ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

çok teşekkürler canım evet katalogun 1 tane istendiğinde ücretsiz oldugunu daha fazlasının ücrete tabi oldugunu yazmıştın :KK71: numune setlerinden isteyebilirim, baya ürün varmış içlerinde miss parfümün orjinal boy oldugunu yazmış arkadaş demekki orjinal boy parfümde gelebiliyor süpriz paketlerde avantajlı geldi bana inş. mineninki gibi kırık dökük gelmez :KK9:

sürpriz paketlerde orjinal parfüm gelmiyo tatlım,arkadaşa gelen parfüm hani ilk syfda olan 50tllik alışverişe 3ürün vardı bunlar % bilmem kaç indirimliydi ordan aldı onu o..

urunlermmmmm geldii =))) annem yaslilik lekeleri için pro youth el kremi e biberiye çay agaci ozlu temizleme jeli siparis etmisti onlar geldi. Ben bir alana bir bedava olan rujlardan ve oxygene yuz misti aldim. Arkadasim saç uçlari için serum istemisti. Birde yeni uye oldugumuz için tarçinli ayak kremi geldi. El kremi çok kuçuk gozukuyo ama 50 ml annem birazcik kullansin bakalim.rujlara ve renklerine bayildim fakat annem vintage nude e el koydu :S bende coral red kaldi sadece =) yuz mistini hemen sktim bi ferahlik geldi.çok hosuma gitti. jeli aksam denicem =) ayak kreminin kokusuda çok hosuma gitti =) tum urunlerini denemek istiyorummmmmm yaaaaaa =) :KK52:

bende ilk başladğm zmnlar öyleydim,nitekim 1senedir ori.'deyim hala aynıyım yeni çıkan herşeyi denemek istiyorum özelliklede parfümleri ve sabunlarını :KK66::KK19:

Sadece beğendiğiniz kalemin kodunu girin.Siparişinizin son aşamasında kendi kendine eklenmiş olmalı.En son ödeme yöntemini seçtiğiniz sayfada devam butonuna tıklayıp siparişinizi sonlandırmadan önce eklenmiş mi ve karşısında 0 tl yazıyor mu diye bir kontrol edin.Eğer sorun olursa bakarız.Nitekim daha 5 gün var :KK68:

çok teşekkürler cevap verdiğiniz için şubatta da mı 2 katalog gelicek bir bilginiz var mı?

öncelike ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim..

danışman kodu ve şifre ben telefonuma geldi danısman sayfasına giriyorum ancak limitim 0.000 tl olarak gözüküyo sürekli sipariş güncelle diyip başa dönüyordu..böyle bir sorunum vardı.
neyse o hesabı kapatıyorumm..

şu an yeni hesapla annemin adına yeni hesap açtık ondan sipariş verebildim.buraya kadar bir sorun yok...ancak sponsorumu hiç tanımıyorum onun için biraz tedirgin oldum.ilerde hesabımı iptal ettirecek olsam kimlik numarası falan oluyor ya bu insanlar bizi habersiz üye yapabilirlermi...

diyelim ben hesabı kapatacağım benim adıma habersiz 6 ay sonra üyelik alır ve benim haberim olmadan başka telefon ve adresle sipariş falan verirse benimde hiç haberim olmazsa böyle bişeyden sonra büyük bi borçla falan karsılasırmıyım :S öyle bişey olabilirmi

