ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Kızlar slm , ben 1 yıldır oriflame temsilcisiyim , geçen sene okuldan kızlar yada anneleri falan baya şeyler alıyordu bende harçlığımı çıkarıcak kadar para kazanıyordum ancak bu sene okul bitti para bitti :) Henüz çalışmayada başlamadığım için , etrafımda hiç insan yok gibi , anca kendime alıyorum bişeyler yada annem teyzem falan , ne yapayım nasıl para kazanılır bana yardımcı olun öneriler verin :)

Annen oturmaya veya güne falan gittiğinde kataloğu ona verebilirsin oda oradaki insanlara göster,p birşeyler satma fırsatı bulabilir.
Oturduğun yer apartman ise apartmandaki insanlara, komşularına kataloğu gösterebilir birşeyler satmaya çalışabilirsin.

kızlar bu ay yeni üye oldum 40 bp yapabildim 1 kişiyide üye yaptım 100 bp sipariş vermiş benimde hiç siparişim yok sponsor parfümü kazanmıyorum ya ne kadar kötü bişey:KK5:

sipariş vediği iki rujun rengini müşterim begenmedi.ürün iadesi nasıl oluyor acaba ban bilgi verirmisiniz.
yeni üye olduğum için birçok şeyi bilmiyoum yardım ederseniz sevinirim

sipariş vediği iki rujun rengini müşterim begenmedi.ürün iadesi nasıl oluyor acaba ban bilgi verirmisiniz.
yeni üye olduğum için birçok şeyi bilmiyoum yardım ederseniz sevinirim

Önce burdan siteye danışman kodunuz ve şifrenizle giriş yapın.

Sonra bu linke tıklayarak iade işleminizi nasıl gerçekleştirebileceğinizi görebilirsiniz :

Oriflame - Doğal İsveç Kozmetikleri

pembe şişe olan adı aklımda değil ama acayuip sinir olduğum aklımdakatkatkazan ürünüde stoklumu olurmuş canıım çok saçma çok gelecek ay yollasalardı razıydım uyuz oldum

selam kızlar bende oriflamede yeniyim:KK49:2-3 ay oldu
ve bende genelde kendime çalışanlardanım:KK1:
stokta olmayan ürünün yerine altarnatif ürün sunuyorlar sanırım
başka bir parfüm seçseydin keşke

Az önce geldi kargom. Hiçbir problem yok ürünlerde :-)

*FIRE EDT parfümün gerçekten harika bi kokusu var. Çokta küçük değil şişesi... Tavsiye ederm.

Annen oturmaya veya güne falan gittiğinde kataloğu ona verebilirsin oda oradaki insanlara göster,p birşeyler satma fırsatı bulabilir.
Oturduğun yer apartman ise apartmandaki insanlara, komşularına kataloğu gösterebilir birşeyler satmaya çalışabilirsin.

Hatır gönül için aldı bi kaç ay kadıncağızlar ama almıyolar artık onlarda malesef :) Teşekkür ederim yardımın için genede , ben böyle 1-2 ürün satmak değilde bu olayı iş edinmiş gibi olanlardan olmak istiyorum :)

kızlar hani oriflame'ın web sayfasında iş durumunuz bölümü varya orada benim sonraki seviyeye bp: 118 ve sonraki seviye: 3 yazıyor. bu ne demek 0'da mıyım hala ben şuan :KK9:

yok siparişlerimi bugün verdim iyiki bugün vermişim iki gün önce verseydim eğer parfüm yoktu bugün tekrar girmiş çok sevindim valla

Günaydın..Biraz erken olucak ama şubat kataloğuyla ilgili bişey sormak istiyorum..117. sayfadaki dudak kalemi alışverişinize kalemtraş hediye diyor bunun siparişini girerken sadece dudak kaleminin kodunu girmemiz yeterli olur mu?Kalemtraşın kodu yazmıyor

arkadaşlar kafama takılan için acil yardım istiyorum..
önce bir akrabamız beni üye yapmıştı ama kredi limitim 0.00 dı sürekli neden oldugunu anlayamadım sipariş veremedik..
sonra danışman olmak istiyorum diye bi form doldurup gönderdim bi bayan aradı annemi kayıt yaptık benimki olmayınca ama sponsoru tanımadığım için tedirgin oldum benim adıma sipariş verebilir mi haberim olmadan borçlanırmıyım? ben biraz korktum sanırım. yada benden habersiz sipariş falan verirse bundan haberim olurmu...

bi de kendi adıma olan eski hesabı nasıl iptal edebilirim ?

lütfen yardım epeyce bi stres yaptım kendime :KK43:lütfen yardım

kızlar bu losyon nasıl kullanan var mı bu ayki katalogta indirim de eğer önerirseniz alacağım. Acil cevap lütfen

Son düzenleme:
kızlar bu losyon nasıl kullanan var mı bu ayki katalogta indirim de eğer önerirseniz alacağım. Acil cevap lütfen

ben kullanıyorum özellikle pratik kullanımı için almıştım, kapağı aç sonra kapat kısmıyla uğraşmamak için yani. memnunum en çok kullandığım ürün. hem de içinde epey var uzun süre gidiyor yani. kokusu da hoş, tavsiye ederim :KK34:

nanelişeker çok teşekkür ederim cevabın için kokusu nasıl? bir de o ürünün seti var banyo köpüğüyle vücut arındırıcısı ne dersin onları da alsam mı acaba sen kullandın mı?

