeni oriflamecı oldum bu ay 40 tl lik ürün sattım pek de başarılı değilim aslında ama hayırlısı bakalım bol satışlar olsun inş hepimize

inan bende başta senin gibi,kendime alırım diye girdim bende fazla umursamazdm satış yapmak amacım değildi. ama artık her katalogtan en azından 50tlye yakın sipariş veriyorum tabi bazen bu tutar daha düşük olabiliyo malum kataloglar değişiyo vs. ama kullanmaya başladıkça ilgim arttı artık kimse sormadan ben kataloğu atıyorum arkadaşlarn önüne bakın güzel şeyler var diyerek dikkatlerini çekiyorm merak edip inceliyolar.almasalar bile muhakkak incelemelerini istiyorum :KK9:

biraz sabır mı gerekiyor ne..:KK61: en sevdiğim yönü şu; işini yaparsan kazanırsın, yapmazsanda sana bi zararı yok..=) benim de yaptığım bu, kataloğu gösteriyorum, alan alıyor, almayana da çok ısrar etmiyorum..eyvallah:KK66:

yalnız soruma cvp alamadım..geçen ay ki tutarı internet üzerinden kredi kartı ile ödeyebilir miyim? son 5 gün..=)

mrb kızlar az önce siparişlerimi girdim 108 bp yaptım ve hoşgeldiniz 2.adım hediyesi stokta yok yazıyo.yani ben ayrıyeten eklemedim zaten ekliydi 721062 kodlu olan işte.bu durumda ne oluyo yani alamıyomuyum ??

biraz sabır mı gerekiyor ne..:KK61: en sevdiğim yönü şu; işini yaparsan kazanırsın, yapmazsanda sana bi zararı yok..=) benim de yaptığım bu, kataloğu gösteriyorum, alan alıyor, almayana da çok ısrar etmiyorum..eyvallah:KK66:

yalnız soruma cvp alamadım..geçen ay ki tutarı internet üzerinden kredi kartı ile ödeyebilir miyim? son 5 gün..=)

cnm onu tam bilmiyorum çünkü net üzerinden kredi kartıyla alışveriş yapmıyorm ben, bilen biri varsa söyler:KK6: yada oriflame sitesinde incele?

Hayır maalesef öyle bir şey mümkün değil.Alışveriş sonu sayfasına geldiğinizde Kredili ödeme seçeneğini işaretlediyseniz 21 gün içinde bankadan ödemeniz gerekiyor.Eğer kredi kartıyla ödemek istiyorsanız bunun için alışveriş sonu sayfasında kartla ödeme seçeneğini işaretlemiş olmalıydınız.İşaretlediğinizde de zaten kart bilgilerinin istendiği sayfaya geçiyorsunuz.Yani ancak sipariş anında böyle bir seçeneğiniz var.Sonradan dönüp kartla ödeme yapılamıyor.

:KK68:

Kızlaar :-) Benim arkadaşım da oriflame temsilciliği yapıyor ve bugün elime mart ayı kataloğu geçti. Kendime hafif,çiçeksi ama etkili bir koku almayı düşüyorum. Mart ayı kataloğundaki Volare mangolia ve Divine Sensual arasında kaldım. Bir de Divine mavi olan varmış. Elinde tester yokmuş. Hangisini tavsiye edersiniz. Bi el atsanız yahu :KK70: Yaşım daha küçük olduğu için (19) Hafif bir koku arıyorum. Çiçek,şeker tatlı bişi olsun. Ee biraz da etkileyici olsun :KK1: Yardım :-) Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
arkadaşlar şubat katoluğunda en kalıcı erkek parfümü (yada oriflamenin en kalıcı ve güzel erkek parfümü )hangisi eşimin arkadaşı istemiş bu benim aldığım ilk sipariş acil yardımcı olursanız çok sevinirim:KK69:

Kızlaar :-) Benim arkadaşım da oriflame temsilciliği yapıyor ve bugün elime mart ayı kataloğu geçti. Kendime hafif,çiçeksi ama etkili bir koku almayı düşüyorum. Mart ayı kataloğundaki Volare mangolia ve Divine Sensual arasında kaldım. Bir de Divine mavi olan varmış. Elinde tester yokmuş. Hangisini tavsiye edersiniz. Bi el atsanız yahu :KK70: Yaşım daha küçük olduğu için (19) Hafif bir koku arıyorum. Çiçek,şeker tatlı bişi olsun. Ee biraz da etkileyici olsun :KK1: Yardım :-) Şimdiden teşekkür ederim.