Endişenizi anlıyorum.Bin değişik yöntemle dolandırıcılık yapılabilen bir ülkede yaşadığımız düşünülürse gayet haklısınız.Fakat içinizi şu şekilde ferahlatacağım.Bakınız,sipariş verdiğinizde kargo görevlisi siparişi bizzat size ve ancak kimliğinizi göstermeniz durumunda teslim eder.Bu durumda sizin adınıza verilmiş bir sipariş başkasına asla teslim edilemez.Teslimi gerçekleşmemiş bir siparişin de borcu olmaz çünkü geri gönderilir.Yani ola ki kötü niyetli üyelik açabilse bile hatta sipariş de verebilse bile teslim alamaz.Bu sebeple o tip bir şey söz konusu değil.İçiniz rahat olsun.Sadece kimlik numaranızı ya da adresinizi telefonunuzu biliyor olması bu tip şeylere yol açamaz :KK68:

alameti farika çok ama çok teşekkür ederim inanın 2 gündür huzursuzdum bu tür bişey yapmadıgım için deneyimsizlikten sanıyorum fazla sıkıntı yaptım..şikayet sitelerinde de bu tür sıkıntıları gördüm fazlasıyla..haliylede tecrübesizliğimden dolayı korktum

zaman ayırıp uzunca yazımı okuyum bana açıklama yaptıgınız için çok teşekkür ederim.. inanın içim ferahladı şu an.

Endişenizi anlıyorum.Bin değişik yöntemle dolandırıcılık yapılabilen bir ülkede yaşadığımız düşünülürse gayet haklısınız.Fakat içinizi şu şekilde ferahlatacağım.Bakınız,sipariş verdiğinizde kargo görevlisi siparişi bizzat size ve ancak kimliğinizi göstermeniz durumunda teslim eder.Bu durumda sizin adınıza verilmiş bir sipariş başkasına asla teslim edilemez.Teslimi gerçekleşmemiş bir siparişin de borcu olmaz çünkü geri gönderilir.Yani ola ki kötü niyetli üyelik açabilse bile hatta sipariş de verebilse bile teslim alamaz.Bu sebeple o tip bir şey söz konusu değil.İçiniz rahat olsun.Sadece kimlik numaranızı ya da adresinizi telefonunuzu biliyor olması bu tip şeylere yol açamaz :KK68:

yalnız ben mi yanlış biliyorum , siparişi versek teslim adresini sponsorumuz yapabiliyoruz sonuçta , yani böyle olursa sponsor kendine yollayıp ürünü alabilir , ayrıca kargo görevlileri sadece kendisine teslim ediyor değil , benim kapıcım bile almış ben evde yokken birkaç kere kargo mu , annemde alıyor ben yokken yani kendisinden başkasına teslim edilmiyor diye birşey yok resmen kargo şirketlerinde

kızlar oriflame sitesine bağlanabiliyormusunuz benim sürekli yetkisizz iletişim diyor bunun sebebi ne olabilir.şifremi ve danışma kodumu giriyorum alışveriş raporlarına bakmak istediğimde yetkisiz erişim diyor

kızlar biri acil cevap verirse çok sevinirim orıflame siparişi verecem yalnız adres değişikliği oldu sistemde kayıtlı olan adresimi yeni adresle değiştirmem gerekiyor ama kargonun şubeye gelmesi gerekiyor çünkü taşındıgımız ilçede kargo şubesi yok küçük bi ilçe dolayısıyla adrese teslimde yok ildeki kargo şubesini yazmam lazım ben şimdi kargo şubesinin adresini nasıl verecem :KK43:(

sürpriz paketlerde orjinal parfüm gelmiyo tatlım,arkadaşa gelen parfüm hani ilk syfda olan 50tllik alışverişe 3ürün vardı bunlar % bilmem kaç indirimliydi ordan aldı onu o..

bende ilk başladğm zmnlar öyleydim,nitekim 1senedir ori.'deyim hala aynıyım yeni çıkan herşeyi denemek istiyorum özelliklede parfümleri ve sabunlarını :KK66::KK19:

bende şaşırmıştım süpriz pakete nasıl orjinal boy parfüm koymuşlar diye :KK1:

alameti_farika hanım size bir şey sormak istiyorum eşim için parfüm almak istiyorum oriflameden erkek parfümü almadık daha önce ocak ayı kataloğundan önerebileceğiniz parfüm varsa acil yazabilirmisiniz malum 2 gün içinde sipariş vermem gerekiyor şimdiden teşekkürler