nanelişeker çok teşekkür ederim cevabın için kokusu nasıl? bir de o ürünün seti var banyo köpüğüyle vücut arındırıcısı ne dersin onları da alsam mı acaba sen kullandın mı?

kokusu da hoş canım, losyonda yumuşacık yapıyor seviyorum ben :KK34:
setini de kullandım ama sen bilirsin

Günaydın..Biraz erken olucak ama şubat kataloğuyla ilgili bişey sormak istiyorum..117. sayfadaki dudak kalemi alışverişinize kalemtraş hediye diyor bunun siparişini girerken sadece dudak kaleminin kodunu girmemiz yeterli olur mu?Kalemtraşın kodu yazmıyor

Sadece beğendiğiniz kalemin kodunu girin.Siparişinizin son aşamasında kendi kendine eklenmiş olmalı.En son ödeme yöntemini seçtiğiniz sayfada devam butonuna tıklayıp siparişinizi sonlandırmadan önce eklenmiş mi ve karşısında 0 tl yazıyor mu diye bir kontrol edin.Eğer sorun olursa bakarız.Nitekim daha 5 gün var :KK68:

arkadaşlar kafama takılan için acil yardım istiyorum..
önce bir akrabamız beni üye yapmıştı ama kredi limitim 0.00 dı sürekli neden oldugunu anlayamadım sipariş veremedik..
sonra danışman olmak istiyorum diye bi form doldurup gönderdim bi bayan aradı annemi kayıt yaptık benimki olmayınca ama sponsoru tanımadığım için tedirgin oldum benim adıma sipariş verebilir mi haberim olmadan borçlanırmıyım? ben biraz korktum sanırım. yada benden habersiz sipariş falan verirse bundan haberim olurmu...

bi de kendi adıma olan eski hesabı nasıl iptal edebilirim ?

lütfen yardım epeyce bi stres yaptım kendime :KK43:lütfen yardım

Sizi üye yapan direktör size bir danışman kodu ve şifre vermiş olmalı.Eğer vermediyse arayın ve isteyin.Bu danışman kodu ve şifreyi kullanarak şu sayfadan Oriflame resmi sitesine giriş yapın :

Sayfanın sağ üst köşesinde Hızlı Bağlantılar sekmesini göreceksiniz.Bu sekmede alışveriş raporları'na tıklayın.Daha sonra Finans'a tıklayın.Orada hesap hareketlerinizi görebilirsiniz.Eğer sizin adınıza hesabınızdan sipariş verildiğinden de endişe duyuyorsanız,biri sipariş verse bile buradan kaydını silemeyeceğini bilmelisiniz.Yani her şey bu sayfada yazar.Dilerseniz ordaki Tümü seçeneğine tıklayarak ödenmiş ya da ödenmemiş fatura varsa görebilir,fatura numarasına tıklayıp içeriğine de ulaşabilirsiniz.

Bu arada kaydınız gerçekleştirildikten sonra hiç sipariş vermediyseniz üyeliğiniz aktif hale gelmemiş olabilir. Hiç sipariş verdiniz mi? :KK68:

öncelike ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim..

danışman kodu ve şifre ben telefonuma geldi danısman sayfasına giriyorum ancak limitim 0.000 tl olarak gözüküyo sürekli sipariş güncelle diyip başa dönüyordu..böyle bir sorunum vardı.
neyse o hesabı kapatıyorumm..

şu an yeni hesapla annemin adına yeni hesap açtık ondan sipariş verebildim.buraya kadar bir sorun yok...ancak sponsorumu hiç tanımıyorum onun için biraz tedirgin oldum.ilerde hesabımı iptal ettirecek olsam kimlik numarası falan oluyor ya bu insanlar bizi habersiz üye yapabilirlermi...

diyelim ben hesabı kapatacağım benim adıma habersiz 6 ay sonra üyelik alır ve benim haberim olmadan başka telefon ve adresle sipariş falan verirse benimde hiç haberim olmazsa böyle bişeyden sonra büyük bi borçla falan karsılasırmıyım :S öyle bişey olabilirmi

mart ayında bize nisanın kataloğumu gelcek yksa nisan mayıss haziran mı üç tane mi yani ? bide nisanda hoşgeldin ve kat kat kazan programı bitiyomu 100 bp yada 150 bp yapsak 5 tl ye ürün paketlerini alamıycakmıyız ?

asıl sormak istediği şu

diyelim ben üyelikten çıktım 6 ay sonra benim yerime haberim olmadan adıma kayıt yapılırsa böyle birşey olabilirmi ?
sonucta kimlik numaramızı biliyo sponsorumuz baska adres baska telefonla üye olsa bizim adımıza bizim ruhumuz duymaz sanırım :S

epeyde bi borç falan olursa haberimiz olmadan en çok bundan korkuyorum böyle birşey olabilirmi..kaydımızı kapattıktan sonra adımıza habersiz üyelik yapabilirlermi :S

Son düzenleme:
X