volare magnolia güzel bence yeni çıktı çiçeksi bi koku. divine mavisi başta keskin bi koku teninde nsl durur bilemem. kırmızıda güzel ben sevdm onu ama belki yaşına ağır kaçabilir :KK8:

arkadaşlar şubat katoluğunda en kalıcı erkek parfümü (yada oriflamenin en kalıcı ve güzel erkek parfümü )hangisi eşimin arkadaşı istemiş bu benim aldığım ilk sipariş acil yardımcı olursanız çok sevinirim:KK69:

soul,eclat,giordani dolcevita,s8 night hoş bence:KK76:

Arkadaşlar :) Erkek kardeşim için Hediye olarak Traş sonrası losyon traş köpüğü ve roll on alayım diyorum .. ama hangisini tavsiye edersiniz Bilenlerden tavsiye istiyorum :) Kardesim 26 yasında sportif biridir :)

Kızlar sparis listemi hazırladım ŞU oyuncak araba seklındeki banyo süngeri sparişi verdim 2 adet ama fatura sonunda ( sales limit overflow ) diyor bu nedemek ? stokdamı yok ne anlama gelıyor

volare magnolia güzel bence yeni çıktı çiçeksi bi koku. divine mavisi başta keskin bi koku teninde nsl durur bilemem. kırmızıda güzel ben sevdm onu ama belki yaşına ağır kaçabilir :KK8:

Teşekkür ederim. Bu arada Dancing Lady hakkında bilgi alabilir miyim ? :-)
Divine Sensual ve Dancing Lady Çiçeksi mi yoksa şekerli bi kokular mı ? :KK12:

Son düzenleme:

Teşekkür ederim. Bu arada Dancing Lady hakkında bilgi alabilir miyim ? :-)
Divine Sensual ve Dancing Lady Çiçeksi mi yoksa şekerli bi kokular mı ? :KK12:

dancing lady meyvemsi bi koku,arkadaşm kullandı ordan biliyrm güzel duruyo, bide bu konudan yasmin sanırım kullanmştı bikaç syf geriye git cnm o bahsetmşti kokusundan. divine sensualı şimdi bileğime sürdüm bi, biraz nezle olduğumdan kokusu çok ağır gelmedi:KK52: hafif şekerli bi kokusu var,istersen fiyat listesinde sonda parfüm numuneleri var onu al kendin bak istersen cnm. eğer eksik olan numune varsa diğer parfümlerle seti tmmlıyolar:KK6:

bide şu daretobe kataloğunda çok amaçlı vaks var bunu kullanan varmı?nsldır?bir kullanımda jöleden daha mı az gider yoksa daha mı çok miktar olarak? bide şekillendirmesi nsl?

Son düzenleme:
inan bende başta senin gibi,kendime alırım diye girdim bende fazla umursamazdm satış yapmak amacım değildi. Ama artık her katalogtan en azından 50tlye yakın sipariş veriyorum tabi bazen bu tutar daha düşük olabiliyo malum kataloglar değişiyo vs. Ama kullanmaya başladıkça ilgim arttı artık kimse sormadan ben kataloğu atıyorum arkadaşlarn önüne bakın güzel şeyler var diyerek dikkatlerini çekiyorm merak edip inceliyolar.almasalar bile muhakkak incelemelerini istiyorum :KK9:

aynen katılıyorum canım sana ,kimse almsa bile kendii ihtiyaçlarımı krşılyorumm :))

Kızlar merhaba inşallah bana cevap veren olur. Bir arkadaşım oriflame ürünleri satmaya başladı. Ona sipariş vericeğim de bir ürün dikkatimi çekti. Oriflame Beauty Tırnak Cilası Düzeltici kalem nasıl birşey acaba 9,90'a bu ay. Hani oje sürerken tırnağımızın kenarına taşar ya onu mu temizlememize yardımcı oluyor? Kullanan var mı aranızda bugün siparişi vermem lazım.

X