Kızlar aranızda Colorfull + Hydra color ruj Numune seti veren oldumu :) gecen gun geldı benımkı denedim bitane ama dudaklarımı yaktı ya Böle Mentollu gibi şaşırdım dedim rujlardamı bi tuhaflık var ? böle yakan ruj görmedım hıc

Kızlar aranızda Colorfull + Hydra color ruj Numune seti veren oldumu :) gecen gun geldı benımkı denedim bitane ama dudaklarımı yaktı ya Böle Mentollu gibi şaşırdım dedim rujlardamı bi tuhaflık var ? böle yakan ruj görmedım hıc

hayır tatlım rujlar normal bende o numunelerden aldım banada ilk sürüşte dudaklarımı yaktı ama onun sebebi o rujların dolgunluk verici özellikte olması, dikkat ettiysen sürdükten birkaç dk sonra yanma hissi geciyor ve dudaklar daha dolgun oluyor:KK66:

kızlar slm uzun zamandır bende bu ısın ıcındeyım ama herseyımı danısmanım yapıyor yanı kargoalrım on agelıyor ben ondan alıyorum kac puan yaptıgımı falan hıc bılmıoyorum sımdı ben danısmanımdan ayrılmak ıstesem nasıl devam edıcem bılgısı olan varsa paylasabılrmı

alameti_farika hanım size bir şey sormak istiyorum eşim için parfüm almak istiyorum oriflameden erkek parfümü almadık daha önce ocak ayı kataloğundan önerebileceğiniz parfüm varsa acil yazabilirmisiniz malum 2 gün içinde sipariş vermem gerekiyor şimdiden teşekkürler

volume ve eclatsport men harika kokuyor.glacieri de tavsiye ederimm

kızlar slm uzun zamandır bende bu ısın ıcındeyım ama herseyımı danısmanım yapıyor yanı kargoalrım on agelıyor ben ondan alıyorum kac puan yaptıgımı falan hıc bılmıoyorum sımdı ben danısmanımdan ayrılmak ıstesem nasıl devam edıcem bılgısı olan varsa paylasabılrmı

kendi üyeliğin varmı? yoksa sen onun adına mı satış yapıyosun?
üyeysen neden siparişlerini o veriyor. senin kazandığın hediyeler ve indirimler de ona mı gidiyor. eğer öyleyse. feci kazıklanıyorsun kardeş:KK25: eğer sponsorundan memnun değilsen. onun grubundan ayrılmak için oriflamedan bilgi alabilirsin.yeni sponsor için de sana yardımcı olabilirim.:KK61:

ya ben uyeyım yanı uyelıgım var ama sıparısları o gırıyor kargoda ona gelıyor yanı ben hesaplıyorum puanlarımı falan ama hedıye gelcek kadar bısı yapmıorum tabı ama en azından hersyımle kendım ılgılenmek ıstıyorum.arkadasların yazdıklrını okuyunca hele en azından bazı sıparıslerım gelmıo stokta yok dıe kalıo ole

hayır tatlım rujlar normal bende o numunelerden aldım banada ilk sürüşte dudaklarımı yaktı ama onun sebebi o rujların dolgunluk verici özellikte olması, dikkat ettiysen sürdükten birkaç dk sonra yanma hissi geciyor ve dudaklar daha dolgun oluyor:KK66:

:)))) dudakları yakarak dolgunluk hee ilginc ..

ACİL CEVAPP kızlar ürünlerle ilgili hiç bi bilgim yok....

GRACE parfüm nasıl?
tender care dudak balmı nasıl?
gıordanı gold makyaj bazı nasıl bişey?

birdeee oriflamenin en cok begenilen ve satılan bayan parfümü hangisi DIVINE parfümü çok övüyolar kırmızısımı güzel mavisimi???

lütfen fikirlerini<i bekliyorumm

X